Элина Свитолина – Белинда Бенчич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию полуфинала на турнире в Дубае

Элина Свитолина – Белинда Бенчич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В пятницу, 22 февраля, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) проведет полуфинальный поединок на хардовом турнире серии Премьер 5 в Дубае. Соперницей украинки станет представительница Швейцарии Белинда Бенчич (№45 WTA).
 
Поединок будет сыгран третьим запуском на центральном корте. Ориентировочное время начала матча – 17:30 по Киеву.
 
Интересующий нас поединок начнется после матча Се Шувэй – Петра Квитова.

 
Путь на турнире
Стадия  Свитолина    Бенчич 
1-й круг  -  Градецка (6:4, 7:6) №361 WTA
2-й круг  Жабер (7:6, 4:0) №56 WTA   Фёгеле (6:1, 6:1) №83 WTA
3-й круг   Мугуруса (6:1, 6:2) №19 WTA   Соболенко (6:4, 2:6, 7:6) №9 WTA
1/4 финала  Суарес Наварро (6:2, 6:3) №26 WTA  Халеп (4;6, 6:4, 6:2) №2 WTA
 
Ранее девушки играли всего один раз, победила Бенчич (Чарльстон-2014).
 

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    serega-2019
      serega-2019, 22.02.2019 20:20
    +2
    Почав дивитись матч з рахунку 1:4 на користь Белінди (приїхав з роботи).
    З побаченого у першому сеті склалося таке вреження Еліна не може знайти свою гру (не хоче грати, не має в неї бажання, вогню в очах)..
    В другому сеті все змінилося і Еліна показала гарну гру, при наймі достатню щоб досягти результату на свою користь!
    Третій сет був рівний і неймовірний водночас ..
    .. після того як Еліна повела за рахунку 5:3 Белінда сказала: "Я не можу так" і кинула з гніву ракетку.
    Мені її стало шкода, як людину, як спортсменку, яка віддала занадто багато сил у попередніх матчах на цьому турнірі.. Хтось писав в попередніх коментарях вчтор: "Як шкода що перемогу не можна віддати і Еліні і Белінді".
    На мою думку Еліні треба було за будь-яку ціну дотиснути Бенчич за рахунку 5:3 поки та не прийшла до тями.
    Потім були фантастичні 6:6 ..
    .. і був тай-брейк.. шкода звісно, але
    все одно дякую Еліні за неймовірний матч і вітаю Белінду з виходом у фінал в Дубаї!
    Еліна і Белінда ви дійсно кращі з кращих !!!
    Еліна бажаю відновитися, міцного здоров`я та обов`язково нових великих досягнень і перемог на нових турнірах, А Белінді виграти завтра фінал в Дубаї бо вона цього заслуговує, але зробити це буде архі складно!! Як кажуть останній крок він самий важчий!!
    Дякую всім хто вболівав і підтримував і підтримує Еліну !
    grifon
      grifon, 22.02.2019 20:11
    +2
    Я причипився? я тобі не писав першим. А писав ВСІМ хейтерам. Гуляй лісом
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 20:08
    -5
    grifon, 22.02.2019 20:05
    ось чого ви всі тупі тролі від декількох смс робити висновок що все знаєте про іншого опонента?
    так а нах, ты тупое приципилось? Я сказал свое мнение, что Свитолина никакая. Ты свое, оставь при себе!
    grifon
      grifon, 22.02.2019 20:05
    +1
    ось чого ви всі тупі тролі від декількох смс робити висновок що все знаєте про іншого опонента?
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 20:03
    -5
    grifon, 22.02.2019 20:01
    троль заспокойся
    Ну тебе все норм! Ты же юзер-неудачник
    Elis
      Elis, 22.02.2019 20:02
    +7
    Мда. Отак зазвичай дивишся: люди як люди. Щось іноді розумне кажуть. А варто улюбленій тенісистці, яка працювала як проклята в сьогоднішньому матчі, не задовольнити примхи шановної публіки з попкорном, дивуєшся: скільки ж у багатьох людей лайна всередині, що аж з усіх дірок лізе...
    Мене Еліна надихнула дістати припалу пилом ракетку. Піду, якщо зроблю за годину сім ейсів, то камінь в неї уже точно не захочеться кинути.
    Еліно, дякую тобі за все! Чекаю твоїх перемог, фіналів і півфіналів! Ти зробила цей мій тиждень суперовим!
    grifon
      grifon, 22.02.2019 20:02
    +1
    а хто топ? 1 ракетка?
    grifon
      grifon, 22.02.2019 20:01
    +2
    Максим Максимов, 22.02.2019 20:00
    Жаль, но Свитолина не топ... Надеюсь Ястремская подтянется
    троль заспокойся
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 20:01
    -5
    grifon, 22.02.2019 20:00
    скільки сетів це вигадував?
    Я по итогу угадал
    Иван Панин
      Иван Панин, 22.02.2019 20:00
    +3
    Один из самых неудачных дней, когда не результата, а ни эффектной работы, всё удары просто под руку Бенчич, чего не скажешь о сопернице. Элина не заставила её подвигаться и побегать, в отличии от Белинды.....
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 20:00
    -7
    Жаль, но Свитолина не топ... Надеюсь Ястремская подтянется
    grifon
      grifon, 22.02.2019 20:00
    +3
    Максим Максимов, 22.02.2019 19:41
    Элина игрок второго десятка, минусуйте сколько угодно, но если она никакая, то что поделать...
    скільки сетів це вигадував?
    easterly
      easterly, 22.02.2019 19:48
    -7
    Ну и кто там из прохффессоров меня минусячил? Было видно по глазам, что пусто, насквозь. С таким взглядом(вернее с никаким) нефиг делать на корте
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 22.02.2019 19:47
    -8
    Ведя 5-4 , подавать на матч и под ноль проиграть свою подачу.
    В очередной раз удостоверился, не быть Свитолиной 1 никогда.
    Elis
      Elis, 22.02.2019 19:47
    +2
    Бенчіч виглядає фавориткою в фіналі, Петра виглядає дуже втомленою. А ця попсіхує і, як казала моя бабця, ніяка халєра її не бере))
    Не бачила раніше її матчів. Але для мене ця тенісистка закінчилась сьогодні. Будь вона хоч №1 у світі. Людиною треба бути перш за все. А вона звичайна хамка.
    Я ще можу зрозуміти (не виправдовуючи) скандал Серени, після усіх своїх титулів і здобутків. А ти, дівчинко... Слів немає. До всіх її підліткових "психів" і жбурлянь пляшечками щиро бажала їй успіху в кар'єрі. Тепер беру свої слова назад.
    А Еліна все одно молодець!
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 19:46
    -7
    Плече же болело. Думаю так будет.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 22.02.2019 19:46
    +5
    Володимир Кузьмін, 22.02.2019 19:41
    Отвратительная... Проте виграла. Нечего на рожу пинять!
    Я говорю о поведении на корте. Серена тоже выигрывала, но на японку срывалась и позволяла хамство. Эта стоит орет на испуганного ребенка, психи показывает...А то, что выиграла, так-то Свитолина как всегда 6 гейм не может взять. Просто мистика. Что с ней происходит при 5-3...
    Ва Са
      Ва Са, 22.02.2019 19:45
    +4
    anachar, 22.02.2019 19:39
    К сожалению второй день подряд любуюсь Велиндой. С Элиной в кошки -мышки нграла. Активный атакующий тенис. А Элина в своем амплуа,хотя моментами и давала надежду. Да,а эта девочка далеко пойдет!
    Три сета в кошки мышки .. И до тая в третьем . ? ржунемагу от коммента аналитега ..
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.02.2019 19:44
    -6
    grifon, 22.02.2019 19:43
    бідненькі хейтери, так довго чекати поразки
    Ралисты, или все супер?
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 22.02.2019 19:44
    -7
    никовіліст, 22.02.2019 17:32
    Хто зна чому Еліна перша вийшла? Зазвичай більш титурована (знуву ж таки за поточним рейтингом) виходить другою, як і в боксі.
    Еліна вийшла першою і з кислою пикою тому, що вона вийшла просирати матч - чого успішно і досягла! Скільки їй підстав робила Бенчич, скільки диких помилок допустила - та Валідоліна стояла на своєму твердо і матч успішно ПРОСРАЛА !!!
    vit-2
      vit-2, 22.02.2019 11:16
    +33
    Трохи не типовий матч для Еліни, бо фактично відсутня історія ігор із Бенчіч: єдиний матч 5-річноі давності ніяк не можна взяти до уваги. Така ситуація це не збіг обставин, чи жеребу, просто словако-швейцарка останні кілька років нічого путнього в турі не досягала. А ще 3 роки тому Белінда була потенційною зірочкою WTA на 7-му місці рейтингу, двома виграними турнірами і великими перспективами на подальший прогрес. Не можу напевне сказати чому в дівчини стався 3-річний провал: травми були точно, мідні труби - не в курсі...
    За останні кілька місяців Белінда двічі ставала на шляху Даяни, і обидва рази обігрувала украінку. Тому окрім просто виходу в фінальний матч третій рік поспіль, дуже хотілося щоб Еля сьогодні також помстилася Бенчіч за Ястремську.
    По тому що я бачив у грі Белінди, вона універсальний солдат, яка може зіграти і в захисті і атаці. Ще можна сказати що Бенчіч грає до останнього, навіть коли поступається в рахунку, не втрачає надію і терпляче чекаю свого шансу переламати хід гри. Так було в Люксембурзі з Даяною, в Дубаях із Сабаленко та Халеп.
    Загалом, Еліна вміє перемагати універсальних солдатів, тим більше Еля в Дубаях ще не доводилося докладати надзусиль на попередніх стадіях. Усі добре знають як Світоліна поступово набирає ігрових кондицій до вирішальних стадій турнірів, а вже там стає нестримною. Натомість у Белінди за плечима 2 важких 3-сетовики за останні 2 доби.
    Дуже сподіваюся що Еліна сьогодні знайде необхідний баланс у грі для того щоб обіграти Белінду. Елі пора вже показати хороший відсоток першоі подачі, що має полегшити іі місію.
    Здоров'я Еліні.
    Myroslav Romanyk
    Myroslav Romanyk, 22.02.2019 19:35
    +9
    Боєць! Незалежно від результату матчу просто молодчинка!
    Хоча програвати буде так обідно
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 19:36
    +8
    Жаль. Чуть не хватило.Обидно. Элина спасибо за турнир,за наши эмоции. Хорошая работа. Все не выиграть. Удачи тебе на Премьер Мандатори в Индиан Уэлш и Майами ! Юолеем за тебя ! Спасибо ВСЕМ кто болел !
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 19:29
    +8
    Молодчинка! Характер !!! Три матчбола отыграла. 6-6. Теперь многое просто от удачи.Лотерея.
    Elis
      Elis, 22.02.2019 20:02
    +7
    Мда. Отак зазвичай дивишся: люди як люди. Щось іноді розумне кажуть. А варто улюбленій тенісистці, яка працювала як проклята в сьогоднішньому матчі, не задовольнити примхи шановної публіки з попкорном, дивуєшся: скільки ж у багатьох людей лайна всередині, що аж з усіх дірок лізе...
    Мене Еліна надихнула дістати припалу пилом ракетку. Піду, якщо зроблю за годину сім ейсів, то камінь в неї уже точно не захочеться кинути.
    Еліно, дякую тобі за все! Чекаю твоїх перемог, фіналів і півфіналів! Ти зробила цей мій тиждень суперовим!
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 19:22
    +7
    Элина будет бежать за каждым мячом,будет стараться вернуть каждый мяч. И будет драться до поледнего розыгрыша. Но девочка на той стороне тоже умеет играть в теннис.
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 18:19
    +7
    Если Элина не начнет делать углы, играть острее, выиграть будет трудно. Бежать Элина будет, и пытаться втянуть Бенчич в свою игру, где больше 10 ударов. Но возвращать необходимо острее по углам,не в центр. Бороться Свитолина будет до последнего мяча. Но Бенчич очень хороша сегодня. Похоже она вернется в ТОП-10, сейчас ее игра такая,когда она была 7-ой ракеткой мира.
    grifon
    grifon, 22.02.2019 19:43
    +6
    бідненькі хейтери, так довго чекати поразки
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 22.02.2019 19:38
    +6
    Свитолина как всегда. Матч-близнец игры с Халеп в Дохе. Что с ней происходит, когда ей остается один гейм.
    Отвратительная и неприятная Бенчич. Лечить ее нужно. Срывается на детях, что мячи не так подают, ломает ракетки, психует...
    Очередное психологическое поражение Свитолиной.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.02.2019 19:38
    +6
    Увы. Очень жаль, ведь победа была так близко.
    olya403
      olya403, 22.02.2019 19:12
    +6
    я не розумію, чому Белінді не дадуть попередження за поламані ракетки?
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 19:07
    +6
    Брейк !!! Вот сейчас решающий гейм. Если Элина удержит свою подачу,то выиграет. Даешь 5-3 !
    olya403
      olya403, 22.02.2019 19:00
    +6
    Сергей Богданов, 22.02.2019 18:59
    Белинда секси!
    кому і хомяк наречена
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 18:38
    +6
    Белинда очень крутой игрок. Ее тренировала мама Мартины Хингис Мелани Молитор, я был на одной из тренировок в Швейцарии. Молитор натягивала веревку 50 см от задней линии, и заставляла Белинду играть не касаясь веревки,только в корте. Бенчич пару лет назад был номер 7 мира. Она вернется.Два года дурковала. Похоже все,переросла дурость.
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 18:21
    +6
    Папа сказала Белинде , "Не спеши ,не зажимайся на подаче.она не стена, не Халеп, она дрожит." Вот же зараза))))))
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 22.02.2019 19:46
    +5
    Володимир Кузьмін, 22.02.2019 19:41
    Отвратительная... Проте виграла. Нечего на рожу пинять!
    Я говорю о поведении на корте. Серена тоже выигрывала, но на японку срывалась и позволяла хамство. Эта стоит орет на испуганного ребенка, психи показывает...А то, что выиграла, так-то Свитолина как всегда 6 гейм не может взять. Просто мистика. Что с ней происходит при 5-3...
    Elis
      Elis, 22.02.2019 19:38
    +5
    Еліна, ти справжній боєць! Ти молодчина! Так, сьогодні не вдалось виграти. Значить, фортуна поверне тобі на мейджорі. Не засмучуватись, а працювати над собою. Для нас ти все одно найкраща!
    Hottabych
    online
      Hottabych, 22.02.2019 19:22
    +5
    Элина ну бей ты по углам иногда,нет нужно бить по центру Дают же Шанс а ты им не пользуешься.
    SapronovY
      SapronovY, 22.02.2019 19:11
    +5
    5- 3 !!!! Давай девочка,давай ! Come On !!!!!
    Ва Са
      Ва Са, 22.02.2019 18:44
    +5
    SapronovY, 22.02.2019 18:37
    Белинда очень крутой игрок. Ее тренировала мама Мартины Хингис Мелани Молитор, я был на одной из тренировок в Швейцарии. Молитор натягивала веревку 50 см от задней линии, и заставляла Белинду играть не касаясь веревки,только в корте. Бенчич пару лет назад был номер 7 мира. Она вернется.Два года дурковала. Похоже все,переросла дурость.
    Я с этим не спорю но , всё же ,считать Элину первоклашкой в теннисе , это уж слишком . Зря он так говорил , ой чувствую зря .