21.04.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Черноморец при подавляющем преимуществе уступил дома Александрии

Владимир Шаран увез из Одессы три очка

UA-Football
© UA-Football

Одесский поединок прошел на фоне слухов о смене на тренерском мостике «горожан». На место Владимира Шарана, у которого заканчивается трудовое соглашение, летом может прийти белорусский специалист Леонид Кучук. В украинской лиге он работал с «Карпатами» и «Сталью», а его последним клубом был «Ростов». Как оно будет на самом деле – посмотрим, а теперь непосредственно к матчу.

Стартовые минуты прошли с небольшим игровым перевесом «моряков», которые активней двигались вперед, прощупали фланги, попробовали убежать после длинных передач. Однако счет после штрафного открыли гости. Мяч воспарил над одесской штрафной (выбить его хозяева не сумели) и таки оказался на ноге у Старенького. Почему защитники не опекали игрока соперника в пределах вратарской? Вопрос, конечно, интересный – 0:1, игра обещала стать интересной.

Заимев материальный перевес, гости прибавили в уверенности и выровняли игру. Пришлось одесситам прибавлять, мяч все чаще стал оказываться во владениях Панькива, но тот работал внимательно. А на экваторе тайма «горожане» заработали и реализовали пенальти. Арбитр принял неоднозначное решение после углового и жесткой борьбы. Грицук сильно пробил в правый от себя угол в то время, когда голкипер уже прыгнул в противоположный.

Даже при таком позитивном ходе борьбы Владимир Шаран был чем-то разочарован и эмоционально апеллировал к своим футболистам.

На 32-й минуте Третьяков с соперником в виде «рюкзака» выскочил один на один, и пока решал, как и куда будет бить, вратарь «Александрии» сделал несколько шагов вперед. Потенциально голевой момент завершился ничем. Сказать, что «Александрия» случайно выиграла первый тайм нельзя, но «Черноморец» минимум на один забитый мяч заслуживал, чтобы поддержать интригу на плаву.

Второй тайм начался с этого самого гола хозяев. После корнера Жунич пробил головой в перекладину, а Бобко от души «отполировал» мяч точно с нескольких метров. При скользком счете могло произойти всякое. Со стороны показалось, что гости стали меньше рисковать, а хозяева свои надежды связывали только со стандартами.

При напряженной борьбе команд в центральном секторе поля чувствовалось, что на счете 1:2 они не остановятся, правда, ожидание новых голевых событий затягивалось. На 73-й минуте черноморцы заработали весьма перспективный штрафной. Ковалец пробил сильно, но прямо в руки голкиперу. Теперь хозяева уже всем своим видом показывали, что готовы рисковать, а потому и идут вперед большими силами. Как это часто бывает, забила… «Александрия». Полярус раскачал опекуна корпусом и отправил мяч в дальний угол, а голкипер при всем старании только коснулся мяча.

Это была серьезная заявка на победу, которая делала «Александрию» конкурентоспособным претендентов на утешительный приз Премьер-лиги. Концовка получилась предельно спокойной – тишь да благодать. Вот так одесситы могут оказаться в первой лиге.

Сергей СЕМЕНОВ

«Черноморец» - «Александрия» - 1:3

Иван Бобко, 50 - Сергей Старенький, 7, Василий Грицук, 24 (с пенальти), Артем Полярус, 77

«Черноморец»: Дмитрий Безрук, Ивица Жунич, Сергей Люлька, Павел Ориховский (Владислав Хамелюк, 85), Никита Татарков (Гути, 71), Евгений Смирнов, Иван Бобко, Кирилл Ковалец, Максим Третьяков, Артем Чорний (Николай Мусолитин, 81), Александр Гладкий

«Александрия»: Юрий Панькив, Андрей Гитченко, Валерий Бондаренко, Сергей Чеботаев, Андрей Запорожан, Андрей Цуриков, Артем Полярус, Артем Ситало, Алексей Довгий (Евгений Банада, 62), Сергей Старенький (Евгений Протасов, 64), Василий Грицук (Виталий Пономар, 85)

Александр Гладкий, 48. - Василий Грицук, 64. Алексей Довгий, 59. Андрей Цуриков, 90+4.

Зрителей: 5.321.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 22.04.2018 08:47
    0
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:42
    Александр раес, приезжай ко мне и я тебе расскажу о футболе столько что тебе мало не покажется, сынок.
    "Синку" це я образно(надпотужний сарказм), в т.ч. на вік в акауті не дивився, але всеодно прошу вибачення, бо я був неправий. Чорноморець-то ясний красний, що команда з надпотужною і величезною історією. І мені, як західняку навіть теж важко дивитися як грає Чорноморець, або до чого його довели. Нажаль я не знаю глибоко історії Чорноморця(раніше 1990року) тому що не одесит-раз, не палкий фанат-два і не робот, щоб все памятати-три.
    Але Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь-це команди які я знаю вже років 20 точно, що за ними слідкую.
    Хіба Олімпік, якщо не помиляюся десь всередині 2000них років з другої ліги почав грати, він мене мало цікавив і з усіх команд найменше цікавить, хоча б тому, що ФФУ у нас до кісток продонецька і просовують клуби тільки ті, що в"тємє", а це вам і Верес, який без кола і двора з 4 місця просунули в примерку
    Я взагалі дивлюся на наш чемпіонат і мені, футбольному вболівальнику бридко стає на саму систему.
    Ну блатата прийшла до керма, досвіду нуль, розуму нуль, Ахметов гроші підкидає і вони виплясують перед ним, а це вам і свої компнди в примерці, і прохідні матчі і весь той троллінг з рижими собаками. Ну люди ж не сліпі...
    І навіть якщо згадати"братву", то львівські, одеські, київські завжди били окремо, але ж данєцкій поц хоце всіх підгребти!Не вийде.Шкода, що піддаються команди приниженню. Я переконаний, що в тій же Одесі, Львові, є нормальні Мужики, які декого в ФФУ і не тільки можуть поставити на місце як по закону так і по понятіях, створити хороші футбольні колективи і чітко дати зрозуміти, що лізти не варто!
    Чи може хтось поспорить зі мною і скаже, що судді не бояться дати червону чи пеналь лишню у ворота Шахти?Ану пригадайте, щоб просто 100% помилка була проти Шахти чи пєналь лєвий, чи червона як тоді Гармашу в матчі з ШД, що вийшов за поле і т.д.Немає такого, бо всі прикормлені в т.ч. і през ФФУ, І як би він там нехай не співає(Павелко), а пляше він точно не під Київський вальс.
    Ще Суркіс говорив колись, що Шахта столкнеться з проблемою легіонерів. І як бачимо...так і є. Легіонер Шахти-це професіонали, і хіба він не бачить, що вони грають наче в гонки, тільки на трасі нікого немає, а якщо є, то тільки одна машина, бо всі інші або дають себе обігнати або гарно притулюються до обочини і шахта їх обганяє як стоячими. Навіть футболісти шахти недоторкані, хлопці з інших команд бояться щось і сказати чи зарядити смачно підкат невдалий, бо розмова буде з дядьою... А судді і подавно по їх же видно! Згадати того ж срну як він щоматчу вишкірювався на суддів чи гравців суперника.Є куча відеодоказів.Чи хтось думає, що у нас немає корупції у футболі? Хоча зараз може й немає, зараз усі знають проти кого не можна йти у підкат, прои кого не можна випадково навіть не правильно судити, по по приїзду після матчк хата вже може буди спалена.
    Дивлюся на це все і смішно і плакати хочеться.
    Та ладно би закрили б очі. Ну мужики, ви ж ставите ставлєніка рулити ффу, а в нього команда повні нулячі і делетанти, що з футболом мають мало спільного. Туму приклад-по юніорці за перебір жовтих скандал про непопадання збірної на чемпіонат європи чили?От це тільки вурхушка айсбергу. Маркевич тим тільки і займається, що обсуждає ДК, а чого ж Срну не поливає граззю?А, нуда, як же ж так підопічного"хазяїна" не можна ображати.
    У мене є велике бажання, щоб мужики нормальні взяли асоціацію в свої руки і розвивали, щоб з кожного регіону був представник і захищав свій регіон, а не так як зараз.Потрібно вирвати ффу з донецьких рук, чи лондонських, уже й не поймеш як називати.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 22.04.2018 08:47
    0
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:42
    Александр раес, приезжай ко мне и я тебе расскажу о футболе столько что тебе мало не покажется, сынок.
    "Синку" це я образно(надпотужний сарказм), в т.ч. на вік в акауті не дивився, але всеодно прошу вибачення, бо я був неправий. Чорноморець-то ясний красний, що команда з надпотужною і величезною історією. І мені, як західняку навіть теж важко дивитися як грає Чорноморець, або до чого його довели. Нажаль я не знаю глибоко історії Чорноморця(раніше 1990року) тому що не одесит-раз, не палкий фанат-два і не робот, щоб все памятати-три.
    Але Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь-це команди які я знаю вже років 20 точно, що за ними слідкую.
    Хіба Олімпік, якщо не помиляюся десь всередині 2000них років з другої ліги почав грати, він мене мало цікавив і з усіх команд найменше цікавить, хоча б тому, що ФФУ у нас до кісток продонецька і просовують клуби тільки ті, що в"тємє", а це вам і Верес, який без кола і двора з 4 місця просунули в примерку
    Я взагалі дивлюся на наш чемпіонат і мені, футбольному вболівальнику бридко стає на саму систему.
    Ну блатата прийшла до керма, досвіду нуль, розуму нуль, Ахметов гроші підкидає і вони виплясують перед ним, а це вам і свої компнди в примерці, і прохідні матчі і весь той троллінг з рижими собаками. Ну люди ж не сліпі...
    І навіть якщо згадати"братву", то львівські, одеські, київські завжди били окремо, але ж данєцкій поц хоце всіх підгребти!Не вийде.Шкода, що піддаються команди приниженню. Я переконаний, що в тій же Одесі, Львові, є нормальні Мужики, які декого в ФФУ і не тільки можуть поставити на місце як по закону так і по понятіях, створити хороші футбольні колективи і чітко дати зрозуміти, що лізти не варто!
    Чи може хтось поспорить зі мною і скаже, що судді не бояться дати червону чи пеналь лишню у ворота Шахти?Ану пригадайте, щоб просто 100% помилка була проти Шахти чи пєналь лєвий, чи червона як тоді Гармашу в матчі з ШД, що вийшов за поле і т.д.Немає такого, бо всі прикормлені в т.ч. і през ФФУ, І як би він там нехай не співає(Павелко), а пляше він точно не під Київський вальс.
    Ще Суркіс говорив колись, що Шахта столкнеться з проблемою легіонерів. І як бачимо...так і є. Легіонер Шахти-це професіонали, і хіба він не бачить, що вони грають наче в гонки, тільки на трасі нікого немає, а якщо є, то тільки одна машина, бо всі інші або дають себе обігнати або гарно притулюються до обочини і шахта їх обганяє як стоячими. Навіть футболісти шахти недоторкані, хлопці з інших команд бояться щось і сказати чи зарядити смачно підкат невдалий, бо розмова буде з дядьою... А судді і подавно по їх же видно! Згадати того ж срну як він щоматчу вишкірювався на суддів чи гравців суперника.Є куча відеодоказів.Чи хтось думає, що у нас немає корупції у футболі? Хоча зараз може й немає, зараз усі знають проти кого не можна йти у підкат, прои кого не можна випадково навіть не правильно судити, по по приїзду після матчк хата вже може буди спалена.
    Дивлюся на це все і смішно і плакати хочеться.
    Та ладно би закрили б очі. Ну мужики, ви ж ставите ставлєніка рулити ффу, а в нього команда повні нулячі і делетанти, що з футболом мають мало спільного. Туму приклад-по юніорці за перебір жовтих скандал про непопадання збірної на чемпіонат європи чили?От це тільки вурхушка айсбергу. Маркевич тим тільки і займається, що обсуждає ДК, а чого ж Срну не поливає граззю?А, нуда, як же ж так підопічного"хазяїна" не можна ображати.
    У мене є велике бажання, щоб мужики нормальні взяли асоціацію в свої руки і розвивали, щоб з кожного регіону був представник і захищав свій регіон, а не так як зараз.Потрібно вирвати ффу з донецьких рук, чи лондонських, уже й не поймеш як називати.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:42
    -2
    Александр раес, приезжай ко мне и я тебе расскажу о футболе столько что тебе мало не покажется, сынок.
    knmua
      knmua, 21.04.2018 23:41
    +1
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    knmua, 21.04.2018 20:51 OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь! Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читавОболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.Отже питання риторичне кому з нас потрібно ще в чому розібратися!?Отже захищаючи якксь думку, ви підписалися за попереднього дописувача.Масло масляне.
    ===========
    Так він про Верес правильно написав, 5 років назад професійного клубу Верес не існувало ВЗАГАЛІ, це по перше, по друге про Оболонь Ви де що чули, але й гадки не маєте про те що відбувалося. Що до Арсеналу, то той же Верес, це зовсім не той Верес, що був у 1993-му і форма власності мінялась і самі власники мінялись!
    А хлопець правильно написав, що 5 років назад про такі команди як Верес ніхто навіть не чув, але за толкового господаря команди вийшли і грають в УПЛ, а Чорноморець , у якого набагато яскравіша історія, може УПЛ покинути.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:37
    +3
    Народ чего вы спорите, я ни в коем образе не пытался обидеть вышеперечисленные команды. И не надо меня называть сынком. Мне 53, и я много видел своими глазами когда Динамо брало кубок УЕФА в 1975 в 1986 годах. Я писал про Черноморец который с 1936 года в футболе. Который 1980, 1982, 1984, 1991 был официально признан грозой авторитетов в СНГ пространстве. Который в 1974 году вернувшись в высшый дивизион стал 3 в СССР. Я видел тот Черноморец который прошел Вердер, обыграв его дома 2-1. В 1985 году. И В 1/16 финала проиграв в гостях 2-1 , дома не проиграл Мадрид Реалу. 0 - 0. А вы мне рассказывает историю клубов которые и близко в те годы и рядом не стояли. Я об этом речь вёл.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    0
    knmua, 21.04.2018 20:51
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь!
    Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.
    ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читав
    Оболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.
    Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..
    Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.
    Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?
    Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.
    Отже питання риторичне кому з нас потрібно ще в чому розібратися!?
    Отже захищаючи якксь думку, ви підписалися за попереднього дописувача.
    Масло масляне.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    +1
    knmua, 21.04.2018 20:51
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь!
    Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.
    ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читав
    Оболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.
    Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..
    Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.
    Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?
    Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.
    Отже питання риторичне кому з нас потрібно ще в чому розібратися!?
    Отже захищаючи якксь думку, ви підписалися за попереднього дописувача.
    Масло масляне.
    knmua
      knmua, 21.04.2018 20:51
    -1
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато.
    ======
    Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!
    Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь!
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07
    +2
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55
    Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь.
    Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...
    Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.
    Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.
    Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато.
    dimonlimonov
      dimonlimonov, 21.04.2018 19:54
    +1
    После майдана бизнес Климова сдох. Финансировать команду не чем. Российские инвесторы некогда появившиеся на горизонте , понятно слились. База и стадион в залоге.
    Всё. Желающих купить только имя пока нет. Болельщики акционерно финансировать не хотят и не могут.
    googlle
      googlle, 21.04.2018 17:46
    +5
    > летом может прийти белорусский специалист Леонид Кучук. В украинской лиге он работал с «Карпатами» и «Сталью»
    спортуа такой спортуа. Кучук работал с киевским Арсеналом и весьма успешно,а вот че-т про Карпаты я не слышал...
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55
    +8
    Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь.
    kturjfnktn
      kturjfnktn, 21.04.2018 16:15
    +1
    1. С фамимлией Безрук вратарём быть нельзя. В лучшем случае бол-боем.
    2. Негры не спасут "черноморец". Негры любят доллары, а не Одессу.
    3.Есть шанс с таким составом надолго застрять в первой лиге.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55
    +8
    Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь.
    googlle
      googlle, 21.04.2018 17:46
    +5
    > летом может прийти белорусский специалист Леонид Кучук. В украинской лиге он работал с «Карпатами» и «Сталью»
    спортуа такой спортуа. Кучук работал с киевским Арсеналом и весьма успешно,а вот че-т про Карпаты я не слышал...
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:37
    +3
    Народ чего вы спорите, я ни в коем образе не пытался обидеть вышеперечисленные команды. И не надо меня называть сынком. Мне 53, и я много видел своими глазами когда Динамо брало кубок УЕФА в 1975 в 1986 годах. Я писал про Черноморец который с 1936 года в футболе. Который 1980, 1982, 1984, 1991 был официально признан грозой авторитетов в СНГ пространстве. Который в 1974 году вернувшись в высшый дивизион стал 3 в СССР. Я видел тот Черноморец который прошел Вердер, обыграв его дома 2-1. В 1985 году. И В 1/16 финала проиграв в гостях 2-1 , дома не проиграл Мадрид Реалу. 0 - 0. А вы мне рассказывает историю клубов которые и близко в те годы и рядом не стояли. Я об этом речь вёл.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07
    +2
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55
    Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь.
    Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...
    Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.
    Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.
    Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато.
    knmua
      knmua, 21.04.2018 23:41
    +1
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    knmua, 21.04.2018 20:51 OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь! Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читавОболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.Отже питання риторичне кому з нас потрібно ще в чому розібратися!?Отже захищаючи якксь думку, ви підписалися за попереднього дописувача.Масло масляне.
    ===========
    Так він про Верес правильно написав, 5 років назад професійного клубу Верес не існувало ВЗАГАЛІ, це по перше, по друге про Оболонь Ви де що чули, але й гадки не маєте про те що відбувалося. Що до Арсеналу, то той же Верес, це зовсім не той Верес, що був у 1993-му і форма власності мінялась і самі власники мінялись!
    А хлопець правильно написав, що 5 років назад про такі команди як Верес ніхто навіть не чув, але за толкового господаря команди вийшли і грають в УПЛ, а Чорноморець , у якого набагато яскравіша історія, може УПЛ покинути.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    +1
    knmua, 21.04.2018 20:51
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь!
    Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.
    ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читав
    Оболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.
    Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..
    Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.
    Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?
    Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.
    Отже питання риторичне кому з нас потрібно ще в чому розібратися!?
    Отже захищаючи якксь думку, ви підписалися за попереднього дописувача.
    Масло масляне.
    dimonlimonov
      dimonlimonov, 21.04.2018 19:54
    +1
    После майдана бизнес Климова сдох. Финансировать команду не чем. Российские инвесторы некогда появившиеся на горизонте , понятно слились. База и стадион в залоге.
    Всё. Желающих купить только имя пока нет. Болельщики акционерно финансировать не хотят и не могут.
    kturjfnktn
      kturjfnktn, 21.04.2018 16:15
    +1
    1. С фамимлией Безрук вратарём быть нельзя. В лучшем случае бол-боем.
    2. Негры не спасут "черноморец". Негры любят доллары, а не Одессу.
    3.Есть шанс с таким составом надолго застрять в первой лиге.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 22.04.2018 08:47
    0
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:42
    Александр раес, приезжай ко мне и я тебе расскажу о футболе столько что тебе мало не покажется, сынок.
    "Синку" це я образно(надпотужний сарказм), в т.ч. на вік в акауті не дивився, але всеодно прошу вибачення, бо я був неправий. Чорноморець-то ясний красний, що команда з надпотужною і величезною історією. І мені, як західняку навіть теж важко дивитися як грає Чорноморець, або до чого його довели. Нажаль я не знаю глибоко історії Чорноморця(раніше 1990року) тому що не одесит-раз, не палкий фанат-два і не робот, щоб все памятати-три.
    Але Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь-це команди які я знаю вже років 20 точно, що за ними слідкую.
    Хіба Олімпік, якщо не помиляюся десь всередині 2000них років з другої ліги почав грати, він мене мало цікавив і з усіх команд найменше цікавить, хоча б тому, що ФФУ у нас до кісток продонецька і просовують клуби тільки ті, що в"тємє", а це вам і Верес, який без кола і двора з 4 місця просунули в примерку
    Я взагалі дивлюся на наш чемпіонат і мені, футбольному вболівальнику бридко стає на саму систему.
    Ну блатата прийшла до керма, досвіду нуль, розуму нуль, Ахметов гроші підкидає і вони виплясують перед ним, а це вам і свої компнди в примерці, і прохідні матчі і весь той троллінг з рижими собаками. Ну люди ж не сліпі...
    І навіть якщо згадати"братву", то львівські, одеські, київські завжди били окремо, але ж данєцкій поц хоце всіх підгребти!Не вийде.Шкода, що піддаються команди приниженню. Я переконаний, що в тій же Одесі, Львові, є нормальні Мужики, які декого в ФФУ і не тільки можуть поставити на місце як по закону так і по понятіях, створити хороші футбольні колективи і чітко дати зрозуміти, що лізти не варто!
    Чи може хтось поспорить зі мною і скаже, що судді не бояться дати червону чи пеналь лишню у ворота Шахти?Ану пригадайте, щоб просто 100% помилка була проти Шахти чи пєналь лєвий, чи червона як тоді Гармашу в матчі з ШД, що вийшов за поле і т.д.Немає такого, бо всі прикормлені в т.ч. і през ФФУ, І як би він там нехай не співає(Павелко), а пляше він точно не під Київський вальс.
    Ще Суркіс говорив колись, що Шахта столкнеться з проблемою легіонерів. І як бачимо...так і є. Легіонер Шахти-це професіонали, і хіба він не бачить, що вони грають наче в гонки, тільки на трасі нікого немає, а якщо є, то тільки одна машина, бо всі інші або дають себе обігнати або гарно притулюються до обочини і шахта їх обганяє як стоячими. Навіть футболісти шахти недоторкані, хлопці з інших команд бояться щось і сказати чи зарядити смачно підкат невдалий, бо розмова буде з дядьою... А судді і подавно по їх же видно! Згадати того ж срну як він щоматчу вишкірювався на суддів чи гравців суперника.Є куча відеодоказів.Чи хтось думає, що у нас немає корупції у футболі? Хоча зараз може й немає, зараз усі знають проти кого не можна йти у підкат, прои кого не можна випадково навіть не правильно судити, по по приїзду після матчк хата вже може буди спалена.
    Дивлюся на це все і смішно і плакати хочеться.
    Та ладно би закрили б очі. Ну мужики, ви ж ставите ставлєніка рулити ффу, а в нього команда повні нулячі і делетанти, що з футболом мають мало спільного. Туму приклад-по юніорці за перебір жовтих скандал про непопадання збірної на чемпіонат європи чили?От це тільки вурхушка айсбергу. Маркевич тим тільки і займається, що обсуждає ДК, а чого ж Срну не поливає граззю?А, нуда, як же ж так підопічного"хазяїна" не можна ображати.
    У мене є велике бажання, щоб мужики нормальні взяли асоціацію в свої руки і розвивали, щоб з кожного регіону був представник і захищав свій регіон, а не так як зараз.Потрібно вирвати ффу з донецьких рук, чи лондонських, уже й не поймеш як називати.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 22.04.2018 08:47
    0
    Валерий Бирзул, 21.04.2018 23:42
    Александр раес, приезжай ко мне и я тебе расскажу о футболе столько что тебе мало не покажется, сынок.
    "Синку" це я образно(надпотужний сарказм), в т.ч. на вік в акауті не дивився, але всеодно прошу вибачення, бо я був неправий. Чорноморець-то ясний красний, що команда з надпотужною і величезною історією. І мені, як західняку навіть теж важко дивитися як грає Чорноморець, або до чого його довели. Нажаль я не знаю глибоко історії Чорноморця(раніше 1990року) тому що не одесит-раз, не палкий фанат-два і не робот, щоб все памятати-три.
    Але Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь-це команди які я знаю вже років 20 точно, що за ними слідкую.
    Хіба Олімпік, якщо не помиляюся десь всередині 2000них років з другої ліги почав грати, він мене мало цікавив і з усіх команд найменше цікавить, хоча б тому, що ФФУ у нас до кісток продонецька і просовують клуби тільки ті, що в"тємє", а це вам і Верес, який без кола і двора з 4 місця просунули в примерку
    Я взагалі дивлюся на наш чемпіонат і мені, футбольному вболівальнику бридко стає на саму систему.
    Ну блатата прийшла до керма, досвіду нуль, розуму нуль, Ахметов гроші підкидає і вони виплясують перед ним, а це вам і свої компнди в примерці, і прохідні матчі і весь той троллінг з рижими собаками. Ну люди ж не сліпі...
    І навіть якщо згадати"братву", то львівські, одеські, київські завжди били окремо, але ж данєцкій поц хоце всіх підгребти!Не вийде.Шкода, що піддаються команди приниженню. Я переконаний, що в тій же Одесі, Львові, є нормальні Мужики, які декого в ФФУ і не тільки можуть поставити на місце як по закону так і по понятіях, створити хороші футбольні колективи і чітко дати зрозуміти, що лізти не варто!
    Чи може хтось поспорить зі мною і скаже, що судді не бояться дати червону чи пеналь лишню у ворота Шахти?Ану пригадайте, щоб просто 100% помилка була проти Шахти чи пєналь лєвий, чи червона як тоді Гармашу в матчі з ШД, що вийшов за поле і т.д.Немає такого, бо всі прикормлені в т.ч. і през ФФУ, І як би він там нехай не співає(Павелко), а пляше він точно не під Київський вальс.
    Ще Суркіс говорив колись, що Шахта столкнеться з проблемою легіонерів. І як бачимо...так і є. Легіонер Шахти-це професіонали, і хіба він не бачить, що вони грають наче в гонки, тільки на трасі нікого немає, а якщо є, то тільки одна машина, бо всі інші або дають себе обігнати або гарно притулюються до обочини і шахта їх обганяє як стоячими. Навіть футболісти шахти недоторкані, хлопці з інших команд бояться щось і сказати чи зарядити смачно підкат невдалий, бо розмова буде з дядьою... А судді і подавно по їх же видно! Згадати того ж срну як він щоматчу вишкірювався на суддів чи гравців суперника.Є куча відеодоказів.Чи хтось думає, що у нас немає корупції у футболі? Хоча зараз може й немає, зараз усі знають проти кого не можна йти у підкат, прои кого не можна випадково навіть не правильно судити, по по приїзду після матчк хата вже може буди спалена.
    Дивлюся на це все і смішно і плакати хочеться.
    Та ладно би закрили б очі. Ну мужики, ви ж ставите ставлєніка рулити ффу, а в нього команда повні нулячі і делетанти, що з футболом мають мало спільного. Туму приклад-по юніорці за перебір жовтих скандал про непопадання збірної на чемпіонат європи чили?От це тільки вурхушка айсбергу. Маркевич тим тільки і займається, що обсуждає ДК, а чого ж Срну не поливає граззю?А, нуда, як же ж так підопічного"хазяїна" не можна ображати.
    У мене є велике бажання, щоб мужики нормальні взяли асоціацію в свої руки і розвивали, щоб з кожного регіону був представник і захищав свій регіон, а не так як зараз.Потрібно вирвати ффу з донецьких рук, чи лондонських, уже й не поймеш як називати.
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 22:32
    0
    knmua, 21.04.2018 20:51
    OLEXANDER-RAES, 21.04.2018 20:07 Валерий Бирзул, 21.04.2018 16:55 Интересно пять лет назад кто то слышал о таких командах, не в обиду этим командам, как Сталь , Звезда , Верес, Олимпик, Мариуполь. Сейчас они на равных... Руководство Черноморца, Вам тварям за город не стыдно? Имея такую тренировочную базу, такой стадион, имя команды, которую боялись все сильнейшие команды СНГ. Уничтожили команду гон...ны... Руководители бл...дь. Тобі, синку, скільки рочків то? Верес блєстав в 90х і не здувся як ЦСКА, Арсенал, кривбас, прикарпаття, закарпаття, оболонь і інші... А про Верес ти і не знав?То почитай...Зірка Кіроваград!?Зірка Нібас чув таку?Також привіт з 90х.Маріуполь!?-Металург Маріуполь, Ілічівець- команда на слуху вже добрих років 20..25 як мінімум.Я бачу ти в футболі малувато знаєш, ох малувато. ======Шановний, Верес "блєств" у 93-му аж півсезона!!! А у 2011-му взагалі втратив професійний статус! Відродилася команда тільки у 2015-му і її поява в УПЛ мала б зацікавити компетентні органи. ЦСКА, це і є Арсенал і наразі грає у першій лізі, також дійшов до 1/8 кубку, а Оболонь зараз називається Оболонь-Бровар і грає у першій лізі!!Спершу ніж комусь щось розказувати переконайтеся в тому, що самі на цьому розумієтесь!
    Верес-був і є принаймі завжди була СДЮШ і ніколи не пропадав, а статус професійного, дійсно по фінансових причинах-втрачав.
    ЦСКА, і як його реорганізовували, перейменовували., змінюли форму власності і/та Арсенал і теперішній Арсенал Київщина ійого власники і тому подібні-це різні клуби з різними формами власності і все з того витікающе. Звісно, якщо не читати вікіпедію, де напишуть те, щоб ти читав
    Оболонь-так само...Власником були бізнесмени, а гроші давав директор, голова правління пивоварні, потім він їм дулю показав і клуб збанкрутував і створив вже під своїм крилом, пивоварним брендом- оболонь-бровар. Так що з оболонню це теж різні команди.
    Можна згадати так металіст, запор, роздвоєння Дніпра. Хоча там свої нюанси, але ж..
    Але розмова в мене була з однією особою, тут записався ти, вікіпедію начитавшись, але ти прочитай що писав той товаріщ, що хто про ті команди чув? У нпх у всіх історія, в кожного своя, натуральна і вони завжди були ті клуби, а писати" интересно, 5 лет назад кто то слышал про эти команды"-це нерзумно.
    Отже ти тримай війдповідь, чк правонаступник тією особи, що так написала, чи ти просто 5коп кинув, блиснув знанням?
    Валерій Бирзул написав, я поз.ясник, ти ж вклинився, отже ти захищаєш неправдиві його слова.