Спортлидер+ - ЛТК - 3:7 + ВИДЕО

Дубль голкіпера приносить гостям розгромну перемогу

5048
1

Цей матч очікувався хмельничанами із багатьох причин. По-перше, всім хотілось здобути перші очки в Екстра-лізі, і сподівання були геть не безпідставні – гра команди у попередніх двох матчах повністю налаштовувала на такий результат. По-друге, у складі «Спортлідера+» є троє гравців, що раніше захищали кольори «ЛТК», і по матчу було дуже добре видно, що налаштувались вони на старих знайомих, так як треба. І по-третє, Хмельницький уже звикає до Екстра-ліги. Якщо перший матч очікувався як дебют – ніхто не знав, що це таке, найвищий футзальний дивізіон, то зараз вболівальники вже показують обізнаність в українському футзалі, знають команди, гравців, аналізують сильні і слабкі сторони. Приємно, що відвідування матчів «Спортлідера+» стає традицією для багатьох людей і, не дивлячись на те, що майже в час проведення матчу з «ЛТК» грало  хмельницьке футбольне «Динамо», глядачів на трибунах спорткомплексу ХНУ зібралось доволі багато…

Матч розпочався із незрозумілої помилки хмельничан у захисті, що вилилось у призначення вільного удару в ворота господарів, і вже на першій хвилині луганчани повели в рахунку. Гравців «Спортлідер+», що приємно, це тільки розізлило і до десятої хвилини вони змогли вирватись вперед – 2:1, завдяки трудовому голу Фетька, що прямо таки заштовхав м’яч у ворота та індивідуальній майстерності Калукова, який сам собі створив нагоду для взяття воріт і впевнено її реалізував. Хмельничани впевнено тримали гру в своїх руках, але знов далась взнаки секундна розслабленість гравців, і на 17-й хвилині рахунок став 2:2, а на останній хвилині тайму гості ще й змогли вийти вперед.

«Спортлідер+» пішов на перерву, програючи у рахунку, та мабуть, ніхто б не повірив, якби йому сказали, як закінчиться матч. Здавалось, що голи луганчан стались через якесь непорозуміння і в другому таймі подоляни поставлять все на свої місця – гості геть не виглядали сильнішими за попередніх суперників. Та вже на третій хвилині тайму Рось збільшив перевагу до двох м’ячів 2:4, і в очах гравців «Спортлідера+» з’явилась приреченість, не дивлячись на те, що уже до сьомої хвилини тайму гості набрали п’ять фолів. Атаки команди раз-по-раз натикались на впевнений захист луганчан, а коли вдавалось довести м’яч до удару по воротам, там впевнено діяв воротар суперників.  З таким розвитком подій був незгідний Максим Івонко, який вицарапав м’яч у захисників та влучно пробив у рамку воріт – 3:4.

Здалося, що це переламний момент у матчі, завелись трибуни, погнали свою команду вперед. Але, буквально за хвилину, м’яч із власної сітки довелось виймати Кіндякову, який замінив Воронкова після четвертого пропущеного ним гола. Хмельничани випустили п’ятого польового гравця, почали розігрувати свої атаки, часу ще залишалось для того, щоб змінити результат на більш прийнятний. Та гості впевнено захищались і не фолили, не даючи можливість використати право на футзальний пенальті.

Вирішальним виявився удар Ткачука, що невпевнено пробив по воротам (можливо, то була передача), м’яч опинився в руках у голкіпера гостей Пітулі, який одразу вибив його прямо в ніким незахищені ворота господарів – 3:6, і часу уже явно не вистачало, щоб щось змінити. Змінився лише рахунок на користь гостей – це Пітуля знову заволодів м’ячем і від власних воріт влучив в порожню рамку хмельничан. 3:7 – невеселе для господарів закінчення цікавого і драматичного матчу.

«Спортлидер+» (Хмельницкий) - «ЛТК» (Луганск) - 3:7

Алексей Фетько, 5, Дмитрий Калуков, 9, Максим Ивонко, 35 - Никита Шпигарь, 1, Александр Стрелец, 17, Богдан Свиридов, 20, Артем Рось, 23, Тарас Кузь, 36, Андрей Питуля, 37, 38

«Спортлидер+» (Хмельницкий): Виталий Воронков, (Евгений Киндяков, '26), Алексей Фетько, Андрей Засенко, Андрей Ткачук, Владимир Сондак, Дмитрий Калуков, Дмитрий Мартынюк, Дмитрий Михайленко, Максим Ивонко, Максим Коробка, Олег Чеботарев, Юрий Карбовский, Ярослав Заворотный
«ЛТК» (Луганск): Андрей Питуля, Александр Стрелец, Артем Рось, Богдан Свиридов, Владимир Разуванов, Максим Бессалов, Максим Литвинов, Никита Лазыкин, Никита Шпигарь, Тарас Кузь
Алексей Фетько, 35. - Никита Лазыкин, 28.

Удары (в створ): 16 (10) - 20 (16)

СПОРТЛИДЕР+ - ЛТК. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

38’
И снова Андрей Питуля(ЛТК (Луганск)) отправил мяч в пустую "рамку"! Дубль кипера гостей!
37’
Андрей Питуля(ЛТК (Луганск)) нанес точный удар по пустым воротам.
36’
После прострела с углового Тарас Кузь(ЛТК (Луганск)) переправмл мяч в сетку.
35’
Максим Ивонко(Спортлидер+ (Хмельницкий)) с правого фланга точно пробил в дальний угол.
23’
Артем Рось(ЛТК (Луганск)) нанес удар и мяч после рикошета влетел в сетку.
20’
После прострела с фланга Богдан Свиридов(ЛТК (Луганск)) замкнул дальнюю штангу.
17’
Александр Стрелец(ЛТК (Луганск) с близкого расстояния отправил мяч в сетку).
9’
Дмитрий Калуков(Спортлидер+ (Хмельницкий)) вышел один на один и переиграл голкипера.
5’
Алексей Фетько(Спортлидер+ (Хмельницкий)) со второй попытки отправил мяч в сетку.
1’
Гол забил Никита Шпигарь(ЛТК (Луганск)) точным ударом со штрафного с правого фланга.