03.11.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Динамо – ПФК Львов – 4:0. Видео голов и обзор матча

Смотрите видеообзор матча 13-го тура УПЛ

Динамо – ПФК Львов – 4:0. Видео голов и обзор матча
© ПФК Львов

В матче тринадцатого тура украинской Премьер-лиги киевское «Динамо» обыграл ПФК «Львов» со счетом 4:0.

«Динамо»: Бущан – Попов, Сидорчук, Соль, Шапаренко, Де Пена, Цыганков, Миколенко, Гармаш, Караваев, Шабанов.

ПФК «Львов»: Сарнавский – Шина, Гончар, Братков, Мартан, Борзенко, Татарков, Сабино, Богунов, Пернамбуко, Приймак.

Видеообзор матча

Гол Шапаренко

Гол Цыганкова

Удаление Сидорчука

Гол Беседина

Гол Попова

 

Лучшие моменты матча Динамо Киев - Львов
90' ГОЛ ! Мяч забил Денис Попов (Динамо Киев).
82' ГОЛ ! Мяч забил Артем Беседин (Динамо Киев).
30' ГОЛ ! С пенальти забил Виктор Цыганков (Динамо Киев).
11' ГОЛ ! Мяч забил Николай Шапаренко (Динамо Киев).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 04.11.2019 00:16
    -2
    kvlad200760, 03.11.2019 20:17
    Тут же не гумористична передача аби всіх смішити!!! Центральний захисник поміняв всю гру команди-це ж треба таке собі намалювати!!! І хто ж це другий висококласний центрбек? Невже перемога над Львовом який на сьогодні взагалі є просто набором гравців є показником класу команди?
    Чому з його підключенням до атак ДК і Пятов в рамці жалюгідно виглядав..
    yuryan
    yuryan, 03.11.2019 21:17
    +1
    kvlad200760, 03.11.2019 20:17
    Тут же не гумористична передача аби всіх смішити!!! Центральний захисник поміняв всю гру команди-це ж треба таке собі намалювати!!! І хто ж це другий висококласний центрбек? Невже перемога над Львовом який на сьогодні взагалі є просто набором гравців є показником класу команди?
    Другий висококласний це Миколенко!!!
    І так, навіть центральний захисник може дуже сильно змінити гру команди!!! Завдяки швидкому і точному пасу який призводить до швидких і гострих контр атак... Якщо тобі так не здається то передивись щераз кубковий матч з Шахтарем
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 03.11.2019 20:17
    -7
    yuryan, 03.11.2019 19:49
    З приходом Попова в основу ДК сильно помінялась картинка!!! Нарешті з’явилось таке поняття як перший пас від центрального захисника!!! Уже 2 висококласних захисника у Динамо, що дуже тішить... ще б там прийшов якийсь хороший молодий нап... і думаю ДК було б дуже добре укомплектовано на даний момент!!
    Тут же не гумористична передача аби всіх смішити!!! Центральний захисник поміняв всю гру команди-це ж треба таке собі намалювати!!! І хто ж це другий висококласний центрбек? Невже перемога над Львовом який на сьогодні взагалі є просто набором гравців є показником класу команди?
    Ukraine
      Ukraine, 03.11.2019 20:03
    -5
    Andrew Tv, 03.11.2019 19:02
    Нудно
    100%
    Ukraine
      Ukraine, 03.11.2019 20:02
    -6
    100%
    yuryan
    yuryan, 03.11.2019 19:49
    +3
    З приходом Попова в основу ДК сильно помінялась картинка!!! Нарешті з’явилось таке поняття як перший пас від центрального захисника!!! Уже 2 висококласних захисника у Динамо, що дуже тішить... ще б там прийшов якийсь хороший молодий нап... і думаю ДК було б дуже добре укомплектовано на даний момент!!
    Andrew Tv
      Andrew Tv, 03.11.2019 19:02
    -3
    Нудно
    yuryan
    yuryan, 03.11.2019 19:49
    +3
    З приходом Попова в основу ДК сильно помінялась картинка!!! Нарешті з’явилось таке поняття як перший пас від центрального захисника!!! Уже 2 висококласних захисника у Динамо, що дуже тішить... ще б там прийшов якийсь хороший молодий нап... і думаю ДК було б дуже добре укомплектовано на даний момент!!
    yuryan
    yuryan, 03.11.2019 21:17
    +1
    kvlad200760, 03.11.2019 20:17
    Тут же не гумористична передача аби всіх смішити!!! Центральний захисник поміняв всю гру команди-це ж треба таке собі намалювати!!! І хто ж це другий висококласний центрбек? Невже перемога над Львовом який на сьогодні взагалі є просто набором гравців є показником класу команди?
    Другий висококласний це Миколенко!!!
    І так, навіть центральний захисник може дуже сильно змінити гру команди!!! Завдяки швидкому і точному пасу який призводить до швидких і гострих контр атак... Якщо тобі так не здається то передивись щераз кубковий матч з Шахтарем