Петра Квитова – Белинда Бенчич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Дубае

Петра Квитова – Белинда Бенчич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Белинда Бенчич
В субботу, 23 февраля, состоится финал хардового турнира серии Премьер 5 в Дубае, в котором встретятся чешка Петра Квитова (№4 WTA) и представительница Швейцарии Белинда Бенчич (№45 WTA).
 
Поединок будет сыгран вторым запуском на центральном корте после парного финала. Ориентировочное время начала матча – на ранее 17:00 по Киеву.
 

Напомним, в полуфинале Бенчич одолела Элину Свитолину, Квитова – Се Шувэй.
 
Ранее девушки встречались трижды, побеждала только чешская теннисистка. Швейцарка не выиграла ни одного сета.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Elis
      Elis, 24.02.2019 14:11
    0
    Vladdal, 24.02.2019 12:12
    Это эмоции, а не плохое воспитание. Кто-то более эмоционален, кто-то менее. По сравнению с Сереной или Сабаленкой она ещё паинька.
    Ну, я так думаю, и своё мнение вам не навязываю.
    Невихованість - це якраз і є невміння тримати свої емоції "в берегах". Замість того, щоб зливати на першого, хто під руку потрапить. Коментатор дивувався, що суддя не дала їй попередження.
    А про її хорошу гру говорилось багато. Чи є ще те, чого не обговорили, а хотілось би?
    Vladdal
    online
      Vladdal, 24.02.2019 12:13
    0
    Жаль только, что мы не качество тенниса обсуждаем, а брошенную бутылку.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 24.02.2019 12:12
    -1
    olya403, 23.02.2019 21:54
    підтримаю Elis. Пляшечку Белінда жбурнула, бо ніхто миттєво не підбіг її забрати. Коментатор підмітив, що от Осака, на відміну від Бенчіч, сама без проблем пляшки викидає.
    Vladdal, ви суті розмови не вловлюєте. Перед тим, як посилати когось щось дивитись, вникніть уважніше. При чому спорт азарт до елементарної невихованості чи зневаги?
    Это эмоции, а не плохое воспитание. Кто-то более эмоционален, кто-то менее. По сравнению с Сереной или Сабаленкой она ещё паинька.
    Ну, я так думаю, и своё мнение вам не навязываю.
    olya403
      olya403, 23.02.2019 21:54
    +2
    підтримаю Elis. Пляшечку Белінда жбурнула, бо ніхто миттєво не підбіг її забрати. Коментатор підмітив, що от Осака, на відміну від Бенчіч, сама без проблем пляшки викидає.
    Vladdal, ви суті розмови не вловлюєте. Перед тим, як посилати когось щось дивитись, вникніть уважніше. При чому спорт азарт до елементарної невихованості чи зневаги?
    Elis
      Elis, 23.02.2019 21:09
    +2
    Andrey Kuzma, 23.02.2019 19:01
    Петра, как же так? Хабалистый крокодил это, а не няшка
    Ха-ха)) То, виявляється, не тільки ми її крокодилом називаємо? )) Не в поганому сенсі. А в тому, що вчепиться зубами в останній пойнт і не віддасть)) Я їй дуже симпатизувала до гри з Еліною і бажала перемог в попередніх поєдинках. Але її поведінка в матчі з Еліною мене дуже розчарувала: оте жбурляння пляшечки (ну до чого воно?!), крик на суддю, на дітей, що м'ячики подають... Сьогодні дивилась повтор поєдинку з Еліною і думала: раптом я так вболівала за Еліну, що була неупереджена і перебільшила недоліки Бенчіч? Ні, не була.
    Так склалось, що серед моїх друзів багато відомих талановитих людей. Які багато досягли у своєму житті. І часто є номером 1 у своїй професії. Можливо, тому талант для мене - це щось апріорі вторинне. Людяність і порядність. Без них талант здається якимось кривим і негарним.
    У випадку Бенчіч багато списую на її молодий вік. Сподіваюсь, життя, як кажуть, "обітре". Даяну я б зрівнювала з Бенчіч тільки по грі. Мені важко уявити як Даяна жбурляє пляшечку і кричить на дитину, що подає м'ячі тільки тому, що в неї не йде гра проти того, кого науявляла, що має взяти легко (поправте, якщо з Даяною теж таке траплялось). Здається, все-таки базова вихованість у Даяни є.
    Тому сьогодні щиро вболівала за Петру. Не тільки тому, що зовнішньо вона дуууже схожа на мою подругу)
    Vladdal
    online
      Vladdal, 23.02.2019 20:26
    -2
    olya403, 23.02.2019 19:44
    по грі - так, не заперечую, але я про те, що на поведінку не так вже й приємно дивитись.
    Коли Даяна взяла МТО, пару днів в соц мережах криків було, що вона обманщиця, а коли та ж Бенчіч у грі з Даяною брала МТО два рази, кожен раз після брейків Даяни - то все ок. У мене саме після цієї гри ставлення до Белінди сильно змінилося
    Конечно, дело ваше, но... может вам тогда лучше сериалы смотреть, а не теннис, если вам так важна не столько игра, а то что вокруг игры?
    В других видах спорта и драки часто бывают, а тут ракетку швырнула, крикнула что-то не то... Сами то вы знаете что такое спортивный азарт? Ну, так чтобы не по ТВ, а самой играть?
    olya403
      olya403, 23.02.2019 19:44
    0
    Stanislav Matusevych, 23.02.2019 19:40
    Согласен, Бенчич далеко не белая и пушистая. Но по игре она взяла титул абсолютно заслуженно.
    по грі - так, не заперечую, але я про те, що на поведінку не так вже й приємно дивитись.
    Коли Даяна взяла МТО, пару днів в соц мережах криків було, що вона обманщиця, а коли та ж Бенчіч у грі з Даяною брала МТО два рази, кожен раз після брейків Даяни - то все ок. У мене саме після цієї гри ставлення до Белінди сильно змінилося
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.02.2019 19:40
    +4
    olya403, 23.02.2019 19:18
    а мені навпаки, неприємно дивитися на поведінку Бенчіч: биття ракетками до землі, любить запускати м'ячі з нервами щосили, якщо щось не так, крики "noooo", зверхня поведінка, часто розводить руками, якщо суперниця класно попала (типу як так, то тільки я так вмію), обгаджування суперниць напару з татом...все це налаштовує мене проти неї, як би там вона не грала...
    Согласен, Бенчич далеко не белая и пушистая. Но по игре она взяла титул абсолютно заслуженно.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 23.02.2019 19:37
    +1
    Stanislav Matusevych, 23.02.2019 18:54
    Честно говоря, доволен результатом. Бенчич очень хороша была на неделе, победив чуть не половину первой десятки. Кажется, она окончательно вернулась, и теперь с ней всерьез придется считаться всему Туру.
    Трохи зарано говорити. А як знов травми? От порівняйте з Возняцькі. У віці Белінди та мала купу титулів, з них чотири Прем'єри, та першу ракетку. Потім пішла в тінь - травми. Потім повернулася і взяла Підсумковий з Шоломом. Зараз знов не може грати. Тобто "остаточне опверння" то таке...
    Sashamar
    online
    Sashamar, 23.02.2019 19:31
    -4
    olya403, 23.02.2019 19:18
    а мені навпаки, неприємно дивитися на поведінку Бенчіч: биття ракетками до землі, любить запускати м'ячі з нервами щосили, якщо щось не так, крики "noooo", зверхня поведінка, часто розводить руками, якщо суперниця класно попала (типу як так, то тільки я так вмію), обгаджування суперниць напару з татом...все це налаштовує мене проти неї, як би там вона не грала...
    Може ми на різних Бенчіч дивимося? Або, скоріше за все, різними очима
    olya403
      olya403, 23.02.2019 19:18
    +5
    Sashamar, 23.02.2019 19:13
    Белінда - справжній андердог, класичний! Десь майстерності не вистачає, але компенсує нестримним бажанням і готовністю боротися до останнього м'яча. І ще: грає без комонів та іншого театра, дуже прємно дивитися.
    а мені навпаки, неприємно дивитися на поведінку Бенчіч: биття ракетками до землі, любить запускати м'ячі з нервами щосили, якщо щось не так, крики "noooo", зверхня поведінка, часто розводить руками, якщо суперниця класно попала (типу як так, то тільки я так вмію), обгаджування суперниць напару з татом...все це налаштовує мене проти неї, як би там вона не грала...
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.02.2019 19:18
    +3
    Согласен со Станиславом. А то они (топы) обычно долго с ухмылкой воспринимают новичков. Почему Петре не помог опыт Симоны и Эли- психология! Хорошо, что у Даяны этого пока нет, а есть азарт побеждать!!! В этом виде спорта без искреннего "озверина" перспектив мало. Многим надо было в худ. гимнастику.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 23.02.2019 19:13
    -2
    Белінда - справжній андердог, класичний! Десь майстерності не вистачає, але компенсує нестримним бажанням і готовністю боротися до останнього м'яча. І ще: грає без комонів та іншого театра, дуже прємно дивитися.
    vit-2
      vit-2, 23.02.2019 19:12
    +2
    dudigo79, 23.02.2019 19:02
    Цікаво буки і далі будуть ігнорувати Бенчич? У всіх матчах з 1/8 вони її вважали андердогом і це при тому, що вона на цьому турнірі показувала найбільш якісніший теніс. Чотири скальпа топ-10. Браво!
    Еліна теж у Сінгапурі була у всіх матчах андердогом, навіть проти Бертенс, хай не таким явним, як Белінда. Але Бенчіч була 45-ою ракеткою на старті турніру, тому такі й коефи.
    Ну і згадуємо Торонто-2017, Еля теж так уміє, тоді 4-х представників ТОП-10 тоді обіграла.
    dudigo79
      dudigo79, 23.02.2019 19:02
    +1
    Цікаво буки і далі будуть ігнорувати Бенчич? У всіх матчах з 1/8 вони її вважали андердогом і це при тому, що вона на цьому турнірі показувала найбільш якісніший теніс. Чотири скальпа топ-10. Браво!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 23.02.2019 19:01
    -5
    Петра, как же так? Хабалистый крокодил это, а не няшка
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 23.02.2019 19:01
    0
    Як є так іє.
    Сьогодні Белінда була сильніша. Очікуємо на подальші ігри, сезон тільки почався...
    serega-2019
      serega-2019, 23.02.2019 18:58
    -1
    Stanislav Matusevych, 23.02.2019 18:54
    Честно говоря, доволен результатом. Бенчич очень хороша была на неделе, победив чуть не половину первой десятки. Кажется, она окончательно вернулась, и теперь с ней всерьез придется считаться всему Туру.
    Згоден 1000 %
    За умови, що у Белінди не буде спадів!
    serega-2019
      serega-2019, 23.02.2019 18:57
    +5
    Вітаю Белінду з перемогою!!!
    .. шкода, що Еліні не вдалося пройти в фінал.
    Белінда заслужила Кубок!!!
    Можете мінусувати !!!
    Elis
      Elis, 23.02.2019 18:55
    +1
    Шкода.Варта зазначити, що Еліна вчора боролась краще. До останнього см землі. Вона була мотивованішою за Петру. Шкода, що це був лише півфінал, а не фінал.
    olya403
      olya403, 23.02.2019 19:18
    +5
    Sashamar, 23.02.2019 19:13
    Белінда - справжній андердог, класичний! Десь майстерності не вистачає, але компенсує нестримним бажанням і готовністю боротися до останнього м'яча. І ще: грає без комонів та іншого театра, дуже прємно дивитися.
    а мені навпаки, неприємно дивитися на поведінку Бенчіч: биття ракетками до землі, любить запускати м'ячі з нервами щосили, якщо щось не так, крики "noooo", зверхня поведінка, часто розводить руками, якщо суперниця класно попала (типу як так, то тільки я так вмію), обгаджування суперниць напару з татом...все це налаштовує мене проти неї, як би там вона не грала...
    serega-2019
      serega-2019, 23.02.2019 18:57
    +5
    Вітаю Белінду з перемогою!!!
    .. шкода, що Еліні не вдалося пройти в фінал.
    Белінда заслужила Кубок!!!
    Можете мінусувати !!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.02.2019 19:40
    +4
    olya403, 23.02.2019 19:18
    а мені навпаки, неприємно дивитися на поведінку Бенчіч: биття ракетками до землі, любить запускати м'ячі з нервами щосили, якщо щось не так, крики "noooo", зверхня поведінка, часто розводить руками, якщо суперниця класно попала (типу як так, то тільки я так вмію), обгаджування суперниць напару з татом...все це налаштовує мене проти неї, як би там вона не грала...
    Согласен, Бенчич далеко не белая и пушистая. Но по игре она взяла титул абсолютно заслуженно.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.02.2019 19:18
    +3
    Согласен со Станиславом. А то они (топы) обычно долго с ухмылкой воспринимают новичков. Почему Петре не помог опыт Симоны и Эли- психология! Хорошо, что у Даяны этого пока нет, а есть азарт побеждать!!! В этом виде спорта без искреннего "озверина" перспектив мало. Многим надо было в худ. гимнастику.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.02.2019 18:54
    +3
    Честно говоря, доволен результатом. Бенчич очень хороша была на неделе, победив чуть не половину первой десятки. Кажется, она окончательно вернулась, и теперь с ней всерьез придется считаться всему Туру.
    olya403
      olya403, 23.02.2019 21:54
    +2
    підтримаю Elis. Пляшечку Белінда жбурнула, бо ніхто миттєво не підбіг її забрати. Коментатор підмітив, що от Осака, на відміну від Бенчіч, сама без проблем пляшки викидає.
    Vladdal, ви суті розмови не вловлюєте. Перед тим, як посилати когось щось дивитись, вникніть уважніше. При чому спорт азарт до елементарної невихованості чи зневаги?
    Elis
      Elis, 23.02.2019 21:09
    +2
    Andrey Kuzma, 23.02.2019 19:01
    Петра, как же так? Хабалистый крокодил это, а не няшка
    Ха-ха)) То, виявляється, не тільки ми її крокодилом називаємо? )) Не в поганому сенсі. А в тому, що вчепиться зубами в останній пойнт і не віддасть)) Я їй дуже симпатизувала до гри з Еліною і бажала перемог в попередніх поєдинках. Але її поведінка в матчі з Еліною мене дуже розчарувала: оте жбурляння пляшечки (ну до чого воно?!), крик на суддю, на дітей, що м'ячики подають... Сьогодні дивилась повтор поєдинку з Еліною і думала: раптом я так вболівала за Еліну, що була неупереджена і перебільшила недоліки Бенчіч? Ні, не була.
    Так склалось, що серед моїх друзів багато відомих талановитих людей. Які багато досягли у своєму житті. І часто є номером 1 у своїй професії. Можливо, тому талант для мене - це щось апріорі вторинне. Людяність і порядність. Без них талант здається якимось кривим і негарним.
    У випадку Бенчіч багато списую на її молодий вік. Сподіваюсь, життя, як кажуть, "обітре". Даяну я б зрівнювала з Бенчіч тільки по грі. Мені важко уявити як Даяна жбурляє пляшечку і кричить на дитину, що подає м'ячі тільки тому, що в неї не йде гра проти того, кого науявляла, що має взяти легко (поправте, якщо з Даяною теж таке траплялось). Здається, все-таки базова вихованість у Даяни є.
    Тому сьогодні щиро вболівала за Петру. Не тільки тому, що зовнішньо вона дуууже схожа на мою подругу)
    vit-2
      vit-2, 23.02.2019 19:12
    +2
    dudigo79, 23.02.2019 19:02
    Цікаво буки і далі будуть ігнорувати Бенчич? У всіх матчах з 1/8 вони її вважали андердогом і це при тому, що вона на цьому турнірі показувала найбільш якісніший теніс. Чотири скальпа топ-10. Браво!
    Еліна теж у Сінгапурі була у всіх матчах андердогом, навіть проти Бертенс, хай не таким явним, як Белінда. Але Бенчіч була 45-ою ракеткою на старті турніру, тому такі й коефи.
    Ну і згадуємо Торонто-2017, Еля теж так уміє, тоді 4-х представників ТОП-10 тоді обіграла.
    vit-2
      vit-2, 23.02.2019 18:42
    +2
    vizuals, 23.02.2019 18:31
    З Даяною матч пам'ятаю. Але Бенчіч мені досі здається занадто нестабільною. Послідкуємо. Особливо цікаво будет подивитися матч проти Світоліної, яка дуже не любить програвати двічі поспіль
    Ну я б сказав що Еля не любить тричі поспіль програвати, а по 2 підряд програші в Світоліної досить було останнім часом: Гарсія, Остапенко, Бузарнеску, Наварро, Гергес.
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2019 18:20
    +2
    vit-2, 23.02.2019 18:18
    А Белінда дійсно молодець: молода - 21 рік, грає в розумний теніс, сильна ментально і до того ж няшка. За таку можна й повболівати
    Насчет няшки - вопрос дискуссионный))) В остальном, пока рано говорить. Столько теннисисток на очень короткое время взлетали, а потом падали ниже плинтуса. Пусть хотя бы сезон продержит игру на уровне.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 23.02.2019 19:37
    +1
    Stanislav Matusevych, 23.02.2019 18:54
    Честно говоря, доволен результатом. Бенчич очень хороша была на неделе, победив чуть не половину первой десятки. Кажется, она окончательно вернулась, и теперь с ней всерьез придется считаться всему Туру.
    Трохи зарано говорити. А як знов травми? От порівняйте з Возняцькі. У віці Белінди та мала купу титулів, з них чотири Прем'єри, та першу ракетку. Потім пішла в тінь - травми. Потім повернулася і взяла Підсумковий з Шоломом. Зараз знов не може грати. Тобто "остаточне опверння" то таке...
    dudigo79
      dudigo79, 23.02.2019 19:02
    +1
    Цікаво буки і далі будуть ігнорувати Бенчич? У всіх матчах з 1/8 вони її вважали андердогом і це при тому, що вона на цьому турнірі показувала найбільш якісніший теніс. Чотири скальпа топ-10. Браво!
    Elis
      Elis, 23.02.2019 18:55
    +1
    Шкода.Варта зазначити, що Еліна вчора боролась краще. До останнього см землі. Вона була мотивованішою за Петру. Шкода, що це був лише півфінал, а не фінал.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 23.02.2019 18:51
    +1
    3-й сет Бенчич -Квітова 5-2 здається що Квітова УСЬО!!!
    vit-2
      vit-2, 23.02.2019 18:26
    +1
    serega-2019, 23.02.2019 18:23
    Трансляція пропала, у кого є силка на матч скиньте будьте так ласкаві. Дякую.
    http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&c=1122763&lang=ru&eid=773181&l
    id=1122763&ci=72&si=4
    Elis
      Elis, 24.02.2019 14:11
    0
    Vladdal, 24.02.2019 12:12
    Это эмоции, а не плохое воспитание. Кто-то более эмоционален, кто-то менее. По сравнению с Сереной или Сабаленкой она ещё паинька.
    Ну, я так думаю, и своё мнение вам не навязываю.
    Невихованість - це якраз і є невміння тримати свої емоції "в берегах". Замість того, щоб зливати на першого, хто під руку потрапить. Коментатор дивувався, що суддя не дала їй попередження.
    А про її хорошу гру говорилось багато. Чи є ще те, чого не обговорили, а хотілось би?
    Vladdal
    online
      Vladdal, 24.02.2019 12:13
    0
    Жаль только, что мы не качество тенниса обсуждаем, а брошенную бутылку.
    olya403
      olya403, 23.02.2019 19:44
    0
    Stanislav Matusevych, 23.02.2019 19:40
    Согласен, Бенчич далеко не белая и пушистая. Но по игре она взяла титул абсолютно заслуженно.
    по грі - так, не заперечую, але я про те, що на поведінку не так вже й приємно дивитись.
    Коли Даяна взяла МТО, пару днів в соц мережах криків було, що вона обманщиця, а коли та ж Бенчіч у грі з Даяною брала МТО два рази, кожен раз після брейків Даяни - то все ок. У мене саме після цієї гри ставлення до Белінди сильно змінилося
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 23.02.2019 19:01
    0
    Як є так іє.
    Сьогодні Белінда була сильніша. Очікуємо на подальші ігри, сезон тільки почався...
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2019 18:50
    0
    vit-2, 23.02.2019 18:42
    Ну я б сказав що Еля не любить тричі поспіль програвати, а по 2 підряд програші в Світоліної досить було останнім часом: Гарсія, Остапенко, Бузарнеску, Наварро, Гергес.
    Так, не вдалося с другого разу. Але половина з цих матчів відбувалася у період конкретних проблем з рівнем гри (Суарес, Бузарнеску, Гергес). А проти Гарсії Еліна кожен раз мала матчболи або подавала на матч, проти Остапенкі - на другий сет, тобто була за крок від реваншу.