03.05.2013, FT   ТВ-трансляция: 

Говерла – Карпаты. Анонс

До закарпатців їдуть сусіди-галичани

Говерла – Карпаты. Анонс

У п’ятицю, 3 травня, в Ужгороді відбудеться один з найцікавіших матчів туру. «Говерла» у надважливому для себе поєдинку прийматиме «Карпати», яким ще перед минулим туром дихала у спину. Після несподіваної домашньої поразки від «канонірів» «Говерла» налаштована дати бій сусідам-галичанам, адже друга поспіль втрата очок на своєму полі ще більше ускладнить закарпатцям питання виходу із зони вильоту. Але ж і «Карпати» на західне дербі налаштовані рішуче.

Нове західноукраїнське протистояння, яке бере свій відлік ще зі союзних часів, стане вже 12-м, в тому числі, восьмим у Прем’єр-лізі. І баланс попередніх трьох зустрічей в Ужгороді говорить про повну рівність сил. Закарпатців один раз перемогли – ще у 2002 році, а потім через шість років програли. Востаннє «Говерла» приймала «Карпати» ще 11 квітня 2010 року, коли після голу Батисти закарпатці зуміли уникнути поразки лише у компенсований час – після влучного удару Микуляка. Результат цього матчу в певній мірі надломив закарпатську команду, яка в наступних шести турах набрала лише одне очко і в підсумку знову повернулася до першої ліги.

Матч першого кола нинішнього сезону у Львові теж завершився внічию 1:1. У гостей відзначився Райчевіч, у «зелено-білих» – Гладкий. Загалом поточна безвиграшна серія закарпатців проти «Карпат» триває вже 5 ігор: дві нічиї та три поразки. Цікаво, що гравці «Говерли» ще жодного разу у чемпіонатах більше одного голу за гру львівській команді не забивали.

Серед діючих «карпатівців» раніше забивав «Говерлі» і Худоб’як. З особливим настроєм вийдуть на поле «Авангарду» львів’яни Кополовець та Ксьонз, які свого часу захищали кольори і «Говерли». Ось передматчева думка Кополовця: «Відрив від закарпатців у вісім очок зовсім не означає, що ми заспокоїлися. Це ж дербі! Ми в Ужгород поїдемо як на останню гру! Нам треба повертати уболівальників на стадіон, щоб вони нам пробачили попередні ігри. До того ж, у нас календар непростий. У «Говерли» він легший. Багато чого ще незрозуміло». До речі, за традиціє до сусіднього Ужгорода підтримати «Карпати» знову вирушить багато вболівальників «зелено-білих».

Наставник «Карпат» Ніколай Костов, крім травмованого Ощипка, не зможе задіяти у грі і дискваліфікованого Озарківа, який в минулій переможній грі проти «Зорі» якраз і грав на позиції лівого захисника. Зрештою, у Олександра Севідова кадрових проблем ще більше, бо через травми не з’являться на полі Одонкор, Ситник, Печьонкін та Райчевіч. Про те, що Севідов після поразки від «Арсеналу» зробить корективи у стартовому складі, можна судити з його коментаря після матчу з «канонірами»: «Вину за поразку беру на себе, адже вибрав нині не ту тактику, не той склад».

Головним арбітром матчу призначено найдосвідченішого з обойми усіх арбітрів, заявлених на весняну частину чемпіонату. За плечима 44-річного одесита Віталія Годуляна, який обслуговує поєдинки вищої ліги ще з 1998 року, вже 191 гра у чемпіонатах. І ще жодного разу Годулян не судив матчів «Говерли» та «Карпат». Саме Годулян за всю історію ліги найчастіше показував гравцям червоні картки – 64 (!) вилучення, в тому числі, двічі гравців «Карпат» і одне – «Говерли».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Говерла»: Бабенко – Едигарян, Малишич, Петров, Рнич –  Балафас, Макаренко, Трухин, Хорди Лопес – Мищенко, Ле Таллек

«Карпаты»: Богатинов – Кополовец, Пластун, Балажиц, Ксенз – Даушвили, Голодюк, Худобяк – Кения, Гладкий, Марселиньо

Травмы: Ощипко (Карпаты), Сытник, Одонкор, Печенкин, Райчевич («Говерла»)

Дисквалификации: Озаркив («Карпаты»)

Котировки букмекеров:
Bwin – 2,25 – 3,00 – 3,10
William Hill – 2,25 – 3,10 – 2,80

3 мая, пятница
«Говерла» «Карпаты»  
Ужгород. Стадион «Авангард». 16.00
ТВ-трансляция на телеканале «Футбол»
 Арбитр: Виталий Годулян (Одесса)
 Прогноз Sport.ua – 1:1

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Говерла» - «Карпаты»?
    • 0% (0)
      1. Другой вариант
    • 1.96% (2)
      2. 2:3
    • 5.88% (6)
      3. 1:3
    • 23.53% (24)
      4. 1:2
    • 1.96% (2)
      5. 0:3
    • 9.8% (10)
      6. 0:2
    • 10.78% (11)
      7. 0:1
    • 0% (0)
      8. 3:3
    • 0.98% (1)
      9. 3:2
    • 4.9% (5)
      10. 2:2
    • 2.94% (3)
      11. 3:1
    • 11.76% (12)
      12. 2:1
    • 13.73% (14)
      13. 1:1
    • 0.98% (1)
      14. 3:0
    • 2.94% (3)
      15. 2:0
    • 6.86% (7)
      16. 1:0
    • 0.98% (1)
      17. 0:0
    Результаты опроса Проголосовали — 102
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dmitrij77
    dmitrij77, 03.05.2013 15:54
    0
    Карпати переможуть команду-непорозуміння,пробачте,Говерлу 3-1
    van_van_van
    van_van_van, 03.05.2013 15:03
    0
    0-2 (або 0-3).
    Шкода говорити, але "Говерла допобачення!"
    Львів
    Львів, 03.05.2013 14:53
    0
    Собака павлова сиди в буді і негарчи.
    Cun222
    Cun222, 03.05.2013 14:52
    0
    а де козлопикі тролі? Карпати переможуть.
    dudigo78
    dudigo78, 03.05.2013 14:41
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ця перспектива називається - ліфтери, команда-ліфт і т.д. Хоча я звичайно не буду проти того, щоб вони не вилетіли, але від долі не втечеш. І ще дуже цікаво почути аргументи на користь Говерли, а то на скільки я знаю там за останні 10 років кожного сезону 90-99% складу змінюється, а тут як кажуть і їжаку зрозуміло, що з таким підходом перспектив ніяких нема. Та і нема чого порвнювати інфраструктури обох клубів, це як різні галактики
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 03.05.2013 13:55
    0
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 03.05.2013 13:51
    0
    почитал комменты..улыбнуло, вспомнил "Ералаш"-"Пахтакор чемпион!")но удачи желаю Левам)
    Tmaaticho1703
    Tmaaticho1703, 03.05.2013 13:43
    0
    Карпаты это дно кот-е никогда никуда не продвинутся
    болеем за перспективу-за Говерлу
    cdboss1
    cdboss1, 03.05.2013 13:17
    0
    Карпатам гарної гри і хорошого результату!
    Шкода що Годулян судить,можуть бути питання
    Треба в цьому матчі вирішити прописку в УПЛ,бо потім буде важко :дома Дніпро і Металіст та виїзд Кривбас
    MetalistHaifa
    MetalistHaifa, 03.05.2013 12:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я я!дафай,форвертс,ми хотеть смотреть фусбаль!
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:49
    0
    а в первом случае - хозяевам)
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:48
    0
    ссори, на воротах гостей)
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:46
    0
    Верю в победу "Карпат"! Смогут, ведь, если захотят! Может, гостям выйти на поле в футболках кого-нибудь из грандов?) Обычно с мотивацией на них у "львов" всё в порядке) пусть не победили те же "Шахтёр" с "Динамо", но игра была достойной, в противовес поражениям от "Металлурга" (Д.) и "Арсенала". Кому-нибудь из нападающих сегодня желательно забить) А Пластун с Богатиновым позаботятся о "замке" на воротах хозяев)
    dudigo78
    dudigo78, 03.05.2013 11:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    По -перше в Карпат значно більше своїх вихованців, ніж двоє, по-друге, тоді по твоєму нема ніякого сенсу в існуванні Металіста, тому що в них не те що своїх вихованців нема, в них навіть українці натуралізовані, а в Шахтарі багато своїх вихованців? По твоїй логіці нема сенсу в існуванні УПЛ як такої.
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 03.05.2013 10:33
    0
    Львів Карпати до перемоги
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 03.05.2013 10:33
    0
    Львів Карпати до перемоги
    Bandera.Lev
    Bandera.Lev, 03.05.2013 09:56
    0
    тільки ЛЬВІВ тільки КАРПАТИ!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 03.05.2013 09:43
    0
    сЦобачка-Павлова лає, а караван йде!
    ---------------------------
    Карпати Вперед!
    Приазовье
    Приазовье, 03.05.2013 09:35
    0
    Лемберг в пердив!
    rno555
    rno555, 03.05.2013 09:35
    0
    в ГУ--нема своїх вихованців-в КЛ- двоє та й то не повноцінно- то який сенс в існуванні таких клубів-?
    dmitrij77
    dmitrij77, 03.05.2013 15:54
    0
    Карпати переможуть команду-непорозуміння,пробачте,Говерлу 3-1
    van_van_van
    van_van_van, 03.05.2013 15:03
    0
    0-2 (або 0-3).
    Шкода говорити, але "Говерла допобачення!"
    Львів
    Львів, 03.05.2013 14:53
    0
    Собака павлова сиди в буді і негарчи.
    Cun222
    Cun222, 03.05.2013 14:52
    0
    а де козлопикі тролі? Карпати переможуть.
    dudigo78
    dudigo78, 03.05.2013 14:41
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ця перспектива називається - ліфтери, команда-ліфт і т.д. Хоча я звичайно не буду проти того, щоб вони не вилетіли, але від долі не втечеш. І ще дуже цікаво почути аргументи на користь Говерли, а то на скільки я знаю там за останні 10 років кожного сезону 90-99% складу змінюється, а тут як кажуть і їжаку зрозуміло, що з таким підходом перспектив ніяких нема. Та і нема чого порвнювати інфраструктури обох клубів, це як різні галактики
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 03.05.2013 13:55
    0
    Igoroshko-Kiev
    Igoroshko-Kiev, 03.05.2013 13:51
    0
    почитал комменты..улыбнуло, вспомнил "Ералаш"-"Пахтакор чемпион!")но удачи желаю Левам)
    Tmaaticho1703
    Tmaaticho1703, 03.05.2013 13:43
    0
    Карпаты это дно кот-е никогда никуда не продвинутся
    болеем за перспективу-за Говерлу
    cdboss1
    cdboss1, 03.05.2013 13:17
    0
    Карпатам гарної гри і хорошого результату!
    Шкода що Годулян судить,можуть бути питання
    Треба в цьому матчі вирішити прописку в УПЛ,бо потім буде важко :дома Дніпро і Металіст та виїзд Кривбас
    MetalistHaifa
    MetalistHaifa, 03.05.2013 12:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я я!дафай,форвертс,ми хотеть смотреть фусбаль!
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:49
    0
    а в первом случае - хозяевам)
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:48
    0
    ссори, на воротах гостей)
    OGM0990
    OGM0990, 03.05.2013 11:46
    0
    Верю в победу "Карпат"! Смогут, ведь, если захотят! Может, гостям выйти на поле в футболках кого-нибудь из грандов?) Обычно с мотивацией на них у "львов" всё в порядке) пусть не победили те же "Шахтёр" с "Динамо", но игра была достойной, в противовес поражениям от "Металлурга" (Д.) и "Арсенала". Кому-нибудь из нападающих сегодня желательно забить) А Пластун с Богатиновым позаботятся о "замке" на воротах хозяев)
    dudigo78
    dudigo78, 03.05.2013 11:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    По -перше в Карпат значно більше своїх вихованців, ніж двоє, по-друге, тоді по твоєму нема ніякого сенсу в існуванні Металіста, тому що в них не те що своїх вихованців нема, в них навіть українці натуралізовані, а в Шахтарі багато своїх вихованців? По твоїй логіці нема сенсу в існуванні УПЛ як такої.
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 03.05.2013 10:33
    0
    Львів Карпати до перемоги
    sergkrasko.net
    sergkrasko.net, 03.05.2013 10:33
    0
    Львів Карпати до перемоги
    Bandera.Lev
    Bandera.Lev, 03.05.2013 09:56
    0
    тільки ЛЬВІВ тільки КАРПАТИ!
    I_LOVE_UKRAINE
    I_LOVE_UKRAINE, 03.05.2013 09:43
    0
    сЦобачка-Павлова лає, а караван йде!
    ---------------------------
    Карпати Вперед!
    Приазовье
    Приазовье, 03.05.2013 09:35
    0
    Лемберг в пердив!
    rno555
    rno555, 03.05.2013 09:35
    0
    в ГУ--нема своїх вихованців-в КЛ- двоє та й то не повноцінно- то який сенс в існуванні таких клубів-?