Энергия – Кардинал-Ровно – 1:0 + ВИДЕО

Перемога, яка не тішить

3843
2

Якщо аналізувати усе «по гарячих слідах», з впевненістю можна сказати, що такій перемозі «енергетики», мабуть, не раді. «Кардинал-Рівне» на нічию награв точно. Утім, у футболі перемагає той, хто забиває більше. Матч на матч не схожий, сама гра забудеться, над помилками працюватимуть, а результат залишиться.

«Енергія» та «Кардинал-Рівне» розпочали матч доволі жваво. З перших хвилин зустрічі в гру активно вступали воротарі обох команд Іван Гурко та Володимир Кардаш. Утім, до справжньої небезпеки справа не доходила. В «Енергії» гра вдавалася з перемінним успіхом. Краще виглядала четвірка, в якій грали Макаєв, Коваль, Чепорнюк та Бондар. Попри це, браку та неточних передач вистачало і цьому квартету. Гості з Рівного також були не безгрішні. Команда Сергія Піддубного далеко не кожну свою гру доводила до логічного завершення. Загалом, на майданчику панувала рівна гра і до забитого м’яча обидві команди мали однаковий шанс на успіх.

На 14-й хвилині першого тайму фортуна усміхнулася господарям. Сергій Коваль нагадав усім, що має хороший удар з лівої ноги. З пострілом снайпера «Енергії» метрів з семи Гурко не впорався. Пропущений гол не особливо засмутив команду Сергія Піддубного. Гості з Рівного неодноразово атакували біля воріт Володимира Кардаша, однак завершальні удари або брав Кардаш, або м’яч летів повз рамку. Найкращий шанс пробити Кардаша, який другий матч поспіль діяв надійно, мав Маринюк, але не переграв голкіпера, вийшовши з ним сам на сам. У складі «Енергії» до завершення першого тайму про себе знову нагадав тандем Коваль-Макаєв. У вирішальний момент Гурка підстрахував захисник, і хороший момент було втрачено.

Якщо у першому таймі на майданчику була рівна гра, то після перерви цікавіше виглядав уже «Кардинал-Рівне». У попередніх матчах «енергетики» додавали у других таймах, однак у цій грі львів’яни нагадували самих себе лише моментами. Провальний початок другого тайму двічі для команди Миколи Сича міг обернутися плачевно. У першому епізоді Маринюк з гострого кута пробив в поперечину, а у другому – виніс м’яч майже з лінії воріт «Енергії» після передачі Піддубного. За чемпіонів України відповів дует Макаєв-Коваль. Перший віддав передачу, а другий з хорошої позиції поцілив у Гурка.

До завершення тайму «енергетики» здебільшого відбивали атаки суперника, аніж створювали свої. Моментів для того, аби зрівняти рахунок у гостей було більш, ніж вдосталь. Когут у другому таймі двічі виходив сам на сам з Кардашем, проте у першому епізоді зробив непотрібну паузу, і втратив момент для удару, а у повторному виході виручив кіпер «Енергії». Не реалізував свій шанс і граючий тренер «Кардинала» Сергій Піддубний, пробивши мимо з вбивчої позиції. Загалом, «Кардинал-Рівне» був ближчим до того, аби зрівняти рахунок, аніж суперник до того, аби розвинути успіх.

За 3.23 до завершення матчу Віталій Танський вийшов на майданчик як п’ятий польовий гравець. Шанси на успіх з воротарем-моталою у гостей були, однак знову вище усіляких похвал грав Володимир Кардаш. «Енергетики» вистояли, здобувши  важку і мінімальну перемогу. Утім, вона заставляє задуматись, адже матч показав, що на високих швидкостях здатні грати не усі гравці діючого чемпіона України.

Перемігши «Кардинал-Рівне» у Львові, команда Миколи Сича очолила турнірну таблицю чемпіонату. «Енергетики» випереджають «Локомотив» на два очки, однак у «залізничників» є гра у запасі.

Богдан ПАСТЕРНАК

«Энергия» (Львов) – «Кардинал-Ровно» (Ровно) – 1:0 (1:0)

«Энергия»: Владимир Кардаш - Ильдар Макаев, Сергей Коваль, Сергей Чепорнюк, Дмитрий Бондарь - Максим Павленко, Валерий Легчанов, Сергей Якунин, Степан Струк - Евгений Рогачев, Павел Пичкуров
«Кардинал-Ровно»: Иван Гурко - Александр Бондарь, Марьян Маринюк, Сергей Поддубный, Андрей Черниенко - Дмитрий Сытник, Виталий Танский, Александр Вершинин, Андрей Паршиков - Александр Басич, Артем Фаренюк, Владимир Кручок, Юрий Когут

Судьи: Олег Коваленко (Донецк), Дмитрий Беспорочный (Харьков)

Сергей Коваль, 14.
 Сергей Поддубный, 31. Андрей Паршиков, 33.

Удары (в створ): 15 (11) – 18 (11).

ЭНЕРГИЯ – КАРДИНАЛ-РОВНО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

ТУРНИРНАЯ ТАБЛИЦА

РЕЙТИНГ БОМБАРДИРОВ

Sport.ua

14’
ГОЛ ! Гол забил Сергей Коваль(Энергия (Львов)). Коваль принял мяч на правом фланге, сместился в центр и точно низом пробил.