17.03.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Карпати – Маріуполь. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України

Нова надія на довгоочікувану домашню перемогу «левів»

Карпати – Маріуполь. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України
© ФК Карпаты

У неділю, 17 березня, «Карпати» в рамках заключного туру першого етапу Прем’єр-ліги на стадіоні «Україна» прийматимуть «Маріуполь». «Леви» мають нагоду перервати програшну домашню серію у чемпіонаті, яка ще з 12 серпня минулого року триває впродовж рекордних для «зелено-білих» 7-ми ігор.

В українських чемпіонатах «Карпати» на своєму полі вже 16 разів зустрічалися з азовцями  і мають суттєву перевагу над «Маріуполем»: 10 перемог, 3 нічиї та 3 поразки. Востаннє «Карпати» приймали маріупольську команду ще у листопаді 2017 року, причому через дискваліфікацію стадіону при порожніх трибунах. Тоді перемогу святкували гості з рахунком 1:0 – після удару Болбата, який нині виступає за «Шахтар». Після цієї поразки тодішньому головному тренеру «Карпат» Сергію Зайцеву довелося залишити свою посаду.

Загалом «зелено-білі» на своєму полі  не грають внічию з «Маріуполем» вже шість ігор поспіль: три перемоги та три поразки. Матч першого кола поточного чемпіонату завершився з рахунком 1:1. Карпатівці зусиллями Гуцуляка швидко «розмочили» ворота Гальчука, але в другому таймі Борячук влучним ударом у ворота Шевченка врятував господарів від поразки.

Ця гра має особливий підтекст для ветеранів азовського клубу Тищенка та Федорчука, які свого часу виступали і за «левів». За «Маріуполь» на правах оренди в «Шахтарі» весною почав виступати і 17-річний Сікан, який нинішній сезон починав саме в «Карпатах». Крім Гуцуляка ще два «маріупольські» м'ячі в активі Федецького, який цього року передає свій досвід гравцям молодіжного складу «Карпат». У заявці «Маріуполя» по разу відзначалися у попередніх зустрічах з «Карпатами» ще Фомін та Чурко.

В неділю «Маріуполь» проведе свій вже 550-й матч у Прем’єр-лізі, а «Карпати» можуть здобути 250-ту перемогу в елітному дивізіоні. Не зможуть вийти на поле вилучений в минулому турі з поля камерунський легіонер «левів» Онгла та травмовані  карпатівці Мендес і Кльоц. Натомість відбув дискваліфікацію Папа Гуйє, в загальній групі тренується і кращий бомбардир «Карпат» Швед, який через мікротравму не грав з «Шахтарем». Питання виходу Мар’яна на поле вирішуватиме іспанський керманич «левів» Фабрі Гонсалес.

В лазареті ж «Маріуполя» перебуває досвідчений Фомін. Цього разу до Львова «Маріуполь» приїде з безвиграшною гостьовою серією, яка триває чотири гри: по дві нічиї та поразки. Чи продовжиться цей «азовський» серіал дізнаємося після фінального свистка молодого арбітра матчу Віктора Копієвського, який проведе вже 22-й поєдинок у Прем’єр-лізі.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Орієнтовні склади:

«Карпати»: Кучинський, Гуцуляк, Папа Гуйє, Сандохадзе, Мегреміч, Ковтун, Толочко, Мякушко, Ді Франко, Дебелко, Швед.

«Маріуполь»: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі, Ігнатенко, Федорчук, Зубков, Піхальонок, Вакула, Борячук.

Дискваліфікації: Онгла («Карпати»).

Травми: Кльоц, Нестеров, Мендес («Карпати»), Фомін («Маріуполь»).

17 березня, неділя

«Карпати» — «Маріуполь» 
Львів. Стадіон «Україна». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «ZIK»
КАРПАТИ - ЗОРЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Суддя: Віктор Копієвський (Кропивницький)
СДЕЛАТЬ СТАВКУ
Прогноз Sport.ua - 1:0

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 16:21
    -2
    Якшо б не матч Львова в одну годину з вівцями, пішов би стадо підтримав на стадіон!
    каЛпати ! каЛпати! каЛпати !
    То спєцом такий розклад, для популяризації футболу ?!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 17.03.2019 16:20
    0
    Если по логике - то Карпатам ничего уже не светит, а вот Мариуполю нужны три очка. Они их и получат, а учитывая "дружбу" между львовскими командами, было-бы не логично видеть на поле желание Карпат выиграть. Как-то так....
    vitaha33
      vitaha33, 17.03.2019 15:44
    +1
    Цікаво, що при виграші Фк львова і нічиї в цьому матчі в фекалів та арендуполя одинакова к-сть очок, між собою зіграли оба рази по 2:2, значить будуть дивитись на різницю, яка в містян краща
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.03.2019 15:12
    +3
    Матч Арсенал-Ворскла ,теж має проходити одночасно так би було розумно та справедливо,але ж всім керує "гебельс" тв...
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 17.03.2019 15:10
    -1
    Скорее ничья будет 2-2
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 14:13
    -7
    Задача поставлена шоб Маріуполь був в першій шістці, так шо тут варіантів мало ... Карпати будуть гасити !
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 17.03.2019 14:05
    +5
    wicker, 17.03.2019 14:00
    краще тримайте кулаки за Карпати. бо львовом називаються всілякі непорозуміння.
    я имел ввиду карпаты в этом случае..)
    wicker
      wicker, 17.03.2019 14:00
    +3
    andreypoltava231, 17.03.2019 13:55
    с детства за львов.....вся полтава сегодня держит кулаки за львов...
    краще тримайте кулаки за Карпати. бо львовом називаються всілякі непорозуміння.
    wicker
      wicker, 17.03.2019 13:58
    +5
    Було б непогано у Львові присадити орендаря, щоб у першій шістці було на одного "однокласника" менше.
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 17.03.2019 13:55
    0
    с детства за львов.....вся полтава сегодня держит кулаки за львов...
    Злий Глобинець
      Злий Глобинець, 17.03.2019 13:19
    0
    А нікому в голову не приходить думка, що Маріуполь просто сильніший?
    dudigo79
      dudigo79, 17.03.2019 13:17
    +3
    Любомир Ковалишин, 17.03.2019 12:38
    Карпати будуть зливати. В них ж цілей на сезон немає, головне Львів не впустити в першу шістку. Це все, що треба знати про сучасні Карпати.
    Ну якби дивно це звучить, оскільки Дим. і Копито старі добрі знайомі і бізнес партнери. Чи ти думаєш Карпати два роки тому голосували за входження Вереса в УПЛ бо він цього більше заслуговував, ніж Десна? Карпати звичайно андердоги в цьому поєдинку, але спецом зливати точно не будуть
    Любомир Ковалишин
      Любомир Ковалишин, 17.03.2019 12:38
    -8
    Карпати будуть зливати. В них ж цілей на сезон немає, головне Львів не впустити в першу шістку. Це все, що треба знати про сучасні Карпати.
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 12:36
    -8
    Маріуполь виграє, тут до гадалки не ходи. Карпати ніякі, тут без варіантів!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2019 12:27
    -2
    Судейка конечно будет тушить арендупль , но верю в силу Карпат напихать ахметовцу полную кошелку мячей !!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2019 12:27
    -1
    Судейка конечно будет тушить арендупль , но верю в силу Карпат напихать ахметовцу полную кошелку мячей !!!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 17.03.2019 08:37
    +5
    Всі на стадіон
    Саня Бах
      Саня Бах, 16.03.2019 16:11
    -1
    1:3 ахметка вже все "порiшав"...
    dudigo79
      dudigo79, 16.03.2019 13:06
    +1
    ви вважаєте, що Карпати будуть грати з чотирьма центральними захисниками?
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 17.03.2019 14:05
    +5
    wicker, 17.03.2019 14:00
    краще тримайте кулаки за Карпати. бо львовом називаються всілякі непорозуміння.
    я имел ввиду карпаты в этом случае..)
    wicker
      wicker, 17.03.2019 13:58
    +5
    Було б непогано у Львові присадити орендаря, щоб у першій шістці було на одного "однокласника" менше.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 17.03.2019 08:37
    +5
    Всі на стадіон
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.03.2019 15:12
    +3
    Матч Арсенал-Ворскла ,теж має проходити одночасно так би було розумно та справедливо,але ж всім керує "гебельс" тв...
    wicker
      wicker, 17.03.2019 14:00
    +3
    andreypoltava231, 17.03.2019 13:55
    с детства за львов.....вся полтава сегодня держит кулаки за львов...
    краще тримайте кулаки за Карпати. бо львовом називаються всілякі непорозуміння.
    dudigo79
      dudigo79, 17.03.2019 13:17
    +3
    Любомир Ковалишин, 17.03.2019 12:38
    Карпати будуть зливати. В них ж цілей на сезон немає, головне Львів не впустити в першу шістку. Це все, що треба знати про сучасні Карпати.
    Ну якби дивно це звучить, оскільки Дим. і Копито старі добрі знайомі і бізнес партнери. Чи ти думаєш Карпати два роки тому голосували за входження Вереса в УПЛ бо він цього більше заслуговував, ніж Десна? Карпати звичайно андердоги в цьому поєдинку, але спецом зливати точно не будуть
    vitaha33
      vitaha33, 17.03.2019 15:44
    +1
    Цікаво, що при виграші Фк львова і нічиї в цьому матчі в фекалів та арендуполя одинакова к-сть очок, між собою зіграли оба рази по 2:2, значить будуть дивитись на різницю, яка в містян краща
    dudigo79
      dudigo79, 16.03.2019 13:06
    +1
    ви вважаєте, що Карпати будуть грати з чотирьма центральними захисниками?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 17.03.2019 16:20
    0
    Если по логике - то Карпатам ничего уже не светит, а вот Мариуполю нужны три очка. Они их и получат, а учитывая "дружбу" между львовскими командами, было-бы не логично видеть на поле желание Карпат выиграть. Как-то так....
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 17.03.2019 13:55
    0
    с детства за львов.....вся полтава сегодня держит кулаки за львов...
    Злий Глобинець
      Злий Глобинець, 17.03.2019 13:19
    0
    А нікому в голову не приходить думка, що Маріуполь просто сильніший?