02.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Динамо - Карпати. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України

Львів'яни приїдуть в гості до суперника, що пережив болюче фіаско від «Аяксу»

Динамо - Карпати. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України
© ФК Динамо

У неділю, 2 вересня, «Карпати» у Києві зіграють виїзний матч Прем’єр-ліги проти «Динамо», яке цього тижня після двобою з «Аяксом» не зуміло подолати бар’єр плей-офф Ліги чемпіонів. А в минулому турі динамівці несподівано втратили очки в Одесі. Динамівці в чемпіонатах не програють «левам» ще з жовтня 2010 року вже впродовж 16-ти ігор: 13 перемог та 3 нічиї. Разом з тим, «Карпати» не знають гіркоти гостьових поразок в чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 8-ми матчів: 2 перемоги та 6 нічиїх.

Загалом давні суперники, перша гра яких відбулася ще у вищій радянській лізі у 1971 році, в рамках чемпіонатів України провели 48 ігор: 32 перемоги «Динамо», 11 нічиїх та 5 перемог «Карпат». На полі столичного клубу «зелено-білі» перемагали лише раз і дуже давно - ще у жовтні 1997 року. Востаннє підопічні тоді ще іспанця Серхіо Наварро грали на виїзді з «Динамо» у липні минулого року і зазнали однієї зі своїх п’ятьох найбільших поразок у Прем’єр-лізі – 0:5. Тоді хет-трик оформив Віктор Циганков і по разу забивали Віталій Буяльський і Дьємерсі Мбокані. Разом з тим, «Динамо» першої поразки в чемпіонатах України з різницею у 2 м’ячі зазнало ще у 2000-му році саме від Карпат – 0:2.

Серед діючих гравців обох клубів також відзначалися голами в попередніх зустрічах динамівці Артем Бєсєдін, Микола Морозюк, який, до речі, свій шлях у великий футбол пройшов через львівське УФК та карпатівець Сергій Мякушко, який свого часу виступав і за «Динамо».

Чи побачимо в неділю результативний футбол на НСК «Олімпійський»?  Після того, як під час міжсезоння залишили «Динамо» нападники Жуніор Мораес та Мбокані,  команда Олександра Хацкевича має проблеми з реалізацією гольових моментів. Красномовним підтвердженням цього  є те, що у нинішньому чемпіонаті динамівці більше одного голу за матч не забивають. Ніяк не може відкрити лік голів у новому сезоні Бєсєдін, а 18-річний новачок Владислав Супряга лише набирається досвіду виступів у Прем’єр-лізі. Разом з тим, на  своєму полі вдало діють оборонці та воротарі, зберігаючи свої ворота «сухими» впродовж 337-ми хвилин.

Не часто потрапляють до основи «біло-голубих» і бразильські новачки столичного клубу – Че Че, Вітор Буено, Сідклей і не виключено, що після гри з «Аяксом» хтось з них таки потрапить до стартової «одинадцятки». Щодо «Карпат», то в кожній з чотирьох серпневих ігор воротарю «левів» Максиму Кучинському доводилося виймати м’ячі з власних воріт – загалом 7. Разом з тим, при новому португальському тренеру Жозе Мораішу карпатівці показують більш результативний футбол саме у других таймах. Через важку травму не зможе зіграти в обороні «Карпат» захисник Андрій Нестеров, але є сподівання, що повернеться на поле капітан «левів» Артем Федецький, який через мікротравму пропустив минулу гру з «Арсеналом-Київ».

Минулого тижня в складах обох суперників продовжувалися кадрові зміни. До «Руху» перейшли троє (!) карпатівців - захисник Іван Лобай, півзахисник Володимир Войтович та нападник Андрій Ременюк. Натомість новачком «левів» став бразилець Вілліс, якого  на рік взяли в оренду в іспанського «Леганесу». Щодо «Динамо» то ряди столичного клубу поповнив датський новачок Міккель Дуелунд.

Як завжди гаряче буде і  на трибунах столичного стадіону, бо до Києва традиційно вирушить декілька сотень найпалкіших вболівальників «Карпат», у яких давні приязні стосунки з фанатами «Динамо». Виведе ж команди на поле досвідчений арбітр Дердо з Чорноморська, для якого це буде 110-та гра в чемпіонатах. «Динамо», до речі, при Дердо-молодшому провело вже 24 гри (!) у чемпіонатах і жодного разу внічию не грало: 22 перемоги та 2 поразки.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:
 
«Динамо»:
Бущан, Кендзера, Бурда, Кадар, Пиварич, Буяльский, Че Че, Шапаренко, Цыганков, Вербич, Русин.

«Карпаты»:  Кучинский, Лебеденко, Мехремич, Федецкий, Мирошниченко, Голодюк, Эрбес, Ди Франко, Мякушко

2 сентября, воскресенье

«Динамо» — «Карпаты»
Киев. НСК «Олимпийский». 19:30
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
ДИНАМО - КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА
 Арбитр: Александр Дердо (Черноморск)
Прогноз Sport.ua — 1:0
СДЕЛАТЬ СТАВКУ
 
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Yurii057
      Yurii057, 02.09.2018 21:35
    0
    Та просто Динамо бегало назло "прогнозистам"!
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 02.09.2018 21:31
    0
    Спортт юа прогнозисты из вас не какие!
    Nashwill
      Nashwill, 02.09.2018 19:19
    +1
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    тобі вже скільки дирочок пробили?
    Ossa8860
      Ossa8860, 02.09.2018 19:12
    0
    el.eng, 02.09.2018 17:55
    Карпати повиннi здобути очки у цього недорозумiння.
    Від тебе непотрібно очок нікому, навіть "Карпатам".
    el.eng
      el.eng, 02.09.2018 17:55
    -1
    Карпати повиннi здобути очки у цього недорозумiння.
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 02.09.2018 17:32
    0
    Комусь в цій грі буде ☆дец...
    ryk74
      ryk74, 02.09.2018 17:02
    0
    fiorentina10, 02.09.2018 16:31
    Це нові правила, на виїзді можна виставити тільки 9 гравців.
    Не знав.Це тільки проти наших "звездних" команд, чи усіх?
    fiorentina10
      fiorentina10, 02.09.2018 16:31
    +2
    ryk74, 02.09.2018 16:16
    Двох Карпатівців вилучили ще до гри. Щось знають напевне
    Це нові правила, на виїзді можна виставити тільки 9 гравців.
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 02.09.2018 16:30
    +1
    3:0. Исаенко давай хацкевич. 3 мяча за сутки забил.
    ryk74
      ryk74, 02.09.2018 16:16
    +2
    Двох Карпатівців вилучили ще до гри. Щось знають напевне
    Zport
      Zport, 02.09.2018 16:11
    +2
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    И кстати, новым главарем террористов днр будет бывший руководитель фан-движения фк шахтер.
    Zport
      Zport, 02.09.2018 16:01
    +7
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    Помянул захарченка и кобзона? .... Динамо вперёд!!!
    Ak228
      Ak228, 02.09.2018 15:31
    -4
    Саша Суб, 02.09.2018 14:56
    Якщо такі склади будуть як ви написали - 11 на 9 , то цілком можливо такий рахунок як ви написали в прогнозі)))))
    Саша Суб
      Саша Суб, 02.09.2018 14:56
    +6
    Якщо такі склади будуть як ви написали - 11 на 9 , то цілком можливо такий рахунок як ви написали в прогнозі)))))
    yuriyle
      yuriyle, 02.09.2018 14:37
    -4
    Якщо карпати винесуть динамо, поставлю всій команді по квасу
    gucci1992
      gucci1992, 02.09.2018 10:00
    -8
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    yasher
      yasher, 02.09.2018 09:16
    -1
    Два - ноль дубль Вербича. Дан будет играть?
    ssssyab
      ssssyab, 01.09.2018 23:42
    -6
    1:2 Карпати переможуть
    lysjatychi
      lysjatychi, 01.09.2018 20:58
    -6
    Zport
      Zport, 02.09.2018 16:01
    +7
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    Помянул захарченка и кобзона? .... Динамо вперёд!!!
    Саша Суб
      Саша Суб, 02.09.2018 14:56
    +6
    Якщо такі склади будуть як ви написали - 11 на 9 , то цілком можливо такий рахунок як ви написали в прогнозі)))))
    fiorentina10
      fiorentina10, 02.09.2018 16:31
    +2
    ryk74, 02.09.2018 16:16
    Двох Карпатівців вилучили ще до гри. Щось знають напевне
    Це нові правила, на виїзді можна виставити тільки 9 гравців.
    ryk74
      ryk74, 02.09.2018 16:16
    +2
    Двох Карпатівців вилучили ще до гри. Щось знають напевне
    Zport
      Zport, 02.09.2018 16:11
    +2
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    И кстати, новым главарем террористов днр будет бывший руководитель фан-движения фк шахтер.
    Nashwill
      Nashwill, 02.09.2018 19:19
    +1
    gucci1992, 02.09.2018 10:00
    Посмотрев домашний матч куян с Аяксом, думаю любая команда нашего пердива попытается, при возможности, проткнуть этот мыльный пузырь в лице нашей славной Динамы.... Или хотя бы сделать в нем маленькую-маленькую дирочку! А может и две дирочки! А может и четыре!
    тобі вже скільки дирочок пробили?
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 02.09.2018 16:30
    +1
    3:0. Исаенко давай хацкевич. 3 мяча за сутки забил.
    Yurii057
      Yurii057, 02.09.2018 21:35
    0
    Та просто Динамо бегало назло "прогнозистам"!
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 02.09.2018 21:31
    0
    Спортт юа прогнозисты из вас не какие!
    Ossa8860
      Ossa8860, 02.09.2018 19:12
    0
    el.eng, 02.09.2018 17:55
    Карпати повиннi здобути очки у цього недорозумiння.
    Від тебе непотрібно очок нікому, навіть "Карпатам".
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 02.09.2018 17:32
    0
    Комусь в цій грі буде ☆дец...
    ryk74
      ryk74, 02.09.2018 17:02
    0
    fiorentina10, 02.09.2018 16:31
    Це нові правила, на виїзді можна виставити тільки 9 гравців.
    Не знав.Це тільки проти наших "звездних" команд, чи усіх?