Україна зіграла внічию з Португалією, поразка Світоліної

Головні новини за 22-е березня на Sport.ua

До вашої уваги пропонуємо добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за п'ятницю, 22-е березня.
1. Збірна України вистояла в гостьовому поєдинку з чемпіонами Європи. Португальці не зуміли забити, завдавши 17 ударів по воротах Пятова.
2. Світоліна залишає турнір в Майамі. Перша ракетка України не змогла виграти стартовий поєдинок проти китаянки Ван ЯФАН.
3. Мораєс дебютував у збірній України. Футболіст «Шахтаря» вийшов на заміну в поєдинку з Португалією.
4. Володимир Кличко допомагає Олександру Усику готуватися до бою. Дебют Усика в суперважкій вазі може відбутися 18 травня.
5. Україна U-21 розібралася з Північної Македонією. Команда Руслана Ротаня забила 3 ​​голи.
6. Холменколлен-2019. Підручний посів 29 місце в спринті. Українські біатлоністи показали слабку швидкість на лижні.
7. Київ може отримати право проведення чемпіонату світу з міні-футболу. Остаточне рішення про місце проведення чемпіонату стане відомо 30 червня цього року.
8. Суперліга. Запоріжжя обіграло Хімік і завершило чемпіонат на 1-му місці. У Суперлізі фінішував регулярний чемпіонат.
9. Португальські ЗМІ: «Український автобус не дав Португалії перемогти». Sport.ua представляє огляд португальської преси після нічиєї збірних Португалії та України (0: 0).
10. Андрій П'ятов: «Результат додасть команді впевненості». Голкіпер збірної України передбачає, що і з Люксембургом буде непроста гра.