Владимир БРЫНЗАК: «Изначально не рассчитывали на пятое место в Кубке наций»

Президент ФБУ – о борьбе за максимальную квоту в мужском зачете

Владимир БРЫНЗАК: «Изначально не рассчитывали на пятое место в Кубке наций»
© Украинский биатлон. Владимир Брынзак
Глава Федерации биатлона Украины Владимир Брынзак прокомментировал перспективы мужской сборной побороться за пятое место в Кубке наций.
 
«Это будет сложно сделать, тем более, что за смешанную эстафету мы недосчитались 110 очков, а соперники тоже не дремлют. Но такая задача и не стояла, мы изначально не рассчитывали на пятое место. На сегодня нас вполне устраивает место с шестого по десятое, с тем, чтобы сохранить текущую квоту в пять спортсменов», - сказал Брынзак.
 
Напомним, после дисквалификации в смешанной эстафете мужская сборная Украины по биатлону опустилась с 5 на 7 место в Кубке наций.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинский биатлон

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2020 19:01
    0
    Зачем на сайте так много брынзака?
    fifadinamo
      fifadinamo, 28.01.2020 09:50
    +3
    Геннадий Мотовиловец, 27.01.2020 20:51
    Я в шоці(((Президент федерації ставить задачі зайняти 6-10(((який стимул у хлопців???так може ну його на ... той біатлон, ти вже накрав ,йди геть падло, ти вже років 4 займаєш чуже місце,пригрілось г...о на 2 місці по фінансуванні в Україні,а виступи біатлоністів все гірше і гірше, а в бринзака життя все краще і краще(( на превеликий жаль, з таким презиком на ЧС нічого не світить
    З такими як ти нам взагалі нічого не буде світити, пояснюю чому. Ти дозволило собі висловлюватись про людину, яка є професіоналом на відміну від тебе, підтвердження тому здобутки наших біатлоністів, які мають набагато більше перемог ніж у всіх інших зимових видах взятих разом, зокрема мова йдеться про олімпійські нагороди та нагороди чемпіонатів світу. З допомогою таких дурників-мінял у нас вже немає фігурного катання, санного спорту, лижниками не пахне навіть, а це ті зимові види де ми мали хоча б щось. Піде Бринзак і залишиться пустота, тому що бази нема, все просто тримається на "старій" школі і ми маємо змогу хоч час від часу подивитись біатлон в якому ми ще хоч час від часу маємо здобутки і навіть перемоги. Скоро він сам піде і підуть Семеренки і Підгрушна і Джима і буде тобі "новий некрадучий" президент і більше нікуя - тут не треба бути професіоналом щоб зрозуміти це, просто треба любити біатлон і дивитись в його сторону з спортивної а не з політично-меркантильної сторони.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 28.01.2020 09:09
    -1
    По Кубку Наций.
    Брынзак говорит по мужчинам в ТОП-5 не планировали, а про женщин избегает разговоров о ТОП-5(потому, что не тянем).
    О престиже промолчим.
    6-е или 10-е - квота также самая. А деньги разные
    24000 против 11000.
    Кубок наций по итогам сезона (для национальных федераций):
    1 место - 50 000 €
    2 место - 45 000 €
    3 место - 39 000 €
    4 место - 34 000 €
    5 место - 29 000 €
    6 место - 24 000 €
    7 место - 19 000 €
    8 место - 17 000 €
    9 место - 14 000 €
    10 место - 11 000 €
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 28.01.2020 09:06
    -1
    Кубок наций по итогам сезона (для национальных федераций):
    1 место - 50 000 €
    2 место - 45 000 €
    3 место - 39 000 €
    4 место - 34 000 €
    5 место - 29 000 €
    6 место - 24 000 €
    7 место - 19 000 €
    8 место - 17 000 €
    9 место - 14 000 €
    10 место - 11 000 €
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.01.2020 22:03
    -1
    Как же надоел это цирк на дротi !
    DICTATOR_UA
    online
      DICTATOR_UA , 27.01.2020 21:50
    +2
    тобто склад який буде боротись за медалі на ОІ (за словами Бринзака) не бореться за топ 5???
    pozitiv
      pozitiv, 27.01.2020 21:28
    +2
    Пане Бринзак, а ми розраховували
    alekos59
      alekos59, 27.01.2020 21:24
    +1
    Гниида.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 27.01.2020 20:59
    +1
    Это какой-то позор...
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 27.01.2020 20:51
    +3
    Я в шоці(((Президент федерації ставить задачі зайняти 6-10(((який стимул у хлопців???так може ну його на ... той біатлон, ти вже накрав ,йди геть падло, ти вже років 4 займаєш чуже місце,пригрілось г...о на 2 місці по фінансуванні в Україні,а виступи біатлоністів все гірше і гірше, а в бринзака життя все краще і краще(( на превеликий жаль, з таким презиком на ЧС нічого не світить
    fifadinamo
      fifadinamo, 28.01.2020 09:50
    +3
    Геннадий Мотовиловец, 27.01.2020 20:51
    Я в шоці(((Президент федерації ставить задачі зайняти 6-10(((який стимул у хлопців???так може ну його на ... той біатлон, ти вже накрав ,йди геть падло, ти вже років 4 займаєш чуже місце,пригрілось г...о на 2 місці по фінансуванні в Україні,а виступи біатлоністів все гірше і гірше, а в бринзака життя все краще і краще(( на превеликий жаль, з таким презиком на ЧС нічого не світить
    З такими як ти нам взагалі нічого не буде світити, пояснюю чому. Ти дозволило собі висловлюватись про людину, яка є професіоналом на відміну від тебе, підтвердження тому здобутки наших біатлоністів, які мають набагато більше перемог ніж у всіх інших зимових видах взятих разом, зокрема мова йдеться про олімпійські нагороди та нагороди чемпіонатів світу. З допомогою таких дурників-мінял у нас вже немає фігурного катання, санного спорту, лижниками не пахне навіть, а це ті зимові види де ми мали хоча б щось. Піде Бринзак і залишиться пустота, тому що бази нема, все просто тримається на "старій" школі і ми маємо змогу хоч час від часу подивитись біатлон в якому ми ще хоч час від часу маємо здобутки і навіть перемоги. Скоро він сам піде і підуть Семеренки і Підгрушна і Джима і буде тобі "новий некрадучий" президент і більше нікуя - тут не треба бути професіоналом щоб зрозуміти це, просто треба любити біатлон і дивитись в його сторону з спортивної а не з політично-меркантильної сторони.
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 27.01.2020 20:51
    +3
    Я в шоці(((Президент федерації ставить задачі зайняти 6-10(((який стимул у хлопців???так може ну його на ... той біатлон, ти вже накрав ,йди геть падло, ти вже років 4 займаєш чуже місце,пригрілось г...о на 2 місці по фінансуванні в Україні,а виступи біатлоністів все гірше і гірше, а в бринзака життя все краще і краще(( на превеликий жаль, з таким презиком на ЧС нічого не світить
    DICTATOR_UA
    online
      DICTATOR_UA , 27.01.2020 21:50
    +2
    тобто склад який буде боротись за медалі на ОІ (за словами Бринзака) не бореться за топ 5???
    pozitiv
      pozitiv, 27.01.2020 21:28
    +2
    Пане Бринзак, а ми розраховували
    alekos59
      alekos59, 27.01.2020 21:24
    +1
    Гниида.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 27.01.2020 20:59
    +1
    Это какой-то позор...
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2020 19:01
    0
    Зачем на сайте так много брынзака?