2

Энергия - Шахтер - 7:8: Покуражились!

Найрезультативніший матч сезону + ВИДЕО

Энергия - Шахтер

Можливо, й добре, що ця гра нічого не вирішувала. Адже якби поєдинок був б важливим у турнірному плані, для обох команд, то глядачі не побачили б такої атакуючої, красивої, забивної гри.

Такого поєдинку у Львові не було давно. Обидві команди дійсно забули за оборону і з головою поринули у атаку. Початок поєдинку краще вдався гостям. Все-таки у «Енергії» залишається, якийсь комплекс «гірників». Вони ніяк не можуть перемогти «Шахтар». У стартовому матчі чемпіонату команда Миколи Сича виглядала на рівних із гостями, але тоді поступилась через єдиний влучний удар Вассури на останніх секундах поєдинках. Та й у інших поєдинках львів'яни поступились.

Відкрили рахунок «гірники» вже на 1-й хвилині. Це Юнаков точно пробив під перекладину. Згодом той ж Юнаков трохи не влучив у ворота, а вже на 3-й хвилині Вершинін з гострого кута подвоїв цифри на табло.

Явно не такого початку чекали львів'яни. Щоб щось змінити Микола Сич вирішив поміняти воротаря. Замість Кардаша вийшов Пітуля. Але й молодому кіперу не вдалось довго втримувати свої ворота на замку. Впродовж однієї дев'ятої хвилини гості ще двічі засмутили львівських уболівальників. Спочатку Мірошник скористався передачею Калукова, а згодом Ромаріо точно пробив із гострого кута.

0:4 в грі проти «Шахтаря», таке відіграти нереально? Але львів'яни не перестали боротись. І їм майже відразу вдалось один м'яч сквитати. Помилився захисник, Петрушин підхопив сферу і забив гол у відповідь. Пройшло три хвилини і Задорожній забиває другий гол. Цього разу помилився Рось, чим впевнено скористався Сергій.

Крім гострої атакуючої гри команди ще й багато фолили. Вже на 15-й хвилині «Шахтар» набрав критичну кількість фолів. А через 3 хвилини гості заробили й шосте командне порушення. Десятиметровий вирішив пробивати Струк, і пробив досить непогано, але Сагайдаченко, який вийшов саме на стандарт, перевів м'яч на кутовий.

А от гості своїм шансом скористались, щоправда не зі стандарту, а з гри. Ромаріо вийшов один на один із Пітулею, обіграв того і закотив м'яч у ворота – 2:5. Шанси на позитивний результат залишив Федюк, який на останній хвилині зробив рахунок 3:5.

Другий тайм пройшов у не менш цікавій боротьбі. Але забивати команди розпочали з 28-ї хвилини. Ігор Москвичов вирішив зняти воротаря і випустити Ромаріо і майже відразу Вершинін забив шостий м'яч.

Але за три хвилини «енергетики» з 3:6 змогли зробити 6:6! Розпочав цей камбек Романов. Гості й надалі грали без воротаря, і після чергової атаки Пітуля зловив м'яч і відразу пробив – 5:6. Підвів команду Вершинін, який грубо зіграв і отримав жовту картку. Після цього Ільницький з передачі Романова вирівняв шальки терезів.

Такий рахунок тримався 4 хвилини, коли Юнаков з передачі Мірошника оформив дубль. Тепер «енергетики» пішли відігруватись, залишивши свої ворота порожніми. Цим скористався Сухомлинов. Він, як і його колега по амплуа, точно пробив по порожніх воротах. Втіхою для львів'ян став гол Петрушина за 18 секунд до сирени.