Алексей ПОЛЯНСКИЙ: «Из Шахтера ни с кем не говорил»

Новичок ужгородской «Говерлы» - о своем уходе из «Ильичевца»

Алексей ПОЛЯНСКИЙ: «Из Шахтера ни с кем не говорил»
Півзахисник «Говерли» розповів, як опинився в другій лізі, та чому пішов із «Іллічівця».
 
Недавно низка спортивних вітчизняних видань повідомила про перехід Олексія Полянського до друголігового «Шахтаря-3». Певна річ, приїзд екс-гравця маріупольського «Іллічівця» до найнижчого професійного дивізіону став не тільки неочікуваним, а й дещо дивним. Олексію всього 28, тож про завершення кар’єри думати ще зарано. Відтак, причин погоджуватися на пониження у класі немає. Чим же керувався колись один із найперспективніших українських футболістів, переходячи до третьої команди «гірників»?
 
— Олексію, дещо дивно говорити з вами, як з футболістом, котрий представляє колектив другої ліги. Адже за міжсезонними чутками вас очікували щонайменш у клубах прем’єр-ліги, або ж навіть у зарубіжних чемпіо­натах. Чому ж опинилися в заявці «Шахтаря-3»?
— Насправді, дуже складно відповісти на ваше запитання. Справа в тому, що мені в клубі ніхто нічого не пояснював, а просто сказали, що тепер я гратиму за «Шахтар-3».
 
— Виходить так, що вас прос­то поставили перед фактом, і третя команда «гірників» виявилася єдиним варіантом продов­ження кар’єри?
— У мене чинний контракт із «Шахтарем», отож маю певні трудові зобов’язання перед цим клубом. Можливо, вже найближчим часом переїду до іншого колективу, але поки що виступатиму в другій лізі.
 
— Чому пішли з маріупольского «Іллічівця»? У вас закінчилася орендна угода?
— У Маріуполі виступав на правах оренди, яка була розрахована до кінця минулого сезону. На жаль, домовитися про подальшу спів­працю клуби не змогли, тож мені довелося повернутися до стану «гірників». А що трапилося далі, ви й самі чудово знаєте.
 
— Із кимось із керівництва донецького клубу спілкувалися? Можливо, мали розмову з Мірчою Луческу?
— Не було ніяких і ні з ким розмов. Я навіть нікого не бачив із керівництва.
 
— У міжсезоння активно ширилися чутки, що у ваших послугах зацікавлений одеський «Чорноморець», який начебто хотів підписати з вами повноцінний контракт. За деякою інформацією, ви проходили в Одесі оглядини, й тренерський штаб був вами повністю задоволений. Чому варіанту із «чорно-синіми» не судилося збутися?
— Тут усе доволі просто — клуби між собою не домовилися. Я справді перебував у Одесі на оглядинах, мене хотіли підписати, але остаточне рішення ухвалював «Шахтар». Що там саме трапилося, не знаю, але можливість перейти до стану «моряків» справді мала місце.
 
— Олексію, поки трансферне вікно в Україні ще відкрите, можливо, задумувалися про перехід до закордонних чемпіо­натів? Скажімо, скромніших, але стабільних (за зар­платною відомістю) чемпіонатів Польщі, Білорусі, Азербайджану тощо. Наприк­лад, добре відомі вам за виступами в УПЛ Сергій Пилипчук і Кирило Петров перебралися до Польщі, та, судячи з їхніх чисельних інтерв’ю, про свій вибір вони не жалкують!
— Щиро кажучи, варіант із закордоном навіть не розглядав. Мені в клубі сказали, що най-
ближчими днями мають підшукати мені новий колектив. Тому поки вичікую.
 
— А у вас свого агента немає, котрий би займався вашим працевлаштуванням?
— Ні, моїм працевлаштуванням займається донецький «Шахтар».
 
— Із наставником «Шахтатаря-3» Валерієм Рудаковим спілкуєтеся?
— Постійно спілкуюся, зреш­тою, з Валерієм Вікторовичем давно знайомий. Можу сказати, що у «Шахтарі-3» підтримую форму, тренуюся. Усе, як в інших колективах, тільки тут суціль одна молодь.
 
— І як почуваєтеся в компанії вчорашніх школярів?
— Незвично, звісно, але що поробиш. Потрібно виходити із ситуації. Якщо я хочу й надалі грати на серйозному рівні, пот­рібно пристосовуватися до нових умов. Якщо для цього потрібно тренуватися з молоддю, значить буду працювати з ними. Власне, у цьому немає нічого страшного, голов­не — тримати себе у формі, й сподіватися, що «гірники» таки визначаться з моїм питанням.
 
— Зовсім недавно в Інтернеті промайнула інформація, що з дня на день ви станете гравцем ужгородської «Говерли». Наскільки ця інформація відповідає дійсності?
— Із колективом В’ячеслава Грозного справді відбуваються тісні переговори, але поки про мій перехід до стану ужгородців говорити зарано. Подивимося, яких домовленостей вдасться досягнути клубам. Можливо, я й справді скоро поповню стан «Говерли».
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности