Еліна Світоліна – Медісон Кіз. Прогноз і анонс матчу

Ймовірно, останній поєдинок українки на цьогорічному Australian Open

Еліна Світоліна – Медісон Кіз. Прогноз і анонс матчу
© Getty Images. Мэдисон Киз и Элина Свитолина
21 січня перша ракетка України Еліна Світоліна (№7 WTA) проведе поєдинок четвертого раунду на Відкритому чемпіонаті Австралії. Суперницею українки стане американка Медісон Кіз (№17 WTA). Поєдинок розпочнеться о 02:00 за Києвом.
 
Після найдзичайно важкої перемоги Світоліної над Чжан Шуай в перемогу українки над американкою віри мало, але спробуємо знайти моменти, які все ж допоможуть Еліні захистити минулорічний чвертьфінал.
 
Суперниця
 
Кіз – тенісистка з величезним потенціалом, але їй часто заважають травми. До прикладу, вона чудово грає на турнірах серії Grand Slam (71% відсоток виграних матчів против 64% у Світоліної), але ніколи не піднімалася вище сьомого місця в світовому рейтингу. Має чудові антропометричні дані, сильну подачу і прекрасно володіє як форхендом, так і бекхендом. Біля сітки Кіз буває лише в крайніх випадках, її зона комфорту – задня лінія. В кінці минулого сезону через травми знялась із трьох турнірів, але поки що здоров'я її не турбує. Загалом неприємна суперниця для Світоліної навіть тоді, коли українка в найкращих кондиціях.
 
Getty Images. Медісон Кіз
 
Шлях на турнірі
 
Стадія  Світоліна  Кіз
1-е коло  Голубіч (6:1, 6:2) №103 WTA    Аява (6:2, 6:2) №191 WTA
2-е коло  Кужмова (6:4, 6:1) №48 WTA  Потапова (6:3, 6:4) №89 WTA
3-е коло   Шуай (4:6, 6:4, 7:5) №42 WTA  Мертенс (6:3, 6:2) №14 WTA
 
Статистичні підсумки перших трьох раундів
 
   Світоліна  Кіз
Проведено на корті 5 год 4 хв 3 год 54 хв
Різниця сетів 6-1 6-0
Різниця геймів 41-23 36-16
Max швидкість 1-ї подачі, км/год 176 192
Середня швидкість 1-ї подачі, км/год 157,4 171,1
Середня швидкість 2-ї подачі, км/год 124,2 137
Ейси 24 20
Подвійні помилки 5 3
Віннерси (в тому числі форхенд, бекхенд) 38 (27, 11) 50 (23, 27)
Невимушені помилки (форхенд, бекхенд) 59 (34, 25) 58 (32, 26)
Очки виграні на 1-й подачі, % 66,7 74
Очки виграні на 2-й подачі, % 57,7 50,1
Очки виграні на прийомі 1-ї подачі, % 43,7 39
Очки виграні на прийомі 2-ї подачі, % 53 63,1
Реалізовані брейкпоінти, % 45,2 40
Очки виграні біля сітки, % 73,2 61,9
 
Зустрічі між собою
 
Дівчата зустрічались двічі, перемагала тільки американка. Більш пам'ятний матч відбувся в 1/8 фіналу US Open-2017. Того року Кіз дійшла до фіналу.
 

Перспективи в рейтингу
 
Наразі Світоліна шоста в онлайн-рейтингу і може опуститися максимум на дві позиції. Щодо покращення свого місця говорити зарано, потрібно виходити хоча б у півфінал. Кіз може повернутися до топ-10, якщо зіграє у фіналі.
 
Прогноз
 
Букмекери передбачають перемогу американки. Після попереднього раунду важко розраховувати на ідеальний стан Світоліної, а в іншому випадку здолати Кіз буде вкрай складно. Є надія, що американка встане не з тієї ноги і почне багато помилятися, але це малоймовірно.
 
Еліні потрібно перманентно створювати тиск на Медісон і не давати атакувати без руху до м'яча. Перебити американку не вдасться ні за яких обставин, але перебігати і переграти тактично можна. Звісно без хорошого відсотка першої подачі шанси зменшуються в рази, на другій – американка буде заходити в корт і карати. Також незрозуміло, чи вдалося Світоліній повністю відновити спину. Щодо витривалості, то Кіз поки не грала більше 1,5 години, і якщо справа дійде до третього сету, то поки не зрозуміло як вона себе там проявить. Характер Світоліної ми вже побачили, з цим проблем не виникне.
 
Прогноз Sport.ua: перемога Кіз в двох сетах

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Pro100alex88
      Pro100alex88, 21.01.2019 01:39
    +1
    Не смотря на всех скептиков будем верить в победу. Вперед Элина!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.01.2019 23:18
    0
    VoOne1983, 20.01.2019 23:13
    Я не зовсім розумію всього цього скертицизму. Єдине, що може завадити Еліні перемогти - це якщо в неї дійсно травма. Але в такому випадку думаю їй краще всього було б знятись. В іншому випадку шанси Еліни принаймні не менші. Кіз грає в типічний бий біжи, і якщо в неї попре, то її дуже важко спинити, а якщо не попре то вилетить вона з тріском. Також не варти порівнювати їх гру на ЮСО в 17му. Там була зовсім друга, ультра захисна Еліна. І відсутність агресії їй тоді завадила перемогти
    Тогда ей помешал победить внезапный и ненужный переход от защитного тенниса к атакующему в момент, когда Киз уже фактически смирилась с поражением.
    VoOne1983
      VoOne1983, 20.01.2019 23:13
    0
    Я не зовсім розумію всього цього скертицизму. Єдине, що може завадити Еліні перемогти - це якщо в неї дійсно травма. Але в такому випадку думаю їй краще всього було б знятись. В іншому випадку шанси Еліни принаймні не менші. Кіз грає в типічний бий біжи, і якщо в неї попре, то її дуже важко спинити, а якщо не попре то вилетить вона з тріском. Також не варти порівнювати їх гру на ЮСО в 17му. Там була зовсім друга, ультра захисна Еліна. І відсутність агресії їй тоді завадила перемогти
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 20.01.2019 22:47
    +3
    Маю надію, що Еля усім тутешнім скептикам утре ніс і винесе Кіз в "одні ворота"!
    znak51
      znak51, 20.01.2019 20:47
    +2
    znak51, 20.01.2019 20:43
    Що тут прогнозувати ? Якщо у Еліни все буде в порядку зі здоров'ям, то шанси рівні. А для перемоги треба урізноманітити гру за рахунок слайсів та дроп-шотів (взяти уроки можна нвіть у Гаеля), а для чого тоді він у боксі ?
    А до речі уже є відео, де Еліна тренується на АО з Гаелем, може дійсно це на краще
    znak51
      znak51, 20.01.2019 20:43
    +1
    Що тут прогнозувати ? Якщо у Еліни все буде в порядку зі здоров'ям, то шанси рівні. А для перемоги треба урізноманітити гру за рахунок слайсів та дроп-шотів (взяти уроки можна нвіть у Гаеля), а для чого тоді він у боксі ?
    Володимир Подніжний
      Володимир Подніжний, 20.01.2019 20:30
    +1
    Stanislav Matusevych, 20.01.2019 20:12
    Кстати, Даяна уже точно останется на 48-м месте в рейтинге по итогам АО. Хороший прогресс.
    Даяна, зараз демонструє гру десь на рівні топ 30, а може і трохи вище, тому і не дивно, що є прогрес в рейтингу.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.01.2019 20:12
    +5
    Кстати, Даяна уже точно останется на 48-м месте в рейтинге по итогам АО. Хороший прогресс.
    student925
      student925, 20.01.2019 19:28
    +4
    shef63, 20.01.2019 18:05
    Украины, но не в мире. Она ведь не в чемпионате Украины участвует.
    Сам понял что написал?
    Потому она и лучшая в истории Украины , потому что допилась не малых успехов в мире тенниса!
    Hyperion
      Hyperion, 20.01.2019 18:34
    +6
    Очень надеюсь на то, что Элина подберет к Медисон нужные ключи.) Хотя это будет непросто, я думаю. Мощная подача, агрессивная манера игры, быстрые розыгрыши. Физическое состояние Медисон, похоже, неплохое. Хотя в ноябре она снималась с малого итогового турнира WTA из-за травмы колена. Посмотрим.
    Элине и тем, кто болеет за нее - удачи!
    olya403
      olya403, 20.01.2019 18:27
    +1
    captain2009, 20.01.2019 18:18
    я считаю, что Элине Мэдисон Киз вполне по силам, только вот вот эта травма может сыграть свое черное дело. Ночью все увидим. Примерно подобное "все пропало" было и перед итоговым, и перед Квитовой с Плишковой. Мы все помним, что с ними сделала Элина на итоговом. Главное, чтобы настрой был у нее, да здоровье не подвело. Киз - это не Серена. Держим кулаки за нашу Элинку!
    шанси є, навіть якщо їх нема (с) ;) Головне щоб здоров'я дозволило.
    Не хочу прималяти заслуг Еліни, але на Підсумковому Квітова творила "чудеса", класно грала Еліна в матчі з Плішковою, крім 2-го сету. От якщо б так і грала з Кіз, то шанси перемогти були би великими. Може якраз сезон виграшів у незручних суперниць продовжиться?
    captain2009
      captain2009, 20.01.2019 18:18
    +4
    я считаю, что Элине Мэдисон Киз вполне по силам, только вот вот эта травма может сыграть свое черное дело. Ночью все увидим. Примерно подобное "все пропало" было и перед итоговым, и перед Квитовой с Плишковой. Мы все помним, что с ними сделала Элина на итоговом. Главное, чтобы настрой был у нее, да здоровье не подвело. Киз - это не Серена. Держим кулаки за нашу Элинку!
    olya403
      olya403, 20.01.2019 18:16
    0
    Александр Жаирс, 20.01.2019 18:08
    Простите меня великие знатоки тенниса,но если американка такой монстр,как её здесь описывают, то почему она даже не в десятке,где элина уже долгое время?
    Я считаю,когда у Элины в порядке со здоровьем,то она в состоянии победить любую соперницу не смотря на усталость,что и подтвердил итоговый турнир.
    часто травмується і нема стабільності в грі. Але на турнірах ҐС виступає досить добре, як тут вже писали
    dudigo78
      dudigo78, 20.01.2019 18:15
    +1
    Александр Жаирс, 20.01.2019 18:08
    Простите меня великие знатоки тенниса,но если американка такой монстр,как её здесь описывают, то почему она даже не в десятке,где элина уже долгое время?
    Я считаю,когда у Элины в порядке со здоровьем,то она в состоянии победить любую соперницу не смотря на усталость,что и подтвердил итоговый турнир.
    Еліна просто дійсно стабільний боєць. Вона вже четвертий сезон перебуває на плюс- мінус одному рівні. Просто Кіз в даний період на даному турнірі та на цьому покритті виглядає краще. Тому чисто математчно є фавориткою, бо має певну перевагу. Наприклад на грунті фаворитом була б Еліна. Але це жіночий теніс і тут можуть бути сюрпризи
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 20.01.2019 18:08
    +5
    Простите меня великие знатоки тенниса,но если американка такой монстр,как её здесь описывают, то почему она даже не в десятке,где элина уже долгое время?
    Я считаю,когда у Элины в порядке со здоровьем,то она в состоянии победить любую соперницу не смотря на усталость,что и подтвердил итоговый турнир.
    shef63
      shef63, 20.01.2019 18:05
    -7
    student925, 20.01.2019 14:43
    Ну да нодо менять навыки , а ничего что эти навыки сделали ее самой успешной теннисисткой в истории Украины?
    Украины, но не в мире. Она ведь не в чемпионате Украины участвует.
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 20.01.2019 18:05
    +2
    vanya7170, 20.01.2019 17:39
    Редактор, ты куда смотришь пропуская такие статейки не нормальных писателей. Заживо похоронил нашу спортсменку. Пусть думает что писать
    Все написано более чем правильно и справедливо. Или нужно писать, что Свитолина фаворит АО с такой игрой?
    В любом случае будем болеть за Элину
    vanya7170
      vanya7170, 20.01.2019 17:39
    -1
    Редактор, ты куда смотришь пропуская такие статейки не нормальных писателей. Заживо похоронил нашу спортсменку. Пусть думает что писать
    vitaha33
    online
      vitaha33, 20.01.2019 17:35
    -5
    vova_lviv1, 20.01.2019 15:49
    Не розумію чого стільки песимізму. З китаянкою гра Еліні зовсім не йшла, але Еліна на характерів вирвала цю перемогу. Зараз все може бути по іншому (і треба вірити, що буде !) . Окреме питання відносно пошкодження на скільки воно вплине, якщо зможе відновитись, то все буде гаразд!
    Ну коли Шахтар грає з Ліоном, то можна вірити в команду, але певні факти кажуть що шансів мало, це приклад з футболу, щоб було зрозуміло. Можна вірити в Елю, але те, що в неї немає чим крити проти таких як Кіз - факт, і 3-годинна епопея з китаянкою шансів не добавляє
    vova_lviv1
    vova_lviv1, 20.01.2019 15:49
    +4
    Не розумію чого стільки песимізму. З китаянкою гра Еліні зовсім не йшла, але Еліна на характерів вирвала цю перемогу. Зараз все може бути по іншому (і треба вірити, що буде !) . Окреме питання відносно пошкодження на скільки воно вплине, якщо зможе відновитись, то все буде гаразд!
    Vova Observer
      Vova Observer, 20.01.2019 12:47
    +14
    "Ймовірно, останній поєдинок українки на цьогорічному Australian Open" - більш ідіотського підзаголовку придумати годі
    Nazik2002bek
      Nazik2002bek, 20.01.2019 12:16
    +13
    Ну якось не патріотично можливо останій матч спорт юа
    dudigo79
    online
      dudigo79, 20.01.2019 12:17
    +12
    Перші коеф. буків були на користь Еліни, але вже через 10 хвилин Кіз стала фавориткою, і коефіціенти на неї весь час понижуються. Для перемоги Еліні необхідно зіграти як в Сінгапурі, але і того може не вистарчити, бо покриття в Мельбурні швидше і діставати такі мячі як на підсумковому не вдасться. Хоча вже перша несподіванка є - це вихід Коллінз. Треба надіятись, що другою такою не сподіванкою стане Еліна
    student925
      student925, 20.01.2019 14:43
    +10
    ByrJIyckp, 20.01.2019 12:49
    Однозначно 0-2 Элина слабенькая... Нужно полностью менять навыки... Эти простейшие удары в центр, главное чтобы перебить мяч, тут не пройдут... Так её гоняла чукча, то страшно становится против Киз...
    Ну да нодо менять навыки , а ничего что эти навыки сделали ее самой успешной теннисисткой в истории Украины?
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 20.01.2019 13:01
    +10
    Еліна переможе
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.01.2019 12:48
    +9
    Согласен, с учетом повреждения Элины шансов немного. Нужно понимать, что даже без него чуть большим фаворитом была бы американка, что бы там ни ставили буки. На Шлеме соперницы уже играли на ЮСО-16, и тот матч я хорошо помню. У Киз, как и обычно, игра шла местами, но первый сет ей взять все-таки удалось, после чего начался резкий провал. Элина вынесла ее во втором сете и вела в третьем 4:2. Свитолина играла в совершенно защитный теннис, но в этот момент зачем-то решила проявить активность. На своих ошибках подарила американке два гейма, и тут уже потухшие глаза Киз опять зажглись. В последних двух геймах матча она просто забила Элину.
    Чтобы бороться с американкой, нужно хорошо держать свою подачу. Стабильная острая первая - залог успеха, со второй она вбивает гвозди. Правда, в плохой для себя день может начать их вбивать в метре от корта, но на это рассчитывать не стоит. Нынешний АО Киз проводит собранно. Играть нужно максимально глубоко в центр корта. Жаль, что в арсенале Элины нет резаного слева в духе Барти. Киз не очень технична и в ответ или мягчила бы, или много бы ошибалась.
    Игра будет днем на солнце, что сделает корт чуть мягче, и чуть менее быстрым, чем вечером. Но Киз бьет настолько мощно, что большого значения это иметь не будет. Надежда лишь на то, что Элина смогла решить проблемы с плечом и мощь в ударах будет присутствовать. Тогда можно побороться. В противном случае шансы близки к нулю. Не забываем и о том, что Элина на Шлемах не выигрывает у игроков из топ-40 с РГ-2016.
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 20.01.2019 12:28
    +7
    dudigo79, 20.01.2019 12:17
    Перші коеф. буків були на користь Еліни, але вже через 10 хвилин Кіз стала фавориткою, і коефіціенти на неї весь час понижуються. Для перемоги Еліні необхідно зіграти як в Сінгапурі, але і того може не вистарчити, бо покриття в Мельбурні швидше і діставати такі мячі як на підсумковому не вдасться. Хоча вже перша несподіванка є - це вихід Коллінз. Треба надіятись, що другою такою не сподіванкою стане Еліна
    Значит кто-то очень хорошо пролил коеф. на американку, загрузив на нее несколько сотен тысяч долларов, если не больше
    Hyperion
      Hyperion, 20.01.2019 18:34
    +6
    Очень надеюсь на то, что Элина подберет к Медисон нужные ключи.) Хотя это будет непросто, я думаю. Мощная подача, агрессивная манера игры, быстрые розыгрыши. Физическое состояние Медисон, похоже, неплохое. Хотя в ноябре она снималась с малого итогового турнира WTA из-за травмы колена. Посмотрим.
    Элине и тем, кто болеет за нее - удачи!
    Vik_77
      Vik_77, 20.01.2019 13:18
    +6
    Жіночий теніс непередбачуваний і я зовсім не здивуюсь перемозі Еліни 2:0. На Кербер взагалі 1.15 давали,думаю результат матчу ви знаєте.
    vizuals
      vizuals, 20.01.2019 12:57
    +6
    ByrJIyckp, 20.01.2019 12:49
    Однозначно 0-2 Элина слабенькая... Нужно полностью менять навыки... Эти простейшие удары в центр, главное чтобы перебить мяч, тут не пройдут... Так её гоняла чукча, то страшно становится против Киз...
    Чукча, как ты говоришь, показывала теннис топового уровня, как ни странно, и немногие топы обладают таким упорством, какое показала она
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.01.2019 20:12
    +5
    Кстати, Даяна уже точно останется на 48-м месте в рейтинге по итогам АО. Хороший прогресс.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 20.01.2019 18:08
    +5
    Простите меня великие знатоки тенниса,но если американка такой монстр,как её здесь описывают, то почему она даже не в десятке,где элина уже долгое время?
    Я считаю,когда у Элины в порядке со здоровьем,то она в состоянии победить любую соперницу не смотря на усталость,что и подтвердил итоговый турнир.
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 20.01.2019 14:38
    +5
    "... Більш пам'ятний матч відбувся в 1/4 фіналу US Open-2017... "
    Настолько памятный, что спорт.уа даже забыл, на какой стадии он состоялся
    В 1/8-й тогда играли.
    buryi48
      buryi48, 20.01.2019 12:25
    +5
    ВІРЮ В ПЕРЕМОГУ ЕЛІНИ!!!
    student925
      student925, 20.01.2019 19:28
    +4
    shef63, 20.01.2019 18:05
    Украины, но не в мире. Она ведь не в чемпионате Украины участвует.
    Сам понял что написал?
    Потому она и лучшая в истории Украины , потому что допилась не малых успехов в мире тенниса!
    captain2009
      captain2009, 20.01.2019 18:18
    +4
    я считаю, что Элине Мэдисон Киз вполне по силам, только вот вот эта травма может сыграть свое черное дело. Ночью все увидим. Примерно подобное "все пропало" было и перед итоговым, и перед Квитовой с Плишковой. Мы все помним, что с ними сделала Элина на итоговом. Главное, чтобы настрой был у нее, да здоровье не подвело. Киз - это не Серена. Держим кулаки за нашу Элинку!
    vova_lviv1
    vova_lviv1, 20.01.2019 15:49
    +4
    Не розумію чого стільки песимізму. З китаянкою гра Еліні зовсім не йшла, але Еліна на характерів вирвала цю перемогу. Зараз все може бути по іншому (і треба вірити, що буде !) . Окреме питання відносно пошкодження на скільки воно вплине, якщо зможе відновитись, то все буде гаразд!
    Александр Пышненко
      Александр Пышненко, 20.01.2019 15:06
    +4
    Надо просто верить!
    VVO
      VVO, 20.01.2019 12:30
    +4
    Зовсім "оптимістична" стаття. З таким підходом можна так писати про усіх наших спортсменів, ще нічого невідбулось а ми уже полиємо їх брудом можливо для статті варто було написати заголовок "Матч якого неварто дивитись": або ж "Спортсмени яких непотрібно підтримувати"
    I_LOVE_UKRAINE
    online
      I_LOVE_UKRAINE, 20.01.2019 22:47
    +3
    Маю надію, що Еля усім тутешнім скептикам утре ніс і винесе Кіз в "одні ворота"!