24.02.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Карпати в Полтаві розгромили Ворсклу

Швед оформив хет-трик, Ді Франко також забив гол

Карпати в Полтаві розгромили Ворсклу
© ФК Ворскла
На біло-зелене дербі головний тренер «Ворскли» Василь Сачко вирішив дещо зробити кадрові ротації, перевівши на лаву запасних досвідчених Ребенка та Коломойця. Натомість після тривалої перерви, викликаної травмами, повернулися до основи полтавського клубу Кобахідзе та Васін. Відзначимо і дебют в першій команді 18-річного Тарадуди, що зайняв місце в центрі оборони. Щодо «Карпат», то новий керманич «левів» і найстарший  в історії чемпіонатів України тренер-дебютант, 63-річний Фабрі Гонсалес, виставив майже той же склад, яким львівська команда завершувала турецькі збори. Повернулися з оренди в інших клубах і вперше у цьому чемпіонаті вийшли на поле Сандохадзе і Дебелко. Дебютував в Україні камерунський півзахисник «Карпат» Онгла.

Вже у дебюті гри господарі поля могли першими відкрити рахунок. Васін, який свого часу виступав і за «Карпати», прийнявши м’яч від Кане, потужно пробив здалеку поруч з дальньою стійкою. Гості зусиллями Шведа та Дебелка також створили напругу у штрафному «Ворскли», проте захисники встигали ліквідовувати загрози. Бракувало влучності і дальньому удару Ді Франко. Натомість  з другої спроби аргентинський капітан «левів» після флангової передачі Гуцуляка з близької відстані влучно пробив повз Артура і воротаря – 0:1. Перспективним був і штрафний для «Карпат», проте вихованець львівського футболу Шуст приборкав м’яча після удару Мякушка.

Підопічні Василя Сачка ще більше активізувалися. Проте через брак завершальних передач партнерам до небезпечних моментів справа не доходила. У хід пішли і дальні удари, але досвідчений Шарпар «вистрілив» повз рамку воріт гостей. Впевнено зіграв на виході і Кучинський, заволодівши м’ячем після навісної передачі Васіна.
 
Під час перерви очікувались заміни в складі господарів поля, проте Василь Сачко кадрових ротацій не здійснив. І «Карпати» збільшили рахунок. Васін у своєму штрафному порушив правила проти Дебелка і досвідчений арбітр Труханов вказав на «позначку», викликавши невдоволення з боку гравців «Ворскли». А кращий бомбардир «левів» Швед чітко реалізував пенальті.

Не встигли полтавчани оговтатися від такого розвитку подій, як знову пропустили гол. Капітан команди Пердута невдало вибив м’яч, яким заволодів Швед, обіграв захисників, пробив низом у дальній кут та зробив рахунок розгромним. Чудову нагоду відзначитись втратив Артур, який після передачі Пердути пробивав головою під поперечину і Кучинський рятує ворота, перевівши м’яч на кутовий.

В наступному епізоді Шехіч вдало прострілив на дальню штангу, де Артур на мить не встиг аби замкнути передачу. Не пощастило ворсклянам і після дальнього удару свого новачка Шехіча, коли м’яч від рук Кучинського влучив у стійку воріт і відскочив у поле. Карпатівці відповіли також підступним штрафним ударом у виконанні Кльоца і тепер вже штанга воріт господарів «підстрахувала» воротаря.

Під кінець матчу господарі втратили шанс уникнути поразки з великим рахунком. Скляр заробив пенальті в боротьбі з Гуцуляком. Карека вперше у  чемпіонаті пробивав пенальті і бразилець пробив вище воріт. Натомість на останніх хвилинах Швед красиво обіграв спочатку воротаря, а згодом Даллку і оформив свій перший хет-трик в чемпіонатах. До речі, для «Карпат» це 10-й «трюк зі шляпою» у Прем’єр-лізі, в тому числі другий на полях суперників. «Першопроходцем» же був Сергій Кузнєцов, який у 2009 році тричі за гру забивав «Маріуполю» (5:1).

Тож «Карпати» вперше забили чотири голи на полі «Ворскли»  і також здобули свою першу у Прем’єр-лізі велику перемогу на полі полтавського клубу. При цьому полтавчани повторили свою найбільшу в чемпіонатах домашню велику поразку. Раніше з різницею у 4 м’ячі «біло-зелені» поступалися ще у 2010 році  - від «Арсеналу» (1:5). Тепер на підопічних Фабрі Гонсалеса у неділю чекає дербі проти «Львова».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

УПЛ, 19-й тур.
 
«Ворскла» - «Карпати» - 0:4

 Ді Франко (25), Швед (51, з пенальті; 55; 90+1).
 
«Ворскла»: Шуст, Пердута, Скляр, Шарпар, Карека, Кобахідзе (Шехіч, 53), Даллку, Тарадуда, Кане, Артур (Ребенок, 78), Васін (Коломоєць, 64).
 
«Карпати»: Кучинський, Сандохадзе, Папа, Мегреміч, М'якушко, Гуцуляк (Слива, 89), Кльоц, Онгла, Ді Франко (Йода, 86), Швед, Дебелко (Понде, 76).

На 86-й хвилині Карека не забив пенальті (мимо).

 Тарадуда (47), Скляр (73), Шехіч (85), Коломоєць (89) - Дебелко (7), Гуцуляк (60), Ді Франко (71), Папа (85).
 
Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава, Україна).

Арбітр Костянтин Труханов (Харків, Україна).

Глядачі: 1115

Температура: -1°C

Протокольні дані звірені з офіційними.

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    navigator.g
      navigator.g, 25.02.2019 10:17
    -2
    BekXan, 24.02.2019 20:53
    Карпати с заслуженной и яркой победой.А пока в Полтаве будет это недорозумение Сачко игры и команды не будет.Пацаны устали от лжи руководства и самого тренера который плачет про проблемы и не выплаты а сам домину грохает роскошную.Врут болельщикам в наглую так и пацанам.В клубе бардак и деребан денег.А Живаго имеют как лоха.
    В Полтаве не только Сачко не доразумение. А и колхоз-ворскла как клуб тоже.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 25.02.2019 09:23
    0
    zhyr, 24.02.2019 23:36
    раніше мені було що Карпати, що Львів, без різниці...але тепер в матчі між ними буду вболівати за Карпати, бо це дурне вже дістало....реально, через нього вже з'явяється якась неприязнь до ФК Львів, хоч і розумію, що сам клуб в принципі ні в чому не винен
    Клуб винен в тому, що за допомогою функціонерів двічі зробив з вболівальників України лохів. Тому до ФК Львів відношення таке.
    deutsch777777
      deutsch777777, 25.02.2019 00:51
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    BekXan, 24.02.2019 20:53
    Карпати с заслуженной и яркой победой.А пока в Полтаве будет это недорозумение Сачко игры и команды не будет.Пацаны устали от лжи руководства и самого тренера который плачет про проблемы и не выплаты а сам домину грохает роскошную.Врут болельщикам в наглую так и пацанам.В клубе бардак и деребан денег.А Живаго имеют как лоха.
    ну так...такого шахрая як живаго якісь там сачки з двома класами освіти "імєют как лоха"))))) типове уявлення про світ іхтамнєтув.."царь хороший...боярє плохіє"...і "грохать дом" професійним футболістам можна й за зарплати))) то ж не рядові бюджетники))) а казочки про роки невиплат зарплати.....ну хто б працював і перепідписував контракти в таких умовах?)))давно б усі розбіглися))) отримують "в конвертах" просто)))
    Kl65
      Kl65, 25.02.2019 00:13
    +2
    Наливайко Діма, 24.02.2019 21:59
    Так по ньому видно що строчить пацієнт Кульпарківської...зараз пропав бо вже сонний час можна по бошці від санітара отримати
    zhyr
    online
    zhyr, 24.02.2019 23:36
    +7
    раніше мені було що Карпати, що Львів, без різниці...але тепер в матчі між ними буду вболівати за Карпати, бо це дурне вже дістало....реально, через нього вже з'явяється якась неприязнь до ФК Львів, хоч і розумію, що сам клуб в принципі ні в чому не винен
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 24.02.2019 21:59
    +9
    Andy Chak, 24.02.2019 20:27
    Реально думав, що в ФК "Львів" є адекватні вболівальники, але тут Кульпарківська плаче! Придурок, поступи на приймальне відділення сам, бо якщо найдуть, то на довгі роки закриють, дебіл, бля!
    Так по ньому видно що строчить пацієнт Кульпарківської...зараз пропав бо вже сонний час можна по бошці від санітара отримати
    Omen
    online
      Omen, 24.02.2019 21:42
    -1
    Гадюкиным сегодня рейтинг на ютубе не подняли
    Omen
    online
      Omen, 24.02.2019 21:40
    0
    Vavan, 24.02.2019 21:23
    Головне в Шахти виграти!
    ...Александрии завтра!
    Vavan
      Vavan, 24.02.2019 21:23
    +2
    Головне в Шахти виграти!
    миша врубель
      миша врубель, 24.02.2019 21:08
    0
    нанево команда играет он маладец
    BekXan
      BekXan, 24.02.2019 20:53
    +12
    Карпати с заслуженной и яркой победой.А пока в Полтаве будет это недорозумение Сачко игры и команды не будет.Пацаны устали от лжи руководства и самого тренера который плачет про проблемы и не выплаты а сам домину грохает роскошную.Врут болельщикам в наглую так и пацанам.В клубе бардак и деребан денег.А Живаго имеют как лоха.
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 24.02.2019 20:46
    +7
    Швед просто зверюга, сделал матч
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 24.02.2019 20:27
    +17
    PFCLviv, 24.02.2019 19:24
    Вівці, готуйтесь до ганьби !
    Реально думав, що в ФК "Львів" є адекватні вболівальники, але тут Кульпарківська плаче! Придурок, поступи на приймальне відділення сам, бо якщо найдуть, то на довгі роки закриють, дебіл, бля!
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.02.2019 20:21
    +1
    После зимней паузы всегда бывают сюрпризы. Разные команды по разному зимуют.
    Вот и Черноморец блеснул.
    Да и завтра можно ожидать сюрпризы.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.02.2019 20:17
    0
    Владимир Копяк, 24.02.2019 19:42
    Странный какой-то матч... Такое впечатление, что Ворскла плавит тренера....
    Да не плавят они, а сами похоже сплавляются - на фоне всех слухов, что аттестацию могут не пройти, того, что уже не первый год живут обещаниями большого стимула не может быть.
    Жеваго еще летом бы бросил клуб, но они попали на Европу.
    Да еще при такой поддержке трибун)
    banderlog78
      banderlog78, 24.02.2019 19:49
    +10
    Круто !!! Молодці !!! Тепер головне щоб не облажалися вдома.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.02.2019 19:42
    -4
    Странный какой-то матч... Такое впечатление, что Ворскла плавит тренера....
    dudigo79
      dudigo79, 24.02.2019 19:36
    +26
    І в номінації д.о.в.б.о.й.о.б. дня з найвищим антирейтингом на сайті перемагає смердючий фекал PFCLviv, він же lemberg west ukraine. браво!!! всі аплодуємо
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 24.02.2019 19:34
    +5
    Из топовых чемпионатов только у "Тотенхэма" и "Ворсклы" нет ничьих.
    Dragon9
      Dragon9, 24.02.2019 19:27
    +25
    І шкода го такий колгосп буде представляти україну в єврокубках знов(
    Леви з перемогою.
    Чекаєм дербі з вересом
    dudigo79
      dudigo79, 24.02.2019 19:36
    +26
    І в номінації д.о.в.б.о.й.о.б. дня з найвищим антирейтингом на сайті перемагає смердючий фекал PFCLviv, він же lemberg west ukraine. браво!!! всі аплодуємо
    Dragon9
      Dragon9, 24.02.2019 19:27
    +25
    І шкода го такий колгосп буде представляти україну в єврокубках знов(
    Леви з перемогою.
    Чекаєм дербі з вересом
    wicker
    online
      wicker, 24.02.2019 19:00
    +25
    З перемогою Леви! Кучинський, Папа, Швед, Онгла КРАСЕНІ! Фабрі тактично переграв фізрука. Обидва пенальті ЛІВІ. маю запитання до Полтави, команда грає у єврокубках, а поле "ОГОРОД", робіть щось із тим. а чуть не забув ФЕКАЛИ втопіться у своїй жовчі.
    Lazio
    Lazio, 24.02.2019 19:03
    +18
    От тобі й маєш..Браво!!!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 24.02.2019 20:27
    +17
    PFCLviv, 24.02.2019 19:24
    Вівці, готуйтесь до ганьби !
    Реально думав, що в ФК "Львів" є адекватні вболівальники, але тут Кульпарківська плаче! Придурок, поступи на приймальне відділення сам, бо якщо найдуть, то на довгі роки закриють, дебіл, бля!
    Omen
    online
      Omen, 24.02.2019 19:03
    +17
    Мои глаза! Спасибо Карпаты!
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 24.02.2019 19:11
    +16
    Ну и как Шеве не брать этого парнишку в сборную
    Andy_P
    online
      Andy_P, 24.02.2019 19:10
    +16
    От Ворсклы после матчей УПЛ конца года, в ЛЕ, ухода Кулача и Васи у руля других матчей ожидать трудно
    oleg_
      oleg_, 24.02.2019 19:07
    +16
    А, Швед молодець.....
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 24.02.2019 19:26
    +14
    Вітаю всіх вболівальників Карпат з перемогою!
    Хороша гра на важкому полі, вся команда добре зіграла! Швед!!!
    ======================
    3 березня Всі На Стадіон! Карпати Вперед!
    ======================
    Всім Львова:
    https://www.youtube.com/watch?v=ESIgcBogf6c
    BekXan
      BekXan, 24.02.2019 20:53
    +12
    Карпати с заслуженной и яркой победой.А пока в Полтаве будет это недорозумение Сачко игры и команды не будет.Пацаны устали от лжи руководства и самого тренера который плачет про проблемы и не выплаты а сам домину грохает роскошную.Врут болельщикам в наглую так и пацанам.В клубе бардак и деребан денег.А Живаго имеют как лоха.
    vasyan86
      vasyan86, 24.02.2019 19:21
    +11
    PFCLviv, 24.02.2019 19:08
    Я ше такого відкритого договорняка небачив ?!
    Попий пива за містом, попустить
    banderlog78
      banderlog78, 24.02.2019 19:49
    +10
    Круто !!! Молодці !!! Тепер головне щоб не облажалися вдома.
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 24.02.2019 21:59
    +9
    Andy Chak, 24.02.2019 20:27
    Реально думав, що в ФК "Львів" є адекватні вболівальники, але тут Кульпарківська плаче! Придурок, поступи на приймальне відділення сам, бо якщо найдуть, то на довгі роки закриють, дебіл, бля!
    Так по ньому видно що строчить пацієнт Кульпарківської...зараз пропав бо вже сонний час можна по бошці від санітара отримати
    zhyr
    online
    zhyr, 24.02.2019 23:36
    +7
    раніше мені було що Карпати, що Львів, без різниці...але тепер в матчі між ними буду вболівати за Карпати, бо це дурне вже дістало....реально, через нього вже з'явяється якась неприязнь до ФК Львів, хоч і розумію, що сам клуб в принципі ні в чому не винен
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 24.02.2019 20:46
    +7
    Швед просто зверюга, сделал матч
    Kl65
      Kl65, 24.02.2019 19:20
    +7
    PFCLviv, 24.02.2019 19:08
    Я ше такого відкритого договорняка небачив ?!
    Ахахах, ти там готуй жопу до дербі, палати буде не слабо)
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 24.02.2019 19:34
    +5
    Из топовых чемпионатов только у "Тотенхэма" и "Ворсклы" нет ничьих.
    Kl65
      Kl65, 25.02.2019 00:13
    +2
    Наливайко Діма, 24.02.2019 21:59
    Так по ньому видно що строчить пацієнт Кульпарківської...зараз пропав бо вже сонний час можна по бошці від санітара отримати
    Vavan
      Vavan, 24.02.2019 21:23
    +2
    Головне в Шахти виграти!