Микола СИЧ: «Цей результат залежав не тільки в площині гри»

«Енергія» – «Ураган» – 2:7. Післяматчевий коментар головного тренера львів’ян

2584
2

Головний тренер львівської «Енергії» Микола Сич проаналізував причини поразки своєї команди у грі з «Ураганом» (2:7).

- Перший тайм був за нами, - каже Микола Анатолійович. - За моментами ми переграли суперника, були активнішими за нього. А початок другого тайму був за «Ураганом». Вважаю, воротар Кардаш зробив дві грубі помилки. Маю на увазі третій та четвертий м’яч у наші ворота. Ми хоч і розкрилися, пішли вперед, однак моментів нам вистачало. При рахунку 2:4 стовідсотковий момент не реалізував Коваль. А кінцівку матчу ви бачили самі. Ми її провели невдало.

Сьогодні з різних причин не грали троє ключових гравців. Якщо Освянніков пропускав через перебір жовтих карток, то Бондар отримав травму на розминці. Ще один гравець Сергій Якунін травмувався під час гри. Ці троє гравців у нас ведуть гру на п’ятого польового, тому їх бракувало.

Аби вигравати, потрібно забивати голи. Сьогодні більше забив «Ураган». Вважаю, що рахунок не за грою, однак він на табло. Вітаю «Ураган» з перемогою. При іншому збігу обставин усе могло б скластися по-іншому. Маю на увазі, якщо б Кардаш відбив ці удари, коли ми пропустили третій і четвертий гол.

Після невдалої серії керівництво команди зазвичай обговорює з головним тренером його майбутнє. Такої розмови не було, однак вона проситься уже давно. У керівництва є претензії до тренерського складу, а у футболістів є запитання до керівництва. Не все у нас просто. Є ситуації, які впливають на результат, однак це клубна кухня, про яку я говорити не буду. Скажу наступне: цей результат залежав не тільки в площині гри.