Тріумф Білодід, бронза Віти Семеренко, дебют Малиновського в Серії А

Головні новини за 25-е серпня на Sport.ua

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 25-е серпня.
1. Дар'я Білодід виграла золото на чемпіонаті світу. Українка продовжує домінувати в своїй ваговій категорії.
2. ВІДЕО. Трибуни проводили Динамо свистом і криком ганьба. Перший матч Олексія Михайличенка закінчився невдало.
3. ЛЧС-2019 з біатлону. Віта Семеренко здобула бронзу в переслідуванні. Чергова медаль в скарбничці збірної України.
4. Шахтар розгромив Маріуполь, забивши три м'ячі протягом п'яти хвилин. Гірники здобули п'яту поспіль перемогу в поточному сезоні.
5. 0:6 після двох турів. Російські боси штовхають Монако у прірву. Виявляється, шлях з півфіналу Ліги чемпіонів на дно Ліги 1 можна пройти всього за два роки.
6. Рейтинг WTA. Ястремська повторила свій рекорд. 4 українські тенісистки в топ-100 WTA.
7. Ковальов нокаутував Ярда, але шансів стати абсолютом у нього немає. Росіянин слабкіший за будь-якого чемпіона в напівважкій ваговій категорії.
8. Зоря у Львові мінімально здолала Карпати. Долю зустрічі вирішив гол Будковського в другому таймі.
9. Маліновський дебютував в Серії А. Український півзахисник «Аталанти» вийшов на заміну в офіційному матчі.
10. ДІВЧИНА ДНЯ. Дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар'я Білодід. Найкрасивіша дзюдоїстка планети живе в Україні.