Алкоголь, девушки, песни. Игроки Динамо погуляли после игры с Яблонцем

Футболисты «Динамо» не очень расстроились поражению

Алкоголь, девушки, песни. Игроки Динамо погуляли после игры с Яблонцем
© 1927.kiev.ua

Вчера «Динамо» в 6-м туре Лиги Европы дома уступило «Яблонцу» со счетом 0:1. Но, судя по всему, поражение не очень расстроило игроков команды, для которых это был последний матч в 2018 году.

Они устроили вечеринку с алкоголем, песнями и девушками:

Бразильские легионеры развлекались отдельно. Они поиграли в снежки, а потом улетели к себе на родину:

Ранее игроки «Динамо» устроили гулянку после победы над «Карпатами».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — 1927

(56 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    batistuta
      batistuta, 16.12.2018 09:20
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Taran_I_V, 15.12.2018 06:59
    Ох уж эти славные алкогольные традиции ДК! Аля, Миля, Мелащенко, ЮрПалыч с его "тяпнем по чуть-чуть". Да и " мэтр", говаривают, был неравнодкшен к спиртному, отчего и умер от инсульта в 63. А Суркис-младший вообще отьявленый куряга и пьяница. Есть из кого брать пример молодым динамовцам!
    Тек, самое уе&ишное это то, что они сами это выкладывают и бахваляются этим! Помните как Миля как набубенится так и Суркису звонил....
    Maydaun
    Maydaun, 16.12.2018 03:58
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Пидаренко даже волосы отпустил чтобы не перепутали и ебали только его в команде. И болельщикам пидаркам нравится цвет голубой формы
    kotofej1964
      kotofej1964, 15.12.2018 19:43
    +1
    Skill_found, 15.12.2018 11:57
    а про що їм ще писати, вони за це гроші отримують))) Підхід наступний : дешевий провокаційний заголовок чим більше переглядів - це «+» до зарплати автору, чим більше срачу розвелось під статею тим для них вважається якіснышим матеріал)))) жовтенько…..
    У них такое было и тогда, когда было про что писать. Дешевая, бульварная газетенка, с явными признаками желтизны))
    Набиль Фекир
      Набиль Фекир, 15.12.2018 19:30
    0
    Maydaun, 15.12.2018 18:40
    Шапаренко даже волосы отпустил чтобы не перепутали с кем то и е бали только его. И болельщиков геев больше стало у команды.
    Смотри говном стены не забрызгай
    Maydaun
    Maydaun, 15.12.2018 18:40
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Шапаренко даже волосы отпустил чтобы не перепутали с кем то и е бали только его. И болельщиков геев больше стало у команды.
    0-7
      0-7, 15.12.2018 18:20
    +1
    Maydaun, 15.12.2018 18:05
    Опять е бали шапаренко Всей командой
    Е бут Maydaunа регулярно в извращенном виде , от этого у него комплексы и слабоумие.
    Набиль Фекир
      Набиль Фекир, 15.12.2018 18:09
    0
    Maydaun, 15.12.2018 18:05
    Опять е бали шапаренко Всей командой
    Опять этот ватномозгий зашел и нагадил кучу, обойти невозможно!
    Maydaun
    Maydaun, 15.12.2018 18:05
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    Опять е бали шапаренко Всей командой
    часпик
      часпик, 15.12.2018 16:40
    0
    Miroslav Shcherbina - от тебе зачепило!!! Най буде: слава "Динамо"! слава Суркісам! слава Хацкевічу! поки нам нічим пишатися!!!
    WladWest
      WladWest, 15.12.2018 15:36
    -6
    Так то не баба на фото, тож Шапаренко
    pipa
      pipa, 15.12.2018 15:04
    +3
    Они устроили вечеринку с алкоголем, песнями и девушками:
    ------------------------------------------
    Где вечеринка, алкоголь, песни??? Вижу только фотки с девушками. Для журналюшки и большинства здесь отписавшихся девушки это табу? Столько много писателей с нетрадиционной сексуальной ориентацией?
    Kherson384
      Kherson384, 15.12.2018 13:21
    0
    Микола Унгурян, 14.12.2018 23:17
    звісно що поразка і сама гра ДК бажає кращого, але все-таки мали право і на вечірку і все інше. Що їм потрібно було поголити головити і посипати попелом після поразки в грі яка нічого не вирішує?
    ...... Як раз і вирішує. Престиж та й коеф. в рейтинг.
    Михаил Шкуренков
      Михаил Шкуренков, 15.12.2018 13:20
    0
    Miroslav Shcherbina, 15.12.2018 00:22
    Й останнє. А де щось про футбол? Чому не було розгромної сатіри після безвольної поразки Шахтьора у вирішальній грі? Чому жонгльорська фуфня з'явилася проти команди, яка пройшла далі по своєму єврокубку, й яка принесла країні більше балів в цьому році, ніж той же Шахтьор? Що це? Випадковість? Пройдіться ширше по інтернету. Й ви побачите неозброєним оком шалену атаку, яка почалась тиждень тому. Імовірно, це пов'язано як із прямим конкурентом у чемпіонаті, так й із водітєлямі і банщіками, які "керують" нашим футболом. Тут піде в хід все. Будуть звинувачувати одночасно у націоналізмі і непатріотизмі, згадають події 25 літньої давності, все що завгодно, звинуватять в семитізмі й антисемітизмі. Й дехто поведеться на все це. А потім зрозуміє, та буде пізно, коли клуб знищать у слід за Дніпром, Металістом. Й головний ляльковод, на мою думку, навіть не в Україні, а запоребріком. Їхня мета - вбивати все позитивне, що є у нас. А псевдожурналісти - та то таке, мухи над смердючим темником.
    Блаженный идиот
    Refewetfas
    Refewetfas, 15.12.2018 13:00
    -1
    http://trensnes.ru Вот они братья составляют отличные экспрессы, за 3 дня сделал 104к
    http://trensnes.ru
    Skill_found
    online
      Skill_found, 15.12.2018 11:57
    +1
    fonseka_lox, 14.12.2018 20:44
    а как вы проводите первый день отпуска??? что за бл*дская новость
    а про що їм ще писати, вони за це гроші отримують))) Підхід наступний : дешевий провокаційний заголовок чим більше переглядів - це «+» до зарплати автору, чим більше срачу розвелось під статею тим для них вважається якіснышим матеріал)))) жовтенько…..
    Юрій С.
      Юрій С., 15.12.2018 11:27
    +2
    А ми хочемо якоїсь гри від них. Та їм бренд "Динамо" до сраки, включаючи тренерів та президента. Так- бізнес проект. 45 років вболіваю за "Динамо", але такого блядства, як останні роки ще не бачив.!
    batistuta
      batistuta, 15.12.2018 08:45
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Алканавты! Миля с Алиевым хоть бухали, но по мячу попадали, а эти? Такие кривоногие? Или на буках мурыжат? Может им Шубкис не платит?
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 15.12.2018 08:40
    +1
    Головна фотка "інсайдерська" з медалями і кубком, серйозно?
    shevsen
      shevsen, 15.12.2018 07:27
    +2
    Miroslav Shcherbina, 15.12.2018 00:22
    Й останнє. А де щось про футбол? Чому не було розгромної сатіри після безвольної поразки Шахтьора у вирішальній грі? Чому жонгльорська фуфня з'явилася проти команди, яка пройшла далі по своєму єврокубку, й яка принесла країні більше балів в цьому році, ніж той же Шахтьор? Що це? Випадковість? Пройдіться ширше по інтернету. Й ви побачите неозброєним оком шалену атаку, яка почалась тиждень тому. Імовірно, це пов'язано як із прямим конкурентом у чемпіонаті, так й із водітєлямі і банщіками, які "керують" нашим футболом. Тут піде в хід все. Будуть звинувачувати одночасно у націоналізмі і непатріотизмі, згадають події 25 літньої давності, все що завгодно, звинуватять в семитізмі й антисемітизмі. Й дехто поведеться на все це. А потім зрозуміє, та буде пізно, коли клуб знищать у слід за Дніпром, Металістом. Й головний ляльковод, на мою думку, навіть не в Україні, а запоребріком. Їхня мета - вбивати все позитивне, що є у нас. А псевдожурналісти - та то таке, мухи над смердючим темником.
    Может потому,что поражения не было? Не?
    pipa
      pipa, 15.12.2018 07:02
    -1
    Андрей Шевченко, 15.12.2018 01:38
    идет крутая атака на Динамо Киев спорт уа ви гнилие суки
    Это от благодарных кротов. Как говаривал сабо, растаяло и потекло.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 14.12.2018 20:11
    +24
    С детства за Динамо!!! А матч с Реалом в 99-м под снегом помнится до сих пор! Но почему-то в среду я оказался на том же стадионе под снегом, но на матче Шахты! Суркис, что ты сделал с командой?! В Совке было ДИНАМО КИЕВ и все остальные!!!! В Европе из Совка знали фактически только футбольный клуб из Киева!!! Где команда?!
    J0e777
      J0e777, 14.12.2018 20:37
    +21
    Бразильцы улетели ещё до матча с Яблонцем. Буэно это видео выложил задолго до матча. Эти фото Буяльского тоже старые. СпортЮА провокаторы ещё те. Жёлтая пресса одним словом
    Cтapый Xaнтep
      Cтapый Xaнтep, 14.12.2018 20:16
    +13
    Істочнік - ОБС.
    СпоНт.юа, ну зараз же середина грудня, а не перше квітня. Фото з Морозюком, Буяльським, Гармашем, Че-Че з медалями на шиях... Аааа, ну тааак, там жеж в кубку дуууже алкогольне шампанське...
    Тьху на вас з такими вашими гівновкиданнями!
    D1maS2018
      D1maS2018, 14.12.2018 21:25
    +10
    Так и не нашёл на видео ни алкоголь ,ни легионеров ...Да собственно и игроков ДК я там не увидел: то ноги, то половина головы,больше НИЧЕГО .Фото из соц сетей .Вся статья или недостатья -я бы назвал это просто - высер .Автор убогий ...
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 14.12.2018 20:14
    +6
    Нормальная жизнь молодежи, погуляли, побухали, потанцевали,поебались
    batistuta
      batistuta, 15.12.2018 08:45
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Алканавты! Миля с Алиевым хоть бухали, но по мячу попадали, а эти? Такие кривоногие? Или на буках мурыжат? Может им Шубкис не платит?
    Даник
      Даник, 14.12.2018 20:09
    +5
    Криволапики
    Elblanko
      Elblanko, 14.12.2018 23:28
    +4
    дибіли. краще б вони у футбол пагулялі.
    pipa
      pipa, 15.12.2018 15:04
    +3
    Они устроили вечеринку с алкоголем, песнями и девушками:
    ------------------------------------------
    Где вечеринка, алкоголь, песни??? Вижу только фотки с девушками. Для журналюшки и большинства здесь отписавшихся девушки это табу? Столько много писателей с нетрадиционной сексуальной ориентацией?
    Юрій С.
      Юрій С., 15.12.2018 11:27
    +2
    А ми хочемо якоїсь гри від них. Та їм бренд "Динамо" до сраки, включаючи тренерів та президента. Так- бізнес проект. 45 років вболіваю за "Динамо", але такого блядства, як останні роки ще не бачив.!
    shevsen
      shevsen, 15.12.2018 07:27
    +2
    Miroslav Shcherbina, 15.12.2018 00:22
    Й останнє. А де щось про футбол? Чому не було розгромної сатіри після безвольної поразки Шахтьора у вирішальній грі? Чому жонгльорська фуфня з'явилася проти команди, яка пройшла далі по своєму єврокубку, й яка принесла країні більше балів в цьому році, ніж той же Шахтьор? Що це? Випадковість? Пройдіться ширше по інтернету. Й ви побачите неозброєним оком шалену атаку, яка почалась тиждень тому. Імовірно, це пов'язано як із прямим конкурентом у чемпіонаті, так й із водітєлямі і банщіками, які "керують" нашим футболом. Тут піде в хід все. Будуть звинувачувати одночасно у націоналізмі і непатріотизмі, згадають події 25 літньої давності, все що завгодно, звинуватять в семитізмі й антисемітизмі. Й дехто поведеться на все це. А потім зрозуміє, та буде пізно, коли клуб знищать у слід за Дніпром, Металістом. Й головний ляльковод, на мою думку, навіть не в Україні, а запоребріком. Їхня мета - вбивати все позитивне, що є у нас. А псевдожурналісти - та то таке, мухи над смердючим темником.
    Может потому,что поражения не было? Не?
    Miroslav Shcherbina
      Miroslav Shcherbina, 15.12.2018 00:12
    +2
    Агітпроповський метод в стилі рашатудей. Ми не врьйом, ми міксуєм. Береться подія (сама по собі така, що відбулася). Береться фото (саме по собі реальне). Й накладається. На виході - цинічна брехня, що викликає замикання мозку. Саме так треба оцінювати поєднання інформації про поразку у прохідній грі із ніби-то вселенською радістю команди на фото (це ж старе фото із перемоги у кубку). Й ви кажете, що у наших так званих журналістів немає талантів. Якби то їхні таланти та на користь країні...
    Miroslav Shcherbina
      Miroslav Shcherbina, 15.12.2018 00:07
    +2
    Бажаю Динамо Київ пережити інформаційно-пропагандистську агресію, яку розв'язали проти них. Це її тільки початок, але як бачу за останні дні - вал бруду наростє з небаченою раніше швидкістю. Гроші на касу поступили? Та й методички-темники підтягнулися. По всіх так званих змі одне й теж саме. Правда, у російськомовному тексті довелося прибрати пасаж про страшну витівку динамівців - прослуховування у нічному клуб саме російськомовних пісень. А тому при обробці темника вийшло ще кумедніше, виявляється, тепер їхній смертний гріх - прослуховування "пісень" як таких (їх мовна приналежність зникла). А от у деяких далеких від спорту змі все це набрало взагалі фєєрічєскава брєда: там динамівці своїм походом в нічний клуб "наплєвалі" на вихід у 1/16 та на півмільйонні призові. Ну то крайнощі, що із неспортивних журналістів візьмеш, дай завдання - так й лоба розіб'ють. А от усі інші так звані журналісти, так почитати, самі ніколи не ходять в нічні клуби, не мають подруг й ведуть тверезий спосіб життя, прийняли целібат і зашилися.
    Lion
    Lion, 14.12.2018 23:50
    +2
    Микола Унгурян, 14.12.2018 23:17
    звісно що поразка і сама гра ДК бажає кращого, але все-таки мали право і на вечірку і все інше. Що їм потрібно було поголити головити і посипати попелом після поразки в грі яка нічого не вирішує?
    В игре которая ничего не решает, нужно играть за эмблему клуба, которую они целуют при забитом голе!!!!
    fonseka_lox
      fonseka_lox, 14.12.2018 20:44
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    а как вы проводите первый день отпуска??? что за бл*дская новость
    Lion
    Lion, 14.12.2018 20:40
    +2
    Набиль Фекир, 14.12.2018 20:35
    Я сам решу что мне писать. Без сопливых
    Решай сам, без соплей.
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 14.12.2018 20:40
    +2
    Я человек прямой, при Суркисе и тренерами с динамовскими сердцами, нет будущего( Все понимают, кроме улльтрас и тех, кто беспорядки устраивают. p.s. Я киевлянин и мне обидно за Великий Клуб ДК.
    kotofej1964
      kotofej1964, 15.12.2018 19:43
    +1
    Skill_found, 15.12.2018 11:57
    а про що їм ще писати, вони за це гроші отримують))) Підхід наступний : дешевий провокаційний заголовок чим більше переглядів - це «+» до зарплати автору, чим більше срачу розвелось під статею тим для них вважається якіснышим матеріал)))) жовтенько…..
    У них такое было и тогда, когда было про что писать. Дешевая, бульварная газетенка, с явными признаками желтизны))
    0-7
      0-7, 15.12.2018 18:20
    +1
    Maydaun, 15.12.2018 18:05
    Опять е бали шапаренко Всей командой
    Е бут Maydaunа регулярно в извращенном виде , от этого у него комплексы и слабоумие.
    Skill_found
    online
      Skill_found, 15.12.2018 11:57
    +1