Циципас выиграл Итоговый турнир ATP

Вслед за прошлогодней победой на Next Gen Finals грек стал лучшим еще и в Финале ATP

Циципас выиграл Итоговый турнир ATP
© ATP. Стефанос Циципас
В воскресенье, 17-го ноября, состоялся финальный матч Итогового турнира ATP.
 
Греческий теннисист Стефанос Циципас в трех сетах одолел австрийца Доминика Тима, завоевав самый крупный трофей в карьере.
 
Итоговый турнир ATP. 
Стефанос Циципас (Греция) – Доминик Тим (Австрия) – 6:7(6), 6:2, 7:6(4)
 
Отметим, что оба финалиста впервые играли в титульном матче на данном турнире. 21-летний Циципас стал самым молодым победителем с 2001 года, когда титул выиграл Ллейтон Хьюитт в возрасте 20 лет и 9 месяцев.
 
Напомним, по ходу турнира оба спортсмена выиграли свои группы, а в полуфиналах Циципас одолел Роджера Федерера, а Тим – прошлогоднего победителя Александра Зверева.
 
Грек завершит год на шестой позиции,  Тим – на четвертой.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 18.11.2019 16:14
    0
    Виктор Петренко, 18.11.2019 09:26
    Вибирай вислови бидлота.А то я можу по макітрі настукати.
    Що ж твій великий та всемогутній РАФА навіть у півфінал не вийшов?А Стефанос програв Рафіку коли вже матч для нього не мав жодного значення.Адже він вже забезпечив собі місце у півфіналі і відповідно не було вже тієї мотивації.
    Бичок солом*яний! Навчися писати без помилок! (Повтори пунктуацію). У тенісі, ти розбираєшся не краще, ніж моя покійна теща.І останнє:- ти, у мене, зможеш тільки відсмоктати!!!!!!!!!!!!
    Serg_V
    Serg_V, 18.11.2019 14:35
    0
    Бывают же такие далбаебы, как Виктор Петренко)))
    Кстати редко встречаю сумашедших, но сегодня видел бабульку, которая держала место в маршрутке, для" помазаника божего". Сама не садилась. и никого не пускала. Так Петренко такой же сумашедший как эта бабулька. Таких людей в обществе мало, но к сожалению они есть, вот пример Петренко.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.11.2019 09:26
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Мосій Шило, 18.11.2019 03:35
    Придуркувате! Ти не на гру дивишся, а на ,,старпьорів,,Великий РАФА,перебуваючи у не найкращій формі, обіграв Цицю у трьох сетах. Цицик не спромігся у тій грі зробити хоча б один брейк.7-6 у першому сеті на ТБ було!(хоч скажу відверто,що ЦИЦЯ мені теж симпатичний)Молоді і слабкі ще вони обігрувати ВЕЛИКОГО МАЙСТРА РАФУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Вибирай вислови бидлота.А то я можу по макітрі настукати.
    Що ж твій великий та всемогутній РАФА навіть у півфінал не вийшов?А Стефанос програв Рафіку коли вже матч для нього не мав жодного значення.Адже він вже забезпечив собі місце у півфіналі і відповідно не було вже тієї мотивації.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 18.11.2019 03:35
    +5
    Виктор Петренко, 17.11.2019 23:56
    А я за нього вболівав з самого початку підсумкового турніру.Ну ж не за старпьорів вболівати,які набридли за десяток років.І тим більше не за кацапів.Так що Стефанос молодець!!!
    Придуркувате! Ти не на гру дивишся, а на ,,старпьорів,,Великий РАФА,перебуваючи у не найкращій формі, обіграв Цицю у трьох сетах. Цицик не спромігся у тій грі зробити хоча б один брейк.7-6 у першому сеті на ТБ було!(хоч скажу відверто,що ЦИЦЯ мені теж симпатичний)Молоді і слабкі ще вони обігрувати ВЕЛИКОГО МАЙСТРА РАФУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.11.2019 01:17
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    Andriy Bilozir, 18.11.2019 00:42
    Узбагойся зазомбоване, Ціціпас теж руський, його матір тенесистка СССР.
    закрий рило чмошнику.Принаймні його ім'я,прізвише та громадянство-грецьке!!!
    Andriy Bilozir
    Andriy Bilozir, 18.11.2019 00:42
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 17.11.2019 23:56
    А я за нього вболівав з самого початку підсумкового турніру.Ну ж не за старпьорів вболівати,які набридли за десяток років.І тим більше не за кацапів.Так що Стефанос молодець!!!
    Узбагойся зазомбоване, Ціціпас теж руський, його матір тенесистка СССР.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.11.2019 23:56
    -10
    Комментарий свернут. Показать
    olegg1261, 17.11.2019 23:06
    Наступний сезон вболіватиму за Стефаноса
    А я за нього вболівав з самого початку підсумкового турніру.Ну ж не за старпьорів вболівати,які набридли за десяток років.І тим більше не за кацапів.Так що Стефанос молодець!!!
    olegg1261
      olegg1261, 17.11.2019 23:06
    -1
    Наступний сезон вболіватиму за Стефаноса
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 18.11.2019 03:35
    +5
    Виктор Петренко, 17.11.2019 23:56
    А я за нього вболівав з самого початку підсумкового турніру.Ну ж не за старпьорів вболівати,які набридли за десяток років.І тим більше не за кацапів.Так що Стефанос молодець!!!
    Придуркувате! Ти не на гру дивишся, а на ,,старпьорів,,Великий РАФА,перебуваючи у не найкращій формі, обіграв Цицю у трьох сетах. Цицик не спромігся у тій грі зробити хоча б один брейк.7-6 у першому сеті на ТБ було!(хоч скажу відверто,що ЦИЦЯ мені теж симпатичний)Молоді і слабкі ще вони обігрувати ВЕЛИКОГО МАЙСТРА РАФУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Andriy Bilozir
    Andriy Bilozir, 18.11.2019 00:42
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 17.11.2019 23:56
    А я за нього вболівав з самого початку підсумкового турніру.Ну ж не за старпьорів вболівати,які набридли за десяток років.І тим більше не за кацапів.Так що Стефанос молодець!!!
    Узбагойся зазомбоване, Ціціпас теж руський, його матір тенесистка СССР.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 18.11.2019 16:14
    0
    Виктор Петренко, 18.11.2019 09:26
    Вибирай вислови бидлота.А то я можу по макітрі настукати.
    Що ж твій великий та всемогутній РАФА навіть у півфінал не вийшов?А Стефанос програв Рафіку коли вже матч для нього не мав жодного значення.Адже він вже забезпечив собі місце у півфіналі і відповідно не було вже тієї мотивації.
    Бичок солом*яний! Навчися писати без помилок! (Повтори пунктуацію). У тенісі, ти розбираєшся не краще, ніж моя покійна теща.І останнє:- ти, у мене, зможеш тільки відсмоктати!!!!!!!!!!!!
    Serg_V
    Serg_V, 18.11.2019 14:35
    0
    Бывают же такие далбаебы, как Виктор Петренко)))
    Кстати редко встречаю сумашедших, но сегодня видел бабульку, которая держала место в маршрутке, для" помазаника божего". Сама не садилась. и никого не пускала. Так Петренко такой же сумашедший как эта бабулька. Таких людей в обществе мало, но к сожалению они есть, вот пример Петренко.