Тайм – ТВД – 3:2

Поновили лише інтригу, але рахунок не змогли

Чергове львівське дербі подарувало глядачам справжню боротьбу і інтригу до останніх секунд зустрічі.

А починалось все для «ТВД» гірше не придумаєш. Вже на 1-й хвилині шанс мав Овсянніков, але Мельник відбив його удар із гострого кута. Але пройшло менше хвилини і Павленко класно вистрілив метрів із дев’яти у правий верхній кут. Не встигли підопічні Романа Ковальчика оговтатись, як Овсянніков скористався пасом врозріз від Якуніна і вдруге приголомшив номінальних гостей. Після цього, думаю не тільки мені, пригадалась гра минулого чемпіонату, коли «Тайм» у чемпіонській грі просто розтрощив «ТВД» 10:2.
Після такого початку щось схоже можна було очікувати тут. Після двох голів ще Тригубець і Дмитро Бондар могли забити третій гол, але цього разу Мельник виручив.

Після такого старту «ТВД» все ж таки зумів зібратись і вирівняти хід гри, правда тільки в ігровому плані, а не цифрами на табло. Особливо активним у «ТВД» був Сільченко. Він часто брав гру на себе і загрожував воротам Іваняка. Напевно, таким чином Сільченко хотів привернути увагу головного тренера збірної України Геннадія Лисенчука, який був делегатом АМФУ на цьому поєдинку.

На 7-й хвилині класний момент мав Хавер, але воротар витягнув м’яч з-під перекладини. Також Іваняк врятував команду, коли кинувся в ноги Кордобі, а той вже був готовий замикати простріл із флангу. «Тайм» також організовував небезпечні випади. Овсянніков пробивав в протихід воротарю, але Мельник відбив м’яч ногою.

А через дві хвилини воротар львів’ян ще й зробив маленьке диво. Ткачук у штрафному майданчику збив Павленка. Капітан «Тайму» вирішив сам пробивати пенальті, але Мельник парирував м’яч у лівому нижньому куті. Із перевагою у два м’ячі і завершився перший тайм.

Відразу по перерві найкращий бомбардир чемпіонату України минулого року Павленко виправився за не забите пенальті. Він у боротьбі із Денисом зміг пробити – 3:0. Про яку інтригу за рахунку 0:3 можна говорити, але «ТВД» зміг відновити її. На 23-й хвилині Кордоба чи то пробивав, чи то прострілював, м’яч влучив у Хавера і залетів у ворота. Пройшло ще дві хвилини і Сільченко класно зі штрафного пробив точнісінько в дев’ятку воріт Іваняка.

Після цього пішла дуже нервова гра, обидві команди дуже боялись помилитись. За 6 хвилин до закінчення поєдинку обидві команди мали по 5 фолів, але так ніхто вшосте і не сфолив. «ТВД» випустив п’ятого польового гравця, але шансів вирвати нічию так і не мав.

Володимир КРУПЧУК

«Тайм» (Львів) – «ТВД» (Львів) – 3:2

«Тайм»: Іваняк – Овсянніков, Якунін, Кондратюк, Павленко – Чепорнюк, Д.Бондар, О.Бондар, Тригубець – Скорий.
«ТВД»: Мельник – Ткачук, Хавер, Сільченко, Маржановський – Кордоба, Денис, Вахула, Засенко – Цимбаляк, Кіндій.
Голи: Павленко (2, 21), Овсянніков (2) – Хавер (23), Сільченко (25).
Попередження: Д.Бондар (25), О.Бондар (30), Тригубець (34) – Ткачук (11), Маржановський (26).
Нереалізоване пенальті: Павленко (15).

Удары (в створ): 16 (11) – 7 (5)