2094
0

ТВД - Інтеркас - 0:3

Станіслав Гончаренко забирає команду з майданчика, але потім знову виводить

Після двох поспіль поразок від “Енергії” та “Метрополітена” гравці “ТВД” прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками. Тому на матч з одним із претендентів на золоті медалі “Інтеркасом” підопічні Романа Ковальчика вийшли з одним бажанням – перемогти. Тим паче, що в попередні три сезони “ТВД” ще не обігрував “Інтеркас”, а минулорічний київський матч завершився скандалом – львів’яни залишили майданчик за півтори хвилини до завершення гри, не витримавши суддівського знущання...

Щось подібне ледь не трапилося і у звітному поєдинку, коли після вилучення Бондаря (повторне попередження за невдоволення рішенням арбітра) наставник гостей Станіслав Гончаренко накинувся на іспектора матчу дніпропетровця Жовтонога й забрав команду з майданчика.

Зрештою емоції вгамувалися й гра поновилася. Та цей міні-демарш Гончаренка вплинув на психологічний стан арбітрів, які ще після призначення дуже сумнівного пенальті у ворота “ТВД” втратили контроль над грою. А Шуст з шестиметрової позначки вкотолив м’яча під перекладину, відкривши таким чином рахунок – 0:1. До цього команди почергово обмінювалися гострими випадами: у першому таймі ближчими до успіху був “Інтеркас”, на початку другого тайму – “ТВД” (удар Хавера відбила стійка). Та вигаданий пенальті остаточно “зупинив” “ТВД”.

Відчувши власну помилку щодо призначення пенальті, арбітри прагнули реабілітуватися перед “ТВД” й запалили червоне світло перед Бондарем. Граючи в більшості, “ТВД” створив один найреальніший момент, але Маринюк не забив. Остаточно поховали надії “ТВД” на позитивний результат два 10-метрові, які чітко реалізував Тригубець. За рахунку 0:3, львів’яни прагнули забити гол престижу, але відмінно в рамці стояв Лисенко.

Відтак, “Інтеркас” не без допомоги арбітрів вкотре відіграв на “нуль”, а “ТВД” зазнав третьої поразки поспіль.

“ТВД”: Дєнюжкін – Маринюк, Чеботарьов, Москалюк, Хавер – Пихней, Вахула, Кордоба, Кіндій.
“Інтеркас”: Лисенко – Чепорнюк, Бондар, Макаєв, Тригубець – Шуст, Шевченко, Скорий, Романов – Татаринов.

Арбітри: Воложенко (Харків), Іріченко (Одеса).

Голи: Шуст (27, з пенальті), Тригубець (35, 36 – обидва 10-метрові).

Попередження: Москалюк (27), Кордоба (32), Дєнюжкін (36) – Бондар (28).

Вилучення: Бондар (33).