Теннис в Украине
|
1070
0

Збірна України повернулася у Першу групу Євро-Африканської зони Кубка Девіса після чотирьорічної перерви!

У неділю українці достроково забезпечили собі перемогу у матчі проти збірної Болгарії

У неділю українці достроково забезпечили собі перемогу у матчі проти збірної Болгарії. Капітан нашої збірною Володимир Богданов вирішив змінити гравця. Спочатку першу гру у неділю мав грати лідер збірної України Сергій Ярошенко, але у першій одиночній зустрічі його змінив Михайло Філіма, який напередодні блискуче відіграв парний  поєдинок і знаходився у чудовій фізичній формі.

Суперником 22-річного киянина був перша “ракетка” болгарів Тодор Енєв. Болгарський тенісист, програв свою першу гру у п’ятницю Оресту Терещуку і вчора бів налаштований на реванш. Але Михайло грав зібрано й протягом усього поєдинку не дав приводів для хвилювання.

Але спочатку Філіма одразу втратив свою подачу. На щастя, це був останій брейк, який спроміглся зробити Енєв у першій партії. Вже у наступному геймі Михайло повертає “боржок”, а потім виходить уперед 2:1. Михайло доводить першу партію до перемоги 6:4.

З таким самим рахунком на користь українця закінчується й друга партія. Третій сет став вирішальним. Філіма не збавляючі обертів, знов робить брейк у першому ж геймі, потім впевнено тримає свою подачу і виграє партію з рахунком 6:3. Вигравши останнє очко Михайло потрапляє в обійми партнерів і тренерів.

Шампанське й коло пошани з українським прапором у руках. Україна достроково виграє третій матч поспіль у 2005 році. У березні капітулювали норвежці (1:4), у липні угорці (2:3), і ось зараз болгари (1:4). Жирну крапку у розгомі гостей поставив 18-річний Сергій Бубка, який на очах у свого легендарного батька переміг Йордана Канєва -- 6:7 (7), 6:4, 6:3.