Ролан Гаррос. Свитолина обыграла Винус Уильямс

Первая ракетка Украины одержала победу над легендарной американкой в двух сетах

Ролан Гаррос. Свитолина обыграла Винус Уильямс
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
Лучшая украинская теннисистка Элина Свитолина (№9 WTA) удачно стартовала на Открытом чемпионате Франции.
 
В матче первого круга украинка в двух сетах справилась с экс-первой ракеткой мира 38-летней американкой Винус Уильямс (№52 WTA). 
 
Ролан Гаррос. 1-й круг
Элина Свитолина (Украина) – Винус Уильямс (США) – 6:3, 6:3
 
Вывеска матча обещала что-то невероятное, но на деле вышел просто хороший плотный матч, в котором победила молодость. В начале первого сета обе теннисистки под ноль взяли свои подачи, чтобы после этого сделать пять брейков подряд. Опытной американке до конца сета так и не удалось больше выиграть свой гейм, а украинке хватило одного хорошего захода на подачу.
 
Нельзя сказать, что Свитолина отдала инициативу Уильямс, но все же она чаще играла вторым номером с расчетом на качественную и своевременную контригру. На грунтовом корте Винус было тяжело забивать навылет против Элины, а в долгих розыгрышах она первой уставала и чаще ошибалась. По большому счету, итог первой партии не вызывал сомнений уже где-то в середине, рано или поздно Свитолина должна была забрать сет.
 
 
 
Вторая партия началась не так хорошо, украинка проиграла первые две подачи, в ответ сделав только один брейк. Но со счета 1:3 Свитолина начала добавлять, прекрасно действуя во время важных розыгрышей, не боясь играть остро и активно. Уильямс была уже немного тяжеловата на ногах и только за счет физической мощи выигрывать очки не получалось. В девятом гейме Элина вышла подавать на матч, не реализовала двойной матчбол, но все же выиграла первую встречу на турнире.
 
Таким образом, обидная серия из четырех поражения прервана, добыта победа над знаковой фигурой в теннисном мире. Все это в комплексе должно помочь Свитолиной в дальнейшем. Главное, чтобы не подвело здоровье.
 
Отметим, что это вторая победа Элины над Винус при одном проигранном матче.
 
Во втором круге Свитолина сразится с еще одной украинкой Катериной Козловой, которая ранее одолела Бернарду Перу.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    SAD1969
      SAD1969, 27.05.2019 08:42
    0
    "......хороший близький матч"? Плотный - це щільний!
    Lozinskij
      Lozinskij, 26.05.2019 23:58
    +7
    Вітаємо з хорошим стартом!!!
    Senator
    Senator, 26.05.2019 23:23
    +1
    serg, 26.05.2019 22:26
    есть предчувствие, что Катя обыграет Элину
    Согласен. Очень даже...
    Elis
      Elis, 26.05.2019 23:06
    +8
    MiddleGreek, 26.05.2019 20:43
    В якому місці я її образив? Мені гра Даяни імпонує. Більш того, її гра мені найбільше подобається з усього туру. Просто, Еліна залишається найулюбленішою тенісисткою.
    Моєю теж
    Дуже люблю кожну з наших дівчат, усіх по-своєму. Але чомусь саме до Еліни якесь особливе ставлення. Може, як до первістка в українському тенісі. І за те, що колись переграла Серену За те, що повернула мене в теніс.
    Елінко, дуже розумію, як нелегко тобі зараз, коли так невчасно підводить здоров'я. Захоплююсь твоїм характером: однаково виходити на корт, робити все можливе для перемоги, витримувати біль і дискомфорт, злість на себе і розчарування від невдач, шквал критики і невіру в тебе від твоїх же вболівальників, Знай, що є ті люди, кого твоє вміння долати труднощі, зокрема зі здоров'ям, надихає не менше, ніж виграні титули, шоломи і трофеї. Від усього серця бажаю тобі досягти мети - стати 1 у світі і чемпіонкою ТВШ, ще й не раз. Хочу, щоб ти вилікувала цю травму без жодних неприємних наслідків. Міцного-міцного здоров'я тобі, наша українська гордосте, чиїх великих успіхів ми чекаємо чи не найбільше (і, можливо, саме тому так нещадно критикуємо).
    Моє найбільше бажання, щоб ти реалізувала весь свій потенціал у спорті, до самої останньої краплинки, і щоб ніщо, абсолютно ніщо не стало цьому на заваді. Це ще далеееко не твоє останнє слово в тенісі, повір мені, дівчинко!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 22:30
    +4
    Elis, 26.05.2019 22:27
    Повністю погоджуюсь. У доброму фізичному стані Еліна здатна штампувати ейси не гірше Плішкової. "0" у графі ейсів свідчить, що Еліна не в оптимальному фізичному стані. До того ж, Ольга Савчук сказала, що коліно Елю продовжує турбувати. Хтось у коментах написав, що Еля боїться наступати на коліно. Це може бути не просто страх, а біль у коліні під час сильних навантажень.
    Я теж, здавалося, вилікувала коліно, а бувають іноді такі болючі простріли, коли даю навантаження чи роблю різкі рухи. Поки змушена мінімум на рік відмовитись від спорту, увесь мій "спорт" тепер виключно у воді - тримати м'язи в тонусі, уникаючи навантажень на коліно. Так сумно від того
    Тому, Еліно, давай "за себя и за того парня" (с)
    Я знаю, что определенные проблемы с коленом Элины сохраняются, поэтому говорю по факту. Но даже если бы и не знал об этом, по подачам видно, что не все в порядке. Самый сложный теннисный элемент наиболее чувствителен к проблемам со здоровьем.
    Elis
      Elis, 26.05.2019 22:27
    +8
    Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    Повністю погоджуюсь. У доброму фізичному стані Еліна здатна штампувати ейси не гірше Плішкової. "0" у графі ейсів свідчить, що Еліна не в оптимальному фізичному стані. До того ж, Ольга Савчук сказала, що коліно Елю продовжує турбувати. Хтось у коментах написав, що Еля боїться наступати на коліно. Це може бути не просто страх, а біль у коліні під час сильних навантажень.
    Я теж, здавалося, вилікувала коліно, а бувають іноді такі болючі простріли, коли даю навантаження чи роблю різкі рухи. Поки змушена мінімум на рік відмовитись від спорту, увесь мій "спорт" тепер виключно у воді - тримати м'язи в тонусі, уникаючи навантажень на коліно. Так сумно від того
    Тому, Еліно, давай "за себя и за того парня" (с)
    serg
      serg, 26.05.2019 22:26
    -2
    есть предчувствие, что Катя обыграет Элину
    olegg1261
      olegg1261, 26.05.2019 22:05
    -1
    MiddleGreek, 26.05.2019 20:43
    В якому місці я її образив? Мені гра Даяни імпонує. Більш того, її гра мені найбільше подобається з усього туру. Просто, Еліна залишається найулюбленішою тенісисткою.
    Ага тепер гра Даяни імпонує,але то таке, вибаченя приймається
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 26.05.2019 20:43
    +8
    olegg1261, 26.05.2019 20:11
    Не ображай Даяну вона грає в гостроатакуючий теніс і це для неї природньо!
    В якому місці я її образив? Мені гра Даяни імпонує. Більш того, її гра мені найбільше подобається з усього туру. Просто, Еліна залишається найулюбленішою тенісисткою.
    Vladdal
      Vladdal, 26.05.2019 20:38
    +8
    vizuals, 26.05.2019 19:43
    Так Катя сама сьогодні сльозу викликала своєю грою
    Наверное нездорова - кашляла всю игру. Так что не судите строго. Выиграла и хорошо.
    olegg1261
      olegg1261, 26.05.2019 20:11
    +12
    MiddleGreek, 26.05.2019 19:54
    Після першого сету стало ясно, що вистачить і двох. Старша Вільямс сильно здала, бігати вже не хоче, а то й не може. Еліна ж поки, сирувата. Все-так чвертьфінал в Римі не завадив. Хоча не виключаю, що зможе набрати форму по ходу. А далі вже гравці з десятки, з якими давня знайома. Помітив, пару разів боялась наступати на ногу з коліном. Сподіваюсь, минеться. А так, скучив за грою. Після сумбурної і ультра-агресивної Ястремської, зрілий і виважений теніс Світоліної як бальзам. Чекаємо на дербі.
    Не ображай Даяну вона грає в гостроатакуючий теніс і це для неї природньо!
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 26.05.2019 19:54
    +5
    Після першого сету стало ясно, що вистачить і двох. Старша Вільямс сильно здала, бігати вже не хоче, а то й не може. Еліна ж поки, сирувата. Все-так чвертьфінал в Римі не завадив. Хоча не виключаю, що зможе набрати форму по ходу. А далі вже гравці з десятки, з якими давня знайома. Помітив, пару разів боялась наступати на ногу з коліном. Сподіваюсь, минеться. А так, скучив за грою. Після сумбурної і ультра-агресивної Ястремської, зрілий і виважений теніс Світоліної як бальзам. Чекаємо на дербі.
    Сергій Шудра
    Сергій Шудра, 26.05.2019 19:52
    +8
    Як завжди, Еліна дуже важко розпочинає, хоча якщо подивитися на рахунок матчу, то може здатися, що перемога була легкою. В Еліни зовсім не йшла перша подача. Але будемо сподіватися, що по ходу турніру все налагодиться. Другий день підряд радують нас своїми результатами наші красуньки. Всіх з перемогою!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:52
    +9
    Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    Так, вік є вік. Венус на свій саракет виглядає дуже норм, але швидкість вже не та, а це означає - не встигає за мячем
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:43
    +4
    Vladislav Pohily, 26.05.2019 19:41
    Если с Козловой будет так же играть, то Катя может удивить
    Так Катя сама сьогодні сльозу викликала своєю грою
    u6464u
      u6464u, 26.05.2019 19:42
    +6
    неплохо Еля, удачи в дальнейшей дороге к ФИНАЛУ РГ.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    +15
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 26.05.2019 19:41
    +1
    Если с Козловой будет так же играть, то Катя может удивить
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 26.05.2019 19:39
    +6
    Жаль что не в финале....
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:39
    +12
    Однак, треба відмітити, Венус билася, як тигриця за життя
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    +15
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    olegg1261
      olegg1261, 26.05.2019 20:11
    +12
    MiddleGreek, 26.05.2019 19:54
    Після першого сету стало ясно, що вистачить і двох. Старша Вільямс сильно здала, бігати вже не хоче, а то й не може. Еліна ж поки, сирувата. Все-так чвертьфінал в Римі не завадив. Хоча не виключаю, що зможе набрати форму по ходу. А далі вже гравці з десятки, з якими давня знайома. Помітив, пару разів боялась наступати на ногу з коліном. Сподіваюсь, минеться. А так, скучив за грою. Після сумбурної і ультра-агресивної Ястремської, зрілий і виважений теніс Світоліної як бальзам. Чекаємо на дербі.
    Не ображай Даяну вона грає в гостроатакуючий теніс і це для неї природньо!
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:39
    +12
    Однак, треба відмітити, Венус билася, як тигриця за життя
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:52
    +9
    Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    Так, вік є вік. Венус на свій саракет виглядає дуже норм, але швидкість вже не та, а це означає - не встигає за мячем
    Elis
      Elis, 26.05.2019 23:06
    +8
    MiddleGreek, 26.05.2019 20:43
    В якому місці я її образив? Мені гра Даяни імпонує. Більш того, її гра мені найбільше подобається з усього туру. Просто, Еліна залишається найулюбленішою тенісисткою.
    Моєю теж
    Дуже люблю кожну з наших дівчат, усіх по-своєму. Але чомусь саме до Еліни якесь особливе ставлення. Може, як до первістка в українському тенісі. І за те, що колись переграла Серену За те, що повернула мене в теніс.
    Елінко, дуже розумію, як нелегко тобі зараз, коли так невчасно підводить здоров'я. Захоплююсь твоїм характером: однаково виходити на корт, робити все можливе для перемоги, витримувати біль і дискомфорт, злість на себе і розчарування від невдач, шквал критики і невіру в тебе від твоїх же вболівальників, Знай, що є ті люди, кого твоє вміння долати труднощі, зокрема зі здоров'ям, надихає не менше, ніж виграні титули, шоломи і трофеї. Від усього серця бажаю тобі досягти мети - стати 1 у світі і чемпіонкою ТВШ, ще й не раз. Хочу, щоб ти вилікувала цю травму без жодних неприємних наслідків. Міцного-міцного здоров'я тобі, наша українська гордосте, чиїх великих успіхів ми чекаємо чи не найбільше (і, можливо, саме тому так нещадно критикуємо).
    Моє найбільше бажання, щоб ти реалізувала весь свій потенціал у спорті, до самої останньої краплинки, і щоб ніщо, абсолютно ніщо не стало цьому на заваді. Це ще далеееко не твоє останнє слово в тенісі, повір мені, дівчинко!
    Elis
      Elis, 26.05.2019 22:27
    +8
    Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:42
    Фух. Опасения по поводу матча были большими. И частично оправдались. Проблемы с коленом остаются, очевидно, именно из-за них Элина не может наладить свою привычную первую подачу. Приходится мягчить или подавать менее остро. Отсюда такое количество брейков Венус. Но возраст берет свое, и на своих подачах Вильямс выглядела вообще ужасно. Особенно, когда Элина немного пристрелялась и начала простреливать линии.
    Хорошо, что все закончилось достаточно быстро. Теперь нас ждет украинское дерби. Сейчас Катя Козлова вполне способна попортить Элине нервы своими полугорками и дропами.
    Повністю погоджуюсь. У доброму фізичному стані Еліна здатна штампувати ейси не гірше Плішкової. "0" у графі ейсів свідчить, що Еліна не в оптимальному фізичному стані. До того ж, Ольга Савчук сказала, що коліно Елю продовжує турбувати. Хтось у коментах написав, що Еля боїться наступати на коліно. Це може бути не просто страх, а біль у коліні під час сильних навантажень.
    Я теж, здавалося, вилікувала коліно, а бувають іноді такі болючі простріли, коли даю навантаження чи роблю різкі рухи. Поки змушена мінімум на рік відмовитись від спорту, увесь мій "спорт" тепер виключно у воді - тримати м'язи в тонусі, уникаючи навантажень на коліно. Так сумно від того
    Тому, Еліно, давай "за себя и за того парня" (с)
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 26.05.2019 20:43
    +8
    olegg1261, 26.05.2019 20:11
    Не ображай Даяну вона грає в гостроатакуючий теніс і це для неї природньо!
    В якому місці я її образив? Мені гра Даяни імпонує. Більш того, її гра мені найбільше подобається з усього туру. Просто, Еліна залишається найулюбленішою тенісисткою.
    Vladdal
      Vladdal, 26.05.2019 20:38
    +8
    vizuals, 26.05.2019 19:43
    Так Катя сама сьогодні сльозу викликала своєю грою
    Наверное нездорова - кашляла всю игру. Так что не судите строго. Выиграла и хорошо.
    Сергій Шудра
    Сергій Шудра, 26.05.2019 19:52
    +8
    Як завжди, Еліна дуже важко розпочинає, хоча якщо подивитися на рахунок матчу, то може здатися, що перемога була легкою. В Еліни зовсім не йшла перша подача. Але будемо сподіватися, що по ходу турніру все налагодиться. Другий день підряд радують нас своїми результатами наші красуньки. Всіх з перемогою!!!
    Lozinskij
      Lozinskij, 26.05.2019 23:58
    +7
    Вітаємо з хорошим стартом!!!
    u6464u
      u6464u, 26.05.2019 19:42
    +6
    неплохо Еля, удачи в дальнейшей дороге к ФИНАЛУ РГ.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 26.05.2019 19:39
    +6
    Жаль что не в финале....
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 26.05.2019 19:54
    +5
    Після першого сету стало ясно, що вистачить і двох. Старша Вільямс сильно здала, бігати вже не хоче, а то й не може. Еліна ж поки, сирувата. Все-так чвертьфінал в Римі не завадив. Хоча не виключаю, що зможе набрати форму по ходу. А далі вже гравці з десятки, з якими давня знайома. Помітив, пару разів боялась наступати на ногу з коліном. Сподіваюсь, минеться. А так, скучив за грою. Після сумбурної і ультра-агресивної Ястремської, зрілий і виважений теніс Світоліної як бальзам. Чекаємо на дербі.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 22:30
    +4
    Elis, 26.05.2019 22:27
    Повністю погоджуюсь. У доброму фізичному стані Еліна здатна штампувати ейси не гірше Плішкової. "0" у графі ейсів свідчить, що Еліна не в оптимальному фізичному стані. До того ж, Ольга Савчук сказала, що коліно Елю продовжує турбувати. Хтось у коментах написав, що Еля боїться наступати на коліно. Це може бути не просто страх, а біль у коліні під час сильних навантажень.
    Я теж, здавалося, вилікувала коліно, а бувають іноді такі болючі простріли, коли даю навантаження чи роблю різкі рухи. Поки змушена мінімум на рік відмовитись від спорту, увесь мій "спорт" тепер виключно у воді - тримати м'язи в тонусі, уникаючи навантажень на коліно. Так сумно від того
    Тому, Еліно, давай "за себя и за того парня" (с)
    Я знаю, что определенные проблемы с коленом Элины сохраняются, поэтому говорю по факту. Но даже если бы и не знал об этом, по подачам видно, что не все в порядке. Самый сложный теннисный элемент наиболее чувствителен к проблемам со здоровьем.
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:43
    +4
    Vladislav Pohily, 26.05.2019 19:41
    Если с Козловой будет так же играть, то Катя может удивить
    Так Катя сама сьогодні сльозу викликала своєю грою
    Senator
    Senator, 26.05.2019 23:23
    +1
    serg, 26.05.2019 22:26
    есть предчувствие, что Катя обыграет Элину
    Согласен. Очень даже...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 26.05.2019 19:41
    +1
    Если с Козловой будет так же играть, то Катя может удивить
    SAD1969
      SAD1969, 27.05.2019 08:42
    0
    "......хороший близький матч"? Плотный - це щільний!