0

Тайм - Енакиевец - 8:4

Первая постчемпионская

Тайм - Енакиевец

Львівський «Тайм» вже у ранзі чемпіона країни впевнено переміг «Єнакієвець». Здавалось, що львів’янам вже можна розслабитись, адже золоті нагороди вже забезпечені. Але вислів «грати не у повну силу» ніколи не стосувався команд Станіслава Гончаренка.

Господарі з перших хвилин включили тотальний пресинг, на усіх куточках майданчика, із яким «Єнакієвець» просто не знав що робити. І досить швидко така тактика принесла результат. Спочатку удар Скорого парирував Лацуков. Але згодом воротаря заставив капітулювати Дмитро Бондар, який отримав навісну передачу від Павленка, підправив м’яч плечем собі на хід і пробив повз кіпера. Підопічні Станіслава Гончаренка не вимкнули пресинг і після забитого гола. Гості перший небезпечний удар провели аж на 5 хвилині, коли удар Чуднова нейтралізував Іваняк.

Вдруге гості не справились із атакуючи натиском «Тайму» на 6-й хвилині. Вихід 3 в 1 завершився прострілом Овсяннікова на дальню штангу. Кондратюк міг спокійно пробити в один дотик, але вирішив забити ефектно: він витримав паузу, посадив на п’яту точку воротаря і пробив повз Доманського. Захисник ще й пробував зупинити рукою м’яч на лінії воріт, але нічого крім усного попередження від арбітра не заслужив.

«Тайм» продовжував демонструвати чемпіонську гру, «Єнакієвця» просто не було видно на майданчику. Кондратюк, Якунін могли забивати третій гол. Особливо ефектним був удар останнього, після якого м’яч влучив у перекладині, вдарився об паркет і вилетів на майданчик. А от Павленко свого шансу збагатити гольовий доробок не змарнував. Максим вийшов один на один із Лацуковим і без проблем розібрався із воротарем.

Гості зрозуміли, що за такої гри їм нічого не світить, і вирішили якось зупинити атакуючий потяг «Тайму» випустивши Зам’ятіна, як каталу. Але у Станіслава Гончаренка на всі головоломки суперника є свої відповіді. Не пройшло й хвилини, як у «Тайму» також виходить п’ятий польовий гравець, ним став Легчанов.

Зовсім кепськими справи у гостей стали на 15-й хвилині. Дмитро Бондар втікав один на один, і Гуменюку нічого не залишались, як завалити гравця на паркет. Червона картка і дві хвилини гри у меншості. І слід відзначити, що у меншості «Єнакієвець» грав навіть краще, ніж у повному складі. Але все-таки в останні секунди двохвилинної меншості львів’янам вдалось забити. Овсянніков замикав простріл, але влучив у штангу, зате першим на добиванні був Якунін – 4:0. За такої гри уболівальники вже почали задумуватись про двозначний рахунок.

Трохи остудив ейфорію, яка панувала у палаці спорту «Галичина», Зам’ятін. Валерій, як справжній воротар, намертво взяв м’яч після удару суперника і миттєво пробив по порожніх воротах. Але все-таки у першому таймі господарям вдалось дійти до рубежу двозначного рахунку. Це Павленко класно пробив із восьми метрів точно у дев’ятку.

Другий тайм пройшов ще веселіше. Обидві команди вирішили потішити публіку і вже з перших хвилин при своїх атаках активно використовували зайвого гравця. Але ані одним, ані іншим, така гра не приносила результату.

А перший результат гри без воротаря прийшов на 30-й хвилині, але не команді, яка атакувала, а колективу, який захищався. Чепорнюк після перехоплення влучив у порожні ворота. Впродовж наступних двох хвилин прийшлось попотіти Іваняку. Він двічі парирував небезпечні удари Нестерука і Карацюби. Але не справився кіпер із ударом Хурсова, після якого сфера влучила у перекладину і приземлилась на паркет за лінією воріт.

Все ж Легчанов знову відновив статус-кво ударом під перекладину. За останню хвилину команди ще потішили глядачів трьома голами. Влучним ударом відзначився Москвін, а дублем Хурсов.

Володимир КРУПЧУК

«Тайм» - «Енакиевец» - 8:4

«Тайм»: Иваняк - Павленко, Скорый, Чепорнюк, Бондарь Д. - Якунин, Кондратюк, Легчанов, Овсянников - Москвин,  Бондарь А.
«Енакиевец»: Лацуков - Замятин, Крупин, Хурсов, Нестерук - Чуднов, Карацюба, Гуменюк, Доманский, Рудаков -  Краевский
Бондарь Д. (3), Кондратюк (6), Павленко (12, 19), Якунин (17), Чепорнюк (30), Легчанов (37), Москвин (40)  - Замятин (18), Хурсов (31, 40, 40)