29.07.2017, FT   ТВ-трансляция: 

Відкриття сезону на Олімпійському: Динамо не залишило шансів Карпатам

Команда Олександра Хацкевича забила п'ять «сухих» голів у ворота львів'ян

fcdynamo.kiev.ua
© fcdynamo.kiev.ua
Після недавньої перемоги над  «Янг Бойз», як і обіцяв наставник  столичного клубу Олександр Хацкевич,  відбулися певні ротації в складі «Динамо». Тож вперше з початку чемпіонату на поле вийшли Рудько і Буяльський, а поляк Кендзьора взагалі дебютував в складі «Динамо». Іспанський керманич «Карпат» також зробив деякі перестановки у складі  «левів». Оскільки Кортеджано ще не відновився після мікротравми, а Осман перебуває в оренді саме в «Динамо», то на лівому фланзі оборони дебютував 18-річний гравець молодіжного складу «Карпат» Орест Лебеденко. Замість Перейри в центрі оборони діяв Лобай, а Аркеса замінив Ткачук, який, як і Лебеденко, також дебютував в «Карпатах». Відзначимо і появу Гуцуляка, для якого це була перша гра у новому сезоні.
 
«Динамівці» без розвідки розпочали зустріч, і Мисак дивом рятує ворота після удару з близької відстані досвідченого Мбокані. І все ж господарі поля через хвилину таки вийшли вперед. Ярмоленко з правого флангу атаки увірвався до штрафного і зробив передачу низом на Буяльського, який в один дотик застав зненацька воротаря «Карпат». До речі, це був 50-й у чемпіонатах України домашній гол «Динамо» у ворота «зелено-білих».
 
Після пропущеного голу гра дещо вирівнялася. «Динамо» хоч і багато атакувало, але до небезпечних моментів справа не доходила. Зрештою і Рудько не доводилося рятувати свою команду після ударів суперників. Зокрема, єдиний у стартовому складі легіонер «Карпат» Рібас постійно перебував під опікою досвідченого Хачеріді. Під кінець тайму дебютант «Динамо» Кендзьора здійснив фланговий прохід, який завершився передачею до штрафного. Кльоц несподівано «зрізав» м’яч у власні ворота, і Мисак знову продемонстрував чудову реакцію, ліквідувавши загрозу.
 
Ледь розпочався другий тайм, як «Карпати» створили перший у грі гольовий момент. Кльоц робив передачу під удар Гуцуляку, але Олексій по м’ячу не влучив і тим самим дезорієнтував Рібаса, який був поруч і також не зумів завдати удару. Натомість «Динамо» свого шасну не втратило. Кадар з лівого флангу знайшов у штрафному неприкритого Циганкова, і Віктор, обробивши м’яча, потужно пробив повз воротаря.
 
Не встигли оговтатися «Карпати» від такого розвитку подій, як пропустили ще один гол. Швидка атака господарів лівим флангом завершилася передачею Буяльського на Мбокані, який перекинув м’яч через воротаря. Але на цьому неприємності для гостей не завершилися. Після удару Шепелєва м’яч зрикошетив від захисника у ворота, проте Мисак парирував цей удар, але Циганков першим встиг на добивання. 
 
Потім пішла серія замін, і в складі «Карпат» дебютував ще один новачок-легіонер, аргентинець Франсіско Ді Франко, а в складі «Динамо» глядачі оплесками зустріли повернення до складу «синьо-білих» 34-річного Олега Гусєва.
 
Під кінець матчу «Карпати» мали нагоду забити гол престижу, але Лобай влучив у лежачого Віду. Натомість Циганков знову після рикошету при добиванні забив подібний гол головою, оформивши свій перший хет-трик у Прем’єр-лізі (у 23-й грі).
 
У підсумку «Динамо» здобуло третю поспіль домашню перемогу над «Карпатами» з великим рахунком, а загалом 9-ту розгромну перемогу над львівським клубом, в тому числі вперше з рахунком 5:0. До речі, столичний клуб вже рекордний, 20-й раз, перемагає суперників у чемпіонатах з таким рахунком. «Динамівці» продовжили свою клубну рекордну в чемпіонатах безнічийну домашню серія до 30-ти ігор: 24 перемоги та 6 поразок. «Карпати» ж 4-й раз повторили клубний  антирекорд, програвши у чемпіонаті з різницею у 5 м’ячів. Востаннє «зелено-білі» зазнавали такої поразки ще 27 листопада 2011 року – на своєму полі від «Шахтаря».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Динамо» (Киев) - «Карпаты» (Львов) - 5:0 (1:0)

Виталий Буяльский, 8, Виктор Цыганков, 55. 62. 83. Дьемерси Мбокани, 58.

«Динамо»: Артур Рудько, Домагой Вида, Евгений Хачериди, Тамаш Кадар, Томаш Кендзёра, Виктор Цыганков, Виталий Буяльский, Никита Корзун, Андрей Ярмоленко (Олег Гусев, '67), Владимир Шепелев (Артем Беседин, '76), Дьемерси Мбокани (Артем Кравец, '63)

«Карпаты»: Роман Мысак, Андрей Нестеров, Денис Мирошниченко, Иван Лобай, Орест Лебеденко (Андрей Бусько, '88), Дмитрий Клёц, Игорь Я. Худобяк (Марио Аркес, '65), Юрий Ткачук, Алексей Гуцуляк, Себастьян Рибас, Амбросий Чачуа (Франсиско Ди Франко, '65)

Евгений Хачериди, 71. Тамаш Кадар, 74. - Орест Лебеденко, 77.

Арбитр: Ярослав Козык (Мукачево)

Удары (в створ): 9 (7) – 3 (1).
Угловые: 3 – 5.
Офсайды: 1 – 3.

Зрителей: 7.489.

ДИНАМО - КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Nashwill
      Nashwill, 30.07.2017 20:43
    0
    наче в тебе є чим думати...
    Istm
      Istm, 30.07.2017 19:15
    +4
    а потом и Металлист
    andron.55.ru
      andron.55.ru, 30.07.2017 14:58
    +4
    LAZIO, 30.07.2017 14:19
    Читаю коменти і дивуюсь..хамське вілношення...тут про футбол потрібно говорит...а якщо є якісь притензії позафутболом - зберіться, лайте один одному добрий люлєй і радійте...що за хамство - я не розумію....звідкіля така негативна агресія????
    Ветер дует с педарасии лугандонии и даунбаса
    LAZIO
    LAZIO, 30.07.2017 14:19
    +4
    Читаю коменти і дивуюсь..хамське вілношення...тут про футбол потрібно говорит...а якщо є якісь притензії позафутболом - зберіться, лайте один одному добрий люлєй і радійте...що за хамство - я не розумію....звідкіля така негативна агресія????
    scorpio16
      scorpio16, 30.07.2017 13:42
    0
    Рано петь дифирамбы этой команде ... Результат будем смотреть после зимних сборов... Пока играют на энтузиазме , новый тренер, нужно доказывать , да игра изменилась, есть перспектива, но ещё рано что-то говорить+ линия атаки держится на трёх игроках Гармаш-Ярмоленко-Мбокани , неизвестно , уйдет ли Ярмоленко , а непопала к в еврокубки и на выход может быть и Мбокани , потом проблем много в защите , а Бешикташ не оставляет попыток подписать Виду , уйдет Вида если, то будет проходной двор ... По-этому выграли молодцы , но будем смотреть и дальше что будет+щас такие Карпаты команды уровня Динамо должны на одном дыхании проходить , это как аксиома должна быть , и не нужно делать из этого прям суперматч ))
    orl405
      orl405, 30.07.2017 13:29
    -21
    Комментарий свернут. Показать
    Усих справжних куян з великою перемогою!
    Joe777
      Joe777, 30.07.2017 11:43
    +16
    Так весело читать, как донецкие чмошники, которые неделю назад за щеку взяли, ссат кипятком))
    Welsh
      Welsh, 30.07.2017 11:41
    +12
    belish, 30.07.2017 10:40
    Фу блять аж противно, динамоботы кукарекают про какую то крутую победу, хотя тут чистый договорняк.
    Как и цыган, который вчера сцал в штаны и кукарекал от радости когда кыяны забивали.
    Интересно он будет сегодня спрашивать у экспертов, почему рагули не бодались, а стояли раком весь матч?
    Тебя что, опустили чечено-буряты на бамбасе? Столько агрессии, слово "кукарекать" повторяешь все время... Смирись со своей участью, бестолковый...
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 30.07.2017 11:39
    +3
    Не забашляють , рік тому в Ахметова не взяли .
    Андрей Штогрин
      Андрей Штогрин, 30.07.2017 11:14
    +8
    belish, 30.07.2017 10:40
    Фу блять аж противно, динамоботы кукарекают про какую то крутую победу, хотя тут чистый договорняк.
    Как и цыган, который вчера сцал в штаны и кукарекал от радости когда кыяны забивали.
    Интересно он будет сегодня спрашивать у экспертов, почему рагули не бодались, а стояли раком весь матч?
    янг бойзу тоже забашляли?
    Alexandr Yago
      Alexandr Yago, 30.07.2017 11:11
    +3
    Дыму не надо мучать команду и болельщиков постоянными сменами тренеров.
    В здравом уме если уж быть - подписать нашего перспективного тренера, до конца сезона заняться кадрами с прицелом наиграть костяк для выигрыша в след сезоне первой лиги и, вернувшись в премьер-лигу с ходу бороться за еврокубковые места.
    А то руководство пока только топит команду без толку - без боли смотреть невозможно.
    Alexandr Yago
      Alexandr Yago, 30.07.2017 11:01
    +4
    По Карпатам все понятно и так.
    А тут многие хотят от Карпат невозможного - за 2 игры поставить игру команде в которой половина новичков, да и "старики" в прошлом сезоне не впечатляли и чуть дно не пробили...
    Тогда ребят - Вы в сказке живете. А реальность - это суровая такая штука. Дадим игр 5-6 и тогда, если не будет никаких улучшений именно в игре, а не результате - будем гогно в тренера метать.
    Кто из последних тренеров Карпат за пару-тройку лет (пальцев уже на руках ногах не хватает чтобы сосчитать) за несколько игр смог хоть что то в Карпатах слепить? Не припоминаю.
    Менеджмент там рулит командой...
    Наберемся терпения и ждем пока.
    Карпаты куплены Динамой? Тем, кто так считает прямая дорога к докторам мозгоправам. Фу просто
    Dinilon
      Dinilon, 30.07.2017 10:51
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    acfred, 30.07.2017 09:43
    Карпаты отгребли лопатой, что то новый тренер карпат не впечатляет...
    Я бы скорей сказал - нагребли лопатой, Суркис наверное даже снова кредит в ПриватБанке взял.
    belish
      belish, 30.07.2017 10:40
    -11
    Фу блять аж противно, динамоботы кукарекают про какую то крутую победу, хотя тут чистый договорняк.
    Как и цыган, который вчера сцал в штаны и кукарекал от радости когда кыяны забивали.
    Интересно он будет сегодня спрашивать у экспертов, почему рагули не бодались, а стояли раком весь матч?
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 30.07.2017 10:40
    +3
    В Шахтаря є адекватні вболівальники , а є ватні дибіли , на зразок доктора бикова .
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 30.07.2017 10:36
    +2
    В Шахтаря є адекватні а є ватні дибіли . Навіщо їм щось доказувати .
    Istm
      Istm, 30.07.2017 10:23
    +3
    Amixem, 30.07.2017 08:18
    За эту плохую игру жены калпат зимой будут ходить в хороших шубах.
    ботов обычно игнорирую. тут отвечу всему помету - идиоты, вы действительно верили, что эти Карпаты, которые убивает дыминский вместе с шарлатанами испанскими, могли что-то на сегодня противопоставить ДК?
    сейчас это кандидат №1 на вылет с треском в первую лигу. Хотя, если договорятся с Мазяром и дадут ему возможность нормально работать - все может очень поменяться.
    franeska
      franeska, 30.07.2017 10:22
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    Не знаю как Бентли но судья матча динама - Черноморец, точно в новой шубе ходить будет.
    Володимир Захаров
      Володимир Захаров, 30.07.2017 10:20
    +1
    evil_back, 29.07.2017 21:39
    Плюсую много раз, особенно если эти бревна ссут допингом и плюют на феирплей.
    Istm
      Istm, 30.07.2017 10:16
    0
    Belish, 29.07.2017 21:47
    ФК "польска курва" можно поздравить со щедрыми премиальными, за слив.
    меняй стул, этот уже прогорел.
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 29.07.2017 21:32
    +29
    Да уж... на Карпаты просто больно смотреть...
    Vadim Kuzmenko
      Vadim Kuzmenko, 29.07.2017 21:28
    +29
    Комментарий свернут. Показать
    Оказывается карпаты в прошлом сезоне еще не пробили дно. Так что в этом сезоне точно в первую лигу! Испанский как бы тренер и его ширпотреб полностью соответствуют результатам
    Dynamo_s_Dnepra
      Dynamo_s_Dnepra, 29.07.2017 21:27
    +25
    Шикарный матч, шикарная победа. Игра Динамо - одно удовольствие
    Jeck
      Jeck, 29.07.2017 21:34
    +23
    Понабирали секонд-хенду закордонного, бо думають якщо аргентинець, то вже майже Марадона.
    А секонд-хенд приїхав в Україну і подумав, що тут можна однією лівою грати.
    Отак і грають - 2 удари по воротах за 2 матчі.
    Просто жах
    А Динамо молодці, від матчу до матчу проглядається Команда, яку давно чекають.
    Павел Мельников
      Павел Мельников, 29.07.2017 23:01
    +20
    haryla, 29.07.2017 22:57
    Интересно, сколько суркисня проплатила за этот слив.
    Походу твоей жопай и расчитались
    yuretc2000
      yuretc2000, 29.07.2017 23:17
    +19
    Hiahe21, 29.07.2017 23:03
    Ну ХАЧкевичь наверно хороший, плакался на судей в матче против Шахты, а про не поставленные пенали с Черноморцем не говорил.
    Лицемерное чмо, одним словом.
    Чмо ты, гнида и падаль. Что же вы за мрази такие - какие-то недочеловеки. Все что умеете, так говном плеваться во все стороны. Гадко от одной мысли, что такие уроды где-то есть.
    Павел Мельников
      Павел Мельников, 29.07.2017 22:55
    +17
    dr.bykoff1, 29.07.2017 22:36
    Бгагагага! Ну так шубной шушере слиться это надо уметь! Корпате вуффф!
    Твою ма.. Ты где сегодня видел игру Шахтера??? Динамо именно играло и играло красиво.что ты свой пятак мочишь туда где тебе не рады.и просто ты в футболе не разбираешься.нужно быть объективным а не тупо на жабу говорить верблюд
    Joe777
      Joe777, 30.07.2017 11:43
    +16
    Так весело читать, как донецкие чмошники, которые неделю назад за щеку взяли, ссат кипятком))
    alex_kor
      alex_kor, 29.07.2017 21:54
    +16
    Играли с потенциальной командой 1й лиги, до небес поднимать игроков не стоит, но...
    Потворюсь, Динамо наконец играе тв футбол, который умееет - быстрые контратаки, минимальное кол-во пасов. И игра в два форварда ( во 2й половине 2го тайма).
    Это тот стиль Динамо, который нас радовал в 97-99 гг ( не говоря уже о 75,86)
    Приятно смотреть, видно, что ребята хотят бежать, играть, получать удовольствие. Даже при 3-4-5:0 не останавливались, а бежали добивать. Такого не помню с тех самых 90х годов.
    Неужто Хацкевич все таки смог вдолбить мажорам что-то правильное?!
    С победой!
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 29.07.2017 23:13
    +14
    І спустились з терикону адепти шахти Ріната , і давай срати . Більше вони ні на що не здатні . Амінь.
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 29.07.2017 22:48
    +14
    А татарину "слитьса" і вміти не треба . Всі пам'ятають як Гришко з ОД радів голу шахти з офсайда в свої ворота.
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 29.07.2017 21:48
    +14
    Неплохо Мбокани начал, в каждом матче забивает, Цыганков создает очень хорошую конкуренцию Гонсалесу.. Пока Хацкевич все делает правильно, Гармашу перед швейцарцами дал отдохнуть..Поляк вроде норм.
    serge1234
      serge1234, 29.07.2017 23:27
    +13
    dr.bykoff1, 29.07.2017 23:26
    Кококококо, чаечки, кококококо! Кудахтахтах, када в Мариуполь?
    Донецкие петухи почему-то в Киеве живут и тренируются. К чему бы это? Наверное на Бамбассе все не очень харашо Пагудим
    deN_92
      deN_92, 29.07.2017 21:31
    +13
    Dynamo_s_Dnepra, 29.07.2017 21:27
    Шикарный матч, шикарная победа. Игра Динамо - одно удовольствие
    не забувайте, ви граєте на стільки сильно, на скільки вам дає це робити суперник...
    Welsh
      Welsh, 30.07.2017 11:41
    +12
    belish, 30.07.2017 10:40
    Фу блять аж противно, динамоботы кукарекают про какую то крутую победу, хотя тут чистый договорняк.
    Как и цыган, который вчера сцал в штаны и кукарекал от радости когда кыяны забивали.
    Интересно он будет сегодня спрашивать у экспертов, почему рагули не бодались, а стояли раком весь матч?
    Тебя что, опустили чечено-буряты на бамбасе? Столько агрессии, слово "кукарекать" повторяешь все время... Смирись со своей участью, бестолковый...
    Zirkaa
      Zirkaa, 29.07.2017 22:40
    +12
    dr.bykoff1, 29.07.2017 22:36
    Бгагагага! Ну так шубной шушере слиться это надо уметь! Корпате вуффф!
    Быдлота многоликая, ты бы закрыла ротик свой вонючий до матчей твоей штольни против зари и мариуполя, и потом бы говорила про сливы матчей.
    Dynamo_s_Dnepra
      Dynamo_s_Dnepra, 29.07.2017 21:51
    +12
    Belish, 29.07.2017 21:47
    ФК "польска курва" можно поздравить со щедрыми премиальными, за слив.
    За сливы будешь зарю и мариуполь поздравлять
    Vadim Kuzmenko
      Vadim Kuzmenko, 29.07.2017 21:37
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Ну а насчет динамо то может и не образец но все же очень хороший пример того что нужно играть в тот футбол для которого у тебя есть футболисты! А не строить из себя барселону когда у тебя в команде одни бревна!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 29.07.2017 21:34
    +11
    Жаль Карпаты даже, просто паровым катком по ним проехались, да еще и не выкладываясь на все 100 явно.
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 29.07.2017 21:52
    +10
    Динамо з перемою . Радіти рано , теперішні Карпати може обіграти будь хто в УПЛ . Реальну оцінку можна буде дати череж місяць . Хоча промінь надії є .