ОФИЦИАЛЬНО. Усик будет драться со Спонгом 12 октября в Чикаго

Определился первый соперник украинского боксера в супертяжелом весе

ОФИЦИАЛЬНО. Усик будет драться со Спонгом 12 октября в Чикаго
© BoxingScene. Тайрон Спонг
Стал известен следующий соперник 32-летнего украинского боксера Александра Усика (16–0, 12 КО), бывшего абсолютного чемпиона мира в тяжелом весе.
 
В дебютном поединке в супертяжелом весе он встретится с непобежденным Тайроном Спонгом (14–0, 13 КО), голландцем суринамского происхождения. Дуэль состоится 12 октября на Wintrust Arena в Чикаго.
 
Тайрон Спонг сегодня празднует свой 34-й год рождения. Он на профессиональном ринге провел 14 боев, все выиграл, причем 13 завершил досрочно. В последних поединках он победил представителей Эквадора – 21 декабря 2018 года Спонг оказался сильнее Итало Переа раздельным решением судей, а совсем недавно, 31 августа, нокаутировал Джейсона Минду.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 04.09.2019 15:18
    0
    ВВВ, 04.09.2019 11:38
    От мені цікаво-в Сашка тільки перший бій в новій для нього суперважкій категорії. Він провів всього два офіційних боя з представниками цієї категорії і то один бій був ще в команді "Отаманів" з італійцем а інший коли суперник сустився до нього по вазі в категорію.Тож в мене питання -чому він самий слабкий? Жодної поразки і тільки один повний бій всі решта виграв достроково.Да того ж Гасіева цей Спонжик перекусить за пару раундів!!! І як можна не бачивши бійця так категорично стверджувати? А може Сашко втратив у швидкості,набравши вагу і це вже не той танцюючий гопак Сашко(не дай Боже звісно ж!!!)?
    По-перше Усик і так завжди в боях був надважковаговиком, зараз йому просто не треба скидати ті 6-8 кілограмів, які він набирав в бою після зважування чи в перерві між боями.
    По-друге подивись з ким були ці бої в Спонга. Найкращий з тих кого я знаю це Сантадер Сільгадо та й тому то топового статусу як до неба рачки.
    І по-третє вкрай мало спортсменів(якщо взагалі такі є) які можуть бути топ-зірками одразу в кількох видах спорту.
    Спонг це прохідний бій щоб Усик перевірив в дії себе після травми і не більше.
    Xron7777
      Xron7777, 04.09.2019 14:46
    -1
    Ну и шлак подсунули.мой сосед и то грозней выглядит.
    ВВВ
      ВВВ, 04.09.2019 11:38
    0
    Manticora, 03.09.2019 19:59
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    От мені цікаво-в Сашка тільки перший бій в новій для нього суперважкій категорії. Він провів всього два офіційних боя з представниками цієї категорії і то один бій був ще в команді "Отаманів" з італійцем а інший коли суперник сустився до нього по вазі в категорію.Тож в мене питання -чому він самий слабкий? Жодної поразки і тільки один повний бій всі решта виграв достроково.Да того ж Гасіева цей Спонжик перекусить за пару раундів!!! І як можна не бачивши бійця так категорично стверджувати? А може Сашко втратив у швидкості,набравши вагу і це вже не той танцюючий гопак Сашко(не дай Боже звісно ж!!!)?
    Павел Рева
      Павел Рева, 04.09.2019 11:27
    0
    Manticora, 03.09.2019 19:59
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    Напомните, какие котировки были на Руиса ?
    Yaroslav1107
      Yaroslav1107, 04.09.2019 04:56
    +2
    Обязательно пойдём на бой. Уверен, что в Чикаго у него поддержка будет как в Киеве. Очень правильный город выбрали
    ded_babay
    ded_babay, 04.09.2019 02:38
    -1
    Треба йти, боліти за Усика
    maxaonin8
      maxaonin8, 03.09.2019 23:45
    +2
    Давай, Усик. Вся страна с тобой!
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 03.09.2019 21:49
    0
    Спонга напоють чайком а-ля РПЦ.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 03.09.2019 21:30
    -1
    Serhiy (Миколаїв), 03.09.2019 20:13
    Ну шож, Спонг, так Спонг, будимо вболівати за Спонга.
    100%
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 03.09.2019 21:17
    +3
    фигня какая то! не интересно! Пусть с топами дерется!
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 03.09.2019 20:13
    -15
    Ну шож, Спонг, так Спонг, будимо вболівати за Спонга.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 03.09.2019 20:11
    -12
    Усик,Мусик-герой ватноі аудиторіі
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 03.09.2019 20:05
    +3
    Я навіть не буду будтльника на ранок ставить.... проснусь, гляну результат.... можливо в ютубчику подивлюсь...
    Manticora
      Manticora, 03.09.2019 19:59
    +3
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:18
    +3
    Trollface, 03.09.2019 18:04
    Со Спонгом бой будет не легкий. Это не тот мешок которого можно бить в углу 12 раундов
    Подивись його останній бій! Він і є мішок,для Усика занадто повільний але з ударом.Тому бій буде як з Гасієвим,який теж був не дуже швидким. Не думаю що в Усика будуть з ним проблеми.
    Manticora
    Manticora, 03.09.2019 18:11
    -5
    Тут можна и по лицу получить! Да. Усик?
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 03.09.2019 18:04
    +11
    В очередной раз определился....
    Trollface
      Trollface, 03.09.2019 18:04
    0
    Со Спонгом бой будет не легкий. Это не тот мешок которого можно бить в углу 12 раундов
    руслан гаргаун
    руслан гаргаун, 03.09.2019 18:00
    0
    russol30, 03.09.2019 16:54
    Здоровий, ніколи про нього не чув)
    Після бою з Усиком почують
    руслан гаргаун
    руслан гаргаун, 03.09.2019 17:57
    -2
    Після бою з Усмиком почують
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 03.09.2019 17:54
    +13
    Краще б з шарійом спарингував
    marko2020
      marko2020, 03.09.2019 17:32
    +12
    Это не серьёзно
    Dan Mudy
      Dan Mudy, 03.09.2019 17:18
    +12
    Ну й вибір, хто його знає в Америці,Хєрн нікчема промоутер
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 03.09.2019 18:04
    +11
    В очередной раз определился....
    GeloN83
      GeloN83, 03.09.2019 17:27
    +9
    Промоутер боїться, що вУсику наваляють, от й ставить його з такими бійцями...
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 03.09.2019 17:10
    +7
    Просто майже до 30 років він був виключно кікбоксером. А зараз боксує із регулярністю 4-5 бійнь за рік. Для нього Усік - бій всього життя.
    Т. Артём
    Т. Артём, 03.09.2019 17:45
    +6
    Лучше чем чюрбан поветкин. Пельмень старый
    russol30
      russol30, 03.09.2019 16:54
    +5
    Здоровий, ніколи про нього не чув)
    klokuchka55
      klokuchka55, 03.09.2019 17:53
    +4
    Фигня,два боя в год,и те с лузерами...
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 03.09.2019 21:17
    +3
    фигня какая то! не интересно! Пусть с топами дерется!
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 03.09.2019 20:05
    +3
    Я навіть не буду будтльника на ранок ставить.... проснусь, гляну результат.... можливо в ютубчику подивлюсь...
    Manticora
      Manticora, 03.09.2019 19:59
    +3
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:18
    +3
    Trollface, 03.09.2019 18:04
    Со Спонгом бой будет не легкий. Это не тот мешок которого можно бить в углу 12 раундов
    Подивись його останній бій! Він і є мішок,для Усика занадто повільний але з ударом.Тому бій буде як з Гасієвим,який теж був не дуже швидким. Не думаю що в Усика будуть з ним проблеми.
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 03.09.2019 17:36
    +3
    russol30, 03.09.2019 16:54
    Здоровий, ніколи про нього не чув)
    Это потому что он где то в К1 выступал, как боец он конечно крутой, но как боксер и соперник Усика это бред
    Yaroslav1107
      Yaroslav1107, 04.09.2019 04:56
    +2
    Обязательно пойдём на бой. Уверен, что в Чикаго у него поддержка будет как в Киеве. Очень правильный город выбрали
    maxaonin8
      maxaonin8, 03.09.2019 23:45
    +2
    Давай, Усик. Вся страна с тобой!
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 04.09.2019 15:18
    0
    ВВВ, 04.09.2019 11:38
    От мені цікаво-в Сашка тільки перший бій в новій для нього суперважкій категорії. Він провів всього два офіційних боя з представниками цієї категорії і то один бій був ще в команді "Отаманів" з італійцем а інший коли суперник сустився до нього по вазі в категорію.Тож в мене питання -чому він самий слабкий? Жодної поразки і тільки один повний бій всі решта виграв достроково.Да того ж Гасіева цей Спонжик перекусить за пару раундів!!! І як можна не бачивши бійця так категорично стверджувати? А може Сашко втратив у швидкості,набравши вагу і це вже не той танцюючий гопак Сашко(не дай Боже звісно ж!!!)?
    По-перше Усик і так завжди в боях був надважковаговиком, зараз йому просто не треба скидати ті 6-8 кілограмів, які він набирав в бою після зважування чи в перерві між боями.
    По-друге подивись з ким були ці бої в Спонга. Найкращий з тих кого я знаю це Сантадер Сільгадо та й тому то топового статусу як до неба рачки.
    І по-третє вкрай мало спортсменів(якщо взагалі такі є) які можуть бути топ-зірками одразу в кількох видах спорту.
    Спонг це прохідний бій щоб Усик перевірив в дії себе після травми і не більше.
    ВВВ
      ВВВ, 04.09.2019 11:38
    0
    Manticora, 03.09.2019 19:59
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    От мені цікаво-в Сашка тільки перший бій в новій для нього суперважкій категорії. Він провів всього два офіційних боя з представниками цієї категорії і то один бій був ще в команді "Отаманів" з італійцем а інший коли суперник сустився до нього по вазі в категорію.Тож в мене питання -чому він самий слабкий? Жодної поразки і тільки один повний бій всі решта виграв достроково.Да того ж Гасіева цей Спонжик перекусить за пару раундів!!! І як можна не бачивши бійця так категорично стверджувати? А може Сашко втратив у швидкості,набравши вагу і це вже не той танцюючий гопак Сашко(не дай Боже звісно ж!!!)?
    Павел Рева
      Павел Рева, 04.09.2019 11:27
    0
    Manticora, 03.09.2019 19:59
    Самый слабый соперник из всех кто был у Усика!! Вопрос!! На х р е н а такой слабый соперник?? Вам делать Не х У й? Котировки букмекеров 1.01 против 16!!
    Напомните, какие котировки были на Руиса ?
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 03.09.2019 21:49
    0
    Спонга напоють чайком а-ля РПЦ.