Даяна Ястремская – Кайа Юван. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на Открытом чемпионате Австралии по теннису

Даяна Ястремская – Кайа Юван. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская
Во вторник, 21 января, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№21 WTA) сыграет перенесенный поединок на Открытом чемпионате Австралии по теннису.
 
19-летняя украинка первым запуском на корте №13 сразится против победительницы квалификации Кайи Юван из Словении (№127 WTA), которая является ровесницей украинки. Начало матча в 01:30 по Киеву.
 
Ранее девушки не встречались.
 
Во втором круге победительница матча сразится против экс-первой ракетки мира Каролин Возняцки или Кристи Ан из США.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vital
    online
      vital, 21.01.2020 02:48
    +4
    Даяна зіграла по-Лобановському - тренування з підвищеною відповідальністю. Ястремська просто спокійно тренувалася, не заряджаючись на сильний удар, чи навіть подачу. Чи не вперше бачу в статі Даяни нулі в графі ейси і подвійні.
    А тим часом потенційна суперниця Даяни по сітці в 3-му колі Конта вже своє відіграла - Жабер постаралася. Чекаємо завтрашньої прощальної гри Вознякі в профі турі.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 21.01.2020 02:43
    +2
    54 хвилини і дякуємо за те що зберегла нам нерви ! З Возняцькі звичайно прийдеться повозиться зовсім на іншому рівні . Удачі !
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 21.01.2020 02:40
    +3
    Тренировочно-разогревочный матч.Так бы весь турнир.
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 21.01.2020 02:40
    +5
    молодец так и дальше
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 21.01.2020 02:39
    +6
    Ну и всё. Какие-то 60 минут. Не думаю, что Даяна сильно устала.
    Всех с победой!
    Maxim_kravets
    online
      Maxim_kravets, 21.01.2020 02:38
    +2
    Сильная игра от Даяны
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 02:38
    +5
    Потужно, впевнено, красиво!!!
    Даяна з перемогою !!!
    Дякую за гру !!
    Успіхів у наступних іграх !!!
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 21.01.2020 02:26
    +2
    Девченки лупят шо с гаубиц!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 21.01.2020 02:20
    +4
    вболівальники кричать Даяна
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 21.01.2020 02:12
    +2
    6-1 полёт нормальный
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 02:12
    +4
    Перший сет за Даяною! Так тримати !!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 21.01.2020 02:11
    +5
    дівчата поки з різних світів ніби
    Даяна мочить аж гай шумить
    vital
    online
      vital, 21.01.2020 01:54
    +3
    Суперниця Юван поки в шоці - на старті 3-0 на користь Даяни.
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 01:54
    +2
    3:0 початок супер !!
    Даяна молодчинка !!!
    vital
    online
      vital, 20.01.2020 11:09
    +5
    Vlad Ltava, 20.01.2020 11:04
    Гра буде 21 о 1.30 , далі парний розряд 22 о 2.30 , а далі Возняцькі 22 вдень . Це як Даяна хоче грати ?
    Може, пару змістять, щоб після одиночки, або на четвер вже?
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 20.01.2020 11:04
    +2
    Гра буде 21 о 1.30 , далі парний розряд 22 о 2.30 , а далі Возняцькі 22 вдень . Це як Даяна хоче грати ?
    vital
    online
      vital, 20.01.2020 09:12
    +6
    Вознякі вже впевнено виграла свій матч і чекає на наступну суперницю. Які шанси що Даяна ще зіграє сьогодні? На корті № 8 є освітлення? Щось я дуже в цьому сумніваюся. Погода у вівторок-середу має бути кращою. Навіть і не знаю що краще для Даяни: відпочити зараз і потім, у разі перемоги, грати 2 дні поспіль, чи таки зіграти сьогодні, а потім у середу?
    Судячи з відео, Даяні доведеться грати вже завтра...
    vital
    online
      vital, 19.01.2020 23:04
    +5
    Martin Riggs, 19.01.2020 22:05
    В Ястремської є гарний шанс відпочити
    З одного боку це так, але потім доведеться грати кожного дня, без дня відпочинку. Еля до всього звикла, а от для Даяни краще грати через день, щоб добре відновлюватись між матчами. За великим рахунком, Даяні головне подолати перше коло, а далі вже пройде адаптація до нового місця і кортів.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 19.01.2020 22:05
    +6
    Ярослав 999, 19.01.2020 14:56
    Не думаю що матчі завтра відбудуться,в Мельбурні на 4 дні передають дощ
    В Ястремської є гарний шанс відпочити
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 19.01.2020 21:49
    0
    Ярослав 999, 19.01.2020 14:56
    Не думаю що матчі завтра відбудуться,в Мельбурні на 4 дні передають дощ
    Подивився прогноз. Так, погода не радує!( А я вже скучив за грою Даяни!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 21.01.2020 02:39
    +6
    Ну и всё. Какие-то 60 минут. Не думаю, что Даяна сильно устала.
    Всех с победой!
    vital
    online
      vital, 20.01.2020 09:12
    +6
    Вознякі вже впевнено виграла свій матч і чекає на наступну суперницю. Які шанси що Даяна ще зіграє сьогодні? На корті № 8 є освітлення? Щось я дуже в цьому сумніваюся. Погода у вівторок-середу має бути кращою. Навіть і не знаю що краще для Даяни: відпочити зараз і потім, у разі перемоги, грати 2 дні поспіль, чи таки зіграти сьогодні, а потім у середу?
    Судячи з відео, Даяні доведеться грати вже завтра...
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 19.01.2020 22:05
    +6
    Ярослав 999, 19.01.2020 14:56
    Не думаю що матчі завтра відбудуться,в Мельбурні на 4 дні передають дощ
    В Ястремської є гарний шанс відпочити
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 21.01.2020 02:40
    +5
    молодец так и дальше
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 02:38
    +5
    Потужно, впевнено, красиво!!!
    Даяна з перемогою !!!
    Дякую за гру !!
    Успіхів у наступних іграх !!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 21.01.2020 02:11
    +5
    дівчата поки з різних світів ніби
    Даяна мочить аж гай шумить
    vital
    online
      vital, 20.01.2020 11:09
    +5
    Vlad Ltava, 20.01.2020 11:04
    Гра буде 21 о 1.30 , далі парний розряд 22 о 2.30 , а далі Возняцькі 22 вдень . Це як Даяна хоче грати ?
    Може, пару змістять, щоб після одиночки, або на четвер вже?
    vital
    online
      vital, 19.01.2020 23:04
    +5
    Martin Riggs, 19.01.2020 22:05
    В Ястремської є гарний шанс відпочити
    З одного боку це так, але потім доведеться грати кожного дня, без дня відпочинку. Еля до всього звикла, а от для Даяни краще грати через день, щоб добре відновлюватись між матчами. За великим рахунком, Даяні головне подолати перше коло, а далі вже пройде адаптація до нового місця і кортів.
    vital
    online
      vital, 21.01.2020 02:48
    +4
    Даяна зіграла по-Лобановському - тренування з підвищеною відповідальністю. Ястремська просто спокійно тренувалася, не заряджаючись на сильний удар, чи навіть подачу. Чи не вперше бачу в статі Даяни нулі в графі ейси і подвійні.
    А тим часом потенційна суперниця Даяни по сітці в 3-му колі Конта вже своє відіграла - Жабер постаралася. Чекаємо завтрашньої прощальної гри Вознякі в профі турі.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 21.01.2020 02:20
    +4
    вболівальники кричать Даяна
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 02:12
    +4
    Перший сет за Даяною! Так тримати !!!
    serega-2019
    online
      serega-2019, 19.01.2020 18:49
    +4
    Міцного здоров`я, гарного самопочуття, настрою, успіху, фарту, концентрації, професіаналізму і звісно ж перемоги !!
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 21.01.2020 02:40
    +3
    Тренировочно-разогревочный матч.Так бы весь турнир.
    vital
    online
      vital, 21.01.2020 01:54
    +3
    Суперниця Юван поки в шоці - на старті 3-0 на користь Даяни.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 21.01.2020 02:43
    +2
    54 хвилини і дякуємо за те що зберегла нам нерви ! З Возняцькі звичайно прийдеться повозиться зовсім на іншому рівні . Удачі !
    Maxim_kravets
    online
      Maxim_kravets, 21.01.2020 02:38
    +2
    Сильная игра от Даяны
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 21.01.2020 02:26
    +2
    Девченки лупят шо с гаубиц!
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 21.01.2020 02:12
    +2
    6-1 полёт нормальный
    serega-2019
    online
      serega-2019, 21.01.2020 01:54
    +2
    3:0 початок супер !!
    Даяна молодчинка !!!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 20.01.2020 11:04
    +2
    Гра буде 21 о 1.30 , далі парний розряд 22 о 2.30 , а далі Возняцькі 22 вдень . Це як Даяна хоче грати ?