Элина Свитолина – Юлия Путинцева. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Чжэнчжоу

Элина Свитолина – Юлия Путинцева. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© US Open. Элина Свитолина
В пятницу, 13 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№3 WTA) проведет стартовый поединок на хардовом Премьере в китайском Чжэнчжоу.
 
В матче второго круга, который был перенесен с четверга на пятницу из-за дождя, украинка сразится против Юлии Путинцевой из Казахстана (№36 WTA), которая ранее одолела Тамару Зиданшек (№67 WTA). Встреча состоится третьим запуском на корте №1 после матча Остапенко - Соболенко. Ориентировочное время начала поединка – 09:50 по Киеву.
 
Ранее девушки встречались 6 раз, Элина выиграла 4 последних очных поединка.
 
В четвертьфинале победительница матча сразится против Кристины Младенович из Франции (№49 WTA).
 
 
 
 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    zack1976
      zack1976, 13.09.2019 16:10
    0
    sportik.ua, 13.09.2019 12:16
    Є така наука як фізіогноміка. Хоч я в ній не великий спеціаліст, але мої висновки корелюють з її поведінкою на корті Подивіться, як вона відноситься до болбоїв (Хоча, може вона їм теж не подобається і вони їй якось особливо не догоджають) ну і інтелегентний жест після матчу. Ясно, що вона засмучена і все таке, та саме тут і проявляється людина.
    це не зовсім наука
    kerch30
    online
      kerch30, 13.09.2019 14:53
    -2
    Игра била равна играли два г...
    Elis
      Elis, 13.09.2019 14:44
    +1
    zack1976, 13.09.2019 12:09
    А что в ней аж такого "неприємного", кроме гражданства? Свитолина о ней вродь нормально отзывалась.
    Так це свідчить про вихованість Еліни, а не її суперниці.
    Хамська поведінка у Юлії. Причому майже завжди. Для мене вона одна з найнеприємніших у турі.
    Вітаю Елю з перемогою!
    Не було сподівань, що після US Open зможе тримати хорошу форму довго, але виграла на характері. Молодець! Сподіваюсь, це запланований спад, щоб знов набрати форму на важливіші турніри + Підсумковий.
    Ekvato
      Ekvato, 13.09.2019 14:04
    +2
    olya403, 13.09.2019 12:16
    ви вже визначіться остаточно, хто таке казав: Граф, Навратілова, чи Серена? А то кожного разу хтось інший
    Одна баба на базарі казала
    Lazio
    Lazio, 13.09.2019 12:40
    +2
    Згідно даних радару погоди насуваєттся хмара з хорошим дощиком.. По ходує шанс перенести на завтра.. Ну а тут сил можна набратися.... Да, перемога на цьому турнірі може принести близько 500 залікових..
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 13.09.2019 12:29
    +2
    olya403, 13.09.2019 12:19
    100%
    Младеновіч свіженька вийде, а в Еліни 2,35 год матч тривав
    Нужна победа и 8 место в гонке.
    pass19
      pass19, 13.09.2019 12:20
    +10
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    Секта "Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу" завыла)) Пора про инстаграм вспомнить))
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.09.2019 12:19
    +3
    olya403, 13.09.2019 12:16
    ви вже визначіться остаточно, хто таке казав: Граф, Навратілова, чи Серена? А то кожного разу хтось інший
    щоб не плутатися: "як казав древньогрецький філософ"
    olya403
      olya403, 13.09.2019 12:19
    +2
    Nyeyedyaka, 13.09.2019 12:14
    І через чере трохи бвльше ніж три години знову грати. Ну, завдання-мінімум виконала, сильно не будемо наїжджати за поразку в наступному колі, Младеновіч свій матч ще ж позавчора зіграла.
    100%
    Младеновіч свіженька вийде, а в Еліни 2,35 год матч тривав
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 13.09.2019 12:19
    -2
    vizuals, 13.09.2019 12:12
    Сам зрозумів, що сказав? Я вже не говорю, що в Світоліної є мільйони і попереду кар'єра. Є поняття логікі. При рахунку 5:2 на тає кожена помилка Світолвної виводила Пу на матчболи
    Передивись гру мордорки.
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 13.09.2019 12:18
    0
    Чуть не проиграла этому недоразумению,не знаю,что у Эли в голове,но это страшно.
    palpal
    palpal, 13.09.2019 12:18
    +3
    Тактика отбывания номера малой кровью сработала на этот раз , очень тонко – хлипко и не малой кровью правда, чего стоила ситуация с 1:5 на тайбрейке в третьем, но сработала. Пятница 13-е, господа, как без ужастиков
    Pavlo
    Pavlo, 13.09.2019 12:16
    +13
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    Олександр, а когда вы уже будете первой ракеткой?
    Украина заждалась ваших успехов! Вперед, дерзайте!
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.09.2019 12:16
    +2
    zack1976, 13.09.2019 12:09
    А что в ней аж такого "неприємного", кроме гражданства? Свитолина о ней вродь нормально отзывалась.
    Є така наука як фізіогноміка. Хоч я в ній не великий спеціаліст, але мої висновки корелюють з її поведінкою на корті Подивіться, як вона відноситься до болбоїв (Хоча, може вона їм теж не подобається і вони їй якось особливо не догоджають) ну і інтелегентний жест після матчу. Ясно, що вона засмучена і все таке, та саме тут і проявляється людина.
    olya403
      olya403, 13.09.2019 12:16
    +9
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    ви вже визначіться остаточно, хто таке казав: Граф, Навратілова, чи Серена? А то кожного разу хтось інший
    Lazio
    Lazio, 13.09.2019 12:15
    +11
    Судячи з коментів - тут є психологи, тренера, навіть спортлікарі.. Одні бля профі..
    Але мені пофік.. Сьогодні отримав реально мегадозу позитивного адреналіну...
    olya403
      olya403, 13.09.2019 12:15
    +7
    zack1976, 13.09.2019 12:09
    А что в ней аж такого "неприємного", кроме гражданства? Свитолина о ней вродь нормально отзывалась.
    сама особистість препротивна. Матюклива хамка, що не поважає ні суперниць, ні глядачів, ні свого тренера))
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    -8
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    zack1976
      zack1976, 13.09.2019 12:14
    +1
    zack1976, 13.09.2019 12:09
    А что в ней аж такого "неприємного", кроме гражданства? Свитолина о ней вродь нормально отзывалась.
    ааа, поведение... нк тогда понятно
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 13.09.2019 12:14
    +4
    І через чере трохи бвльше ніж три години знову грати. Ну, завдання-мінімум виконала, сильно не будемо наїжджати за поразку в наступному колі, Младеновіч свій матч ще ж позавчора зіграла.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.09.2019 12:07
    +14
    ви бачили, що ця довбанута глядачам показує. йобнуте коротконоге створіння
    Pavlo
    Pavlo, 13.09.2019 12:16
    +13
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    Олександр, а когда вы уже будете первой ракеткой?
    Украина заждалась ваших успехов! Вперед, дерзайте!
    Lazio
    Lazio, 13.09.2019 12:15
    +11
    Судячи з коментів - тут є психологи, тренера, навіть спортлікарі.. Одні бля профі..
    Але мені пофік.. Сьогодні отримав реально мегадозу позитивного адреналіну...
    anachar
      anachar, 13.09.2019 12:06
    +11
    Охренеть! Поздравляю! Чудеса какие-то!
    dimaprogs
      dimaprogs, 13.09.2019 12:06
    +11
    офигеть...победила в третьем сете на тайбрейке после 5:1
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.09.2019 12:06
    +11
    Оце так! 6 очок підряд за Еліною, і є така нечаста перемога на тайбрейку! 100 очок будуть зовсім не зайвими, тим більше, Бертенс програла.
    vital
    online
      vital, 12.09.2019 09:16
    +11
    vizuals, 11.09.2019 19:08
    У принципі, качелі вже почалися. Ось як виглядає розклад с 10 місця (Світоліна) у гонці до Підсумкового до 5 місця (Серена). Усе дуже близько, і балли Ченчжоу Еліні можуть знадобитися. До 8 місця, яке дає путівку уна Підсумковий, всього нічого

    5 Serena Williams 3935
    6 Petra Kvitova 3836
    7 Naomi Osaka 3776
    8 Belinda Bencic 3615
    9 Kiki Bertens 3580
    10 Elina Svitolina 3464
    Еліні треба виграти сьогодні і вона незалежно від результату матчу Кікі, впритул наблизиться до Бертенс. Мова йде про кращих 16 турнірів, де в Кікі мінімум 105 із 6-ти кращих на вибір, а в Еліни є декілька турнірів із 1 очком, тому можливості покращити результат в Азії в Світоліної є кращими, ніж у голандки.
    Еліні вітання з ювілеєм. Сподіваюся вона сама зробить собі подарунок у вигляді перемоги над казашкою.
    pass19
      pass19, 13.09.2019 12:20
    +10
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    Секта "Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу" завыла)) Пора про инстаграм вспомнить))
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.09.2019 12:07
    +10
    Перемога є перемога! Приємно, що таку неприємну баришню відчепила.
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 13.09.2019 12:07
    +10
    Путинцева сказала на судью "мудак китайский"??? Или мне послышалось?
    Pavlo
    Pavlo, 13.09.2019 12:05
    +10
    Вот что значит класс! С 0:4 выйти на 7:5 это надо стальные нервы иметь!
    captain2009
      captain2009, 12.09.2019 08:12
    +10
    Елінко, сьогодні перемога буде для тебе найкращим подарунком до твого дня народження! Вітаємо! Хай оминають тебе травми і яскравих перемог в майбутньому!
    olya403
      olya403, 13.09.2019 12:16
    +9
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 12:14
    У кінці третього сету - це комедія! Клишонога казашка вела у тай-брейку 5:1 і умудрилася програти 5:7 !!! Надзвичайно бездарна гра - та прикро, що Світоліна у відповідь грала так само бездарно... Ось тут і пригадаєш, як Штефі Граф сказала, що Світоліна ніколи не буде першою у рейтингу!
    Топи так не грають !
    ви вже визначіться остаточно, хто таке казав: Граф, Навратілова, чи Серена? А то кожного разу хтось інший
    vizuals
    online
      vizuals, 13.09.2019 11:42
    +9
    Uria Lug, 13.09.2019 11:32
    Свитолина третья ракетка?????? Да она п...а в лаптях.
    Лугандяо, що ти скиглиш. Світоліну третя у світі не через блат та хабарі, а дякуючи своїй роботі.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 13.09.2019 12:07
    +8
    Вітаю Еліну. Вона як завжди в соєму репертуарі - інтрига (нерви вболівальників) зашкалює до останнього розіграшу...
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 13.09.2019 12:06
    +8
    Uria Lug, 13.09.2019 11:32
    Свитолина третья ракетка?????? Да она п...а в лаптях.
    Ти дибілоїд ???
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 13.09.2019 10:37
    +8
    Элина совсем расслабленная. Проигрывать посредственной теннисистке, еще и с такой гадкой фамилией...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.09.2019 15:07
    +8
    а так дружно сушили корт цілою толпою і такий обломус. Мабуть завтра якщо не буде доща треба зразу відіграти 1/8, 1/4 і по можливості 1/2, а потім чекати на перерву в дощі, щоб зіграти фінал
    olya403
      olya403, 13.09.2019 12:15
    +7
    zack1976, 13.09.2019 12:09
    А что в ней аж такого "неприємного", кроме гражданства? Свитолина о ней вродь нормально отзывалась.
    сама особистість препротивна. Матюклива хамка, що не поважає ні суперниць, ні глядачів, ні свого тренера))
    anachar
      anachar, 13.09.2019 11:39
    +7
    Тяжело после дня рождения. Абсолютно не играет!