Женская молодежная сборная Украины уступила Азербайджану

Украинки в результативном поединке потерпели поражение с отставанием в один мяч

1322
0
У вівторок, 16 липня в азербайджанському місті Габала, молодіжна жіноча збірна України провела перший з двох запланованих товариських матчів проти команди Азербайджану. У першій зустрічі українки зазнали поразки з рахунком 3:2.

У першій половині матчу наші суперниці змогли двічі вразити ворота голкіпера українок Олександри Григорович. Підопічним Наталії Зінченко до перерви вдалося відквитати один м’яч, простріл з правого флангу на 19 хвилині замкнула Вероніка Андрухів − 2:1.

Початок другого тайму був за господарками, що вилилося у ще один забитий м’яч на 48-й хвилині зустрічі. Рахунок до мінімуму, після чудового удару зі штрафного, скоротила Олена Споденюк. В останні хвилини матчу «синьо-жовті» мали декілька чудових нагод зрівняти рахунок, але він так і залишився незмінним.

Нагадаємо, що другий товариський спаринг з Азербайджаном наша команда проведе 18 липня. Початок матчу о 16:00.

Азербайджан WU-19 − Україна WU-19 − 3:2

Голи (Україна): Андрухів (19), Споденюк (69).

Україна: Григорович (в), Дем'янюк, Козиренко, Пушенко, Малахова, Корсун, Корнійчук (Коча, 46), Андрухів, Козубович, Бойко (Мазурова, 83), Споденюк.