Олександр КУЛІШЕВИЧ: «У Динамо трансферних помилок більше»

Відомий футбольний агент - про особливості трансферної політики українських клубів

Олександр КУЛІШЕВИЧ: «У Динамо трансферних помилок більше»
© Александр Кулишевич

Власники провідних українських клубів вражають європейців своєю щедрістю на трансферному ринку. Якщо нашим потрібен футболіст, то його купують, майже не торгуючись.

Бразильські чи іспанські клуби називаючи вартість своїх футболістів, бояться, що вона може відлякати потенційного покупця. Та українців ціна не зупиняє. «Дніпру» потрібен був Боатенг — і клуб без вагань переказав «Хетафе» 4 мільйони 875 тисяч євро. «Шахтар» зацікавився бразильцем Патріком — і легко розлучився з 4 мільйонами євро.


— Чи за реальну ціну купують наші клуби футболістів?
— Такі поважні клуби, як «Шахтар», «Динамо», «Металіст», «Дніпро», помилку при купівлі нового футболіста повинні звести до нуля. Вони мають професійні селекційні служби; на фахівців яких покладено обов'язок стежити за потенційним новачком впродовж одного чи й двох років. Аби потім сміливо викладати за нього 20 чи 25 мільйонів євро. Це серйозна професійна робота.

— Чи відповідає рівень гравців, які приходять у наші клуби, їхній трансферній вартості й зарплаті?
— Це питання повинен ставити президент своїй селекційній службі. Та лише час показує, чи реальною була вартість футболіста.

— Чи можна придбати якісного виконавця лише після огляду на міжсезонних зборах?
— Це непрофесійно. Тоді шанс на успіх — один з мільйона. Цієї виставки агентів у Туреччині я ніколи не визнавав! Раз туди поїхав між сезонами у справах, але більше мене там не буде. Агенти возять із команди в команду мікроавтобусом третьосортних албанців, хорватів, сербів. Вибачте, але це виглядає так, ніби путан пропонують. Хіба це робота? Це знущання з футболу!
«Шахтар» на трансферному ринку працює професійно, за останні десять років клуб помилилися лише в одному футболісті. Це показник професіоналізму. У «Динамо» таких помилок чомусь значно більше.

Максим КАЧУРІВСЬКИЙ, Галичина спортивна

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:21
    0
    хех)) ти не правий) багато гравцйів лишилось останні 2-3 роки вони порозходились бо не витримали конкорецію!
    Левандовський,Дуляй,Вучініч,Мату, це ті кого я памятаю добре і ше паро чоловік які іграли норм але пішли потім
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:19
    0
    він відомий в Україні а не в Європі!
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:16
    0
    ааа)) блін класний чувак)) батя мого друга))))
    Tolko_FAKT
    Tolko_FAKT, 01.07.2011 14:33
    0
    Агенти возять із команди в команду мікроавтобусом третьосортних албанців, хорватів, сербів. Вибачте, але це виглядає так, ніби путан пропонують.
    Хорватов в турции очень много играет, албанцев не видел.
    SmaginuS
    SmaginuS, 01.07.2011 14:00
    0
    Спорить с тем, что селекция ШД работает на порядок профессиональнее и качественнее, чем в Динамо - глупо, но и заявление о том, что Шахтер ошибся только 1 раз - тоже бредятина еще та) Вагон ребят из ближнего зарубежья (балканцы, румыны и единичные турки, поляки) - уехал, набитый под завязку, а задержались из всей "добразильской" эпохи только Срна и Рац.
    o_laz
    o_laz, 01.07.2011 12:34
    0
    Відомий футбольний агент - про особливості трансферної політики українських клубів...
    Ще одного піарять за бабло...
    Santiago_66
    Santiago_66, 01.07.2011 11:21
    0
    Тот бразилец за 4 в шахтера не заиграет, там только дорогие играют, потому как они уже сформировавшиеся
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:21
    0
    хех)) ти не правий) багато гравцйів лишилось останні 2-3 роки вони порозходились бо не витримали конкорецію!
    Левандовський,Дуляй,Вучініч,Мату, це ті кого я памятаю добре і ше паро чоловік які іграли норм але пішли потім
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:19
    0
    він відомий в Україні а не в Європі!
    pe_p
    pe_p, 01.07.2011 15:16
    0
    ааа)) блін класний чувак)) батя мого друга))))
    Tolko_FAKT
    Tolko_FAKT, 01.07.2011 14:33
    0
    Агенти возять із команди в команду мікроавтобусом третьосортних албанців, хорватів, сербів. Вибачте, але це виглядає так, ніби путан пропонують.
    Хорватов в турции очень много играет, албанцев не видел.
    SmaginuS
    SmaginuS, 01.07.2011 14:00
    0
    Спорить с тем, что селекция ШД работает на порядок профессиональнее и качественнее, чем в Динамо - глупо, но и заявление о том, что Шахтер ошибся только 1 раз - тоже бредятина еще та) Вагон ребят из ближнего зарубежья (балканцы, румыны и единичные турки, поляки) - уехал, набитый под завязку, а задержались из всей "добразильской" эпохи только Срна и Рац.
    o_laz
    o_laz, 01.07.2011 12:34
    0
    Відомий футбольний агент - про особливості трансферної політики українських клубів...
    Ще одного піарять за бабло...
    Santiago_66