0

Кардинал – Монолит – 1:0

Перемога з четвертої спроби

Кардинал - Монолит

Львівський «Кардинал» таки здобув перемогу над «Монолітом». У попередніх трьох матчах цього сезону із харківським клубом львів’яни стабільно забивали по три голи, але пропускали у свою чергу не менше п’яти. І от, нарешті, львів’яни здобули перемогу над непоступливим суперником.

Початок гри пройшов, як то кажуть, на зустрічних курсах. Обидві команди мали шанси відзначитись, і якби фортуна комусь б посміхнулась більше, то вже до перерви рахунок міг бути 2:2.

У гостей найбільш активним був Білоус. Він раз по разу намагався пробити Русецького, але голкіпер відбивав всі удари суперника. Одного разу Білоус ефектно в падінні пробивав метрів із семи, але Русецький вкотре зумів дістати м’яч і відвести загрозу. Також кіпер справився і з пострілом Мінаєва, і ударом Аветісяна після виходу 2 в 1.

Господарі також не сиділи склавши руки. Першим провірив Гурка Сондак – кіпер виявився непробивним. Також провіряли воротаря Данилюк, Кудінов, Танський, але Гурко постійно виручав свою команду.

А от на початку другого тайму команди вже взялись за голову і більше приділяли уваги захисту власних воріт. Тому й моментів виникало не дуже багато і у голкіперів роботи поменшало. На 25-й хвилині Русецький парирував небезпечний удар Білоуса. А через 2 хвилини рахунок у матчі став відкритим. Лаба вчасно віддав передачу в розріз на Танського, той одним дотиком прийняв м’яч і, не давши сфері опуститись на землю, другим дотиком пробив повз голкіпера.

Забитий гол немов став якимось стимулом для «Кардиналу», і він почав ще активніше діяти у атаці. Відразу підопічні Олександра Юзика могли забивати і вдруге. Сондак втікав на побачення із Гурко, але кіпер прочитав ситуацію і на якусь мить випередив форварда. Згодом Танський один вийшов на ворота, але намагаючись обіграти воротаря, занадто змістився на фланг і момент був втрачений. Кудінов зі штрафного з семи метрів влучив у перекладину.

«Моноліт» кинувся рятувати поєдинок за 4 хвилини до сирени. І харків’яни мали всі шанси, щоб вивезти із Львова бодай очко. Спочатку Мінаєв влучив у штангу, а добивання прийшлось у воротаря. Згодом харків’яни випустили того ж Мінаєва п’ятим гравцем, і після довго розіграшу м’яча Турчак прострілив, а Білоус якимось дивом з метра не замкнув дальню штангу. Шанс мав ще й Аветісян, але Русецький вкотре врятував свою команду. От так, «Кардинал» вистояв і здобув першу в сезону суху перемогу.