22.07.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Львов в гостях уверенно переиграл Арсенал-Киев

В каждом из таймов победители забили по одному голу

Львов в гостях уверенно переиграл Арсенал-Киев
© ФК Львов

Первый игровой день нового чемпионата страны по футболу завершала игра «Арсенал-Киев» – «Львов». Команды с такими названиями в высшем свете в прошлом уже представлены были, но их так и хочется назвать дебютантами, ведь это новые клубы. К тому же это была премьера для наставников команд – итальянца Фабрицио Раванелли и бразильца Жилмара да Силва Тадеу.

О стартовом штурме как с одной стороны, так и с другой в нашем матче речь не шла. Командам потребовалось время, чтобы присмотреться и просчитать возможные слабые звенья. За десять стартовых минут соперники создали один острый момент. Приймак душевно пробил издали, и киевскому вратарю Ситало пришлось постараться, чтобы вытянуть мяч из «девятки». После этого эпизода гости на несколько минут захватили игровую инициативу, но хозяева немного ускорились и восстановили визуальный паритет.

«Арсенал» прибавлял, но только на 20-й минуте столичная команда заработала первый угловой, а первого точного удара пришлось еще подождать (в первом тайме таковых вообще не было). В чем соперники себя не стесняли, так это в мелких и не очень нарушениях правил в середине поля. Это был лучший метод разрушения. «Львов» продолжал поочередно прощупывать фланги, правда, имели место быть проблемы с передачами в переднюю линию. Защитники всегда оказывались начеку.

На 27-й минуте галичане провели размашистую атаку с переводом с фланга на фланг. Усилия партнеров мог подытожить Голиков, и мяч от кончиков пальцев вратаря буквально врезался в перекладину. Счет 0:1 таки стал на исходе 28-й минуты. Гости заработали перспективный штрафной, и Воронин пробил сквозь не к месту развалившуюся стенку без вариантов для кипера.

Пропущенный гол должен был стать кнутом для «канониров», а общие характеристики игры не изменились. Контроль был за «Львовом». «Арсенал-Киев» пока продолжал играть без обострений. Так и время первого тайма закончилось.

Все ждали стартового наступления от киевлян, а львовяне от высокого прессинга не отказались, так что перерыв водоразделом не стал. Да, работы у Бандуры прибавилось, но пока это были разминочные навесы соперников и передачи назад от одноклубников. На 50-й минуте счет стал 0:2. При развитии контратаки хозяева ошиблись при создании офсайда. Западня принял мяч, подработал и по красивой траектории отправил его под перекладину в дальний угол.

Только на 54-й минуте после удара Баланюка в игру по серьезному поводу вступил Бандура и перевел мяч на угловой. «Арсенал» таки пошел вперед большими силами и вынудил оппонента поработать в обороне. От хозяев поля требовался прорыв, для этого и производились замены, но футбол в исполнении «красно-синих» не сильно менялся, а времени оставалось все меньше. На 67-й минуте футболист под №67 в составе «Львова» нанес опаснейший удар, однако Парамонов в объятия партнеров не попал – мимо.

Команда Жилмара закрываться на своей половине так и не стала, а активность впереди была гарантийным полисом для будущей победы. Киевляне могли подсластить горечь поражения на четвертой компенсированной минуте, но мяч после удара головой Баланюка угодил в перекладину.

Сергей СЕМЕНОВ

Украинская Премьер-лига. 1-й тур.

«Арсенал-Киев» - «Львов» - 0:2 (0:1)

- Сергей Воронин, 29, Артур Западня, 50

«Арсенал-Киев»: Сергей Ситало, Александр Насонов (Алексей Майданевич, 88), Владислав Дубинчак, Иван Борна (Марко Николич, 74), Пирис, Андрей Домбровский, Андрей Стрижак, Аурелио Нгейтала, Денис Баланюк, Вадим Семчук (Сергей Семенюк, 53), Юрий Бушман

«Львов»: Александр Бандура, Александр Голиков, Артур Западня, Владислав Приймак, Сергей Воронин, Вадим Парамонов, Владимир Адамюк, Максим Каленчук, Аугусто Да Сильва (Мартан, 93), Ростислав Волошинович (Рафаэль Сабино, 78), Бруно да Сильва (Жулио Сезар, 65)

Иван Борна, 22. Пирис, 62. Андрей Домбровский, 87. - Артур Западня, 42. Александр Голиков, 56. Владислав Приймак, 61.

Арбитр: Александр Дердо (Одесская обл.)

Удары (в створ): 7 (1) - 8 (4)
Угловые: 2 - 5

Зрители: 2430

Температура: 24°C

АРСЕНАЛ - КИЕВ - ЛЬВОВ. ТЕКСТОВАЯ ОНЛАЙН - ТРАНСЛЯЦИЯ

Стадион: «Динамо» (Киев)

Протокольные данные сверены с официальными

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Андрей Ковалёв, Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Alexandr Potapchuk
      Alexandr Potapchuk, 23.07.2018 07:02
    -1
    Звiдки i як прийшов фк"львiв" з копитьком, так i пiде...
    petrovich1000
      petrovich1000, 23.07.2018 02:30
    +2
    Михайло Юнчик, 23.07.2018 00:20
    Це не Львів виграв а Арсенал програв .
    Точно.Проиграл,потому что взяли тренера ЕВРОПЕЙСКОГО уровня. С Литовченко С.В. проиграл бы Львов.
    Andy_P
      Andy_P, 23.07.2018 01:57
    0
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 23:27
    Звичайно, що зараз команду, яка тільки формується порівнювати .... ФК Львів з Динамо Київ, то просто безглуздо і по дурацьки !!! Це як порівняти однорічну дитину з випускником університету..... Але, зауважте, що поява у Львові ще однієї команди це СУПЕР і воно навіть вплине на ФК Карпати , хоча з таким менеджемтом і власниками ФК Карпат я сумніваюсь, що вплине...... Там в голові тільки дві гривні і всьо.......
    В любому випадку пробуємо і будуємо !
    Какая-же гадость это ваше заливное ЛИМО ;) Был матч команд первой лиги, и это мрак.
    Это ты вроде тут гадил в комментах на ФК Полтава, который вполне по праву вышел в ПЛ, а теперь поешь дифирамбы этому из жопы вытащенному нечто? Своё не воняет?
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 23.07.2018 00:20
    +3
    Це не Львів виграв а Арсенал програв .
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 23:27
    -4
    Звичайно, що зараз команду, яка тільки формується порівнювати .... ФК Львів з Динамо Київ, то просто безглуздо і по дурацьки !!! Це як порівняти однорічну дитину з випускником університету..... Але, зауважте, що поява у Львові ще однієї команди це СУПЕР і воно навіть вплине на ФК Карпати , хоча з таким менеджемтом і власниками ФК Карпат я сумніваюсь, що вплине...... Там в голові тільки дві гривні і всьо.......
    В любому випадку пробуємо і будуємо !
    d.j.gleb
      d.j.gleb, 22.07.2018 23:18
    +4
    Будуть грати - будуть і вболівальники і фанати. Вболівальник у Львові вибагливий і розбирається в футболі. На Карпати вже давно майже ніхто не ходить, бо нема на що ходити, тому ніша пуста. Якщо ФК Львів буде грати, то все в них буде і ходити на них будуть більше ніж на Карпати! У наступному турі певно влетять Динамо, але думаю глядачів буде більше ніж 6000 як на відкритті в Карпатах. Де колись на відкриття на Карпати приходило стільки глядачів, та завжди весь стадіон забитий був і на лавочках місць не було (бо ще крісел не було) то в проходах на сходах сиділи.
    shubkis
      shubkis, 22.07.2018 23:11
    +4
    Hassassin, 22.07.2018 22:50
    У матчі двох команд, які нікому нах не потрібні, не мають вболівальників, а один із них ще й місце в УПЛ собі просто купив, а інший до останнього не мав законтрактованих гравців, виграли приїжджі гастролери - це все.
    Насправді сумно. Сумно що в УПЛ грають клуби-іграшки своїх хазяїв, які навіть уболівальників не мають. Зрозуміло, що і Карпати з Динамо є клубами-іграшками Петі та Ігоря, але ж у них є підтримка і ультрас, і кузьми. А тут - пустеля...
    Наразі будь -який професійний футбольний клуб можна назвати іграшкою. А вболівальник прийде, не все одразу.
    nm1607
    nm1607, 22.07.2018 23:08
    -4
    dudigo78, 22.07.2018 22:19
    Як же ж я в наступному турі буду сміятись, коли фк пломбір ковтне від Динамо пару трійку мячів. Люди, вам з себе самих не смішно? Рівно 10 років тому такі самі прокльони в сторону Карпат і такі самі оди в сторону фк львів-2, а потім через рік про першоліговий львів навіть ніхто не згадував, коли стояли в чергах за квитками на ЛЄ. Зараз те саме. Але Карпати залишились ті самі, а це вже фк львів - 4. Історія повторюється. І так само через рік другий ніхто і не пікне, коли вчергове на цей проект буде покладено черговий великий йух
    Дибіл
    nm1607
    nm1607, 22.07.2018 23:08
    -2
    dudigo78, 22.07.2018 22:19
    Як же ж я в наступному турі буду сміятись, коли фк пломбір ковтне від Динамо пару трійку мячів. Люди, вам з себе самих не смішно? Рівно 10 років тому такі самі прокльони в сторону Карпат і такі самі оди в сторону фк львів-2, а потім через рік про першоліговий львів навіть ніхто не згадував, коли стояли в чергах за квитками на ЛЄ. Зараз те саме. Але Карпати залишились ті самі, а це вже фк львів - 4. Історія повторюється. І так само через рік другий ніхто і не пікне, коли вчергове на цей проект буде покладено черговий великий йух
    Дибіл
    Hassassin
      Hassassin, 22.07.2018 22:50
    +12
    У матчі двох команд, які нікому нах не потрібні, не мають вболівальників, а один із них ще й місце в УПЛ собі просто купив, а інший до останнього не мав законтрактованих гравців, виграли приїжджі гастролери - це все.
    Насправді сумно. Сумно що в УПЛ грають клуби-іграшки своїх хазяїв, які навіть уболівальників не мають. Зрозуміло, що і Карпати з Динамо є клубами-іграшками Петі та Ігоря, але ж у них є підтримка і ультрас, і кузьми. А тут - пустеля...
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 22:25
    -18
    dudigo78, 22.07.2018 22:19
    Як же ж я в наступному турі буду сміятись, коли фк пломбір ковтне від Динамо пару трійку мячів. Люди, вам з себе самих не смішно? Рівно 10 років тому такі самі прокльони в сторону Карпат і такі самі оди в сторону фк львів-2, а потім через рік про першоліговий львів навіть ніхто не згадував, коли стояли в чергах за квитками на ЛЄ. Зараз те саме. Але Карпати залишились ті самі, а це вже фк львів - 4. Історія повторюється. І так само через рік другий ніхто і не пікне, коли вчергове на цей проект буде покладено черговий великий йух
    Прид.................урок, ти малолітній ! Команда тільки почала будуватись, а Карпати, як були ніякими так і далі бардак !!! ти дибіл малолітній включи хоч мозги трохи.... Шо ти, задрот, за своє життя нікчемне зробив доброго ?! Ти такий експерт шоб рівняти команду зібрану вчора з ЧЕМПІОНАМИ ???? ти при.....дур !
    dudigo78
      dudigo78, 22.07.2018 22:19
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Як же ж я в наступному турі буду сміятись, коли фк пломбір ковтне від Динамо пару трійку мячів. Люди, вам з себе самих не смішно? Рівно 10 років тому такі самі прокльони в сторону Карпат і такі самі оди в сторону фк львів-2, а потім через рік про першоліговий львів навіть ніхто не згадував, коли стояли в чергах за квитками на ЛЄ. Зараз те саме. Але Карпати залишились ті самі, а це вже фк львів - 4. Історія повторюється. І так само через рік другий ніхто і не пікне, коли вчергове на цей проект буде покладено черговий великий йух
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 22.07.2018 21:52
    +5
    Молодці. Хоч буде на кого ходити у Львові.
    ssssyab
      ssssyab, 22.07.2018 21:44
    +8
    Молодці,хороша гра.
    З почином)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 21:42
    -1
    Всіх вітаю з появою нового клубу у Львові ! Це перші кроки в побудові команди! Львів буде мати професійний футбольний клуб, ми це зробимо разом !!! ФК Львів буде розвиватись і рости. Працюємо всі разом над цим проектом !!! Слава Україні !!!
    Hassassin
      Hassassin, 22.07.2018 22:50
    +12
    У матчі двох команд, які нікому нах не потрібні, не мають вболівальників, а один із них ще й місце в УПЛ собі просто купив, а інший до останнього не мав законтрактованих гравців, виграли приїжджі гастролери - це все.
    Насправді сумно. Сумно що в УПЛ грають клуби-іграшки своїх хазяїв, які навіть уболівальників не мають. Зрозуміло, що і Карпати з Динамо є клубами-іграшками Петі та Ігоря, але ж у них є підтримка і ультрас, і кузьми. А тут - пустеля...
    ssssyab
      ssssyab, 22.07.2018 21:44
    +8
    Молодці,хороша гра.
    З почином)
    dudigo78
      dudigo78, 22.07.2018 22:19
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Як же ж я в наступному турі буду сміятись, коли фк пломбір ковтне від Динамо пару трійку мячів. Люди, вам з себе самих не смішно? Рівно 10 років тому такі самі прокльони в сторону Карпат і такі самі оди в сторону фк львів-2, а потім через рік про першоліговий львів навіть ніхто не згадував, коли стояли в чергах за квитками на ЛЄ. Зараз те саме. Але Карпати залишились ті самі, а це вже фк львів - 4. Історія повторюється. І так само через рік другий ніхто і не пікне, коли вчергове на цей проект буде покладено черговий великий йух
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 22.07.2018 21:52
    +5
    Молодці. Хоч буде на кого ходити у Львові.
    d.j.gleb
      d.j.gleb, 22.07.2018 23:18
    +4
    Будуть грати - будуть і вболівальники і фанати. Вболівальник у Львові вибагливий і розбирається в футболі. На Карпати вже давно майже ніхто не ходить, бо нема на що ходити, тому ніша пуста. Якщо ФК Львів буде грати, то все в них буде і ходити на них будуть більше ніж на Карпати! У наступному турі певно влетять Динамо, але думаю глядачів буде більше ніж 6000 як на відкритті в Карпатах. Де колись на відкриття на Карпати приходило стільки глядачів, та завжди весь стадіон забитий був і на лавочках місць не було (бо ще крісел не було) то в проходах на сходах сиділи.
    shubkis
      shubkis, 22.07.2018 23:11
    +4
    Hassassin, 22.07.2018 22:50
    У матчі двох команд, які нікому нах не потрібні, не мають вболівальників, а один із них ще й місце в УПЛ собі просто купив, а інший до останнього не мав законтрактованих гравців, виграли приїжджі гастролери - це все.
    Насправді сумно. Сумно що в УПЛ грають клуби-іграшки своїх хазяїв, які навіть уболівальників не мають. Зрозуміло, що і Карпати з Динамо є клубами-іграшками Петі та Ігоря, але ж у них є підтримка і ультрас, і кузьми. А тут - пустеля...
    Наразі будь -який професійний футбольний клуб можна назвати іграшкою. А вболівальник прийде, не все одразу.
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 23.07.2018 00:20
    +3
    Це не Львів виграв а Арсенал програв .
    petrovich1000
      petrovich1000, 23.07.2018 02:30
    +2
    Михайло Юнчик, 23.07.2018 00:20
    Це не Львів виграв а Арсенал програв .
    Точно.Проиграл,потому что взяли тренера ЕВРОПЕЙСКОГО уровня. С Литовченко С.В. проиграл бы Львов.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 23.07.2018 01:57
    0
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 23:27
    Звичайно, що зараз команду, яка тільки формується порівнювати .... ФК Львів з Динамо Київ, то просто безглуздо і по дурацьки !!! Це як порівняти однорічну дитину з випускником університету..... Але, зауважте, що поява у Львові ще однієї команди це СУПЕР і воно навіть вплине на ФК Карпати , хоча з таким менеджемтом і власниками ФК Карпат я сумніваюсь, що вплине...... Там в голові тільки дві гривні і всьо.......
    В любому випадку пробуємо і будуємо !
    Какая-же гадость это ваше заливное ЛИМО ;) Был матч команд первой лиги, и это мрак.
    Это ты вроде тут гадил в комментах на ФК Полтава, который вполне по праву вышел в ПЛ, а теперь поешь дифирамбы этому из жопы вытащенному нечто? Своё не воняет?