0

ТВД - Кардинал - 5:2

Повторна перемога

ТВД - Кардинал

На другий день «ТВД» здобув ще одну перемогу над «Кардиналом». Цей поєдинок був чимось схожим на попередній. Єдина відмінність у тому, що швидкості були трохи менші. Все-таки напередодні команди вже відбігали 40 хвилин ігрового часу.

На початку матчу у обох команд було майже однакова кількість гольових шансів, але знову поталанило більше «ТВД». На 8-й хвилині Маржановський отримав м’яч на стовпа, сам розвернувся і пробив повз Русецького. Через декілька хвилин дальнім ударом кіпера провірив Кордоба. Наприкінці тайму «ТВД» мав забивати вдруге. Маржановський вийшов один на один із воротарем, витянув того з воріт і віддав пас назад на Хавера, але той не влучив у порожні ворота.

Другий тайм розпочався із гола «Кардиналу». Танський прострілив із лівого флангу, а Лаба коліном переправив сферу у ворота. Але рахунок нічийним був недовго. Знову вивів номінальних господарів уперед Цимбаляк. Кордоба віддав передачу врозріз, а Цимбаляк п’ятою перевів сферу у ворота.

Підопічні Олександра Юзика не хотіли поступатись другий день поспіль, і часто намагались вирівняти шальки терезів дальніми ударами. Волянюк, Данилюк, Кольцун провіряли Колтка, але той грав наднадійно. А от «теведистам» вдалось забити втретє. Цього разу Засенко першим встиг на добивання.

Шанс все-таки відігратись мав Волянюк, але з десятиметрової позначки не влучив по воротах. Все стало зрозуміло на 38-й хвилині, коли Засенко скористався передачею Кордоби – 4:1. Насамкінець команди ще двічі порадували уболівальників. Спочатку Танський вклав в удар всю злість і ледь не зламав перекладину, від якої круглий влетів у ворота. А через декілька секунд він же, коли виконував роль воротаря, пропустив гол від Кордоби.