12.08.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Зоря здобула мінімальну перемогу над Карпатами

Гол Харатина у другому таймі вирішив долю поєдинку

Зоря здобула мінімальну перемогу над Карпатами
© ФК «Зоря». «Карпати» – «Зоря»

У день гри головному тренеру «Карпат» Олегу Бойчишину виповнилося 45 років і з цієї нагоди капітан «зелено-білих» Артем Федецький під оплески присутніх на стадіоні  вручив своєму наставнику символічну футболку з номером «45». До речі, для керманича «левів» це був ювілейний 20-й «тренерський» матч  у Прем’єр-лізі.

Щодо кадрових змін у складах суперників, то порівняно з минулим туром головний тренер «Карпат»  Олег Бойчишин зробив лише одну заміну: замість Голодюка  на поле вийшов Гуцуляк. Юрій Вернидуб після четвергового матчу з «Брагою» теж зробив лише одну зміну: замість бразильського воротаря Луіса Філіпе у ворота повернувся Махарадзе.

Обидві команди активно розпочали поєдинок і небезпечні моменти не забарилися. Першим міг змінити нулі на табло Мякушко, після дальнього удару якого м’яч прошмигнув поруч з дальньою штангою. Гості відповіли також небезпечним випадом, коли Кучинський парирував удар Рафаела Ратау і Федецький встиг вибити м’яч, який летів у порожні ворота.

На цьому гольові моменти не закінчилися і вже Швед, опинившись у воротарському майданчику «Зорі», не зумів перехитрити Махарадзе.  Також демонстрував свою майстерність і  воротар «Карпат» Кучинський, по-черзі ліквідовуючи загрози після ударів Ледньова, а також Сіласа і Рафаела Ратау. Вболівальникам подобався такий відкритий та видовищний футбол, який демонстрували обидва суперники. Під кінець тайму Швед заробив штрафний, проте Махарадзе приборкав м’яч після удару зі стандарту Гуцуляка.

Другий тайм активніше розпочали господарі поля і на початку другої половини зустрічі небезпечно пробивав Мірошниченко, але знову  м’яч пролетів поруч з рамкою воріт. «Карпати»  продовжували володіти перевагою, намагаючись здобути перемогу  і тим самим зробити подарунок своєму головному тренеру.

І нагоду відкрити рахунок втратив Швед, який після пасу Мякушка пробивав головою під поперечину, але Махарадзе вкотре рятує ворота. Натомість «Зоря» під кінець матчу свого шансу не втратила і Харатін після передачі з лівого краю від Хомченовського влучно пробив низом впритул з дальньою стійкою.

У підсумку безвиграшна серія «Карпат» проти «Зорі» з серпня 2013 року збільшилася до  11 (!) ігор:  6 нічиїх та 5 поразок. При цьому «Зоря» перервала свою програшну гостьову серію, яка тривала 4 матчі. Підопічні Юрія Вернидуба завершили й інший для себе «негативний» серіал у чемпіонатах – пропускний, який тривав 6 ігор (8 голів).

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Премьер-ліга. 4-й тур.

«Карпати» - «Зоря» - 0:1 (0:0)

 Игорь Харатин, 77.

«Карпаты»: Максим Кучинский, Денис Мирошниченко, Артем Федецкий, Ади Мехремич, Орест Лебеденко, Назар Вербный, Алексей Гуцуляк, Сергей Мякушко (Данило Сикан, 86), Франциско Ди Франко (Кевин Мендес, 78), Хорхе Карраскаль (Родриго Варгас, 59), Мариан Швед.

Запас: Герман Пеньков, Олег Голодюк, Олег Бородай, Кристиан Эрбес.

«Заря»: Заури Махарадзе, Александр Тымчик, Виталий Вернидуб, Александр Сваток, Богдан Михайличенко, Силас (Василий Прийма, 49), Игорь Харатин, Александр Караваев, Богдан Леднев (Владислав Кочергин, 63), Дмитрий Хомченовский, Рафаэль (Максим Лунев, 87).

Запас: Олег Чуваев, Артем Гордиенко, Никита Каменюка, Владислав Кабаев.

Арбитр: Николай Кривоносов (Киев)

Орест Лебеденко, 81. Кевин Мендес, 90+5 — Александр Сваток, 25. Богдан Михайличенко, 75. Дмитрий Хомченовский, 90+5.

Стадион: «Украина» (Львов, Украина)

Зрители: 5352

Температура: 27°C

КАРПАТИ-ЗОРЯ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 24°C

Протокольные данные сверены с официальными.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 13.08.2018 09:44
    -1
    Карпатська вівця - офіційна тварина ФК Карпати !
    Вівці не ганьбіть благородну тварину - лева ! Леви - це ФК Львів, а ви карпатські вівці !
    wildva
      wildva, 13.08.2018 09:17
    0
    Все по делу. Заслуженные три очка на выезде!!! Всех болельщиков Зари с победой!!!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 12.08.2018 23:18
    -6
    Ооооо, мене розбанили....
    Шо там овечки?! Як завжди !
    п.с. Я правильно зробив, шо поїхав в Карпати ( гори )... Під шашлик з пивком то позорище легше дивитись ніж на стадіоні !
    Зеленіііііііііііііііііі вівціііііііііііііііііііііііі !
    ssssyab
      ssssyab, 12.08.2018 22:46
    -1
    Це найкраща гра Карпат з чотирьох, так що обертів наберають,вірю що результат прийде і вийдуть в першу шістку!
    Dragon9
    Dragon9, 12.08.2018 22:41
    -1
    drovko, 12.08.2018 22:18
    А ще вони можуть своєму футболісту в морду дати, навіть якщо він не брав участі в матчі і ніяк до поразки непричетний. Хто не вірить, спитайте Федецького
    І пппвильно роблять!
    Зробили ідола з федецького...
    А той тусить в малєвічі через тиждень і йому наср@ти на ваші Карпати
    drovko
    drovko, 12.08.2018 22:20
    +3
    Карпати знову програли у футбол...
    drovko
    drovko, 12.08.2018 22:18
    +2
    FoZZy, 12.08.2018 20:15
    Одна справа вірити в перемогу свого клубу, а зовсім інше змішувати з помиями суперника, як це щотижня роблять вболівальники та фанати львівського клубу, бо ж Карпати такий центровий футбольний клуб, якому ніхто не рівня, а коли їх опускають з небес на землю, як сьогодні, то вболівальники та фанати львівського клубу починають змішувати з помиями гравців і тренера, які перед матчем були сильніші, ніж у потенційних суперників, що вони виявилися не такими сильними. Отакі дива бувають. "Від любові до ненависті один крок", а в нашому випадку один матч. Шанувальників Зорі вітаю з перемогою.
    А ще вони можуть своєму футболісту в морду дати, навіть якщо він не брав участі в матчі і ніяк до поразки непричетний. Хто не вірить, спитайте Федецького
    Patriot  UA
      Patriot UA, 12.08.2018 21:13
    0
    Voller91, 12.08.2018 20:18
    Ти такий розумний бачу?
    В то шо в команді половина мажорів на не поганих контактах, навіщо напружуватися ?
    Карпатам потрібен стимул, а він з'явився але нажаль йому поки не везе. Здорова конкуренція породжує прогрес.
    сам зрозумів що хотів сказати .....
    samoxa1987
      samoxa1987, 12.08.2018 21:10
    +3
    lemberg-888, 12.08.2018 20:33
    Нема Слів(((!!!!!.Бойчишин іди по доброму-ти не тренер.Зорю з перемогою.Грали краще,але щоб це в четвер не вилізло боком,!!!.А судячи по всьому Вернидуб забив на єврокубки нажаль ((((.Цей склад три гри не вибігає ніяк,повмирають в Бразі !!!!
    у зорьки ща не плохая скаьейка не думаю что юра забил на европу скорей всего удивит ну я покрайней мере надеюсь на это
    lemberg-888
      lemberg-888, 12.08.2018 20:33
    0
    Нема Слів(((!!!!!.Бойчишин іди по доброму-ти не тренер.Зорю з перемогою.Грали краще,але щоб це в четвер не вилізло боком,!!!.А судячи по всьому Вернидуб забив на єврокубки нажаль ((((.Цей склад три гри не вибігає ніяк,повмирають в Бразі !!!!
    Voller91
      Voller91, 12.08.2018 20:18
    0
    Ти такий розумний бачу?
    В то шо в команді половина мажорів на не поганих контактах, навіщо напружуватися ?
    Карпатам потрібен стимул, а він з'явився але нажаль йому поки не везе. Здорова конкуренція породжує прогрес.
    FoZZy
      FoZZy, 12.08.2018 20:15
    +6
    Одна справа вірити в перемогу свого клубу, а зовсім інше змішувати з помиями суперника, як це щотижня роблять вболівальники та фанати львівського клубу, бо ж Карпати такий центровий футбольний клуб, якому ніхто не рівня, а коли їх опускають з небес на землю, як сьогодні, то вболівальники та фанати львівського клубу починають змішувати з помиями гравців і тренера, які перед матчем були сильніші, ніж у потенційних суперників, що вони виявилися не такими сильними. Отакі дива бувають. "Від любові до ненависті один крок", а в нашому випадку один матч. Шанувальників Зорі вітаю з перемогою.
    killiastorm
      killiastorm, 12.08.2018 20:09
    -6
    А що, склади команд уськапанятний перекладач спорт юа вже не подужав перекласти?
    Одну статтю в тиждень українською не здатні вродити?
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 12.08.2018 20:05
    0
    Карпати молодці, пропускають не по 4-5 мячів, як у минулому сезоні, а лише по 1-2. А результат прийде неодмінно, через років так 5-10. Все попереду.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 12.08.2018 20:05
    0
    Карпати молодці, пропускають не по 4-5 мячів, як у минулому сезоні, а лише по 1-2. А результат прийде неодмінно, через років так 5-10. Все попереду.
    ВАДИМ(АНТРАЦИТ)
      ВАДИМ(АНТРАЦИТ), 12.08.2018 19:28
    +3
    "Зарю" с заслуженной победой !
    "Карпатам" удачи !
    Телеграмм канал о луганской "Заре" https://t.me/fczarya
    Patriot  UA
      Patriot UA, 12.08.2018 19:24
    +2
    гра Карпат нагадує токаря, який працює за станком дві зміни без перерви...... у футбол ГРАЮТЬ, а вони МУЧАТЬСЯ.Бойчишин іди у школу ФІЗРУКОМ тренерство це не твоє.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.08.2018 19:18
    +7
    це ще відскочили, якби не воротар. В принципі по рівню гри повернулись до того з чого починав Наварро. Я думаю, що він би за цей час точно б роздуплився і команда б точно заграла краще ніж зараз. По грі разом з Арсеналом дві найгірші команди. Але це не дивно, це вже восьмий рік поспіль таке. Знов друга шістка і знов до останнього туру боротьба за виживання.
    tarasbulba007
      tarasbulba007, 12.08.2018 19:13
    +4
    С днем рождения,Бойчишин! Всех с победой!
    Lego May
    Lego May, 12.08.2018 19:13
    +2
    Веселая игра... Победа Зари на опыте. Вижу перспективу у Карпат.
    Sunrise
      Sunrise, 12.08.2018 19:13
    +9
    Спасибо Карпатам что не играли от глухой обороны и получился интересный матч. В котором, на мой взгляд, Заря была заметно сильнее и наиграла на 3-1, но реализация пока хромает.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.08.2018 19:18
    +7
    це ще відскочили, якби не воротар. В принципі по рівню гри повернулись до того з чого починав Наварро. Я думаю, що він би за цей час точно б роздуплився і команда б точно заграла краще ніж зараз. По грі разом з Арсеналом дві найгірші команди. Але це не дивно, це вже восьмий рік поспіль таке. Знов друга шістка і знов до останнього туру боротьба за виживання.
    FoZZy
      FoZZy, 12.08.2018 20:15
    +6
    Одна справа вірити в перемогу свого клубу, а зовсім інше змішувати з помиями суперника, як це щотижня роблять вболівальники та фанати львівського клубу, бо ж Карпати такий центровий футбольний клуб, якому ніхто не рівня, а коли їх опускають з небес на землю, як сьогодні, то вболівальники та фанати львівського клубу починають змішувати з помиями гравців і тренера, які перед матчем були сильніші, ніж у потенційних суперників, що вони виявилися не такими сильними. Отакі дива бувають. "Від любові до ненависті один крок", а в нашому випадку один матч. Шанувальників Зорі вітаю з перемогою.
    tarasbulba007
      tarasbulba007, 12.08.2018 19:13
    +4
    С днем рождения,Бойчишин! Всех с победой!
    Dragon9
    Dragon9, 12.08.2018 19:11
    +4
    Бл@ бойчишин!! Ти шо дебілоїд чи шо?
    Чи йому диктує зтось зверху, які футболісти мають грати?
    Заберіть то г/вно з унилим лицем з тренерської лавки!! Як так можна бл@?! Вроді і склад зберегли і прикупили нових, а грають далі як вівці!
    Тіякої тренерської думки не видно. Видно дибіла який надув очі і дивиться, нічого не розуміючи що відбувається.
    Тільки глянув ростановку футболвстів перед матчем, зразу поняв, ніц з того не буде.
    Ви вже бл@ оприділіться панове тренере, гуцуляк захисник чи нападник!!!
    Бо ходити і кричати шо в нас команда універсалів і кожного року чудом спасатися від вильоту то не діло.
    Мякушко латераль то тоже геніальний хід бойчишина.
    Мендесів, Хуєн@есів на×уя купляли? Лавку полірувати?
    Чи може їх знов на збори відправити з ящиками пива і блоками сигарет в туреччину? Тренер бєздарь, футболісти бєздарі.
    Знов боримося шоб не вилетіти.
    Красавци! Так тримати!!
    С×ка 8 років чекаю на команду у львові. І ніяк збудувати не можуть
    drovko
    drovko, 12.08.2018 22:20
    +3
    Карпати знову програли у футбол...
    samoxa1987
      samoxa1987, 12.08.2018 21:10
    +3
    lemberg-888, 12.08.2018 20:33
    Нема Слів(((!!!!!.Бойчишин іди по доброму-ти не тренер.Зорю з перемогою.Грали краще,але щоб це в четвер не вилізло боком,!!!.А судячи по всьому Вернидуб забив на єврокубки нажаль ((((.Цей склад три гри не вибігає ніяк,повмирають в Бразі !!!!
    у зорьки ща не плохая скаьейка не думаю что юра забил на европу скорей всего удивит ну я покрайней мере надеюсь на это
    ВАДИМ(АНТРАЦИТ)
      ВАДИМ(АНТРАЦИТ), 12.08.2018 19:28
    +3
    "Зарю" с заслуженной победой !
    "Карпатам" удачи !
    Телеграмм канал о луганской "Заре" https://t.me/fczarya
    drovko
    drovko, 12.08.2018 22:18
    +2
    FoZZy, 12.08.2018 20:15
    Одна справа вірити в перемогу свого клубу, а зовсім інше змішувати з помиями суперника, як це щотижня роблять вболівальники та фанати львівського клубу, бо ж Карпати такий центровий футбольний клуб, якому ніхто не рівня, а коли їх опускають з небес на землю, як сьогодні, то вболівальники та фанати львівського клубу починають змішувати з помиями гравців і тренера, які перед матчем були сильніші, ніж у потенційних суперників, що вони виявилися не такими сильними. Отакі дива бувають. "Від любові до ненависті один крок", а в нашому випадку один матч. Шанувальників Зорі вітаю з перемогою.
    А ще вони можуть своєму футболісту в морду дати, навіть якщо він не брав участі в матчі і ніяк до поразки непричетний. Хто не вірить, спитайте Федецького
    Patriot  UA
      Patriot UA, 12.08.2018 19:24
    +2
    гра Карпат нагадує токаря, який працює за станком дві зміни без перерви...... у футбол ГРАЮТЬ, а вони МУЧАТЬСЯ.Бойчишин іди у школу ФІЗРУКОМ тренерство це не твоє.
    Lego May
    Lego May, 12.08.2018 19:13
    +2
    Веселая игра... Победа Зари на опыте. Вижу перспективу у Карпат.
    banderlog78
    banderlog78, 12.08.2018 19:11
    +1
    Традиційно...на жаль.
    wildva
      wildva, 13.08.2018 09:17
    0
    Все по делу. Заслуженные три очка на выезде!!! Всех болельщиков Зари с победой!!!
    Patriot  UA
      Patriot UA, 12.08.2018 21:13
    0
    Voller91, 12.08.2018 20:18
    Ти такий розумний бачу?
    В то шо в команді половина мажорів на не поганих контактах, навіщо напружуватися ?
    Карпатам потрібен стимул, а він з'явився але нажаль йому поки не везе. Здорова конкуренція породжує прогрес.
    сам зрозумів що хотів сказати .....
    lemberg-888
      lemberg-888, 12.08.2018 20:33
    0
    Нема Слів(((!!!!!.Бойчишин іди по доброму-ти не тренер.Зорю з перемогою.Грали краще,але щоб це в четвер не вилізло боком,!!!.А судячи по всьому Вернидуб забив на єврокубки нажаль ((((.Цей склад три гри не вибігає ніяк,повмирають в Бразі !!!!
    Voller91
      Voller91, 12.08.2018 20:18
    0
    Ти такий розумний бачу?
    В то шо в команді половина мажорів на не поганих контактах, навіщо напружуватися ?
    Карпатам потрібен стимул, а він з'явився але нажаль йому поки не везе. Здорова конкуренція породжує прогрес.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 12.08.2018 20:05
    0
    Карпати молодці, пропускають не по 4-5 мячів, як у минулому сезоні, а лише по 1-2. А результат прийде неодмінно, через років так 5-10. Все попереду.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 12.08.2018 20:05
    0
    Карпати молодці, пропускають не по 4-5 мячів, як у минулому сезоні, а лише по 1-2. А результат прийде неодмінно, через років так 5-10. Все попереду.