WTA официально подтвердила квалификацию Свитолиной на Итоговый турнир

Украинка в третий раз подряд сыграет в числе восьми лучших теннисисток сезона

WTA официально подтвердила квалификацию Свитолиной на Итоговый турнир
© WTA. Элина Свитолина
Женская теннисная ассоциация (WTA) подтвердила квалификацию первой ракетки Украины Элины Свитолиной на Итоговый турнир, который в этом году пройдет в Шэньчжэне (Китай).
 
Лучшая украинская теннисистка стала недосягаемой для конкуренток после того как Кики Бертенс и Белинда Бенчич на смогли пополнить очковый запас на турнире в Линце.
 
Свитолина завоевала седьмую путевку в Финал WTA из восьми возможных. Также на турнире сыграют Эшли Барти, Каролина Плишкова, Симона Халеп, Бьянка Андрееску, Наоми Осака и Петра Квитова. Последнее место разыграют Бертенс и Бенчич.
 
Напомним, для Свитолиной это третий подряд выход в Финал WTA. Более того, она является действующей чемпионкой турнира.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — WTA

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    yira
      yira, 14.10.2019 21:20
    +1
    Stelios Komnin, 14.10.2019 20:31
    Не знаю как других, мне больше интересно, попадет ли Даяна на Элит Трофи. Если будет играть разумно, то сметет и Бенчич, и Бертенс.
    Шанси Даяни на підсумковий підвищуються - Кербер завершила сезон, і там не зіграє.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 14.10.2019 20:40
    +1
    Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:05
    Думаєте, тільки ви вмієте користуватися гугл?
    http://www.livetennis.it/rankinglive/rankinglive_wta.php
    https://en.tennistemple.com/wta-live-rankings
    Ще є варіанти?
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking тут уже отняли у всех очки за итоговые.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 14.10.2019 20:31
    0
    Не знаю как других, мне больше интересно, попадет ли Даяна на Элит Трофи. Если будет играть разумно, то сметет и Бенчич, и Бертенс.
    dudigo78
      dudigo78, 14.10.2019 18:43
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Мене в цьому турнірі харить, що може дістати травму перед Підсумковим, а по-друге в глобальному плані він нічого не дає. Слабенькі призові, малі очки, всі топи послали його на...
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:06
    -2
    tima fialko, 14.10.2019 16:52
    Проституція ракеткою.Тварюка продажна.Гроші без репутаціі,лайно собаче-може колись зрозуміє ця московська шльондра Світоліна.
    Може вам пора просто застрелитися?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:05
    +1
    Віталій Возняк, 14.10.2019 15:08
    Вам важко набрати в гуглі live ranking wta і відкрити один з сайтів? Звичайно, що у офіційному рейтингу Еліна поки що 4-та - він не змінюється так часто. А майже через кожні кілька хвилин після чергового матчу у LIVE вносяться зміни, очки знімаються також раніше ніж це відображається у офіційному рейтингу.
    Думаєте, тільки ви вмієте користуватися гугл?
    http://www.livetennis.it/rankinglive/rankinglive_wta.php
    https://en.tennistemple.com/wta-live-rankings
    Ще є варіанти?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:01
    +1
    Lazio, 14.10.2019 17:57
    Скажіть шановні патріоти... Якщо ви не фуфлижники - чим відрізняється можлива поїздка Світоліної в мордор від всіх наших спортсменів, які там є були і будуть на інших турнірах... За цей рік десятки наших спортсменів приймали участь в різних видах змагань.. Деякі навіть займали призові місця... І жоден з вас так яро те не озвучував...
    Хоча мені пох@й ваші бездумні домисли і коменти... Це не той варіант де будуть окремо мухи і котлети....
    А на рахунок Світоліної - закрийте свої є@лани... І без вас тошно...
    P. S. можливо мене блокануть після цього... Але суті то не змінить... Кожен залишиться тим, ким є...
    Підтримую на всі 100%
    Lazio
    Lazio, 14.10.2019 17:57
    0
    Скажіть шановні патріоти... Якщо ви не фуфлижники - чим відрізняється можлива поїздка Світоліної в мордор від всіх наших спортсменів, які там є були і будуть на інших турнірах... За цей рік десятки наших спортсменів приймали участь в різних видах змагань.. Деякі навіть займали призові місця... І жоден з вас так яро те не озвучував...
    Хоча мені пох@й ваші бездумні домисли і коменти... Це не той варіант де будуть окремо мухи і котлети....
    А на рахунок Світоліної - закрийте свої є@лани... І без вас тошно...
    P. S. можливо мене блокануть після цього... Але суті то не змінить... Кожен залишиться тим, ким є...
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 14.10.2019 17:02
    -10
    sarra2008, 14.10.2019 16:52
    Якщо вже й грати в мордорі, тоді тільки перемагати
    Нельзя за Элину болеть она зрадниця. Упаси бог. Болейте за Андрееску она намного патриотичнее
    sarra2008
      sarra2008, 14.10.2019 16:52
    +1
    Якщо вже й грати в мордорі, тоді тільки перемагати
    tima fialko
    online
      tima fialko, 14.10.2019 16:52
    -11
    Проституція ракеткою.Тварюка продажна.Гроші без репутаціі,лайно собаче-може колись зрозуміє ця московська шльондра Світоліна.
    yira
      yira, 14.10.2019 16:35
    +1
    Вадім Рубік, 14.10.2019 12:41
    Поправка-непотрібно тільки літати в небесах, а потім через надто високі очікування.. Зрештою зв'язки коліна так річ, що прогнози робити важко)) Рафа Надаль з своїми хронічним проблемами збрехати не дасть))
    А Ви хоч десь зустрічали діагноз травми? Може від самої Еліни, Беттлза або Сапронова, може хтось проговорився?
    Бурсит, тенденіт,синовіт, "хрести", "меніск", інфекція, щось інше?
    А то травма була аж в лютому, а не проходить, Еліна весь сезон практично уже з нею грає.
    А з приводу проблем, то найсвіжіший приклад(кінець вересня) - це 25-річна австралійка Гаврілова призупинила кар'єру (хронічний тенденіт ахіла на одній нозі + фасцііт на іншій).
    dudigo78
      dudigo78, 14.10.2019 15:55
    +15
    Комментарий свернут. Показать
    На превеликий жаль Еліна вже в Москві, і навіть видала інтерв'ю, що хоче тут перемогти. Це буде "геніальний" хід: виграти цей недотурнір і все злити на Підсумковому, оскільки всі без виключення топи, окрім лузерів БеБе планомірно готуються до Підсумкового.
    vizuals
    online
      vizuals, 14.10.2019 15:51
    -3
    Володимир Кузьмін, 14.10.2019 14:32
    Знову срач влаштовуєте, пане? Тут ніби про ТЕНІС усі дописують
    Кузмін, не перебільшуй. В нас тут тенніс, а не політика.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 15:08
    +5
    Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 14:50
    Бред! Посилання є?
    Вам важко набрати в гуглі live ranking wta і відкрити один з сайтів? Звичайно, що у офіційному рейтингу Еліна поки що 4-та - він не змінюється так часто. А майже через кожні кілька хвилин після чергового матчу у LIVE вносяться зміни, очки знімаються також раніше ніж це відображається у офіційному рейтингу.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 14:50
    -6
    dudigo78, 14.10.2019 12:13
    До речі в лайві вже відняли 1500 очок за минулорічний виграш і Еліна вже сьома
    Бред! Посилання є?
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 14.10.2019 14:32
    +7
    vizuals, 14.10.2019 13:46
    Еліна знов може виграти Підсумковий, і її бойхренд-альфонс буде дуже радий
    Знову срач влаштовуєте, пане? Тут ніби про ТЕНІС усі дописують
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 14.10.2019 14:29
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Sergey Draganov, 14.10.2019 13:16
    До речі, "принцеска" - саме так колись давно ми поза очі прозвали одну з наших очільниць - дуже нелюбиму в колективі. Вона вже значно впала в моїх очах вболівальника. Якщо буде ще й випромінювати "дружбу", подяку якусь тощо щодо ворогів її Батьківщини - РФ і росіян, взагалі Даяна просто перестане для мене особисто існувати. Якщо стала відомою, треба розуміти свою відповідальність за вчинки!
    Господи, нащо все так поляризувати-от нема в нас єдності в українців:якшо поїде небуду за неї вболівати:вона вам щось винна?? Вы гроші в неї вкладали чи що, чи в розвиток теннісу українського?? Я розумію, якшо б це написав Сапронова наприклад)) Я прекрасно розумію чому Даяна їде на той турнір:це її справа і бажаю їй перемоги. А людям деяким навчитись цінувати українських спортсменів, а не змішувати їх з л... М, як це робив наприклад один плюс один)) Найкраща відповідь хейтирам і деяких людей, що вважають що крики Слава Україні!! Робить їх патріотами був напис на шортам Усика в останньому бої:Сімферополь-Україна)))
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 14.10.2019 14:19
    +12
    Элина, пожалуйста - не едь на этот сраный кубок крембля...
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 13:57
    +9
    Владимир Копяк, 14.10.2019 13:50
    Это право Светолиной на какие турниры кататься и какие деньги там зарабатывать. Они пришла в теннис для добычи денег, а не прославлять Украину, пора всем это понять....
    Та ми всі десь гроші добуваємо - хтось працює висококласним ІТ-шником, а хтось прибиральником в туалеті, хтось на заробітках за кордоном, а хтось тут неньку підтримує, хтось за гроші її боронить на фронті, а хтось на ігрових автоматах з ближнього здирає останнє, хтось хабарі бере, хтось краде, а хтось навіть грабує.
    dudigo78
      dudigo78, 14.10.2019 12:50
    +17
    Комментарий свернут. Показать
    Надіюсь що Еліни у Москві не буде. Тут навіть якщо відкинути всім зрозумілі причини, то навіть зі стратегічної точки зору ризикувати здоров'ям не варто. Очки, призові, престиж не зіставні. Вибір очевидний. А щодо Даяни, то її вибір. Поки я не бачу у ній якогось високого потенціалу для здобуття серйозних результатів. Може з віком прийде і розум і розсудливий теніс, бо зараз це як у футболі бий-біжи. Тому і тенісистки з головою та тенісним інтелектом, як Світоліна, виносять її без надзусиль
    dudigo78
      dudigo78, 14.10.2019 15:55
    +15
    Комментарий свернут. Показать
    На превеликий жаль Еліна вже в Москві, і навіть видала інтерв'ю, що хоче тут перемогти. Це буде "геніальний" хід: виграти цей недотурнір і все злити на Підсумковому, оскільки всі без виключення топи, окрім лузерів БеБе планомірно готуються до Підсумкового.
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 14.10.2019 14:19
    +12
    Элина, пожалуйста - не едь на этот сраный кубок крембля...
    Fangold
      Fangold, 14.10.2019 13:44
    +12
    Турнір має назву Кубок кремля, того самого кремля, який окупував нашу країну та вбиває наших людей, на нього не можна їхати за жодних умов
    dudigo78
      dudigo78, 14.10.2019 18:43
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Мене в цьому турнірі харить, що може дістати травму перед Підсумковим, а по-друге в глобальному плані він нічого не дає. Слабенькі призові, малі очки, всі топи послали його на...
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 13:57
    +9
    Владимир Копяк, 14.10.2019 13:50
    Это право Светолиной на какие турниры кататься и какие деньги там зарабатывать. Они пришла в теннис для добычи денег, а не прославлять Украину, пора всем это понять....
    Та ми всі десь гроші добуваємо - хтось працює висококласним ІТ-шником, а хтось прибиральником в туалеті, хтось на заробітках за кордоном, а хтось тут неньку підтримує, хтось за гроші її боронить на фронті, а хтось на ігрових автоматах з ближнього здирає останнє, хтось хабарі бере, хтось краде, а хтось навіть грабує.
    vizuals
    online
      vizuals, 14.10.2019 12:45
    +9
    dudigo78, 14.10.2019 12:41
    Є вже офіційна інформація?
    Немає, Але сенсу їхіти до Мордору я не бачу ніякого.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 14.10.2019 14:32
    +7
    vizuals, 14.10.2019 13:46
    Еліна знов може виграти Підсумковий, і її бойхренд-альфонс буде дуже радий
    Знову срач влаштовуєте, пане? Тут ніби про ТЕНІС усі дописують
    Sergey Draganov
      Sergey Draganov, 14.10.2019 13:16
    +7
    Вадім Рубік, 14.10.2019 12:43
    По Еліні ще невідомо, знаю що Принцеса Даяна(її зара так називають) приїхала в Москву точно, Еліна ще ні, але позначки знялась ще нема
    До речі, "принцеска" - саме так колись давно ми поза очі прозвали одну з наших очільниць - дуже нелюбиму в колективі. Вона вже значно впала в моїх очах вболівальника. Якщо буде ще й випромінювати "дружбу", подяку якусь тощо щодо ворогів її Батьківщини - РФ і росіян, взагалі Даяна просто перестане для мене особисто існувати. Якщо стала відомою, треба розуміти свою відповідальність за вчинки!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 15:08
    +5
    Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 14:50
    Бред! Посилання є?
    Вам важко набрати в гуглі live ranking wta і відкрити один з сайтів? Звичайно, що у офіційному рейтингу Еліна поки що 4-та - він не змінюється так часто. А майже через кожні кілька хвилин після чергового матчу у LIVE вносяться зміни, очки знімаються також раніше ніж це відображається у офіційному рейтингу.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 13:06
    +4
    Три роки тому Еліна заявляла, що під час турніру у москві їй погрожували організатори лотерей. Тому заявка цьогоріч видавалась вимушеним кроком задля попадання на Підсумковий. Якщо тепер не зніметься, то участь буде виглядати політичним кроком у руслі здачі позицій нинішньою українською владою.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.10.2019 12:29
    +3
    dudigo78, 14.10.2019 12:13
    До речі в лайві вже відняли 1500 очок за минулорічний виграш і Еліна вже сьома
    Усім відняли минулорічні результати на кінець Підсумкового. В результаті очки рейтингу і у гонці зрівнялись.
    Kanarejka
      Kanarejka, 14.10.2019 12:25
    +3
    common_sense, 14.10.2019 12:19
    2 проигрыша одна победа
    Нууу з таким настроєм, як у тому анегдоті, слона не продашь.. Особисто я вірю, що півфінал (як мінімум)
    vizuals
    online
      vizuals, 14.10.2019 12:16
    +3
    Kanarejka, 14.10.2019 12:05
    Цікаво, як зіграє наша Еліна в статусі діючої чемпіонки?
    Так, як зіграла би не у статусі чемпіонкі
    vizuals
    online
      vizuals, 14.10.2019 12:14
    +2
    Чекаю на комменти тих, хто ще у березні відписував, що Еля не зіграє на цьому Підсумковому. Будь ласочка, відпішться, гуру ви нашого теннісу)))
    yira
      yira, 14.10.2019 21:20
    +1
    Stelios Komnin, 14.10.2019 20:31
    Не знаю как других, мне больше интересно, попадет ли Даяна на Элит Трофи. Если будет играть разумно, то сметет и Бенчич, и Бертенс.
    Шанси Даяни на підсумковий підвищуються - Кербер завершила сезон, і там не зіграє.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 14.10.2019 20:40
    +1
    Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:05
    Думаєте, тільки ви вмієте користуватися гугл?
    http://www.livetennis.it/rankinglive/rankinglive_wta.php
    https://en.tennistemple.com/wta-live-rankings
    Ще є варіанти?
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking тут уже отняли у всех очки за итоговые.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:05
    +1
    Віталій Возняк, 14.10.2019 15:08
    Вам важко набрати в гуглі live ranking wta і відкрити один з сайтів? Звичайно, що у офіційному рейтингу Еліна поки що 4-та - він не змінюється так часто. А майже через кожні кілька хвилин після чергового матчу у LIVE вносяться зміни, очки знімаються також раніше ніж це відображається у офіційному рейтингу.
    Думаєте, тільки ви вмієте користуватися гугл?
    http://www.livetennis.it/rankinglive/rankinglive_wta.php
    https://en.tennistemple.com/wta-live-rankings
    Ще є варіанти?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.10.2019 18:01
    +1