КМЛ-2014: М1 делает уверенный шаг к финалу

Телеканал «112 Украина» не устоял в матче против команды Дмитрия Сластена

Заключним матчем суботнього ігрового дня у Медіа-лізі став бій між каналами 112 Україна і М1. Точніше сказати – бійня. А як ще назвати те, що зробили «музиканти» у звітному матчі? Невезіння? Співпадіння? Невдалий день? Ні, я думаю, що це була справжня бійня – М1 цілковито і безальтернативно розгромив 112-х. Хоча все починалось зовсім по-іншому…

З перших хвилин сині захопили ініціативу і, упустивши одну непогану можливість, все ж зуміли відкрити рахунок на третій хвилині, коли Іван Мотриченко зблизька розстріляв ворота М1. Зелені могли відразу ж зрівняти рахунок, але два удари Дмитра Сластьона прийняли на себе по-черзі голкіпер і каркас воріт. Надалі гра помітно відкрилась, зумовивши появу великої кількості гольових моментів у двох команд, проте всі ці моменти методично «тринькались» аж до вісімнадцятої хвилини, коли вищезгаданий Сластьон поновив паритет у грі. Та на цьому Дмитро не зупинився, вивівши свою команду вперед акурат перед перервою.

Як показав час – у першому таймі М1 лише розігрівались, точніше розігрівом займався той, кому вже вдруге поспіль вдається забити шість м’ячів протягом одного матчу. Так-так, і у цій грі «п’ятірка» зелених зумів наколотити шість «банок». Вже на перших секундах гри Січкар і Сластьон розіграли комбінацію з виводом останнього на ударну позицію, проте з першої спроби у нього нічого не вийшло. Та хлопці не довго тушувались і майже відразу ж повторили свою комбінацію, причому цього разу більш вдало – 1:3. Та, як я вже згадував – Дмитро не зупинився на досягнутому і до фінального свистка зумів забити шість м’ячів у ворота синіх. Що ж до самих 112-х, то вони зуміли відіграти забити свій другий гол на тридцять першій хвилині стараннями Тиграна Мартиросяна.

Сироченко Василь, М1:

- Дуже задоволені перемогою, зважаючи на той факт, що багато наших ключових гравців з різних причин не змогли сьогодні зіграти. Тим не менше і цього складу виявилось достатньо, щоб здобути впевнену перемогу.

- Як можете прокоментувати дію ваших партнерів по команді сьогодні.
- Ну, у нас зіграна команда, але ми все рівно стараємось вдосконалювати гру.

- Загалом, вашій команді вже вдалось виконати «задачу мінімум» у групі?
- В принципі у нас ще залишається одна гра, після якої ми і зробимо висновки.

Кучеренко Ярослав, 112 Україна:

- Загалом у нас молода, амбіційна команда, як наприклад Тигран Мартиросян, у футболці якого я зараз стою. Проте йому потрібна підтримка з сторони партнерів, а ми сьогодні зіграли дуже погано і пропустили зовсім нелогічні голи. Особисто я, малюнку гри 112-го каналу не побачив.

- Тим не менше саме ваша команда відкрила рахунок у грі…
- Ну от я і кажу – ми амбіційна команда, можемо забити кучу голів, якщо пофарбить. Але зібратись і грати у справжній футзал ми не можемо.

- Суперників розбирали перед грою?
- Ну як сказати… Нам сказали, що Сластьон і в минулій грі забив шість голів. От і весь розбір.

112 Украина - М1 - 2:6
Голы: Мотриченко, 3, Мартиросян, 31 - Сластен, 18, 20, 21, 25, 33, 40.