ОФИЦИАЛЬНО: Юрий Бакалов - главный тренер ФК Славутич

Экс-тренер «Арсенала» трудоустроился в Черкассах

ОФИЦИАЛЬНО: Юрий Бакалов - главный тренер ФК Славутич

25 грудня за погодженням з почесним президентом ФК «Славутич» Сергієм Тулубом генеральний директор клубу Володимир Лашкул підписав контракт з Юрієм Бакаловим, який до цього працював головним тренером команди Прем’єр-ліги «Арсенал» (Київ).

Згідно контракту, Юрія Бакалова призначено головним тренером команди «Славутич» (Черкаси). Контракт підписано по схемі «сезон» + «сезон». За домовленістю новопризначений головний тренер славутчан запропонує керівництву клубу кандидатури помічника головного тренера-тренера з фізичної підготовки та тренера воротарів.

Завтра, 26 грудня, Юрій Бакалов відвідає Черкаси, його нове місце роботи – футбольний клуб «Славутич». Відбудеться зустріч зі спортивним директором клубу Олександром Кирилюком. Головний тренер команди ознайомиться з базою учбового центру департаменту охорони здоров’я Черкаської обласної ради, де проживають футболісти під час учбово-тренувальних зборів. У п’ятницю Юрій Бакалов буде представлений команді та колективу ФК «Славутич».

ФУ Славутич

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    makas11
      makas11, 27.12.2013 06:51
    0
    да просто достала человека пермерлига))))наелся досыта интригами подставами и кидаловом.Рабиновичи денег на работу с судьями не дают? ладно-буду строить команду.....но и тут не дали нормально работать после того как стал отбирать очки у днепра металлиста шахтера.Молодец. Работайте в свое удовольствие.Создавайте команду ростите молодых украинских футболистов а не плодите стада обезьян на футбольных полях страны. Удачи.
    darker
      darker, 27.12.2013 04:06
    0
    Поїхав вчитись в Київ,щоб дивитись цікавий футбол,так цікавий футбол приїхав у Черкаси((
    djshurban
      djshurban, 26.12.2013 09:58
    0
    Ооо Славутич идет в правильном направлении,надеюсь Черкассы скоро появятся в Премьер лиге!
    serghinho
      serghinho, 25.12.2013 23:23
    0
    Супер клубу- супер тренер!
    drugov.vas
      drugov.vas, 25.12.2013 22:25
    0
    Удачи и Славутичу и Бакалову)
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 25.12.2013 22:19
    0
    Я надеялся, что Пучкова вернут.
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 25.12.2013 21:51
    0
    Славутич??? Невже курс на першу лігу справді взяли??? )
    ChMP
      ChMP, 25.12.2013 21:41
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Удачи Бакалову на новом поприще и новых турнирных реалиях. А Славутич - с неплохим тренером и качественного прогресса
    vadim_odynets
      vadim_odynets, 25.12.2013 21:34
    0
    Наконец-то дождался здесь эту новость,быстро вы и полтора часа не прошло
    makas11
      makas11, 27.12.2013 06:51
    0
    да просто достала человека пермерлига))))наелся досыта интригами подставами и кидаловом.Рабиновичи денег на работу с судьями не дают? ладно-буду строить команду.....но и тут не дали нормально работать после того как стал отбирать очки у днепра металлиста шахтера.Молодец. Работайте в свое удовольствие.Создавайте команду ростите молодых украинских футболистов а не плодите стада обезьян на футбольных полях страны. Удачи.
    darker
      darker, 27.12.2013 04:06
    0
    Поїхав вчитись в Київ,щоб дивитись цікавий футбол,так цікавий футбол приїхав у Черкаси((
    djshurban
      djshurban, 26.12.2013 09:58
    0
    Ооо Славутич идет в правильном направлении,надеюсь Черкассы скоро появятся в Премьер лиге!
    serghinho
      serghinho, 25.12.2013 23:23
    0
    Супер клубу- супер тренер!
    drugov.vas
      drugov.vas, 25.12.2013 22:25
    0
    Удачи и Славутичу и Бакалову)
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 25.12.2013 22:19
    0
    Я надеялся, что Пучкова вернут.
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 25.12.2013 21:51
    0
    Славутич??? Невже курс на першу лігу справді взяли??? )
    ChMP
      ChMP, 25.12.2013 21:41
    0