ОФИЦИАЛЬНО. Карпаты продали Гуцуляка в Десну

Исход игроков «Карпат» продолжается

ОФИЦИАЛЬНО. Карпаты продали Гуцуляка в Десну
© fckarpaty.com

«Карпаты» на официальном сайте сообщили о переходе атакующего хавбека Алексея Гуцуляка в «Десну».

Подчеркивается, что клубы достигли соглашения о трансфере, однако сумму львовская сторона не называет. «Десна» пока сохраняет молчание по поводу новичка.

22-летний Гуцуляк является воспитанником «Карпат».

Провел за команду 100 матчей и забил 12 голов.

Отметим, что «Карпаты» на фоне информации о финансовых проблемах активно отпускают игроков. Ранее был продан в «Днепр-1» Франсиско Ди Франко.

Кроме того, команду покинули Кристиан Понде, Александр Кучер, Сергей Вакуленко, Назар Вербный и Алексей Ковтун.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(37 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    korsun_skif
      korsun_skif, 22.01.2020 14:16
    0
    y-grec, 22.01.2020 13:02
    Я б ще до цього списку додав Ворсклу
    Інші клуби, хоча й грають нестабільно, хоча б намагаються вести боротьбу
    В Ворскле все вроде бы наладилось. Максимов там порядок наведет, да и финансирование там на мази сейчас (по зарплатам на равне с Зарей, Десной и Александрией)
    y-grec
      y-grec, 22.01.2020 13:02
    0
    korsun_skif, 22.01.2020 09:31
    Да что Карпатам, что ФК Львову нужно спускаться в пердив. Единственная команда с амбициями во Львове это РУХ!
    Я б ще до цього списку додав Ворсклу
    Інші клуби, хоча й грають нестабільно, хоча б намагаються вести боротьбу
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.01.2020 10:30
    +1
    ALM, 22.01.2020 10:11
    ... та накупили там товару. А потім на львівськім базарі гравці фані мешти продавали.
    вже якусь частину заборгованноі зарплати відіб'ють
    ALM
      ALM, 22.01.2020 10:11
    0
    Муґунот Уух, 22.01.2020 08:38
    а на вырученные деньги махнули в Турцию
    ... та накупили там товару. А потім на львівськім базарі гравці фані мешти продавали.
    korsun_skif
      korsun_skif, 22.01.2020 09:31
    +3
    Да что Карпатам, что ФК Львову нужно спускаться в пердив. Единственная команда с амбициями во Львове это РУХ!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.01.2020 08:38
    +2
    а на вырученные деньги махнули в Турцию
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.01.2020 07:40
    -7
    Народ, а де почесна вівця вітька мостовик?! В запої напевне!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 22.01.2020 06:57
    +1
    roman_kros, 22.01.2020 00:24
    Радий за гравця, нарешті перейшов в клуб з амбіціями.
    Де центр трибуна накрита покривалом...))) Амбіції...?)))
    y-grec
      y-grec, 22.01.2020 03:25
    +3
    Віталій Яценко, 21.01.2020 23:20
    Десна капітально скуповує гравців. Будківський, Арвеладзе, Тотовіцький, Гуцуляк... А команда ж бере своє за рахунок організації, дисципліни, зіграності. Зараз в осонву зайдуть 5-6 нових гравців і що буде? Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду.
    А хто сказав, що їх для основи беруть?
    Тим паче, що у Десни пішло декілька гравців
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 22.01.2020 00:50
    +5
    Карпати готуются до пердіву.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 22.01.2020 00:24
    +5
    Радий за гравця, нарешті перейшов в клуб з амбіціями.
    Саня Бах
      Саня Бах, 21.01.2020 23:53
    -11
    Rostyslav Karpa, 21.01.2020 23:46
    Мінусують вівці, видно пердак підгоряє... а скільки пантів було.....
    Саня Бах
      Саня Бах, 21.01.2020 23:51
    -10
    Rostyslav Karpa, 21.01.2020 23:45
    А хто буде за 40 гривень грати? Зараз на них навіть штани не купиш
    ... та якi 40 гривень ? ..... за миску зупи !!!
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 21.01.2020 23:46
    -18
    Мінусують вівці, видно пердак підгоряє... а скільки пантів було.....
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 21.01.2020 23:45
    -16
    PFCLviv, 21.01.2020 23:24
    Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду..............
    ==============================================================
    А хто буде за 40 гривень грати? Зараз на них навіть штани не купиш
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.01.2020 23:24
    -19
    Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду..............
    ==============================================================
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.01.2020 23:23
    -20
    Віталій Яценко, 21.01.2020 23:20
    Десна капітально скуповує гравців. Будківський, Арвеладзе, Тотовіцький, Гуцуляк... А команда ж бере своє за рахунок організації, дисципліни, зіграності. Зараз в осонву зайдуть 5-6 нових гравців і що буде? Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду.
    А вівці називають це "скиданням шлаку"... Напевно шось знають, шо Роналду з Мессі вже на Сихові квартиру шукають !
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 21.01.2020 23:20
    +5
    Десна капітально скуповує гравців. Будківський, Арвеладзе, Тотовіцький, Гуцуляк... А команда ж бере своє за рахунок організації, дисципліни, зіграності. Зараз в осонву зайдуть 5-6 нових гравців і що буде? Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.01.2020 23:12
    -21
    Саня Бах, 21.01.2020 23:09
    Як так пiде далi, то вiвцiв Малехiв порве також.
    Та та..... Вівці зараз моляться шоб Міша Фрідман рублі кинув ...
    Саня Бах
      Саня Бах, 21.01.2020 23:09
    -17
    PFCLviv, 21.01.2020 23:04
    Я думаю Верхня Білка чи Миколаїв порве овече стадо це 100 %
    Як так пiде далi, то вiвцiв Малехiв порве також.
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 22.01.2020 00:50
    +5
    Карпати готуются до пердіву.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 22.01.2020 00:24
    +5
    Радий за гравця, нарешті перейшов в клуб з амбіціями.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 21.01.2020 23:20
    +5
    Десна капітально скуповує гравців. Будківський, Арвеладзе, Тотовіцький, Гуцуляк... А команда ж бере своє за рахунок організації, дисципліни, зіграності. Зараз в осонву зайдуть 5-6 нових гравців і що буде? Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду.
    Денис Тесленко
      Денис Тесленко, 21.01.2020 21:46
    +4
    Карпаты 2020 ))) новый клаб
    korsun_skif
      korsun_skif, 22.01.2020 09:31
    +3
    Да что Карпатам, что ФК Львову нужно спускаться в пердив. Единственная команда с амбициями во Львове это РУХ!
    y-grec
      y-grec, 22.01.2020 03:25
    +3
    Віталій Яценко, 21.01.2020 23:20
    Десна капітально скуповує гравців. Будківський, Арвеладзе, Тотовіцький, Гуцуляк... А команда ж бере своє за рахунок організації, дисципліни, зіграності. Зараз в осонву зайдуть 5-6 нових гравців і що буде? Головне - не перебрати новачків. А то втратимо автентичну і самобутню команду.
    А хто сказав, що їх для основи беруть?
    Тим паче, що у Десни пішло декілька гравців
    DidOk
      DidOk, 21.01.2020 21:47
    +3
    Ну вже хоч якість кошти отримали. Хоч цей сезон дограють. Але далі чекає ПерДив. Ну може й в аматорах нам доведеться побігати
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.01.2020 08:38
    +2
    а на вырученные деньги махнули в Турцию
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.01.2020 22:50
    +2
    Походу Карпати взяли курс на першу лігу!Надія на те що це навмисна акція з метою віджати собі стадіон Україна безмежно мала!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.01.2020 10:30
    +1
    ALM, 22.01.2020 10:11
    ... та накупили там товару. А потім на львівськім базарі гравці фані мешти продавали.
    вже якусь частину заборгованноі зарплати відіб'ють
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 22.01.2020 06:57
    +1
    roman_kros, 22.01.2020 00:24
    Радий за гравця, нарешті перейшов в клуб з амбіціями.
    Де центр трибуна накрита покривалом...))) Амбіції...?)))
    korsun_skif
      korsun_skif, 22.01.2020 14:16
    0
    y-grec, 22.01.2020 13:02
    Я б ще до цього списку додав Ворсклу
    Інші клуби, хоча й грають нестабільно, хоча б намагаються вести боротьбу
    В Ворскле все вроде бы наладилось. Максимов там порядок наведет, да и финансирование там на мази сейчас (по зарплатам на равне с Зарей, Десной и Александрией)
    y-grec
      y-grec, 22.01.2020 13:02
    0
    korsun_skif, 22.01.2020 09:31
    Да что Карпатам, что ФК Львову нужно спускаться в пердив. Единственная команда с амбициями во Львове это РУХ!
    Я б ще до цього списку додав Ворсклу
    Інші клуби, хоча й грають нестабільно, хоча б намагаються вести боротьбу
    ALM
      ALM, 22.01.2020 10:11
    0
    Муґунот Уух, 22.01.2020 08:38
    а на вырученные деньги махнули в Турцию
    ... та накупили там товару. А потім на львівськім базарі гравці фані мешти продавали.