28.07.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Динамо здобуло перемогу над Львовом у компенсований час

Назарій Русин майже першим дотиком до м'яча приніс своїй команді три залікових бали

ФК Львов. «Львов» – «Динамо»
© ФК Львов. «Львов» – «Динамо»

З точки зору історії цей матч був історичним, адже після майже 9-річної (!) паузи суперники знову зустрілися в елітному дивізіоні України. До цього раніше містяни двічі лише програвали динамівцям, причому з однаковим рахунком 0:1.  До речі, попередній домашній матч містян в елітному дивізіоні країни був саме з динамівцями ще 23 травня 2009-го року і проходив на стадіоні у Добромилі.

Порівняно зі стартовим  туром у чемпіонаті  бразильський наставник «Львова» Жилмар після переможного матчу  з «Арсеналом-Київ» вирішив не робити кадрові перестановки і виставив на гру той же стартовий склад «містян». До речі, з  тих гравців, які в минулому сезоні захищали склад «Вересу», місце якого зайняв «Львів», залишилися Бандура, Адамюк, Западня, Волошинович, Приймак та  Каленчук. Для бразильців Аугусто та Бруно, яких привіз до «Львова» екс-форвард «Карпат» бразилець Роша Батиста, а нині помічник бразильського коуча «Львова»,  це був історичний матч проти одного з українських грандів.

Щодо складу динамівців, то білорус Олександр Хацкевич зробив мінімальні кадрові ротації, замість Шепелєва випустивши на  поле досвідченого Гармаша. Натомість дебютував у Прем’єр-лізі у складі динамівців бразилець Че Че, а також, після поєдинку у Суперкубку, повернувся  в основу досвідчений Гармаш. Приїзд «Динамо» до Львова викликав додатковий ажіотаж в столиці Галичині, проте аншлагу на «Арені Львів» організатори матчу так і не дочекалися.

Вже у дебюті гри  бразилець Аугусто здалеку наніс небезпечний дальній удар, який прийшовся поруч з рамкою воріт. Динаміці відповіли не менш небезпечним ударом у виконанні словенця Вербіча, який також пробив у  «молоко». Згодом досвідчений Бандура рятує ворота, вчасно ліквідувавши загрозу після удару Кендзьори. Забракло влучності і самому Вербічу, який пробив поруч з рамкою воріт.

Господарі поля при першій нагоді небезпечно контратакували і вже досвідчений Бойко рятує свої ворота. Титуловані гравці  «Динамо» продовжували шукати  шляхи взяття воріт «Львова». Проте бразильський дебютант столичного клубу у чемпіонатах 26-річний Че  Че після пасу Вербіча втратив нагоду змінити рахунок на «Арені Львів».

Заключні хвилини першого тайму напруженого поєдинку пройшли в безперервних атаках підопічних Олександра Хацкевича. Міг першим відзначитися Микита Бурда, але і захисник не влучив у дальній кут воріт. Забракло влучності і Буяльському, який з району «позначки» не скористався нагодою відкрити рахунок.

Після перерви гра і далі проходила у взаємних атаках. Намагаючись налагодити атакуючі дії своїх підопічних бразильський керманич «Львова» Жилмар випустив на поле свого земляка-дебютанта елітного дивізіону України Панамбі. Не забував Жилмар і про оборонні редути своєї команди, запустивши у чемпіонат чергового бразильського дебютанта Тейлора.

Тим не менше титуловане «Динамо» явно не  збиралося втрачати очки у першому гостьовому матчі нового чемпіонату. Мав нагоду змінити нулі на «Арені Львів» Сидорчук, який не скористався виходом на побачення з воротарем. Забракло влучності й «джокеру» Олександру Андрієвському, який влітку повернувся із «Зорі» до «Динамо».

Також хапається за голову і захисник Бурда, який головою пробив поруч з рамкою воріт. Під завісу матчу за іронією долі спрацювала «львівська» заміна Олександра Хацкевича, який випустив на поле замість вихованця львівського футболу Морозюка саме вихованця ФК «Львів» Назара Русина, який в компенсований час матчу у підкаті вчасно встиг замкнути передачу Андрієвського. До речі, для 19-річного Русина це був 1-й гол в елітному дивізіоні України (у 2-й грі). 

Так «Динамо» забило 100-й гол у всіх турнірах під керівництвом Олександра Хацкевича. При цьому традиція збереглася: 3-й матч поспіль «Динамо» перемагає «Львів» з однаковим рахунком 1:0. У підсумку динамівці відсвяткували 590-ту перемогу у чемпіонатах України, в т.ч. 10-ту гостьову при Олександру Хацкевичу.  Продовжилася  і гольова серія «Динамо» у чемпіонатах, яка  триває вже 15 ігор – 29 голів.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 2-й тур.

«Львов» - «Динамо» - 0:1 (0:0)

 
Назарий Русин, 90+2

«Львов»:  Александр Бандура, Владимир Адамюк, Вадим Парамонов, Сергей Воронин, Александр Голиков, Артур Западня (Тейлор, 64), Ростислав Волошинович (Панамби, 58), Владислав Приймак (Сабино, 76), Максим Каленчук, Аугусто, Бруно.

Запас: Богдан Сарнавский, Жулио Сезар, Мартан, Сергей Борзенко.

«Динамо»:  Денис Бойко, Че Че (Сергей Сидорчук, 63), Беньямин Вербич, Николай Морозюк (Назарий Русин, 90), Виктор Цыганков, Денис Гармаш (Александр Андриевский, 58), Никита Бурда, Виталий Буяльский, Артем Беседин, Тамаш Кадар, Томаш Кендзера.

Запас: Георгий Бущан, Сидклей, Артем Шабанов, Назарий Русин, Евгений Смирный.

 Аугусто, 77 — Артем Беседин, 86.

Арбитр: Ярослав Козык (Мукачево)

Удары (в створ): 1 (0) - 14 (9)
Угловые: 5 - 9
Оффсайды: 1 - 5.

Стадион: «Арена Львов» (Львов).

Зрители: 10 150

Температура: 28°C

Протокольные данные сверены с официальными.

ЛЬВОВ - ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    zac76
      zac76, 30.07.2018 06:19
    0
    Очередной разгром 1-0. Правда, сейчас без вратарской ошибки - зная, прогресс
    ivanamoff
      ivanamoff, 29.07.2018 21:55
    0
    Интересно, Шахтер мотивировал Львов против Киева?
    Drovko
    Drovko, 29.07.2018 21:34
    0
    mudry, 28.07.2018 23:17
    Судячи по першому параграфу автору статті узаконює серед уболівальників вхід в еліту українського футболу ФК "Львів" не через здобутки на футбольному полі, а через махінації ФФУ поза ним.
    По честі перший параграф має бути таким: "ФК "Верес" який наразі має назву ФК "Львів" програв у другому турі на останніх хвилинах!" Огидно.
    Який же ти дурень. не володієш інформацією. так чого язиком ляпати?
    Drovko
    Drovko, 29.07.2018 21:27
    0
    Юрий Алпатов, 28.07.2018 21:44
    Мужик отскочить это другой случай, а не 14 ударов против 1. Это Львову повезло ше не 5.
    У футболі перемагає той хто більше забє голів. а не той хто більше завдасть ударів. Можна завдати 20 ударів і не забити. а суперник може завдати 2 чи 3 і забивши один гол перемогти. дивно. що ти не розумієш цієї простої істини.
    Drovko
    Drovko, 29.07.2018 21:24
    +1
    dudigo78, 28.07.2018 21:38
    капітуляцією фекалів задоволений, але осад від гри Динамо і стану газону залишився
    Фекали в тебе в дупі, неадекват. Хто ти такий, щоб так кидатися словами? І де ви тільки беретеся. засранці?
    gr4167
    gr4167, 29.07.2018 20:26
    -2
    Странно, на 86 й минуте на Беседине чистый пеналь был. А вместо этого почему то Беседину предупреждение за симуляцию вынесли.
    BBB
      BBB, 29.07.2018 16:05
    0
    vitaliksa, 29.07.2018 12:56
    А как же Бернар как раз Фред его и отбил
    Навіть не сподівався що тут счубляться два динамівських фана-адекватний і дебілоід.Для адекватного головне гра його улюбленого клубу,а для неадеквата головне гівна побільше розбризкати! Давайте хлопці так і надалі,весело на таке дивитися! Ось тільки Скорпио шкода.
    Cortazar
      Cortazar, 29.07.2018 15:46
    -6
    scorpio16, 29.07.2018 15:16
    :D покажись врачу , а то паранойа тоже псих.заболевание и нуждается в лечении ;)
    Паранойя, говоришь? У вас на бамбасе так принято: называть себя киевлянами?
    scorpio16
      scorpio16, 29.07.2018 15:16
    +4
    Cortazar, 29.07.2018 14:52
    Ты можешь перейти хоть на испанский, от этого твоя ватная сущность и угольное мышление не поменяется!
    :D покажись врачу , а то паранойа тоже псих.заболевание и нуждается в лечении ;)
    Cortazar
      Cortazar, 29.07.2018 14:52
    -7
    scorpio16, 29.07.2018 14:41
    Мене назвати кротом і ватнікОм це ж які мізки треба мати ))) гидко йому, а мені гидко дивитися таку гру, бо з такою грою нам в єврокубках нема чого робити !
    Ты можешь перейти хоть на испанский, от этого твоя ватная сущность и угольное мышление не поменяется!
    scorpio16
      scorpio16, 29.07.2018 14:41
    +6
    Cortazar, 29.07.2018 14:04
    Какие-то посты у тебя все время ватно-кротярские, шо аж гидко. Ты в каком Ольгино работаешь, клоун?
    Мене назвати кротом і ватнікОм це ж які мізки треба мати ))) гидко йому, а мені гидко дивитися таку гру, бо з такою грою нам в єврокубках нема чого робити !
    scorpio16
      scorpio16, 29.07.2018 14:35
    +7
    Cortazar, 29.07.2018 14:04
    Какие-то посты у тебя все время ватно-кротярские, шо аж гидко. Ты в каком Ольгино работаешь, клоун?
    Клоун только ты у нас дегенерат хренов ! А за ватника в Киеве могу нос разбить, само из села понаехало, ещё мне тут вякать будет что-то ... Если я критикую ДК это не значит ,что я за ШД , все по делу потому что знаю ,как мой клуб из моего города должен играть , а не то что сейчас, как не было игры в прошлом сезоне так ее и нет + трансферная политика никакая ( у нас напа нет , мы центрального игрока покупаем , где у нас выбора дохрена на эту позицию )
    MostWanted
      MostWanted, 29.07.2018 14:32
    -4
    Что Это за команда ФК Львов ?!?!?!?!? АМАТОРЫ ЭТО ИХ УРОВЕНЬ !!! ДИНАМО С ПОБЕДОЙ !!!
    Cortazar
      Cortazar, 29.07.2018 14:04
    -7
    scorpio16, 29.07.2018 12:58
    Львов приятно удивляет как стартовали ( но есть сомнения, что запала хватит на сезон , больше склоняюсь , что первая половина будет более удачной для них , конечно они не будут в топ-3 , а вот вторая будет провалом ) . Мое любимое Динамо ? - вымучили победу, что называется , столько моментом не реализовать + говорил и буду говорить , что Бойко это не уровень ДК ( любой стандарт в нашу сторону это нужно с валидолом сидеть и ждать бабахнет или не бабахнет, что ногами не умеет играть, что на выходах ) . Нам срочно нужен толковый нападающий ! Забивать некому , как мы собираемся в еврокубках играть ??? Беседин да пашет на поле, но он не игрок средней линии , он нап, который в первую очередь должен забивать , а этого увы нет ... Хоть ДК и взяли 3 очка , но в целом занести игру в актив нельзя
    Какие-то посты у тебя все время ватно-кротярские, шо аж гидко. Ты в каком Ольгино работаешь, клоун?
    pancratev28
      pancratev28, 29.07.2018 13:15
    +2
    d3volta, 29.07.2018 12:34
    Да ладно если бы так..тут половина ватанов это не фаны шахты а кремлевские путинопитеки..ну робота у них такая...им и футбол пофиг им просто на боярышник нужно пару рваных
    Главное победа а эти виблядки донецкие с ахматом будут миллиарды в Африке асваювать
    scorpio16
      scorpio16, 29.07.2018 12:58
    +5
    Львов приятно удивляет как стартовали ( но есть сомнения, что запала хватит на сезон , больше склоняюсь , что первая половина будет более удачной для них , конечно они не будут в топ-3 , а вот вторая будет провалом ) . Мое любимое Динамо ? - вымучили победу, что называется , столько моментом не реализовать + говорил и буду говорить , что Бойко это не уровень ДК ( любой стандарт в нашу сторону это нужно с валидолом сидеть и ждать бабахнет или не бабахнет, что ногами не умеет играть, что на выходах ) . Нам срочно нужен толковый нападающий ! Забивать некому , как мы собираемся в еврокубках играть ??? Беседин да пашет на поле, но он не игрок средней линии , он нап, который в первую очередь должен забивать , а этого увы нет ... Хоть ДК и взяли 3 очка , но в целом занести игру в актив нельзя
    vitaliksa
      vitaliksa, 29.07.2018 12:56
    +1
    takvan123, 28.07.2018 22:40
    Ахметка покупает дёшево игроков,а потом продаёт за рекордные суммы,тебе пора бы об этом узнать,продажа Фреда окупила все приобретения лет за пять)Так что всё по делу и на футболистов хватает и на гум помощь для людей,спонсирует и поддерживает мир а не войну.
    А как же Бернар как раз Фред его и отбил
    kturjfnktn
      kturjfnktn, 29.07.2018 12:45
    -8
    Кыянэ - упэрэд! Хацкевичу - присвоить Гэроя!
    d3volta
      d3volta, 29.07.2018 12:34
    +3
    pancratev28, 29.07.2018 12:29
    Виблядки даунбаса на ветке Динамо рассуждают о игре клуба.Нах.... пошли.Динамо с победой.
    Да ладно если бы так..тут половина ватанов это не фаны шахты а кремлевские путинопитеки..ну робота у них такая...им и футбол пофиг им просто на боярышник нужно пару рваных
    lera.khoma
      lera.khoma, 29.07.2018 12:33
    -5
    Слава победителю и игрокам "Динам" - так и играть !
    serge1234
    serge1234, 28.07.2018 21:36
    +35
    Alexey Hmil, 28.07.2018 21:34
    Динамо продолжает неожиданно радовать! Уже две победы на старте, серьезная заявка на первую шестерку!
    И Копанку выипли 4 раз за 5 игр
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 28.07.2018 21:34
    +33
    jak78, 28.07.2018 21:32
    Динамо не наиграло на победу.....6 мин доп времени.....притянутая за уши победа при всем уважении
    Идите в жопу. Динамо с победой.
    Юрий Москотин
    Юрий Москотин, 28.07.2018 21:36
    +30
    jak78. Забили на другій доданій після хорошої комбінації. А тобі варто б гру подивитися, а тоді казати притягнута чи ні.
    Stoyura
      Stoyura, 28.07.2018 21:36
    +29
    ДИНАМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!! Важко але перемогли!!!! (у кротів пукани аж луснули)))))))
    swimua
      swimua, 28.07.2018 21:39
    +24
    jak78, 28.07.2018 21:32
    Динамо не наиграло на победу.....6 мин доп времени.....притянутая за уши победа при всем уважении
    Удари у ствір 9:0 і це не награли? просто в Динамо немає нападника який би завершував би атаки і втілював перевагу. А щодо додаткового часу, то 6 замін + падіння з судомами і інші зупинки цілком тянуть на 6 хв і м'яч був забитий на другій доданій хвилині. Результат абсолютно заслужений, Львову пощастило що з реалізацією було все погано в Динамо.
    mudry
      mudry, 28.07.2018 23:17
    +21
    Судячи по першому параграфу автору статті узаконює серед уболівальників вхід в еліту українського футболу ФК "Львів" не через здобутки на футбольному полі, а через махінації ФФУ поза ним.
    По честі перший параграф має бути таким: "ФК "Верес" який наразі має назву ФК "Львів" програв у другому турі на останніх хвилинах!" Огидно.
    VAD
    online
    VAD, 28.07.2018 21:35
    +21
    чемондан баксов во Львов не едет, а зелененькие уже виднелись в глазах игроков
    John Jumriday
      John Jumriday, 28.07.2018 21:38
    +20
    jak78, 28.07.2018 21:32
    Динамо не наиграло на победу.....6 мин доп времени.....притянутая за уши победа при всем уважении
    Как это не наиграло - я хоть не фанат Динамо, но по ударам 15-2, в створ 8-1 в пользу Динамо - явно создали больше за Львов
    X-Ray
      X-Ray, 28.07.2018 21:31
    +20
    першим додитком)
    Evgeniy_2010
      Evgeniy_2010, 28.07.2018 22:59
    +19
    takvan123, 28.07.2018 22:36
    Львову респект,прекрасно играли,немного удачи не хватило,но ребята бились,а Динамо как всегда,отскочило,судейка не поставил опаснейший штрафной в эпизоде где при желании можно было и удалить игрока ДК,вместо этого жёлтую показал львовянину,и на последних минутах,результат есть а играют слабо,всё как всегда.
    Шлюhтерским подстилках бы помалкивать касательно судей после прошлого тура
    d3volta
      d3volta, 28.07.2018 21:54
    +19
    Играли Киев Львов а на ветке почти одни ватаны....совпадение?,.,не думаю
    Joe777
      Joe777, 28.07.2018 21:38
    +19
    Статистика говорит обо всем. У Львова один удар.. На 25секунде... И всё!! Динамо заслужило победу!!
    yarmola89
      yarmola89, 28.07.2018 23:02
    +18
    kuzmen1992, 28.07.2018 22:22
    А по факту уровень мусоров серьезный. Ели обыграли команду которую вчера собрали!
    Це ти про табір який в першому турі в Чернігові за допомогою нелюдя в чорному здобув перемогу ?
    Evgeniy_2010
      Evgeniy_2010, 28.07.2018 22:13
    +18
    korrdon, 28.07.2018 22:07
    Ого) Вижу дырявушки в равной игре обыграли могучий Львов и страшно горды и полны сил) Бедняги)
    Шкендербеу явно трепещет от мощи Динамомашины
    И вот же и не поспоришь! Другое дело вымученная победка шлюhтеров над Десной, да ещё и с помощью судейки - вот истинный повод для гордости
    serge1234
    serge1234, 28.07.2018 22:02
    +18
    И в моем любимом Динамо в сумме, с заменами, вышло 10 украинцев. Обсыхайте землеройки
    Stoyura
      Stoyura, 28.07.2018 21:52
    +18
    У фанов кротовни до сих пор зуд от суперкубка, вот они и пищат!)))))
    viktor112007
    online
      viktor112007, 28.07.2018 21:31
    +18
    откуда пришли Русин и Андриевски? а то хз даже. Русин дебютировал так дебютировал)
    pron1969
      pron1969, 28.07.2018 21:32
    +16
    землеройки на сраках волосся рвуть один одному.
    Patriot  UA
      Patriot UA, 28.07.2018 21:31
    +16
    гарний футбол! Вітання братанам із берегів ДНІПРА.
    Alexandr Yago
      Alexandr Yago, 28.07.2018 22:24
    +15
    ya_3, 28.07.2018 22:08
    Понимаю, кого ты называешь ватниками, хотя большинство болельщиков Шахтёра намного более проукраински настроено, чем некоторые псевдофаны Динамо. Поэтому отвечу на твои закидоны: не было особого желания обсуждать сегодняшний матч, но прочитай сам комментарии с самого начала - чуть ли не в каждом втором упоминаются кроты, землеройки, копанки (не говоря уже о более примитивных эпитетах), и, заметь, совсем не болельщиками Шахтёра. Так может стоит перестать оскорблять соперников и относиться к ним более уважительно, чтобы не читать о своей любимой команде словесные испражнения? Говорю для адекватных болельщиков, потому как такие, как serge1234 и ему подобные уже неисправимы...
    Все красиво сказал.
    Только реалии таковы, что нет сейчас поведение Ффу и самого руководства Шахтера - это попирание и беспредел всего того здравого и регламентированного, что осталось в ЧУ.
    Это все болельщики видят и испытывают отвращение к Шахтеру не по спортивным причинам. Соответственно и плохие слова и склонения.
    Увы, но с самого начала чемпионата Шахтер начал раскручивать маховик неспортивного поведения для увеличения шансов выигрыша ЧУ. Даже нормальные болельщики Шахтера это видят и понимают.