Ліга Чемпіонів. Водне поло.Corona Sportul Studentesc – Динамо – 9:4

Львівські ватерполісти програли в першому матчі групи

5275
0
У румунському Брашові розпочався турнір групи «А» в рамках першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з водного поло сезону-18/19, серед учасників якого й чинний чемпіон України львівське «Динамо». Суперниками «біло-синіх» у баталіях на водному майданчику басейну «Олімпік» є BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія), Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція), ВК «Тбілісі» (Грузія), Enka Sport (Стамбул, Туреччина) та господар турніру Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія).

Центральним поєдинком першого ігрового дня, в якому зійшли в очному протистоянні чинний чемпіон України львівське «Динамо» та господар турніру, бронзовий призер чемпіонату Румунії Corona Sportul Studentesc.

«Corona Sportul Studentesc» (Брашов, Румунія) – «Динамо» (Львів, Україна) – – 9:4 (3:1, 3:2, 1:1, 2:0)

«CORONA SPORTUL STUDENTESC»: 1. Разван Морару, 13. Валеріу Шлємов – 2. Йосіп Єрковіч, 3. Влад-Лука Георгеску, 4. Александру Сіміон, 5. Петру Янк, 6. Матей Лутеску, 7. Благой Івовіч, 8. Адріан Власкеану, 9. Андрей Крецу, 10. Ніколає Оанте, 11. Каталін Стан, 12. Андрєй Балакірєв, 14. Влад Тампа, 15. Андрей Немцу.

«ДИНАМО: 1. Костянтин Нікольський, 13. Нестор Бабський – 2. Срдан Антонієвіч, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра, 6. Роман Грищук, 7. Олександр Абрамов, 8. Марко Мартініч, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Володимир Войтенко, 11. Юре Морелія, 12. Микита Апостол.

ГОЛИ: Георгеску (01:47, 09:28, 12:07, 27:16), Балакірєв (02:08), Єрковіч (06:24), Крецу (15:22), Янк (23:55, 31:31), – Антонієвіч (06:03, пенальті), Мамєтьєв (13:08), Апостол (15:59, у більшості), Войтенко (16:53).

На жаль, детективного сюжету в цій грі глядачі не побачили, хоча розпочиналося усе навіть дуже інтригуючи. Вже на 2-й хвилині динамівці отримало право на ватерпольний пенальті – п’ятиметровий штрафний кидок. На жаль, кіпер «королів» Морару розгадав задум одного з лідерів нашої команди Мартініча і відбив м’яча з лівої «шістки». І тут же спрацювало неписане правило у спорті «не забиваєш ти – забивають тобі». Причому румуни закинули двічі, на що їм знадобилося трохи більше, ніж 20 секунд. 0:2 на 128-й секунді гри – малоприємний факт. Але наші хлопці потроху оговталися, а на 7-й хвилині отримали ще одну спробу виконати пенальті. Антонієвіч нею скористався на всі сто: «прошив» руки Морару і зробив рахунок мінімальним – 1:2. Як не прикро, але мусимо констатувати, що це був єдиний момент у грі, коли ми підібралися до суперника на відстань одного влучного кидка.

Втім, була у матчі ситуація, коли динамівці були дуже близькими, аби «перекусити» гру і взяти її під свій контроль та досягти коли й не переможного, то щонайменше нічийного рахунку. Сталося це тоді, коли здавалося, що шансів на позитивний результат у нас уже майже немає. За 28 секунд до великої перерви рахунок зріс до 6:2 на користь «Корони». Втім, отримавши чисельну більшість, львів’яни за секунду до завершення другого періоду вивели на забійну позицію Апостола і той не промахнувся – 3:6. А за неповну стартову хвилину третього періоду інший новачок динамівців Войтенко, як здалося в цей момент, зробив камбек цілком реальним – 4:6.

Та як засвідчив подальший розвиток подій, це був останній влучний кидок українців у звітному матчі. У наступні 15 хвилин «Динамо» не закинуло жодного м’яча, водночас пропустивши у свої тричі. Показово, що два з цих трьох голів «королі» провели на останніх хвилинах третього і четвертого періодів. Тож у підсумку перемога господарів з достатньо серйозною перевагою у п’ять м’ячів – 9:4.

Перший тур

17:00. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – 5:11 (2:3, 1:5, 0:3, 2:0)

18:30. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – ВК «Тбілісі» (Грузія) – 14:3 (3:0, 3:0, 3:0, 5:3)

20:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – «Динамо» (Львів, Україна) – 9:4 (3:1, 3:2, 1:1, 2:0)