Элина Свитолина – Винус Уильямс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга Ролан Гаррос

Элина Свитолина – Винус Уильямс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В воскресенье, 26-го мая, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№9 WTA) начнет выступления на Открытом чемпионате Франции по теннису.
 
В матче первого круга украинка встретится с экс-первой ракеткой мира американкой Винус Уильямс (№52 WTA). Поединок состоится третьим запуском на корте имени Симоны Матьё после матча ATP Чеккинато - Маю. Ориентировочное время начала – 18:20 по Киеву.
 

Ранее девушки встречались дважды, счет равный. Единственный матч на грунте выиграла американка (Рим-2015).
 
Во втором круге победительница матча сразится против Катерины Козловой (№66 WTA) или Бернарды Перы (№83 WTA).
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.
 
 
 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Natam69
    Natam69, 26.05.2019 20:14
    +1
    romeoboss50, 26.05.2019 19:56
    Самое хреновое,что жребий в 1/ 32 свел Элину с Козловой и какую скажите мне радость принесет этот
    матч нам Украинцам,почему тенесисток из одной страны не разводят по сетке
    Так ти ж проти москалів, і Козлову пів року в кацапію відправляв.
    romeoboss50
      romeoboss50, 26.05.2019 19:56
    +3
    Самое хреновое,что жребий в 1/ 32 свел Элину с Козловой и какую скажите мне радость принесет этот
    матч нам Украинцам,почему тенесисток из одной страны не разводят по сетке
    Сергій Шудра
    Сергій Шудра, 26.05.2019 19:48
    +6
    Як завжди, Еліна дуже важко розпочинає, хоча якщо подивитися на рахунок матчу, то може здатися, що перемога була легкою. В Еліни зовсім не йшла перша подача. Але будемо сподіватися, що по ходу турніру все налагодиться. Другий день підряд радують нас своїми результатами наші красуньки. Всіх з перемогою!!!
    romeoboss50
      romeoboss50, 26.05.2019 19:42
    -2
    Ну на наконец то домучила и Венус с каторой явно было что то не так.
    Ну и конечно доказала сама себе,что может хотя проблеммы явно на лицо у Элины
    Sashamar
    Sashamar, 26.05.2019 19:42
    +4
    Зрозуміло, багато помилок, їх розберуть тут ті, хто краще розуміється на тенісі. Але ж обидві грали головою, а не просто "сила є розуму не треба". Так, не все виходило, Вінус, мабуть, вже, Еліна ще (стрічка на коліні, та й прохолодно з вітром), але ж яка була тенісна естетика!
    Шкода, що Вінус як не цього, то наступного року піде. Наскільки вона інтелігентна, особливо в порівнянні з сестрою.
    serega-2019
      serega-2019, 26.05.2019 19:40
    +4
    Сан Саныч, 26.05.2019 19:38
    че за дятел минусует
    .. це та людина, що на Вільямс ставку зробила!!
    .. ось і мінусує..
    Elis
      Elis, 26.05.2019 19:40
    +9
    Ця сумна подача на матч, але бабцю Вінус Елінка таки проходить без великих проблем. Молодчинка, Еля, іншого і не чекала. Сподіваюсь, в наступному матчі Еля традиційно додасть. Але якраз отой випадок, коли дуже шкода, що українське дербі у другому колі, а не в фіналі. Скмно, що хтось з українок вилетить так рано. Але поки вітаю усіх з двома перемогами наших дівчат!
    Окрема подяка тим, хто відписувався про матч, інтернет хоч і підвисав, але в цілому матч змогла подивитись.
    vit-2
    online
      vit-2, 26.05.2019 19:39
    +6
    Добре що Еліна встигнула перемогти до дощу, а то ХЗ що могло бути після паузи. А так, перемога і можна спокійно відпочивати 2 дні.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 26.05.2019 19:38
    +3
    че за дятел минусует
    solomon7575
      solomon7575, 26.05.2019 19:38
    +3
    Фух, вот это даааааа!!!
    Lazio
    Lazio, 26.05.2019 19:38
    +7
    Поганяла бабцю....
    serega-2019
      serega-2019, 26.05.2019 19:37
    +5
    Еліна це ти зробила !!! Супер !!
    Розумниця ти наша!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.05.2019 19:37
    +6
    Слава Богу, що все добре! Еля молодчинка, шкода, що тепер з Катею має грати...
    Natam69
    Natam69, 26.05.2019 19:37
    +2
    Ну що ж, хреновий матч, але перемога є перемога. не знаю навіть на що надіятися на цьоиу турнірі. Хоча б Даяна виграла у Суарес Навваро.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:36
    +7
    ДА!!! Молодец, смогла прервать серию неудач! Ждем во втором круге украинского дерби.
    ya_3
      ya_3, 26.05.2019 19:36
    +7
    С победой! Отличное начало!
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:36
    +6
    О це вже добре
    polesse2000
    polesse2000, 26.05.2019 19:36
    +5
    Офигеть французы болеют за Елю! Браво
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 26.05.2019 19:34
    +3
    Бабушка Вильямс, прекращай
    serega-2019
      serega-2019, 26.05.2019 19:32
    +3
    Чудовий гейм від Еліни !!!
    Elis
      Elis, 26.05.2019 19:40
    +9
    Ця сумна подача на матч, але бабцю Вінус Елінка таки проходить без великих проблем. Молодчинка, Еля, іншого і не чекала. Сподіваюсь, в наступному матчі Еля традиційно додасть. Але якраз отой випадок, коли дуже шкода, що українське дербі у другому колі, а не в фіналі. Скмно, що хтось з українок вилетить так рано. Але поки вітаю усіх з двома перемогами наших дівчат!
    Окрема подяка тим, хто відписувався про матч, інтернет хоч і підвисав, але в цілому матч змогла подивитись.
    Lazio
    Lazio, 26.05.2019 19:38
    +7
    Поганяла бабцю....
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:36
    +7
    ДА!!! Молодец, смогла прервать серию неудач! Ждем во втором круге украинского дерби.
    ya_3
      ya_3, 26.05.2019 19:36
    +7
    С победой! Отличное начало!
    Vladdal
      Vladdal, 26.05.2019 18:55
    +7
    Олег Кулініч, 26.05.2019 18:52
    У Еліни хоч труси нормальні, не такі, як вчора в Даяни похабні. Чумазєнька бабка ше може продихатись, так шо, хлопці, не розслабляйтесь
    Я вообще не понимаю как можно подумать, что Винус устала? Посмотрите её статистику - трёхсетовые матчи она чаще выигрывает.
    Сергій Шудра
    Сергій Шудра, 26.05.2019 19:48
    +6
    Як завжди, Еліна дуже важко розпочинає, хоча якщо подивитися на рахунок матчу, то може здатися, що перемога була легкою. В Еліни зовсім не йшла перша подача. Але будемо сподіватися, що по ходу турніру все налагодиться. Другий день підряд радують нас своїми результатами наші красуньки. Всіх з перемогою!!!
    vit-2
    online
      vit-2, 26.05.2019 19:39
    +6
    Добре що Еліна встигнула перемогти до дощу, а то ХЗ що могло бути після паузи. А так, перемога і можна спокійно відпочивати 2 дні.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.05.2019 19:37
    +6
    Слава Богу, що все добре! Еля молодчинка, шкода, що тепер з Катею має грати...
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:36
    +6
    О це вже добре
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 26.05.2019 18:03
    +6
    Вууу-хууу! Викосив город, ще й на початок матчу потраплю)
    serega-2019
      serega-2019, 26.05.2019 19:37
    +5
    Еліна це ти зробила !!! Супер !!
    Розумниця ти наша!!!
    polesse2000
    polesse2000, 26.05.2019 19:36
    +5
    Офигеть французы болеют за Елю! Браво
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.05.2019 19:32
    +5
    Ну и теперь самое сложное и волнующее, как обычно. Подача на матч.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.05.2019 19:29
    +5
    Молодець, Еля!!! Головне увійти в ритм турніру, а матч з Вільямс це якраз те, що треба!!!
    sergey1957
      sergey1957, 26.05.2019 18:50
    +5
    побольше тетушку по углам гонять и все будет ОК
    Elis
      Elis, 26.05.2019 18:03
    +5
    Друзі, я тут ніби в цивілізованому місці опинилась, але у вихідні вайфаю фіг допросишся - то є, то нема, і мобільний ледь тягне. Слідкую на майскорі, але пишіть, будь ласка, як по грі Еля виглядає. Буду дуууже вдячна.
    Sashamar
    Sashamar, 26.05.2019 19:42
    +4
    Зрозуміло, багато помилок, їх розберуть тут ті, хто краще розуміється на тенісі. Але ж обидві грали головою, а не просто "сила є розуму не треба". Так, не все виходило, Вінус, мабуть, вже, Еліна ще (стрічка на коліні, та й прохолодно з вітром), але ж яка була тенісна естетика!
    Шкода, що Вінус як не цього, то наступного року піде. Наскільки вона інтелігентна, особливо в порівнянні з сестрою.
    serega-2019
      serega-2019, 26.05.2019 19:40
    +4
    Сан Саныч, 26.05.2019 19:38
    че за дятел минусует
    .. це та людина, що на Вільямс ставку зробила!!
    .. ось і мінусує..
    vizuals
    online
      vizuals, 26.05.2019 19:30
    +4
    О пішли в Елі удари, розігралася
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 26.05.2019 19:21
    +4
    Пока Эля явно не в своей тарелки. Хорошо, что Винус хорошо помогает своими ошибками.