15.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Ворскла вырвала победу у Карпат в компенсированное время

Единственный гол в матче на львовском стадионе «Украина» забил Ардин Даллку

Ворскла вырвала победу у Карпат в компенсированное время
© ФК Карпаты
В субботу в матче восьмого тура украинской Премьер-лиги встречались команды-соседи по турнирной таблице – «Карпаты» и «Ворскла», поэтому игра ожидалась бескомпромиссной, за шесть очков. После убедительной выездной победы «Карпат» над киевским «Динамо», главный тренер Жозе Мораиш произвел четыре замены в стартовом составе. Дисквалифицированного защитника Мегремича заменил в старте Олег Бородай, впервые вышедший в основе. Мирошниченко заменил на Федецкого, вместо Гуцуляка дебютировал форвард Кристиан Понде, и наконец, в воротах Кучинского заменил Никита Шевченко. Сачко произвел только одну замену в стартовом составе – вместо травмированного Коломойца вышел бразилец Карека.
 
Начало встречи активнее начали гости, у которых острота в основном исходила с правого фланга, где активно действовал Кобахидзе. Впрочем, его навесы на высокорослого Кареку нейтрализовали центрбеки львовян Ковтун и Бородай. Игра преимущественно происходила в позиционной борьбе в центре поля, футболисты обеих команд часто фолили, но угловые и штрафные в исполнении Мякушко не были опасны, мяч попадал либо в соперника, либо летел выше ворот. Первый стопроцентный момент возник у «ворсклян» на 33-й минуте матча: Кобахидзе и Кулач выбежали в контратаку, Кобахидзе выложил мяч «как на блюдечке» прямо на ногу форварду, который оказался в метрах двенадцати перед воротами. Кулачу ничто не мешало поразить ворота львовян, но Владислав пробил выше ворот. В целом равная игра с минимумом голевых моментов явно не устраивала главного тренера «львов»: выпадал из игры Конде, не так активен, как обычно, был Марьян Швед. Ожидалось, что в перерыве Жозе Мораиш внесет коррективы в игру «Карпат».
 
Вышедшие во втором тайме вместо Понде и Шведа Гуцуляк и еще один дебютант Камарго добавили скоростей, которых не хватало в первом тайме. Особенно запомнился бразилец, раз за разом обыгрывавший на фланге своих оппонентов. Отличный момент упустили «карпатовцы» на 60-й минуте, скоростная контратака по левому флангу в исполнении Алексея Гуцулка не нашла своего продолжения, защитники заблокировали перспективную атаку «Карпат». Опасно пробивали по центру ворот Караскаль и Гуцуляк, но на месте был Шуст. Вторая половина проходила под диктовку хозяев поля, но полтавчане отвечали острыми выпадами, в одних эпизодах надежно играл Ковтун, в других вратарь «Карпат» Шевченко внимательно читал ситуацию. Ближе к концу встречи инициативу перехватили полтавчане, опасные моменты стали чаще появляться у ворот львовян.
 
Боевая игра, где никто не хотел уступать, шла до победного гола. Развязка наступила на компенсированной минуте матча: после розыгрыша углового мяч попал к Ардину Даллку, находившийся на углу штрафной, после удара которого мяч угодил в дальний угол ворот. Ничейная игра, где ни один из соперников не имел преимущества, завершилась победой более удачливой команды.
 
После выигранного матча полтавская «Ворскла» поднялась на четвертую строчку, а «Карпаты» остались в нижней части таблицы – на девятом месте. В воскресенье будут сыграны оставшиеся матчи тура, после чего таблица приобретет свой окончательный вид.
 
Украинская Премьер-лига, 8-й тур.
 
«Карпаты» (Львов) – «Ворскла» (Полтава) – 0:1
 Ардин Даллку (91)
 
  Франчиско Ди Франко (21), Карраскаль (27), Федецкий (62), (Вильям Де Камарго, 73) – Ардин Даллку (17), Шарпар (42)
 
«Карпаты»: Никита Шевченко, Артем Федецкий, Алексей Ковтун, Олег Бородай, Орест Лебеденко, Сергей Мякушко, Кристиан Понде (Алексей Гуцуляк, 46) Иоан, Ербес Кристиан Дамиан (Назар Вербный, 85), Ди Франко Франчиско, Карраскаль, Марьян Швед (Вильям Де Камарго, 46).
 
Запасные: Максим Кучинский, Денис Мирошниченко, К. Мендес, Олег Голодюк.
 
«Ворскла»: Богдан Шуст, Игорь Пердута, Aлександр Скляр (Дмитрий Кравченко, 62), Владислав Кулач (Марьян Мысык, 87), Вячеслав Шарпар, Карека (Михаил Сергийчук, 58), Владимир Чеснаков (К), Aлександр Кобахидзе, Ардин Даллку, Артур, Павел Ребенок.
 
Запасные: Aлександр Ткаченко, Андро Гиоргадзе, Наджее Якубу, Марьян Мысык,Тарас Сакив.
 
Арбитр: Николай Балакин (Киевская область)
 
Стадион «Украина» (Львов)

Зрители: 1756

Температура: 21°C
 
Протокольные данные сверены с официальными.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Денис Шаховец, Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 21:26
    0
    WICKER, 15.09.2018 21:00
    а ти у Києві в 10 Барсу хотів побачити ЗНАТОК... а сьогодні ти футбол дивився одна команда 90 хв намагається атакувати, а інша БЕЙ БЕГИ.... ВЫБЕЖАЛИ...
    статистика матчу не на користь Карпат, а останні 10хв. ми сиділи в обороні і чекали на свисток, поки не пропустили. Те що Карраскаль і його копії весь матч то і роблять що без толку пробують обігрувати суперників, не означає що Карпатии грають у футбол. У футбол грає команда, а в нас пляжники кожен сам за себе. В цієї команди нема майбутнього, на відміну від Ворскли, Зорі чи Олександрії
    WICKER
      WICKER, 15.09.2018 21:00
    -3
    dudigo78, 15.09.2018 20:48
    Карпати сьогодні грали точно в такий самий футбол як і Ворскла, в Києві весь другий тайм автобус, в попередніх матчах взагалі грали в ніщо. Карпати зараз не грають у футбол, там кожнн грає сам за себе - отримав мяч і побіг всіх обігрувати. Вірус Карраскаля дуже заразний. Ну і з бухлом та гулянками пора закінчувати
    а ти у Києві в 10 Барсу хотів побачити ЗНАТОК... а сьогодні ти футбол дивився одна команда 90 хв намагається атакувати, а інша БЕЙ БЕГИ.... ВЫБЕЖАЛИ...
    WICKER
      WICKER, 15.09.2018 20:59
    -3
    dudigo78, 15.09.2018 20:48
    Карпати сьогодні грали точно в такий самий футбол як і Ворскла, в Києві весь другий тайм автобус, в попередніх матчах взагалі грали в ніщо. Карпати зараз не грають у футбол, там кожнн грає сам за себе - отримав мяч і побіг всіх обігрувати. Вірус Карраскаля дуже заразний. Ну і з бухлом та гулянками пора закінчувати
    а ти у Києві в 10 Барсу хотів побачити ЗНАТОК... а сьогодні ти футбол дивився одна команда 90 хв намагається атакувати, а інша БЕЙ БЕГИ.... ВЫБЕЖАЛИ...
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 20:48
    +2
    WICKER, 15.09.2018 20:42
    ПОРОБЛЕНО КАРПАТАМ.
    Сачко, Вернидуб, Санжар, Шаран - хлопці звертаюсь до Вас - ВАМ НЕ СТИДНО - результат результатом, про те знаєте чому стадіони ПОРОЖНІ, ДІСТАЛО людей -
    "ПОДЖАЛИ, ВЫБЕЖАЛИ, СЕЛИ".... саме через те ми у ЗАДНИЦІ у єврокубках - починайте грати у футбол.....
    в УПЛ грає Динамо, Шахтар та намагаються грати Карпати, а Ви ВБИВАЄТЕ наш футбол своім АНТИФУТБОЛОМ.
    Карпати сьогодні грали точно в такий самий футбол як і Ворскла, в Києві весь другий тайм автобус, в попередніх матчах взагалі грали в ніщо. Карпати зараз не грають у футбол, там кожнн грає сам за себе - отримав мяч і побіг всіх обігрувати. Вірус Карраскаля дуже заразний. Ну і з бухлом та гулянками пора закінчувати
    WICKER
      WICKER, 15.09.2018 20:42
    -8
    ПОРОБЛЕНО КАРПАТАМ.
    Сачко, Вернидуб, Санжар, Шаран - хлопці звертаюсь до Вас - ВАМ НЕ СТИДНО - результат результатом, про те знаєте чому стадіони ПОРОЖНІ, ДІСТАЛО людей -
    "ПОДЖАЛИ, ВЫБЕЖАЛИ, СЕЛИ".... саме через те ми у ЗАДНИЦІ у єврокубках - починайте грати у футбол.....
    в УПЛ грає Динамо, Шахтар та намагаються грати Карпати, а Ви ВБИВАЄТЕ наш футбол своім АНТИФУТБОЛОМ.
    Олег Карплюк-самсин
    Олег Карплюк-самсин, 15.09.2018 20:18
    -4
    Карпати грали не гірше за Ворсклу....рівні команди реальний рівень нехай показують в Лондоні...тоді ми побачимо чи гівно наш чемп...чи ні...бо у нас 70%команд договорняки катають ...тут більше система гівняна футболісти залежні люди,судді залежні люди...тренери залежні люди абсолютно у всіх команд УПЛ
    gucci1992
      gucci1992, 15.09.2018 19:35
    -6
    На каждый матч свой расклад шоб денежку заробити....
    BekXan
      BekXan, 15.09.2018 19:25
    +15
    M-E-S-S-E-R, 15.09.2018 18:55
    Перемогти на виїзді Динамо, щоб потім заторчати дома напіваматорам - у цьому вся сутність Карпат!
    А Карпаты что профи что ты Ворсклу полуаматорами называешь?)))Когда последний раз Карпаты били в 5 ке и играли отбор в еврокубках?Так тогда аматоры?
    ssssyab
      ssssyab, 15.09.2018 19:23
    +1
    все добре, видно що команда додає,а це що пропустили в кінці просто нефарт.
    А неадикватів завжди багато, які нерозуміють що тренеру потрібен час.
    pron1969
      pron1969, 15.09.2018 19:06
    +2
    Ну де ви карпати..де... Де ви хвальоні караскалі де ви шведи де!? Чи ми можемо обсиратись і вилізти з шкіри тільки з динамо, а потім знову грати в свій овечий футбол?..Якась надія після динамо була що карпати начнут грати в футбол, але де там..(надейся и жди) . Мля уже зла не хватає дивитись на це униле дерьмо.
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 19:01
    +3
    Vladislav Pohily, 15.09.2018 18:58
    Ох вже ж ці Карпати. Така чудова гра з Динамо і не те ні се сьогодні. Ще й пропустили на останніх хвилинах. А я після попереднього туру в черговий раз повірив, що команда виходить на новий рівень і реально може вести боротьбу за 3 місце... Карпати такі Карпати...
    Карпати можуть вести боротьбу за третє місце з кінця, і нехай перемога над Динамо не вводить в оману. В команді на полі 6-8 буратін одночасно, що від них чекати?
    xxxpatrikxxx
      xxxpatrikxxx, 15.09.2018 19:00
    -7
    спс, ставка зіграла разом з шахтарем!
    Himnastik
      Himnastik, 15.09.2018 18:58
    +17
    У Динамо выиграли-теперь матчей десять можно передахнуть
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 15.09.2018 18:58
    -2
    Карпатам потрібно грати на Арені Львів,цей стад останнім часом не фартовий!
    lemberg-888
      lemberg-888, 15.09.2018 18:58
    -8
    Сама везуча команда чемпіонату !!!!! Два виграші після автоголів,сьогодні від рикошету.З Лбвовом ще й 100% пенальті на останніх хвилинах не дали.!!!!.
    Ну що ж чекаємо штук 5-8 від Арсеналу.Тим більше сьогодні виклались на повну!!!
    В четвер буде-Позорище !!! Везіння не вічне !!!!
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 15.09.2018 18:58
    +1
    Ох вже ж ці Карпати. Така чудова гра з Динамо і не те ні се сьогодні. Ще й пропустили на останніх хвилинах. А я після попереднього туру в черговий раз повірив, що команда виходить на новий рівень і реально може вести боротьбу за 3 місце... Карпати такі Карпати...
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 18:55
    +2
    це була класика, коли точно можна говорити, що ігра била равна ігралі два г..на. Футбол повний фуфіл у виконанні обох команд. Ворсклі повезло в кінці, значить заслужили, Карпатам не розслаблятись, зона вильоту дуже близько
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 15.09.2018 18:55
    -2
    Перемогти на виїзді Динамо, щоб потім заторчати дома напіваматорам - у цьому вся сутність Карпат!
    andriy.patriot
      andriy.patriot, 15.09.2018 18:55
    +8
    Ну, хотя-бы в Лондон с хорошим настроением полетят!
    Himnastik
      Himnastik, 15.09.2018 18:54
    +5
    Я счет угадал...В лайв трансляции...
    Himnastik
      Himnastik, 15.09.2018 18:58
    +17
    У Динамо выиграли-теперь матчей десять можно передахнуть
    BekXan
      BekXan, 15.09.2018 19:25
    +15
    M-E-S-S-E-R, 15.09.2018 18:55
    Перемогти на виїзді Динамо, щоб потім заторчати дома напіваматорам - у цьому вся сутність Карпат!
    А Карпаты что профи что ты Ворсклу полуаматорами называешь?)))Когда последний раз Карпаты били в 5 ке и играли отбор в еврокубках?Так тогда аматоры?
    andriy.patriot
      andriy.patriot, 15.09.2018 18:55
    +8
    Ну, хотя-бы в Лондон с хорошим настроением полетят!
    Himnastik
      Himnastik, 15.09.2018 18:54
    +5
    Я счет угадал...В лайв трансляции...
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 19:01
    +3
    Vladislav Pohily, 15.09.2018 18:58
    Ох вже ж ці Карпати. Така чудова гра з Динамо і не те ні се сьогодні. Ще й пропустили на останніх хвилинах. А я після попереднього туру в черговий раз повірив, що команда виходить на новий рівень і реально може вести боротьбу за 3 місце... Карпати такі Карпати...
    Карпати можуть вести боротьбу за третє місце з кінця, і нехай перемога над Динамо не вводить в оману. В команді на полі 6-8 буратін одночасно, що від них чекати?
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 20:48
    +2
    WICKER, 15.09.2018 20:42
    ПОРОБЛЕНО КАРПАТАМ.
    Сачко, Вернидуб, Санжар, Шаран - хлопці звертаюсь до Вас - ВАМ НЕ СТИДНО - результат результатом, про те знаєте чому стадіони ПОРОЖНІ, ДІСТАЛО людей -
    "ПОДЖАЛИ, ВЫБЕЖАЛИ, СЕЛИ".... саме через те ми у ЗАДНИЦІ у єврокубках - починайте грати у футбол.....
    в УПЛ грає Динамо, Шахтар та намагаються грати Карпати, а Ви ВБИВАЄТЕ наш футбол своім АНТИФУТБОЛОМ.
    Карпати сьогодні грали точно в такий самий футбол як і Ворскла, в Києві весь другий тайм автобус, в попередніх матчах взагалі грали в ніщо. Карпати зараз не грають у футбол, там кожнн грає сам за себе - отримав мяч і побіг всіх обігрувати. Вірус Карраскаля дуже заразний. Ну і з бухлом та гулянками пора закінчувати
    pron1969
      pron1969, 15.09.2018 19:06
    +2
    Ну де ви карпати..де... Де ви хвальоні караскалі де ви шведи де!? Чи ми можемо обсиратись і вилізти з шкіри тільки з динамо, а потім знову грати в свій овечий футбол?..Якась надія після динамо була що карпати начнут грати в футбол, але де там..(надейся и жди) . Мля уже зла не хватає дивитись на це униле дерьмо.
    dudigo78
      dudigo78, 15.09.2018 18:55
    +2
    це була класика, коли точно можна говорити, що ігра била равна ігралі два г..на. Футбол повний фуфіл у виконанні обох команд. Ворсклі повезло в кінці, значить заслужили, Карпатам не розслаблятись, зона вильоту дуже близько
    ssssyab
      ssssyab, 15.09.2018 19:23
    +1
    все добре, видно що команда додає,а це що пропустили в кінці просто нефарт.
    А неадикватів завжди багато, які нерозуміють що тренеру потрібен час.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 15.09.2018 18:58
    +1
    Ох вже ж ці Карпати. Така чудова гра з Динамо і не те ні се сьогодні. Ще й пропустили на останніх хвилинах. А я після попереднього туру в черговий раз повірив, що команда виходить на новий рівень і реально може вести боротьбу за 3 місце... Карпати такі Карпати...
    dudigo78