Кардинал-Ровно – Энергия – 6:3 + ВИДЕО

Заслужена і довгоочікувана перемога

Кардинал-Ровно – Энергия – 6:3 + ВИДЕО

До звітного матчу львів’яни підійшли у повній бойовій готовності, усі гравці потрапили до заявки і вийшли на майданчик, тоді як рівняни зазнали певних втрат. Після червоної (дві жовтих) і жовтої карток пропускали звітний матч кращий бомбардир «кардиналівців» Андрій Чернієнко (9 голів), а також гравець молодіжної збірної України Дмитро Ситник. А це доволі таки суттєва втрата для господарів. Довелося головному тренеру рівнян вносити корективи. У першій четвірці замість Андрія грав Олександр Вершинін, якому вже не вперше доводиться замінювати своїх товаришів у першому квартеті, а друга четвірка провела майже всю гру у складі Паршиков, Басич, Танський і Когут.

Якщо до цього у першій п’ятихвилинці в історіях зустрічей МФК «Кардинал-Рівне» і «Енергії» рівняни жодного разу не засмутили голкіперів енергетиків, то в звітній грі «кардиналівці» розпочали гру з голу свого граючого тренера. Уже на 36-й секунді гри Сергій Піддубний прорвався лівим флангом, прокинув м’яч Маринюку, той в боротьбі з Ковалем ледь не втратив його, але граючий тренер господарів підстрахував партнера, хоча згодом все ж таки загубив м’яч просуваючись бровкою. Тепер уже Мар’ян поборовся з Ковалем, і Сергій таки не втримав м’яч, яким знову заволодів Сергій Піддубний. Він змістився правіше і з шестиметрової позначки точно пробив у правий верхній кут воріт Володимира Кардаша.

У запалі боротьби не витримали нерви у Овсяннікова і за порушення правил проти Олександра Бондаря Денис уже на другій хвилині побачив жовте світло. Дальня діагональна передача Олександра Бондаря на ліво на свого тезку Вершиніна – удар і м’яч пролітає в сантиметрі від хрестовини. Проте це були лише квіточки.

Через дві хвилини чергова атака рівнян завершилася другим голом. Передача на правий фланг на Танського, Віталій на бровці поборовся за м’яч з Чепорнюком, пройшов вперед і з лінії воротарського пробив між Сергієм і примчавшим йому на допомогу Дмитром Бондарем прямо на ближню стійку на Басіча. Олександр спиною до воріт прийняв м’яч, а другим дотиком з розвороту переадресував його на протилежну стійку своєму капітану. Паршиков, чи то пробив неточно повз вийшовшого на перехоплення Кардаша, чи зряче зробив передачу на Танського, але, як би там не було, м’яч опинився у Віталія на лівій стійці, той прострілив вздовж лінії воріт і тут вже досвідчений капітан рівнян не схибив, а підставивши ногу переправив м’яч у сітку порожніх воріт. Такого початку від господарів вболівальники напевно не очікували і просто зірвалися в одному схвальному пориві. 2:0 уже на четвертій хвилині!

Головний тренер Микола Сич одразу бере хвилинну перерву. Після цього команди обмінюються кількома випадами, а на 5-й хвилині вже Юрій Когут отримує попередження. За фолами команди зрівнюються – 3:3. На 6-й хвилині удар Дмитра Бондара ногою відбиває Дєнюжкін. У відповідь швидка триходівка рівнян Вершинін справа діагональ на Маринюка, той помічає у воротарському майданчику Піддубного, удар головного тренера з кількох метрів по воротам…, але на цей раз повз ліву стійку.

Тепер уже львів’яни відповідають ударом Павленка метрів з 14-ти – Дєнюжкін ногами відбиває м’яч в аут. На 7-й хвилині господарі мають у пасиві вже 5 фолів, але забігаючи наперед зазначу, що надалі рівняни грали досить обережно і приводів суддям для призначення 10-тиметрового, на який дається право після 6 фолу, так і не дали.

Напевно, щоб потягнути час і не дати супернику можливості заволодіти м’ячем, уже з 8-ї хвилини Віталій Дєнюжкін розпочав приєднуватися до атак у ролі п’ятого, а за кілька хвилин і гості перейшли на гру в 5 польових. У цій ролі на майданчику з’явився Денис Овсянніков. Звичайно, при атаці рівнян він одразу поступався місцем Кардашу, а ті в свою чергу намагалися по можливості пробити по порожніх воротах, але до перерви їм точно пробити не вдалося. Цікаво, що з п’ятьма львів’яни грали лише першою четвіркою, другу чомусь тренер побоювався випускати з п’ятим. Відбивши кілька хвилинну навалу «енергетиків», підчас якої непробивного Дєнюжкіна намагалися почергово засмутити Овсянніков, Павленко, Макаєв. «Кардиналівці» провели іскрометну контратаку, яка завершилася черговим голом.

Знову Піддубний з Маринюком затіяли відбір м’яча в центрі майданчика, і Мар’ян буквально вигриз його в Павленка, вийшов віч-на-віч з Кардашем і з шестиметрової позначки точно пробив по центру між ніг Володимира, який рухався на зустріч. Не пройшло і хвилини, як Мар’ян вдруге засмутив Кардаша, що примусило головного тренера до кардинальних змін, і у воротах з’явився Владислав Лисенко.

Проте повернемося до забитого четвертого голу «кардиналівців». Знову в епіцентрі подій опинилася пара Піддубний-Маринюк. Сергій підхопив м’яч на своїй половині поля та в супроводі Чепорнюка і Маринюка справа, наче спринтер, увірвався у володіння «енергетиків». Залишивши позаду свого опікуна, двоє рівнян викотилися на розгубленого Кардаша. Граючий тренер пробив, але Володимир в метрі від лінії воротарської зумів зупинити м’яч ногою і намагався зафіксувати його руками, але Сергій не дозволив йому це зробити і двома дотиками переадресував м’яч на праву стійку на Мар’яна, який так само з другого торкання з метра переправив його в сітку порожніх воріт.

До перерви обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, але жодний із них так і не закінчився взяттям воріт. Небезпечно пробивали Макаєв, Павленко і Струк – Олександр Бондар, Когут і Маринюк. На заключній хвилині тайму Степан Струк ще й отримав жовту картку, і це був 5 фол гостей, але як і рівнян, львів’яни шостого фолу так і не отримали.

Потрібно зазначити, що в першому таймі господарі володіли цілковитою перевагою, що їм і вдалося втілити у голи. Правда, в воротах суперника могло побувати не 4 м’ячі, а як мінімум 6, а той 8. Щоб не ображати гостей, потрібно зазначити, що і вони могли ще до перерви відкривати лік забитим м’ячам, але не скористалися ані виходами один в один, ані ударами з 5-7 метрів. Правда, тут потрібно зауважити, що «кардиналівці» билися ніби грали в останнє. Захисники кидалися під удари, а Віталій Дєнюжкін творив справжні дива, демонструючи всю свою воротарську майстерність.

Гості під час відпочинку, напевно добряче отримавши на горіхи від свого керманича, після перерви вийшли зарядженими на перемогу. Вже з перших секунд вони почали гру з п’ятим польовим, з тією різницею, що роль п’ятого виконував уже не Овсянніков, а Дмитро Бондар. І вже на першій хвилині їм вдалося провести гольову комбінацію. Повздовжня передача по лівому флангу на Макаєва, той перекинув м’яч з ноги на ногу і віддав його в центр на Овсяннікова, який також другим дотиком з розвороту пробив у лівий кут над ногою розтягнувшогося у шпагаті Віталія Дєнюжкіна. Суддя-інформатор навіть не встиг повністю оголосити склади команд.

Але на цьому неприємності рівнян не закінчилися. Як і у випадку з голами Маринюка, менш ніж за хвилину в воротах Дєнюжкіна побував другий м’яч. Швидку триходівку в один дотик замкнув на лівій стійці уже сам Ільдар Макаєв – 4:2. Після цього гості трохи заспокоїлися і в п’ять польових подовгу розігрували м’яч, лише зрідка вдаючись до ударів, але Дєнюжкін діяв бездоганно, або його вдало страхували партнери.

І тут під час однієї із змін, друга четвірка продемонструвала, що теж вміє гостро грати. Танський зі своєї воротарської точною передачею знайшов в центральному колі свого капітана, Паршиков підхопив м’яч і, пройшовши половину майданчика суперника, побачив, що Дмитро Бондар рухається в його напрямку, тому Андрій зробив поперечну передачу на право на набігаючого паралельно у воротарську Когута. Юрій ввійшов у воротарську і пробив повз Дмитра Бондара, який просто не встиг зміститися з центру на правий фланг, щоб завадити імениннику зробити собі подарунок на День народження. Адже сьогодні Юрію Когуту виповнилося не мало не багато, а рівно двадцять п’ять років – 5:2.

Знову енергетики подовгу до вірного катають м’яч, але це не приносить успіху, і головний тренер «Енергії» Микола Сич на 33-й хвилині бере перерву. І через 3 хвилини їм вдалося скоротити відставання. Чи не вперше на майданчику з’явився Артем Фаренюк і одразу потрапив в епіцентр подій. Овсянніков прокинув собі на хід паралельно лінії воріт, але Артем підставив корпус, і Денис опинився на майданчику. Вирок судді взявся виконувати Якунін. До воріт метрів сім, рівняни виставляють стінку, але Сергій не б’є по воротам, а віддає передачу на право на Паленка. Удар Максима прийшовся прямісінько в дальній лівий кут. Ні Маринюк, ні Дєнюжкін не зуміли завадити м’ячу потрапити до сітки воріт – 5:3.

До закінчення гри ще будо трохи більше 4-х хвилин і часу достатньо щоб відігратися. Напруга гри зростає з кожною секундою. Львів’яни отримують 5 фол. По фолам - 2:5. Львів’яни продовжують подовгу розігрувати м’яч, а рівняни шукають нагоди для атаки, до якої постійно підключається і Дєнюжкін. До речі, «енергетики» останнім часом навіть не випускали на майданчик Владислава Лисенка, Дмитро Бондар наче справжній голкіпер боровся у воротарський з нападниками рівнян. В одному із таких епізодів Юрій Когут на своїй половині майданчика перехопив передачу львів’янина і кинувся по центру вперед. У цей же час паралельно до нього справа рухався Паршиков, а зліва Басич. Отже, троє рівнян викотилися проти Павленка, Якуніна і Дмитра Бондара, який зазвичай зайняв місце у воротах. На цей раз Юрій з центру переадресував м’яч направо Паршикову, залишивши таким чином позаду Якуніна. Андрій повертає його назад імениннику, який уже з меж воротарської пробиває, але влучає в Дмитра Бондара, м’яч від якого залишає межі поля.

Згодом після чергового довго розіграшу м’яча, Юрій Когут перехоплює передачу суперника і зі своєї половини б’є по порожнім воротам… М’яч прокочується в сантиметрі від правої стійки. До закінчення гри 6 секунд!!! Овсяннікова атакує Олександр Бондар, Денис робить передачу з центра на лівий фланг на Дмитра Бондара, але Маринюк перехоплює м’яч і віддає в центр на Олександра Бондара, який, не довго думаючи, пробиває з середини свого майданчика по порожнім воротам. Трибуни завмерли в очікуванні і… м’яч все-таки перетинає лінію воріт. Ось на такій мажорній ноті МФК «Кардинал-Рівне» завершує гру з «Енергією», і здобуває першу в історії очну перемогу над львів’янами з рахунком – 6:3.

Така феєрична гра не могла не сподобатися вболівальникам, і вони шквальними оплесками дякували футболістам за справжнє свято.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

«Кардинал-Ровно (Ровно)» - «Энергия (Львов)» - 6:3 (4:0)

 Сергей Поддубный, 1, Андрей Паршиков, 4, Марьян Маринюк, 13, 14, Юрий Когут, 28, Александр Бондарь, 40 - Денис Овсянников, 21, Ильдар Макаев, 22, Максим Павленко, 36

«Кардинал-Ровно (Ровно)»: Виталий Денюжкин - Марьян Маринюк, Сергей Поддубный, Александр Бондарь, Александр Вершинин - Александр Басич, Андрей Паршиков, Виталий Танский, Юрий Когут - Артем Фаренюк, Владимир Кручок
«Энергия (Львов)»: Владимир Кардаш, (Владислав Лысенко, '14) - Дмитрий Бондарь, Сергей Коваль, Сергей Чепорнюк, Ильдар Макаев - Денис Овсянников, Максим Павленко, Сергей Якунин, Степан Струк - Валерий Легчанов, Евгений Рогачев, Павел Пичкуров, 
 Юрий Когут, 5. - Денис Овсянников, 2. Степан Струк, 20

Удары (в створ): 33(13) - 39(22)

КАРДИНАЛ-РОВНО - ЭНЕРГИЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

ТУРНИРНАЯ ТАБЛИЦА

РЕЙТИНГ БОМБАРДИРОВ

Sport.ua

Лучшие моменты матча Кардинал-Ровно (Ровно) - Энергия (Львов)
40' ГОЛ !
Гол точным ударом со своей половины поля по пустым воротам забилАлександр Бондарь(Кардинал-Ровно (Ровно)).
36' ГОЛ !
Гол забил Максим Павленко(Энергия (Львов)). Со штрафного Якунин отдал направо на Павленко, а он поразил дальний левый угол.
28' ГОЛ !
Гол забил Юрий Когут(Кардинал-Ровно (Ровно)). Паршиков убежал на свидание с вратарем, отдал мяч направо, а там Когут забил в пустые ворота.
22' ГОЛ !
Гол забил Ильдар Макаев(Энергия (Львов)). Передача с левого фланга нашла Макаева, который точно пробил по воротам.
21' ГОЛ !
Гол забил Денис Овсянников(Энергия (Львов)). Метров с 4-х бил Овсянников, замыкая передачу Макаева.
14' ГОЛ !
Гол забил Марьян Маринюк(Кардинал-Ровно (Ровно)). Поддубный вышел один на один с Кардашем, мяч отскочил к подключившемуся Маринюку, а тот с двух метров отправил мяч в пустые ворота.
13' ГОЛ !
Гол забил Марьян Маринюк(Кардинал-Ровно (Ровно)). Маринюк вышел один на один и пробил между ног Кардашу.
4' ГОЛ !
Гол забил Андрей Паршиков(Кардинал-Ровно (Ровно)). Танский, Басич и Паршиков устроили перепасовку в штрафной. В итоге, Паршикову удалось отправить мяч в ворота.
1' ГОЛ !
Гол забил Сергей Поддубный(Кардинал-Ровно (Ровно)). Поддубный получил мяч чуть левее центра, сместился в центр и пробил в правый верхний угол! 36-ая секунда матча!
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  videoman1985
  videoman1985, 12.03.2013 18:35
  0
  ТО dyadyavanya1960 — 12.03.2013 16:27
  Пожаловаться | Игнорировать | Цитировать
  biluta—11.03.2013 15:30
  Напевно немає про що говорити вам всім. Невже не видно, що Енергія в...
  стас,как здорово,что судьба твоей последней в футзале команды небезразлична.Пиши,все скучают по твоим комментам.Энергия наробила не в штаны,а в трусы-тебе так должно быть приятнее.
  ----------------------------
  Как у модератора сайта, у меня есть некие основания утверждать, что оба комммента написаны одним человеком, то есть самим дядейваней. Поэтому, для первого раза Вы предупреждены, при еще одном подобном посте будете забанены.
  dyadyavanya1960
  dyadyavanya1960, 12.03.2013 16:27
  0
  Комментарий свернут. Показать
  стас,как здорово,что судьба твоей последней в футзале команды небезразлична.Пиши,все скучают по твоим комментам.Энергия наробила не в штаны,а в трусы-тебе так должно быть приятнее.
  futsaltyrist
  futsaltyrist, 12.03.2013 10:17
  0
  Andrey_87
  Думаю, що коли перед сезоном розписували з Еначкою очки то ніхто не думав шо енергія так буде грати після нового року. мабуть самі вже не раді...
  100%
  Andrey_87
  Andrey_87, 11.03.2013 16:45
  0
  Думаю, що коли перед сезоном розписували з Еначкою очки то ніхто не думав шо енергія так буде грати після нового року. мабуть самі вже не раді...
  biluta
  biluta, 11.03.2013 15:30
  0
  Напевно немає про що говорити вам всім. Невже не видно, що Енергія вже пів року не грає, починаючи ще з осені, окрім кількох матчів.
  Гравці важкі, не біжать.Піддубний таке наговорив ще після матчу у Львові, а Енергія вийшла і знову в штани наробила,а Піддубний і дальше розказує....
  Andrey_87
  Andrey_87, 11.03.2013 13:31
  0
  А логіка в тому, що перед початком сезону Енергія і Єначка поділили очки. Енергія бере свої 6 очок дома, а Єначка відповідно 6 в Донецьку.
  ESMAS
  ESMAS, 11.03.2013 12:41
  0
  Если Энергии это было нужно, тогда не пойму футзал вообще - команда вместо выхода на 1 место специально проигрывает и падает на 3. Где логика?
  forca_uve
  forca_uve, 11.03.2013 11:39
  0
  Энергии и Еначке
  keegan
  online
  keegan, 11.03.2013 08:57
  0
  у меня один вопрос, а зачем, кому это было нужно?
  Andrey_87
  Andrey_87, 10.03.2013 23:48
  0
  По грі то Енергія повинна була пропустити значно більше, особливо в першому таймі рахунок мав бути 6-7:0. А взагалі матч був просто супер, один з найцікавіших в сезоні.
  Art2000
  Art2000, 10.03.2013 22:10
  0
  всё, что могу тебе сказать - посмотри игры...
  keegan
  online
  keegan, 10.03.2013 20:42
  0
  а что есть какие-то доказательства, лишь бы потрендеть, знаток футзала, что Новиков со Стефаном дружбаны?
  KROKODILLER
  KROKODILLER, 10.03.2013 18:01
  0
  Art2000
  +1
  Кардинал із заслуженою перемогою
  Art2000
  Art2000, 10.03.2013 17:25
  0
  тот, кто пишет про слив сегодня ничего не знают про то, что творится в украинском футзале. Не знает ни про отношения Стефанькива и Валявки, отношение Поддубного к Энергии. Так что уваж. Esmas и др. посмотрите внимательно на клоунаду во Львове и в Донецке и сравните их с сегодняшней игрой.
  mfccardinal
  mfccardinal, 10.03.2013 16:44
  0
  Какая нах здача, Вы чего, вообще ох..ли??? Я сидел возле лавки Энергии весь второй тайм, и слышал как они материли всех и вся... какая была борьба на поле, с толчками и фолами, скрытыми и подлыми фолами и тд.... Признайте, что сегодня Кардинал был просто сильнее, и могли забить еще больше - будьте мужчинами!!!!
  celenia_gri
  celenia_gri, 10.03.2013 16:25
  0
  молодца Кардинал и персонально их играющий тренер - ответил за свои слова после их игры во Львове! Жаль Энергию - всегда нравилась их осмысленная игра, но видно возраст берёт своё, да и смена тренера, пожалуй, сказалась негативно...
  firman101
  firman101, 10.03.2013 16:14
  0
  а что должны всегда об одном матч говорить?
  ESMAS
  ESMAS, 10.03.2013 16:08
  0
  а никто и не развивает. просто интересно почему сейчас все замолчали резко?
  firman101
  firman101, 10.03.2013 16:04
  0
  а что это даст развивать эту тему? Кроме Енакиевеца никаких сдач не было
  ESMAS
  ESMAS, 10.03.2013 16:00
  0
  а причем здесь Хмельницк. у них просто нет того состава. Так можно говорить, что любое поражение - это команда сдала игру!!! Просто я не могу понять, почему начали все говорить, что Львов сдал игру Еначке, а сегодня все молчат!!!
  videoman1985
  videoman1985, 12.03.2013 18:35
  0
  ТО dyadyavanya1960 — 12.03.2013 16:27
  Пожаловаться | Игнорировать | Цитировать
  biluta—11.03.2013 15:30
  Напевно немає про що говорити вам всім. Невже не видно, що Енергія в...
  стас,как здорово,что судьба твоей последней в футзале команды небезразлична.Пиши,все скучают по твоим комментам.Энергия наробила не в штаны,а в трусы-тебе так должно быть приятнее.
  ----------------------------
  Как у модератора сайта, у меня есть некие основания утверждать, что оба комммента написаны одним человеком, то есть самим дядейваней. Поэтому, для первого раза Вы предупреждены, при еще одном подобном посте будете забанены.
  dyadyavanya1960
  dyadyavanya1960, 12.03.2013 16:27
  0
  Комментарий свернут. Показать
  стас,как здорово,что судьба твоей последней в футзале команды небезразлична.Пиши,все скучают по твоим комментам.Энергия наробила не в штаны,а в трусы-тебе так должно быть приятнее.
  futsaltyrist
  futsaltyrist, 12.03.2013 10:17
  0
  Andrey_87
  Думаю, що коли перед сезоном розписували з Еначкою очки то ніхто не думав шо енергія так буде грати після нового року. мабуть самі вже не раді...
  100%
  Andrey_87
  Andrey_87, 11.03.2013 16:45
  0
  Думаю, що коли перед сезоном розписували з Еначкою очки то ніхто не думав шо енергія так буде грати після нового року. мабуть самі вже не раді...
  biluta
  biluta, 11.03.2013 15:30
  0
  Напевно немає про що говорити вам всім. Невже не видно, що Енергія вже пів року не грає, починаючи ще з осені, окрім кількох матчів.
  Гравці важкі, не біжать.Піддубний таке наговорив ще після матчу у Львові, а Енергія вийшла і знову в штани наробила,а Піддубний і дальше розказує....
  Andrey_87
  Andrey_87, 11.03.2013 13:31
  0
  А логіка в тому, що перед початком сезону Енергія і Єначка поділили очки. Енергія бере свої 6 очок дома, а Єначка відповідно 6 в Донецьку.
  ESMAS
  ESMAS, 11.03.2013 12:41
  0
  Если Энергии это было нужно, тогда не пойму футзал вообще - команда вместо выхода на 1 место специально проигрывает и падает на 3. Где логика?
  forca_uve
  forca_uve, 11.03.2013 11:39
  0
  Энергии и Еначке
  keegan
  online
  keegan, 11.03.2013 08:57
  0
  у меня один вопрос, а зачем, кому это было нужно?
  Andrey_87
  Andrey_87, 10.03.2013 23:48
  0
  По грі то Енергія повинна була пропустити значно більше, особливо в першому таймі рахунок мав бути 6-7:0. А взагалі матч був просто супер, один з найцікавіших в сезоні.
  Art2000
  Art2000, 10.03.2013 22:10
  0
  всё, что могу тебе сказать - посмотри игры...
  keegan
  online
  keegan, 10.03.2013 20:42
  0
  а что есть какие-то доказательства, лишь бы потрендеть, знаток футзала, что Новиков со Стефаном дружбаны?
  KROKODILLER
  KROKODILLER, 10.03.2013 18:01
  0
  Art2000
  +1
  Кардинал із заслуженою перемогою
  Art2000
  Art2000, 10.03.2013 17:25
  0
  тот, кто пишет про слив сегодня ничего не знают про то, что творится в украинском футзале. Не знает ни про отношения Стефанькива и Валявки, отношение Поддубного к Энергии. Так что уваж. Esmas и др. посмотрите внимательно на клоунаду во Львове и в Донецке и сравните их с сегодняшней игрой.
  mfccardinal
  mfccardinal, 10.03.2013 16:44
  0
  Какая нах здача, Вы чего, вообще ох..ли??? Я сидел возле лавки Энергии весь второй тайм, и слышал как они материли всех и вся... какая была борьба на поле, с толчками и фолами, скрытыми и подлыми фолами и тд.... Признайте, что сегодня Кардинал был просто сильнее, и могли забить еще больше - будьте мужчинами!!!!
  celenia_gri
  celenia_gri, 10.03.2013 16:25
  0
  молодца Кардинал и персонально их играющий тренер - ответил за свои слова после их игры во Львове! Жаль Энергию - всегда нравилась их осмысленная игра, но видно возраст берёт своё, да и смена тренера, пожалуй, сказалась негативно...
  firman101
  firman101, 10.03.2013 16:14
  0
  а что должны всегда об одном матч говорить?
  ESMAS
  ESMAS, 10.03.2013 16:08
  0
  а никто и не развивает. просто интересно почему сейчас все замолчали резко?
  firman101
  firman101, 10.03.2013 16:04
  0
  а что это даст развивать эту тему? Кроме Енакиевеца никаких сдач не было
  ESMAS
  ESMAS, 10.03.2013 16:00
  0
  а причем здесь Хмельницк. у них просто нет того состава. Так можно говорить, что любое поражение - это команда сдала игру!!! Просто я не могу понять, почему начали все говорить, что Львов сдал игру Еначке, а сегодня все молчат!!!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности