Геннадий ПРИХОДЬКО: «Доволен этим сезоном»

Главный тренер «Горняка» - о прошедшем сезоне во Второй лиге

Геннадий ПРИХОДЬКО: «Доволен этим сезоном»
Головний тренер «Гірника» підбиває підсумки вже минулого сезону, аналізує деякі проблемні моменти в грі та розповідає, чим відрізняється футбол у першій і другій лігах.
 
Четвертим клубом, який кваліфікувався до першої ліги за підсумками сезону, став «Гірник». Власне, впродовж року криворіжці інколи демонстрували доволі різнополюсні результати, але, в підсумку, таки змогли досягти поставленої мети. «УФ» вирішив поспілкуватись із головним наставником «гірників» особисто та дізнатися про головні причини удач та тимчасових розчарувань.
 
— Геннадію Миколайовичу, найперше, дозвольте вас привітати з виходом до першої ліги. Навіть поп­ри таке досягнення, чи задоволені цим сезоном?
— Якщо дивитись у цілому, то я задоволений цим сезоном, адже ми виконали поставлене завдання — вий­шли до першої ліги. У нас були як вдалі матчі, так і не досить хороші поєдинки. Якщо ж узяти загальну картину проведеного чемпіонату, я задоволений, адже переважна більшість матчів залишила по собі приємні враження.
 
— Уже думали над тим, ким пот­рібно посилити команду перед стартом у першій лізі?
— Буквально вчора була зустріч із футболістами (розмова відбулась у середу, 11 червня. — В. Б.). Ми провели гравців у відпустку. Хочу сказати, що з деякими футболістами ми розпрощалися за взаємною згодою. Тим хлопцям, що залишились у команді, я побажав головного — щоби вони й надалі лише прогресували та росли у футбольному плані. Ми вже зробили певний крок уперед, тому підсилення буде однозначно. Із тими, хто не витримуватиме конкуренції в майбутньому, будемо прощатися. Думаю, ви мене розумієте, адже футбол не стоїть на місці, він рухається далі. Ми будемо зростати, розвиватися. Те саме стосується й наших футболістів, вони мають відповідати рівню першої ліги.
 
— На які саме позиції плануєте ймовірних новачків?
— Якщо говорити відверто, то ми потребуємо підсилення в кожну з ліній. Ми будемо проглядати нових футболістів, дивитися також на тих, хто є вже у колективі. Повторюся, будемо шукати підсилення вибірково.
 
— Ви згадали про матчі чемпіо­нату. Вони були як вдалими, так і провальними з точки зору результату. Як вважаєте, у чому причина таких нестабільних показників?
— Одверто кажучи, я дуже довго розмірковував над цим, це стосується як провальних результатів, так і виграних матчів. Я вважаю, що ця проб­лема криється в психології футболістів — коли ми пропускали швидкі м’ячі, команда десь одразу «розклею­валася», не могла швидко перебудуватись. Як результат — ми такі поєдинки програвали. Тому у цілому, це — проблема психології. Скажу також, що ми багато спілкувались і продовжуємо спілкуватись із гравцями після матчів, вони розуміли те, що ми від них вимагали. Мені здається, що краще програти крупно один матч, ніж потім шість поєдинків програвати по 0:1. З іншого боку, ці провальні двобої були для нас хорошою прочуханкою, ми розуміли, що потрібно було міняти в грі. Тому над цим питанням нам добряче потрібно попрацювати, в першу чергу, мені.
 
— Чи слідкували за першою лігою впродовж сезону?
— Щиро кажучи, слідкую за всіма лігами: за першою й за прем’єр-лігою. Мені все це дуже цікаво, тому намагаюся дивитися максимальну кількість матчів чи то по телебаченню, чи в Інтернеті. Тому можна сказати, що поінформований у цьому питанні. Зрозуміло, що в першій лізі футбол сильніший, швидкісніший, ніж у другій лізі.
 
— Кого можете виокремити вже зі своїх майбутніх суперників?
— Нагадаю, що цього року ми грали на Кубок проти чернігівської «Десни», а торік — проти алчевської «Сталі», тож пересвідчилися, що команди дуже хороші. Думаю, що перші п’ять чи шість команд — дуже хорошого рівня, тому нам є до чого прагнути, є чому навчатися, є у чому прогресувати, щоби досягти рівня цих команд. Примітний футбол у першій лізі ще швидкістю прийняття рішення, тому нам потрібно буде ще багато працювати, щоби достойно виглядати в уже іншому для нас дивізіоні.
 
— На що сподіваєтеся в новому футбольному сезоні в Україні?
— У першу чергу, я чекаю миру. Хочеться, щоб у нас в країні був мир і спокій, аби чемпіонат почався вчасно. Звідси й бажання розвитку українського футболу взагалі, адже Україна — це футбольна держава. Тому чекаю позитивних моментів і мрію, щоби наш футбол лише прогресував.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности