Чемпіонат світу з гірського бігу: українці поза межами Топ-40

Змагання відбулися у Андоррі

© WMRA
16 вересня Андорра приймала чемпіонат 34-й чемпіонат світу з гірського бігу. Дистанції горами над Канільйо долали й українці.

Сергій Расчупкін фінішував 41-м у змаганнях серед чоловіків. Дистанцію 11,9 км з набором висоти 1028 м і спуском 117 м він подолав за 1:03.43 год. Весь п’єдестал посіли атлети з Уганди. Чемпіоном світу став Роберт Чемонгес (55.37 хв). В секунді позаду завершив дистанцію Джоель Аєко. У бронзового призера Віктора Кіплангата 55.54 хв.

У змаганнях серед жінок на цій же дистанції Олена Китиця стала 49-ю (1:19.39 год), а Катерина Карманенко – 59-ю (1:24.11 год). Чемпіонкою світу стала кенійка Люсі Вамбуі Мірігі (1:04.56 год). Її співвітчизниця Віола Джелагат виграла бронзову медаль (1:06.26 год). А от на другу сходинку п’єдесталу піднялася представниця європейської країни – Мод Матіс зі Швейцарії (1:06.00 год).

У змаганнях серед юніорів Кирило Юрченко фінішував 38-м (44.14 хв), а Богдан Кондрашов посів 51-е місце (46.31 хв). Переміг Дан Чебет з Уганди (35.49 хв).

Тетяна Терещенко була 52-ю серед юніорок (1:00.05 год). Чемпіонкою світу у цій віковій категорії стала Ріспер Чебет з Уганди (41.19 хв).

Зазначимо, що юніори долали дистанцію 7,3 км.