5

Ураган - Тайм - 3:1

Чемпион уступил в Ивано-Франковске + ВИДЕО

Ураган - тайм

«Ураганним» вийшов початок гри. Вже на 28-й секунді матчу молодий Шотурма після прострілу Пилипіва в один дотик переправив м'яча поміж ніг Лисенку. Не встигли гості, як слід «переварити» цей пропущений гол, і вже на четвертій хвилині були змушені знову розпочинати з центру. Корнєєв рукою перекинув м'яч через весь майданчик на хід Цвєлих, котрий ефектно п'яткою відпасував прямо на ногу Сімці, а той вколотив м'яча просто в дев'ятку - 2:0.

Тут же місце у воротах «Тайму» зайняв Іваняк, і гості продовжували грати, як ні в чому не бувало. Минулого разу в Івано-Франківську вони так само «горіли» в два м'ячі, але таки зуміли не лише відігратись, а й добитися перемоги. Висновки з тієї березневої поразки (2:4) підопічні Сергія Гупаленка, як виявилось, зробили правильні.

Господарі були готові до гри з п'ятим польовим, на яку чемпіони України так само перейшли за дві хвилини до перерви. Щоправда, цього разу франківці ще раз покарали львів'ян, коли за 20 секунд до завершення першого тайму Цвєлих на власній половині «зняв» м'яч з ноги Павленка і одразу ж його відправив у порожні ворота - 3:0.

Після перерви малюнок гри абсолютно не змінився: «Тайм» атакував в більшості, івано-франківці вдало захищалися, подекуди застосовуючи пресинг. Моментів виконало вдосталь, однак спроби гравців «Урагану» ще раз поцілити в порожні ворота львів'яни блокували. Спроби гостей пробити досвідченого Корнєєва виходили марними, а на 25-й хвилині йому на допомогу прийшла поперечина.

Через три хвилини Іваняк, вибиваючи м'яч на аут, зіткнувся з Цвєлих, після чого кращий бомбардир чемпіонату залишив майданчик і до кінця матчу більше не з'являвся. Як виявилось, 11-ий номер «ураганівців» першим вимушено «відправився» у відпустку. Є підозра на розрив бокових зв'язок, але остаточно діагноз лікарів стане відомий найближчими днями.

Свій гол підопічні Станіслава Гончаренка таки забили. Сталося це за 1,36 до фінальної сирени після розіграшу штрафного. Павленко після пасу Легчанова прострілив, Пилипів зупинив і виніс м'яча з лінії воріт, але першим на добиванні був Кондратюк - 3:1. Намагання «Тайму» забити вдруге тривали аж до останніх секунд, однак напрочуд вдала гра Корнєєва не дозволила гостям цього зробити.

Перемогою над чемпіонами України «Ураган» на мажорній ноті попрощався з власними вболівальниками. Тільки з четвертої спроби івано-франківцям вдалося переграти «Тайм» у заключній домашній грі цього сезону, в якому «ураганівці» здобули перемоги над усіма командами вищої ліги. За тиждень підопічні Сергія Гупаленка поставляв крапку у 17-му чемпіонаті України виїзним матчем з «Шахтарем».

Олег ЛАНЯК, спеціально для futsal.sport.ua

«Ураган» - «Тайм» - 3:1

«Ураган»: Корнеев - Валенко, Павлюк, Шотурма, Пылыпив - Киндратив, Симка, Цвелых, Ярый - Кулик
«Тайм»: Лысенко (Иваняк, 4) - Скорый, Макаев, Павленко, Бондарь Д. - Кондратюк, Якунин, Легчанов, Овсянников - Чепорнюк,  Бондарь А.
 Шотурма (1), Симка (4), Цвелых (20) - Кондратюк (39)

Удары (в створ): 10 (7) - 28 (14)