Михаил ФОМЕНКО: «Матч складывался не так, как хотелось»

Тренер сборной Украины прокомментировал игру против Нигера

2602
2

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував перемогу «синьо-жовтих» над командою Нігеру з рахунком 2:1 у товариському матчі.

-  Михайле Івановичу, про що Ви розмовляли із гравцями після закінчення товариського матчу з командою Нігеру?
-  Ми попрощалися з хлопцями. Було складно в психологічному плані, всі вже фактично знаходяться у відпустці, а тут ще й потрібно було вигравати матч. Всі розуміли, що потрібна перемога. Вийшло так, що у першому таймі не реалізували достатню кількість гольових моментів, а у другому пропустили гол у свої ворота, і потрібно було знову забивати. Незручно було закінчувати сезон таким чином перед нашими уболівальниками.

-  Що дала збірній України товариська гра проти Нігера?
-  По-перше, у черговий раз зустрілися, поспілкувалися з хлопцями. Ми потренувалися і переглянули минулі ігри. У нас також були теоретичні заняття. Вдалося подивитися новачків у грі. Матч складався не так, як хотілося, тому вдалося подивитися не всіх виконавців.

-  Чому Ви не використали всі заміни, зазначені в регламенті проведення цього товариського матчу? У Вас була розмова з Девічем щодо його заміни у другому таймі?
-  Ми вибачилися перед Девічем, пояснили йому, чому так вийшло. Не всі заміни використали у грі, бо треба було досягати необхідного результату.

-  Як Вам новачки збірної України в матчі з Нігером? Що скажете про гру Болбата, Ордеця?
-  На перший раз ми залишилися ними задоволені.