29.07.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Мариуполь – Десна – 1:4. Видео голов и обзор матча

Лучшие моменты матча УПЛ «Мариуполь» – «Десна»

Мариуполь – Десна – 1:4. Видео голов и обзор матча

В матче второго тура украинской Премьер-лиги «Мариуполь» уступил «Десне».

«Мариуполь» – «Десна» – 1:4
Голы: 0:1 – 3 Хлебас, 0:2 – 22 Хлебас, 0:3 – 59 Филиппов, 1:3 – 68 Вакула, 1:4 – 78 Филиппов.
 
Стартовые составы:
 
«Мариуполь» – Худжамов, Быков (Фомин, 30), Чоботенко, Белый, Тищенко, Мишнев, Полегенько, Чурко (Горбунов, 46), Пихаленок, Кирюханцев (Вакула, 67), Борячук.
 
«Десна» – Литовка, Фаворов, Гитченко, Братков, Мостовой, Огиря, Старенький (Банасевич, 75), Коберидзе, Волков (Слинкин, 89), Филиппов, Хлебас (Ермаков, 83).
 
Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE
 
Обзор матча
 
 
Видео первого гола Хлебаса
 
 
Видео второго гола Хлебаса
 
 
Видео первого гола Филиппова
 
 
Видео гола Вакулы
 
 
Видео второго гола Филиппова
 
Лучшие моменты матча Мариуполь - Десна
78' ГОЛ ! Гол забил Александр Филиппов (Десна).
68' ГОЛ ! Гол забил Владислав Вакула (Мариуполь).
60' ГОЛ ! Гол забил Александр Филиппов (Десна).
22' ГОЛ ! Гол забил Дмитрий Хлёбас (Десна).
3' ГОЛ ! Гол забил Дмитрий Хлёбас (Десна).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    edwin_van_der_sar
      edwin_van_der_sar, 30.07.2018 11:18
    0
    sergalis, 30.07.2018 09:17
    Мариуполь - дно!
    З такою грою не здивуюсь, якщо влетять шведам. Мені здається, є певні негаразди в самому клубі. Підозрюю, що фінансові. Інакше як пояснити таку безвольну гру, при всій моїй любові і повазі до "Десни"..
    edwin_van_der_sar
      edwin_van_der_sar, 30.07.2018 11:14
    0
    Земляки, красунчик, так тримати! Є підстави з часом когось "Десні" засвітити і в збірній. Дуже сподіваюсь і вірю на вдалий дебютний сезон)
    sergalis
      sergalis, 30.07.2018 09:17
    0
    Мариуполь - дно!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.07.2018 00:21
    +5
    Філіпов в двох голах дуже класно прибирав захисників, красава. Ну і Хльобас... Я дивувався, що йому Хацкевич не дав шансу, дуже хороший форвард, цього року точно буде в трійці кращих нападників чемпіонату, хацкевич не раз ще пожалкує з його приводу
    monomoto11
      monomoto11, 29.07.2018 22:29
    +5
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.07.2018 00:21
    +5
    Філіпов в двох голах дуже класно прибирав захисників, красава. Ну і Хльобас... Я дивувався, що йому Хацкевич не дав шансу, дуже хороший форвард, цього року точно буде в трійці кращих нападників чемпіонату, хацкевич не раз ще пожалкує з його приводу
    monomoto11
      monomoto11, 29.07.2018 22:29
    +5
    edwin_van_der_sar
      edwin_van_der_sar, 30.07.2018 11:18
    0
    sergalis, 30.07.2018 09:17
    Мариуполь - дно!
    З такою грою не здивуюсь, якщо влетять шведам. Мені здається, є певні негаразди в самому клубі. Підозрюю, що фінансові. Інакше як пояснити таку безвольну гру, при всій моїй любові і повазі до "Десни"..
    edwin_van_der_sar
      edwin_van_der_sar, 30.07.2018 11:14
    0
    Земляки, красунчик, так тримати! Є підстави з часом когось "Десні" засвітити і в збірній. Дуже сподіваюсь і вірю на вдалий дебютний сезон)
    sergalis
      sergalis, 30.07.2018 09:17
    0
    Мариуполь - дно!