28.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Шахтер. Прогноз и анонс на матч чемпионата Украины

Львовская остановка чемпиона на пути в Лион

Фото shakhtar.com
© Фото shakhtar.com

Во вторник донецкий «Шахтер» проведет в Лионе матч второго тура группового раунда Лиги Чемпионов, а в большую Европу украинский чемпион отправится с остановкой во Львове. Уже в пятницу, 28 сентября, тут на стадионе «Украина» состоится матч национального чемпионата «Карпаты» – «Шахтер». Лидер УПЛ является явным фаворитом в паре, но легко «оранжево-черным» точно не будет.

Последняя очная встреча соперников датирована 4 марта, когда благодаря голам Бернарда, Алана Патрика и Исмаили «Шахтер» на выезде обыграл «Карпаты» с крупным счетом 3:0. Это была юбилейная, пятидесятая встреча команд в рамках высшего дивизиона национального чемпионата. Заметный перевес – 33 победы при 8 ничьих и 9 поражениях (101 мяч забит, 35 голов пропущено) – на стороне «горняков». Впрочем, и тут есть за что «зацепиться». Все девять викторий «бело-зеленые» одержали на своем поле, а это говорит о многом.

«Карпаты» к игре против действующего чемпиона подходят с таким багажом. В девяти предыдущих турах набрано немного – всего 9 очков, а это текущее десятое место. Галичане уже пережили стресс в виде смены главного тренера, и сейчас ищут свое новое лицо под началом Жозе Мораиша. В среду его команда в достаточно непривычном составе обыграла 3:0 «Сумы» в рамках третьего раунда Кубка Украины. Отдельно хочется отметить «американские горки» львовской команды в сентябре. Осень «Карпаты» начали с выездной победы над «Динамо», дальше последовало поражение от «Ворсклы» и ничья в игре со «Львовом». Вот и получается, что от «бело-зеленых» можно ждать любого сюрприза.

«Шахтер» на сегодняшний день является безоговорочным лидером лиги. Только одна потеря очков, больше всех голов забито, меньше всех мячей пропущено, перевес над ближайшим преследователем (причем в очной встрече очки и были потеряны) составляет 4 очка. Команда недавно объявившего о свадьбе с украинкой Паулу Фонсеки на ходу, хотя и не демонстрирует какого-то феноменального футбола. Большинство очков набрано за счет более высокого класса, причем из восьми побед шесть были одержаны с «сухим» счетом, и это при стабильно ошибающемся голкипере.

Тренерский штаб «горняков» вряд ли в преддверии матча против «Лиона» пойдет на существенные изменения стартового состава. Можно предположить, что с «Карпатами» сыграют все сильнейшие. Правда, в этом списке может не оказаться Кривцова, Дентиньо и Ордца, которые по медицинским предписаниям работают по индивидуальной программе, а вот и Веллингтон Нем вернулся в строй буквально сегодня.

Сергей СЕМЕНОВ

Ориентировочные составы:

«Карпаты»: Кучинский – Федецкий, Ковтун, Бородай, Мегремич – Мякушко, Кльоц, Ербес, Ди Франко, Гуцуляк – Швед.

«Шахтер»: А.Шевченко – Бутко, Хочолава, Ракицкий, Исмаили – Степаненко, Алан Патрик, Марлос, Тайсон, Болбат – Мораес.

28 сентября, пятница

«Карпаты» — «Шахтер»
Львов. Стадион «Украина». 19:00
ТВ-трансляция на телеканале «ZIK»
КАРПАТЫ - ШАХТЕР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА
 Арбитр: Виктор Копиевский (Кропивницкий)
Прогноз Sport.ua — 0:2
СДЕЛАТЬ СТАВКУ

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Guti
      Guti, 28.09.2018 19:27
    -1
    Чё тут за битвы биндер ?
    I_LOVE_UKRAINE
    online
      I_LOVE_UKRAINE, 28.09.2018 18:18
    -2
    Повинен бути цікавенький футбол
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 28.09.2018 17:57
    -2
    l_pogulianka, 28.09.2018 16:20
    Раз вичислив,так завітай до нього,хулі дарма повітря тут псуєш,за@бав вже всіх своїми тупими висерами
    Розумієш, вівця, як я до нього завітаю, цього старого дядька нето шо діарея хапне, а серце... Ми встановлюємо всіх вас овцей..........бів і складає на всіх вас базу... Любий двіж і провокація з вашого боку буде тупо гаситися ... Ну шо з цього підстаркувати Вітька Ігоровича візьмеш ?! Ну подзвоню йому зараз на телефон................ Воно ж вкакається, то на форумі панти легко кидати... "Знайду..... порву....." - воно ж обіцяло ...
    п.с. Вся база на провокаторів із "Завжди невірних" у нас вже є + от такі дідугани, як Віктор ігорович ... Так шо мусимо ми вас овець тримати на прив"язі і в страху, шоб ділов не натворили... а там кричіть собі, паліть фаєри за 200 000 грнивень штрафу... але пам"ятайте, перегнети палку, будети ригати і славити Бога !
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 28.09.2018 16:20
    -2
    LembergWestUkraine, 28.09.2018 15:11
    Нє, ну я так не бавлюсь, обіцяє мені дурку, а при першій же можливості втікає як вівця боягузлива ...
    Вітя ігорович, коли обіцяєш пацанам знайти їх..... треба виконувати ! інакше пацани самі тебе знайдуть... Кілько того Львова ...
    Раз вичислив,так завітай до нього,хулі дарма повітря тут псуєш,за@бав вже всіх своїми тупими висерами
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 28.09.2018 15:11
    -5
    Нє, ну я так не бавлюсь, обіцяє мені дурку, а при першій же можливості втікає як вівця боягузлива ...
    Вітя ігорович, коли обіцяєш пацанам знайти їх..... треба виконувати ! інакше пацани самі тебе знайдуть... Кілько того Львова ...
    DSL
    DSL, 28.09.2018 14:48
    -2
    Інтрига тільки в тому що зустрінуться два тренера з португальськими паспортами...І асистент Жозе Маура поки що не рівня Фонсеці. Гра буде в одну калітку....1:4
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 28.09.2018 14:43
    -6
    Втьок, шо ти там мовчиш ?! Може під"їхати до тебе на Тернопільську і разом в дурку поїдемо, через Брюховичі ?! Йди купи собі памперси і лопату ...
    "Герой", я тебе не чую ?! Та відпиши шось, ти так хотів мене знайти, а я тебе перший знайшов !
    Віктор Ігорович !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ти вже вкакався ?!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 28.09.2018 14:33
    -7
    WICKER, 28.09.2018 07:57
    1.У кого є знайомі лікарі у дурці, тут одному із дописувачів потрібна дуже серйозна допомога.
    2. На жаль цього сезону Карпати ще сируваті для Шахтаря Мораїшу потрібен ще час на формування команди, єдина надія на Бога, та 12 гравця..
    3. А ось за кубок при вдалому жеребі можна попробувати зачетитися, принаймі за фінал, що також при певних розкладах може дати можливість виступити у ЛЄ
    Насправді, я вже тебе вичислив... Чисто для себе... Шось чекав .. чекав, коли ти мене вичислиш, як ти обіцяв і ти шось тільки блювати пусті слова вмієш... Балабол ти ! Так шо ти там вважай, Вітя, оглябайся час від часу ...
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 28.09.2018 14:27
    -6
    WICKER, 28.09.2018 07:57
    1.У кого є знайомі лікарі у дурці, тут одному із дописувачів потрібна дуже серйозна допомога.
    2. На жаль цього сезону Карпати ще сируваті для Шахтаря Мораїшу потрібен ще час на формування команди, єдина надія на Бога, та 12 гравця..
    3. А ось за кубок при вдалому жеребі можна попробувати зачетитися, принаймі за фінал, що також при певних розкладах може дати можливість виступити у ЛЄ
    Вівця, ти обіцяла мене знайти, шось довго шукаєш, вважай шоб я тебе не вичислив ?!
    zac76
      zac76, 28.09.2018 13:08
    0
    Хто его знает, что да как... Думаю, что всё же шахта победит. По составу шахты - надеюсь увидеть вместо Болбата - Майкона, вместо Патрика - Фернандо, они явно сильнее. В Карпатах не ориентируюсь, за ними не слежу.
    Dima Any
      Dima Any, 28.09.2018 12:59
    +1
    Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    Це безплатний канал , на Т2 , ютуб . Карпати взагалі молодці, зробили собі свої трансляції, кубок показали, товариські ігри показують, і це все безплатно, за це менеджера велика подяка
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.09.2018 10:38
    +5
    Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    він на Т2 є. Про кабельний Воля не знаю, але думаю що повинен бути, оскільки відноситься до загальнонаціональних
    Kruchenyiy
      Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    +1
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.09.2018 10:25
    +2
    тут на жаль без шансів, між командами просто прірва в класі. Поразку в 1-2 мячі буду розглядати як позитивний результат
    Кольорова Планета
      Кольорова Планета, 28.09.2018 10:19
    +4
    WICKER За новими правилами фіналіст національного кубку не попадає у Європу. Тільки переможець
    Miro Run
      Miro Run, 28.09.2018 08:19
    +1
    а хто буде коментувати на ЗІКу-цибулько+т,чорновіл?
    WICKER
      WICKER, 28.09.2018 07:57
    +2
    1.У кого є знайомі лікарі у дурці, тут одному із дописувачів потрібна дуже серйозна допомога.
    2. На жаль цього сезону Карпати ще сируваті для Шахтаря Мораїшу потрібен ще час на формування команди, єдина надія на Бога, та 12 гравця..
    3. А ось за кубок при вдалому жеребі можна попробувати зачетитися, принаймі за фінал, що також при певних розкладах може дати можливість виступити у ЛЄ
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 28.09.2018 03:15
    +2
    Тільки Шахтар, тільки перемога!
    vasyan86
    online
      vasyan86, 27.09.2018 20:30
    -1
    Прочитав составы, где-то очень удивился Очигава...
    Олег Карплюк-самсин
    Олег Карплюк-самсин, 27.09.2018 19:50
    -11
    Шахтар ослаб..тільки сліпий не бачить завтра левий пеналь або вилучення в Карпат і по грі...забили два голи Динамо люба команда навіть шахтар стоїть при рах 2-0то фут зараз автобус не кожна команда вміє робити...Шахтар давно у Львові не битий...креатив Карпат повинен з жосткою грою принести результат...
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 27.09.2018 19:12
    +14
    LembergWestUkraine, 27.09.2018 19:03
    Якшо Карпати так як з Динамо заб"ють два голи і решта півтори тайму проваляються, пролежать на полі з автобусом, то переможуть ...
    Цитата героя одного кінофільму: "...сказочньій долбо@б..."
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.09.2018 10:38
    +5
    Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    він на Т2 є. Про кабельний Воля не знаю, але думаю що повинен бути, оскільки відноситься до загальнонаціональних
    Кольорова Планета
      Кольорова Планета, 28.09.2018 10:19
    +4
    WICKER За новими правилами фіналіст національного кубку не попадає у Європу. Тільки переможець
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.09.2018 10:25
    +2
    тут на жаль без шансів, між командами просто прірва в класі. Поразку в 1-2 мячі буду розглядати як позитивний результат
    WICKER
      WICKER, 28.09.2018 07:57
    +2
    1.У кого є знайомі лікарі у дурці, тут одному із дописувачів потрібна дуже серйозна допомога.
    2. На жаль цього сезону Карпати ще сируваті для Шахтаря Мораїшу потрібен ще час на формування команди, єдина надія на Бога, та 12 гравця..
    3. А ось за кубок при вдалому жеребі можна попробувати зачетитися, принаймі за фінал, що також при певних розкладах може дати можливість виступити у ЛЄ
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 28.09.2018 03:15
    +2
    Тільки Шахтар, тільки перемога!
    Dima Any
      Dima Any, 28.09.2018 12:59
    +1
    Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    Це безплатний канал , на Т2 , ютуб . Карпати взагалі молодці, зробили собі свої трансляції, кубок показали, товариські ігри показують, і це все безплатно, за це менеджера велика подяка
    Kruchenyiy
      Kruchenyiy, 28.09.2018 10:31
    +1
    Только увидел, ЗИК это что за канал, он в кабельном Воля есть???
    Miro Run
      Miro Run, 28.09.2018 08:19
    +1
    а хто буде коментувати на ЗІКу-цибулько+т,чорновіл?
    zac76
      zac76, 28.09.2018 13:08
    0
    Хто его знает, что да как... Думаю, что всё же шахта победит. По составу шахты - надеюсь увидеть вместо Болбата - Майкона, вместо Патрика - Фернандо, они явно сильнее. В Карпатах не ориентируюсь, за ними не слежу.