Сергій ПІДДУБНИЙ: «В нас головні ігри ще попереду»

«Кардинал-Ровно» – «Приват» – 7:2. Послематчевый комментарий главного тренера ровенчан

Сергій ПІДДУБНИЙ: «В нас головні ігри ще попереду»

Якщо тренера «Привату» не довелося довго чекати, то Сергія Піддубного, який не лише керував діями команди, як головний тренер, а й сам брав безпосередню участь у грі, довелося трохи зачекати.

- На жаль, вже на початку гри ми пропустили досить нелогічний гол, але на щастя в подальшому нам вдалося опанувати себе і довести гру до логічного завершення. Саме головне – це те, що ми перемогли і здобули три очки. Як відомо, «Енергія» програла в Покровському, і ми впритул наблизилися до неї. І тепер нас віддаляє від третього місця лише одне очко. А наступний матч чемпіонату ми якраз і проводимо вдома з львів’янами. Ось у цій грі і буде розігруватися так звані 6 очок. Тому будемо налаштовуватися на цю гру і відповідно готуватися до неї.

Одне, що хочу сказати, мене в цьому чемпіонаті явно турбує і вибиває нас із колії зовсім незрозумілий календар. Як його складали? Ось подивіться самі. То ми граємо три поспіль гри в гостях, а то тричі поспіль приймаємо суперника в себе. Потім провели три гри і знову майже місячна пауза. Це для команди дуже погано, адже ми випадаємо з ігрового ритму. Не витримується мікроцикл тренувального процесу. І це все я вважаю великим мінусом.

Наступну гру ми знову проводимо з «Приватом». Але це вже буде зовсім інша гра, адже це кубковий матч. Окрім того, мені відомо, що «Приват» планує дозаявити гравців, які вже пограли в Екстра-лізі. Тому, як воно буде далі, побачимо. Але на це не треба зважати, адже в кубкових іграх не важливо – хто суперник. Потрібно демонструвати свою гру. Я особисто хочу бачити на майданчику, щоб майстерність наших гравців росла, адже поки що деякі грають не так, як мені хотілося б.

Ще одним фактором є те, що в нашій команді відсутня конкуренція в боротьбі за місце в складі. Ось у минулому матчі в нас травмувався Кашуба. Як для мене, він дуже важливий гравець, справжня бойова одиниця. Який на старті зіграв дуже ефектно і ефективно, а потім дещо здав. Але він свій рівень тримає. І ніби підводячи підсумки 2014 року, хочу зазначити, що я не помилився обравши цього гравця. Він весь час тримав свою планку і нижче своїх можливостей не грав. Можливо в одній грі – з «Локомотивом», але на це є свої причини. А так він досить важлива фігура в нашій команді. Тому бажаю йому, щоб він по скоріше вилікувався і допомагав нам й надалі.

На свята ми не роз’їжджаємося на довгий період. Плануємо надати футболістам два дні на Новий рік. Зрозуміло, що будемо відпочивати і на Різдво. Проте є в нас гравці, які живуть не так близько від Рівного, і я йду їм назустріч. Вони на Новий рік їдуть додому святкувати, і виникає проблема із зворотними квитками. Це може дещо вплинути на тренувальний процес. А все через те, що в нас не має достатньої кількості гравців, щоб створити бодай якусь конкуренцію за місце в складі. Тому якщо один-два гравці випадають, чи відсутні з певних причин, нам немає ким їх замінити. Трапляється, що той чи інший гравець на певний час втрачає форму, і знову ж таки проблема замінити ніким. І як показала практика, перед грою з «Локомотивом» довелося відпустити Фаренюка в ВУЗ на тиждень. Він поїхав на тиждень, а коли повернувся, це був вже не той Артем. Від нього залишилися «ріжки та ніжки». Ще й досі він не може зібратися. Тобто, якщо людина випадає на тиждень з тренувального процесу, то потім їй треба надолужувати згаяне, а так як у нас кожний гравець на рахунку, потрібно щось мудрувати, варіювати складом і т.д.

Але в нас головні ігри ще попереду. І найголовніше, щоб не було травм, а ми в свою чергу будемо грати на позитивний результат і награвати нові комбінації, доводячи їх до автоматизму.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности